חפש מאמרים:
שלום אורח
24.10.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

גבר, סובל מקרחת? כאן ועכשיו מתחיל הקץ לסבלך

מאת: דניאל מלמדשיער30/03/2015846 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קרחת אינה חולי ואינה מום. היא אינה מעידה על חולשה (להוציא את חולשת שורשי השיער...). היא אינה אסון, היא ודאי לא סוף העולם. עם זאת- גם לאחר שכתבנו כאן- על דרך האלימינציה - את כל מה שהקרחת אינה, היא מהווה מטרד ומפגע עבור גברים רבים המתקשים לשאת את העובדה שהם מקריחים. הם מוכנים לעשות הכול על מנת להאט את תהליך ההתקרחות ולמצוא לו מענה.

אחד האמצעים להתמודד עם מצב של שיער דליל (והמצב אינו סטאטי. הוא דינאמי. השיער הולך ומידלל) הוא הדמיית זקיקי שיער. מילוי שיער דליל באמצעות הדמיית שיער מהווה אמצעי אפקטיבי לפתרון מהיר וזמין לבעיה ומאפשר לגברים להשיב לעצמם את המראה הצעיר ולחזק ולהעצים את הדימוי הגברי.

בשיטת המיקרופיגמנצטיה מוחדר פיגמנט טבעי אל העור בעובי של מילימטרים אחדים ומאפשר ליצור מראה זיפי וקוצני על הפדחת. ברוכים הבאים, גברים מתקרחים, אל המקום שבו מתחיל הקץ לקרחת.

ספקי שירות רבים  מציגים עצמם כמומחים לתחום הדמיית שיער לכן חשוב לבדקו היטב כל אחד מהם המהווה מבחינתכם מועמד פוטנציאלי לבצע בראשכם את הטיפול הנדרש והחיוני מבחינתכם, טיפול אשר טבעי ולגיטימי לתלות בו ציפיות.

על מנת להחליט לבצע טיפול בקליניקה מסוימת חשוב לבקר בה, להתרשם באופן בלתי אמצעי מבעל המקצוע בפרט ומצוותו בכלל, מרמת המכשור, ההיגיינה והניקיון. מן הסתם ספק השירות יתהדר בראשים צפופי שיער, אות וסימן להצלחת השיטה, אבל אף שטוב מראה עיניים- טוב יותר להיסמך גם ואולי בעיקר על חוות דעתם של גברים שעברו את הטיפול ויכולים לשתף אתכם על אודותיו ועל מידת שביעות הרצון שלהם. המראה של שיער ראשם אף הוא משמש עדות, כמובן.

חשוב לציין ולהדגיש בסיום המאמר את מה שפתחנו בו. קרחת אינה מום ואינה חולי. ייתכן כי קביעה זו לא תניח את דעתו של אף לא אחד מבעלי הקרחות המלאות ואף לא את מי שמצויים בעל כורחם בתהליך מואץ של התקרחות. אין בדברים משום ניסיון להניא אתכם, גברים יקרים, מטיפול בשיער- ההיפך הוא הנכון, אבל חשוב לגשת אליו בתחושה שהכרת הערך העצמי שלכם בכלל ותחושת הגבריות בפרט אינן תלויות בהצלחתו (מחזיקים לכם אצבעות!).

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל מלמד

מאת: דניאל מלמדגינון17/09/18670 צפיות
לאורך עשורים שלמים שלטו כלי הגינון מונעי הבנזין בשוק הגינון, ומצב זה לא השתנה כמעט גם היום.

מאת: דניאל מלמדדיני תעבורה11/07/18852 צפיות
שאלת ההזדקקות לשירותיו של עורך דין תעבורה היא אינה שאלה שניתן לענות עליה באופן אובייקטיבי, שכן כל מי שמרגיש שהוא אינו מוכן לקבל את הדין שנגזר עליו, זקוק לעורך דין תעבורה שיאפשר לו להתמודד מול רשויות החוק והערכאות המשפטיות

מאת: דניאל מלמדבריאות ורפואה כללי24/06/181509 צפיות
כפי שמסביר פרופ' יהודה אדלר, הלב הוא איבר מורכב שכולל בתוכו שורה ארוכה של רקמות מסוגים שונים, כשכל פגיעה ברקמות אלה עלולה להוביל לפגיעה משמעותית באיכות החיים של הסובל ממנה, ואף למוות שלא בצורה של התקף לב.

מאת: דניאל מלמדשיווק באינטרנט20/06/181896 צפיות
אחת הבעיות הגדולות ביותר של בעלי עסקים קטנים ובינוניים המבקשים לפרסם את עצמם בערוצים השונים באינטרנט היא, שהבחירות שהם עושים נובעות מנקודת המבט הצרכנית שלהם ולא העסקית

מאת: דניאל מלמדהסרת שיער20/06/1812057 צפיות
טיפולי הסרת שיער בלייזר יכולים לסייע באופן יעיל מאוד לנשים ולגברים ליהנות מגוף חלק ללא שיער. בניגוד לטיפולי הסרת שיער בשעווה או באמצעים אחרים כאשר מורידים שיער בלייזר אז הגוף נשאר חלק ללא שיער למשך תקופת זמן משמעותית מאוד ואפילו לצמיתות.

מאת: דניאל מלמדבר ובת מצווה20/06/18658 צפיות
כאנשים מבוגרים שאולי הפיקו בחייהם אירוע או שניים, ולבטח קנו אינספור מוצרים בחייהם, כולנו יודעים שלמחיר שאנו משלמים על מוצר או שירות כלשהו, ישנו תפקיד חשוב באופן בו אנו תופסים את אותו מוצר או שירות

מאת: דניאל מלמדקייטרינג20/06/18667 צפיות
באנגלית אומרים Everything's count – הכל נחשב, וזה בדיוק מה שאתם צריכים להבין לגבי האירוע הקטן שאתם עורכים – הכל נחשב, החל מזהות המוזמנים והקשר ביניהם ועד צבע המפיות והמפות על שולחנות האוכל. מעבר לכל מרכיבי ההפקה, ויש רבים כאלה, לאוכל ישנו תפקיד חשוב ומכריע בחוויה שתוכלו ליצור לאורחים שלכם באירוע קטן ואינטימי, ואם אתם הולכים על קייטרינג בסגנון בשרי מובהק, זה עוד יותר משמעותי.

מאמרים נוספים בנושא שיער

מאת: עידן שלומןשיער08/04/191532 צפיות
תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

מאת: שרון צרפתישיער11/11/171137 צפיות
יש לא מעט שיטות אשר מתיימרות להחזיר את הצמיחה של השיער האבוד ו/או למנוע את הנשירה של שיער נוסף שעדיין נמצא על הקרקפת, אבל ישנן שיטות אשר גם מאפשרות לסגור את הפערים שנותרו לאחר נשירת שיער אצל נשים ללא קשר בגיל שבו הן נמצאות.

מאת: שרון צרפתישיער11/11/171118 צפיות
יש לא מעט שיטות אשר מתיימרות להחזיר את הצמיחה של השיער האבוד ו/או למנוע את הנשירה של שיער נוסף שעדיין נמצא על הקרקפת, אבל ישנן שיטות אשר גם מאפשרות לסגור את הפערים שנותרו לאחר נשירת שיער אצל נשים ללא קשר בגיל שבו הן נמצאות.

מאת: רוני הכהןשיער28/12/162393 צפיות
תוספות שיער אשר אותן אפשר להוסיף בצורה מתוחכמת אל השיער האמיתי, כלל לא מבחינים שזו תוספת וכלל לא יודעים כי טרם לכם היה מצב של שיער דליל. בשל כך תוספת שיער למכירה נעשתה מצרך מבוקש, ומה שנותר הוא רק לשלם את המחיר עבורה.

מאת: רוני הכהןשיער28/11/161009 צפיות
נשים טורחות המון על מנת לרכוש את הבגדים הנכונים, להדגיש את תווי הפנים עם איפור ולטפל בשיער על ידי מפגשים קבועים עם הספר, אז למה לא לחשוב על שדרוג המראה בצורה שהיא לא עוד תספורת וצבע בצורה שדי חוזרת על עצמה? כמעט בכל מספרה יש תוספות שיער נהדרות שאיתן אפשר לשדרג את המראה ליפה בדיוק כפי שנשים רבות רוצות, וזה הזמן להכיר את העניין מקרוב.

מאת: מגניב שיער19/09/16936 צפיות
התקרחות גברית היא בעיה שכיחה ונפוצה מאוד בארצנו, אך בעוד שישנם גברים רבים אשר משלימים עם התופעה, אחרים רואים בה כבעיה. אם אתם נמנים על אותם הגברים אשר מתקשים לקבל את תופעת ההתקרחות, חשוב שתהיו מודעים לעובדה כי ישנם צעדים בהם תוכלו לנקוט על מנת לטפל בנושא ההתקרחות. בין הפתרונות אותם כל גבר אשר מתקרח צריך להכיר, ניתן לציין את התכשירים המיועדים לריסוס או מריחה מקומית, כדורים, תרופות סבתא למיניהן וטיפולי השתלות השיער.

מאת: ניב אבןשיער28/06/161141 צפיות
אם אתם מבצעים סקר שווקים ראשוני בתחום תוכלו לראות כי עבור תוספות שיער מחירים מגוונים למדי ודבר זה נובע מכמה סיבות עיקריות. קראו הלאה על מנת להכירן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica