חפש מאמרים:
שלום אורח
19.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד לבחור משרד חקירות פרטיות?

מאת: אמיר אברמסוןחקירות14/01/20152009 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כאשר הנכם מוצאים את עצמכם זקוקים לשירותי של חוקר פרטי או משרד חקירות, הנכם מחפשים את האדם אשר יבין את הסיטואציה העדינה, המצריכה דיסקרטיות, נסיון רב מצטבר,  ובעיקר - כלים להתמודדות נכונה עם הבעיה אליה נקלעתם. . את כל אלו תוכלו לקבל כאשר תבחרו את שירותיו של משרד חקירות פרטיות אמין, ותיק, מיומן , ומנוסה, אך הבחירה הזו יכולה להיות בחירה לא קלה ואף מורכבת בעבור אדם ללא ניסיון או הבנה בתחום. במיוחד שאין ספור אתרי אינטרנט קורצים לכם בכניסה לגוגל. על כן עליכם לבחון  בזהירות רבה מי המשרד , ומה הוא יכול לתרום לכם.

הקריטריונים לבחירת משרד חקירות

ישנם מספר קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם עומדים בפני סינון ראשוני של משרד חקירות פרטי. לפני שאתם מבצעים את הבחירה בדקו היטב את אותם קריטריונים-  רישוי המשרד, מיקומו הגיאוגרפי ,  התייעצו עם אנשים עליהם אתם סומכים ושאלו אותם אם השתמשו בשירותיהם של משרד חקירות פרטי בעבר, אמנם אין ערובות, אך המלצות על משרדים יכולות להיות הכלי השימושי ביותר עבורכם בבחירה.ומי כמו לקוחות המשרד יכולים להיות אלו אשר מהם תוכלו לקבל מושג

רישיון משרד החקירות

הקריטריון הראשי אולי החשוב מכולם הוא רישיון העסק של המשרד אשר ניתן לו על ידי משרד המשפטים. בשוק קיימים לא מעט אנשים פרטיים שהחליטו שהם מעוניינים להיכנס אל תחום החקירות מבלי שיש להם את הידע או ההסמכה המתאימים לעניין. כאשר מדובר בעניינים עדינים הדורשים דיסקרטיות, מקצועיות וניסיון- לעולם אל תתפשרו על פחות ממשרד חקירות פרטיות מורשה ומוסמך. חשוב לציין שאדם בעל תעודת חוקר פרטי אינו רשאי לקבל עבודות מלקוחות אלא חייב להיות בעל רישיון לניהול משרד חקירות בנוסף לרישיון חוקר פרטי.ולא מעט משרדים משתמשים ברשיון ניהול של אדם אשר השכיר להם את הרשיון. דו"ח של משרד שאינו עם רשיון לא יהיה קביל, ןיפסל על הסף על ידי הצד השני. לכן עליכם לבקש תעודת ניהול חקירות בתוקף של משרד המשפטים.

צוות המשרד

זה אולי לא הדבר הראשון עליו תחשבו, אבל כימיה טובה עם החוקר הפרטי היא קריטית להצלחת החקירה. החוקר אמור להיות אדם מקצועי ונעים שיודע לשאול את השאלות הנכונות, להיעזר בכם במהלך התהליך, לתת לכם כלים להתנהלות שלכם במהלך החקירה ולשתף אתכם פעולה על מנת להגיע אל התוצאה הרצויה. שבו לפגישה ראשונית עם החוקר, שאלו אותו שאלות על הניסיון שלו, ספרו לו מעט על החקירה שלכם וסמכו על האינטואיציות שלכם.יש משקל רב לנסיון המצטבר של בעל המשרד, היות והוא ידע איך לקצר הליכי חקירה , ויחסוך הוצאות מיותרות לגיבוש וביצוע השרות הנדרש. החוקרים חייבים להחזיק ברישיון חוקר פרטי בעל תוקף.

דברים נוספים שכדאי לקחת בחשבון

מומלץ לשים לב לתחומים בהם מתמחה המשרד, הוותק שלו והניסיון שלו בתחום בו אתם מבקשים לבצע חקירה ואילו חוקרים פרטיים יסייעו במהלך החקירה. במקרה הזה הניסיון משחק תפקיד משמעותי ויכול לסייע לתהליך להיות קצר יותר ופרודוקטיבי. שנית, אספו את כל המידע אשר הנכם יודעים על הצד השני, כולל  פרטים אישיים, תמנה , כלי רכב , ומסמכים כלכליים, כל נושא של חקירה יתבצע ביתר קלות אם יש לכם תעוד או מסמכים. . החליטו מי יהיה הוא יכול להיות שותף במידע , קחו בחשבון כי זה החותם על ההזמנה הוא זה הזכאי לקבל את המידע, . לבסוף, בקשו הערכת זמן לביצוע . כל זאת כאשר הנכם מחלטים לשכור שרותי המשרד, הקפידו לקבל עותק מהזמנת החקירה, כי בה יש את כל החובות והזכויות של המזמין ושל המבצע.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

משרד חקירות אברמסון, בראשותו של חוקר פרטי אמיר אברמסון, מראשוני החוקרים בישראל. משרד חקירות אברמסון מציע שירותי חקירות ומודיעין לרבות: חקירות בגידות, גירושין, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בדיקות פוליגרף, גילוי האזנות סתר ועוד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אמיר אברמסון

מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/03/151851 צפיות
אריאלה לא הופתעה מהממצאים נפרדה לשלום וציינה כי זה מחזק את ההחלטה שלה לבדוק מי הפרטנר שלה. וכי היא מסיימת היום את הקשר.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות10/11/142551 צפיות
בשנים האחרונות אני נוכח כי יש למשרד החקירות שלי במיוחד עקב האינטרנט, פניות של מגזרים שמעולם לא היו לקוחות של משרדי חקירות.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות03/04/13875 צפיות
מרבית הלקוחות שפונים אליי בהקשר לתיק הגירושין, עושים זאת כשהפרידה נמצאת בגדר כוונה בלבד ועוד לפני שנפתח התיק בפועל. כמובן שבכל מקרה יש גם יוצאי דופן וכך קרה עם לקוחה שפנתה אליי כשמשפט הגירושין שלה היה בעיצומו.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות27/01/111511 צפיות
לא כל עוקב הוא חוקר פרטי טוב , ולא כל חוקר פרטי הוא עוקב טוב , אנו מקפידים לשלוח לשטח עוקב מקצועי עם נסיון רב , היודע לעבוד עם צוות או קבוצה , אשר יודע לעשות הכרת שטח , וכמובן עם רשיון חוקר פרטי של המדינה.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/10/101182 צפיות
מעקב הוא תורה שלמה ולא פשוטה , גורמים ממלכתיים עוברים הכשרה לתפקיד עוקב אחרי קורס הנמשך שנים ובו מנופים מי שאינם מתאימים. מעקב יכול להתבצע רק כאשר העוקב מיומן, מוכשר לתפקיד, בעל נסיון רב בעבודה כזאת. עם סבלנות ברזל, יכולת השתלבות בכל מצב , בקיא בתורת האיפור וההתחפשות , מיומן בקריאת מצב בשטח, לא בולט, סובלן, ויכול לעמוד בלחץ. ידע נרחב בנהיגה ובצילום, עבודה בצוות.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות11/09/101791 צפיות
שאלה זו אני שומע הרבה פעמים, כאשר איש עסקים שומע כי הפסיד במרכז בכמה שקלים למרות שהיה בטוח שהמכרז שלו, כאשר זוגות נתפסים על חם בפגישה הראשונה על אף שדאגו לשמור על דיסקרטיות וחשאיות ולא דיברו ליד אנשים, כאשר מידע רגיש דולף למתחרים, כאשר תכניות של בני זוג בשלבי גירושין מתגלות.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות27/08/102547 צפיות
עד לפני מספר שנים כאשר פותחה תכנת ספיי פון עלתה התוכנה אלפי דולרים. לעומת זאת היום תחת כל עץ רענן ניתן לרכוש את התוכנה במהדורה חדישה במחירים הרבה יותר זולים ומשתלמים מבעבר ולכן השימוש בתוכנה הפך לכה גדול בשנים האחרונות.

מאמרים נוספים בנושא חקירות

מאת: shlomy חקירות26/12/171233 צפיות
חושדים בבן הזוג? חשוב להבין מספר פרטים טרם הפניה לחוקר פרטי, ראשית תחום הבגידות הוא עניין שמתרחב בשנים האחרונות ולמשרדי חקירות יש לא מעט עבודה בתחום, 80% מכלל הפונים למעשה בטוחים שמתבצעת בגידה וזקוקים להוכחה לצורך בתי משפט וכו', הבגידות שמגיעות לידי חקירות מדובר במעשה המתמשך לאורך תקופה עם פרטנר קבוע ולא בגידה מיקירת שעליה קשה מאוד לאסוף ראיות

מאת: נויחקירות25/11/171456 צפיות
אנשים רבים פונים למשרדי חקירה פרטיים כאלה ואחרים על מנת לאשש או להזים חשדות אשר יש להם לגבי התנהגות בני הזוג שלהם, או כדי להשיג מידע אודות שותפים לעסק או על מתחרים או אודות אנשים אשר רוצים לעשות איתם עסקים וכדומה. משרדי חקירות מעניקים שירותי מעקבים אחרי אנשים לצורך השגת מידע אשר נחוץ ללקוחות שלהם. אבל בהזמנת מעקבים יש גם סיכונים אשר יש לקחת אותם בחשבון.

מאת: אוריה בן מנחםחקירות22/06/152511 צפיות
במקרים רבים, אנו זקוקים לעזרתו של חוקר פרטי מנוסה. המטרה העיקרית בגינה אנו שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי המתמחה בתחום הבגידות היא להחזיר את חיינו למסלול הרגיל שלהם ולמנוע מצב בו נעשה לנו עוול

מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/03/151851 צפיות
אריאלה לא הופתעה מהממצאים נפרדה לשלום וציינה כי זה מחזק את ההחלטה שלה לבדוק מי הפרטנר שלה. וכי היא מסיימת היום את הקשר.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות10/11/142551 צפיות
בשנים האחרונות אני נוכח כי יש למשרד החקירות שלי במיוחד עקב האינטרנט, פניות של מגזרים שמעולם לא היו לקוחות של משרדי חקירות.

מאת: ליאת מנדלסוןחקירות14/09/142915 צפיות
בחיים אי אפשר לדעת מתי האדם מולך דובר אמת או לא. כאשר מדובר על עניינים שוליים הרי שמלבד חוסר נעימות ותסכול, הדבר לא באמת משפיע. כאשר מדובר על ענייני עבודה, זוגיות וכדומה – למושג שקר או אמת יש משמעות שונה לגמרי. בדיוק בשל כך מזל שאפשר להשתמש באחת המכונות החשובות ביותר שהומצאו מכונת פוליגרף.

מאת: ליאורחקירות05/08/143101 צפיות
מצלמות אבטחה למכירה, מאפשרות להיעזר בהן בשביל לשפר את רמת האבטחה, בעסק שלכם, או בבית. מצלמות האבטחה יכולות להיות גלויות או נסתרות, בהתאם להעדפתכם. מצלמות האבטחה שמחוברות למוקד של חברת אבטחה, מאפשרות לבעל עסק לקבל שקט נפשי, בכל ימי השבוע, ובכל שעות היממה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica