חפש מאמרים:
שלום אורח
04.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אינסטלטור מומלץ בראשון לציון !

אינסטלטור מומלץ בראשון לציון !

אינסטלטורים יש הרבה בכל עיר בארץ. אינסטלטור בראשון לציון יכול לספר על הרבה מקרים בהם הוזמן לתיקון תקלה במערכת האינסטלציה אחרי שבמקום היו כבר מספר אינסטלטורים אחרים שנתנו לדיירים הערכת מחיר לתיקון התקלה.

אינסטלטור בראשון לציון נתקל בהרבה מקרים בהם אלה שהגיעו לפניו,הגדירו תקלה גדולה ומסובכת הרבה יותר מהתקלה שאיבחן ובהתאם גם תימחרו את התיקון בסכומים מופרזים ללא שום צורך.

איך בנויה מערכת האינסטלציה ?

הרשות העירונית מספקת מים נקיים לכל בית בשטחה. מצנרת המים הראשית יוצאים צנורות שמזרימים מים בלחץ לכל יחידת מגורים. בתוך הבית מתפצלים הצינורות לכל חלקי המבנה ומסתיימים בברזים בחדרי אמבטיה, מטבחים, חדרי שרות וחצרות.

לאחר השימוש זורמים המים המלוכלכים דרך צנרת ביוב שאוספת אותם לבריכות ביוב שנמצאות מתחת לאדמה מחוץ למבנה ומשם הם זורמים לצנרת הביוב העירונית.

הצנרת ואביזרי החיבור שלה סובלים לעיתים מתקלות שהשכיחות שבהן הן סתימות, נזילות או פיצוצים וירידת לחץ בצנרת המים הנקיים.

אחת מהנזילות המטרידות ביותר היא נזילה מצנרת שעוברת מתחת לרצפת בית בבניין משותף, כאשר יש דירה אחרת מתחת למיקום הנזילה. יש קושי אמיתי לאתר את המיקום המדוייק של מקור הנזילה, התיקון דורש פירוק מרצפות בבית , דבר שמקשה על החיים הסדירים, ויש כמובן גם נזק לדירה שמתחת. רטיבות בקירות, רהיטים ושטיחים שניזוקים מהמים.

אינסטלטור בראשון לציון מתקן פיצוץ גם מתחת לריצפה !

לפני מספר שנים הוזמן אינסטלטור בראשון לציון לדירה בעיר. הדירה הייתה בקומה רביעית ואחרונה בבניין משותף. בעלי הדירה סיפרו לו שהיו שם כבר שני בעלי מקצוע שהסבירו להם שיש צורך לפרק את כל מרצפות הסלון והמטבח לצורך איתור מיקום הנזילה. כמובן ששניהם תמחרו את הפירוק וההרכבה מחדש של הריצוף באלפי שקלים וזאת עוד לפני תמחור תיקון הנזילה שכאמור עדיין לא אובחנה על ידם. שניהם גם אמרו שיזדקקו לפחות ליומיים של פירוק מרצפות כדי לאתר את הבעייה.

בעלי הדירה ביקשו פתרון מהיר לבעייה. הם ידעו שלדייר שגר בדירה מתחתם יש בדיוק מתחת לאזור הנוזל שטיחים יקרים ועל הקירות תלוי אוסף ציורים מפואר ויקר שרכש במשך עשרות שנים. הם גם ידעו שהשכן נמצא בדיוק בניו יורק לשם נסע כדי לרכוש עוד ציור יקר לאוסף ואין מי שיוכל להיכנס לדירה ולפנות את הפריטים היקרים ולכן ביקשו פתרון מהיר בלי קשר למחירו. הם ידעו שאם ינזקו השטיחים והציורים יצטרכו לשאת בפיצוי של מאות אלפי שקלים לפחות.

אחד הדברים שעליהם מקפיד אינסטלטור בראשון לציון, הוא להיות מעודכן בחידושים בתחום מקצועו. לכן רכש עוד קודם לכן מצלמה טרמית אשר מאפשרת לזהות ממקור של נזילות סמויות מתחת לריצוף או בתוך קירות בלי צורך לפרק רצפות או לשבור קירות כדי לחשוף את הצנרת.

בעזרת המצלמה איתר אינסטלטור בראשון לציון תוך זמן קצר את האזור החשוד כמקור לנזילה. לצורך חשיפת הצנרת באזור היה צורך לפרק רק עשר מרצפות בפינת הסלון ואחרי זמן קצר נמצא קטע צינור מתכת שבגלל קורוזיה נוצר בו סדק שהלך והתרחב עם הזמן.

כל התיקון, מרגע תחילת הבדיקה ועד לתיקון הפיצוץ והחזרת רצפת הסלון למצבה המקורי ארכו פחות משלוש שעות. אין צורך לתאר את שמחת בעלי הדירה על כך שהסיפור הסתיים כל כך מהר.אינסטלטור בראשון לציון כמובן תימחר את שכרו בהתאם לזמן העבודה שנדרשה, מה שהוסיף עוד חיוך על פני הדיירים.

אינסטלטור שמכבד את עצמו ואת מקצועו חייב להכיר את כל החידושים בתחום. יש היום סוגי צינרות חדשים שלא סובלים מהצטברות חלודה וקורוזיה. גם המחברים בין חלקי הצנרת עשויים היום מנחושת ולא מברזל, מה שנותן להם אורך חיים ולדיירים איכות חיים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אסי לינקר, מומחה באיטום גגות ובידוד חללים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסי לינקר

מאת: אסי לינקרגינון24/07/151363 צפיות
ישראל נחשבת אחת המדינות שבהם לא חוקי לצרוך קנאביס. למרות זאת, אם ימצאו אותך משתמש בקנאביס, קרוב לוודאי שיחקרו אותך וישאלו מי מכר לך ולאו דווקא תענש אתה בעצמך. נושא גידול הקנאביס בבית נעשה פופולארי יותר ויותר ואת זאת המשטרה אכן אוכפת. האם לגדל קנאביס אכן נורא כל כך שיש לפתוח תיק במשטרה?

מאת: אסי לינקרשיפוצים07/07/15580 צפיות
בין אם מדובר במבנה חדש או ישן זיפות גגות היא השיטה המובילה מזה שנים רבות בתחום איטום הגגות.

מאת: אסי לינקרשיפוצים07/07/15582 צפיות
בין אם מדובר בבית חדש או בבית שזקוק לחידוש איטום גגות הינו חלק הכרחי בתהליך, בלי איטום המבנה עלול להינזק ולהיפגע ממים ולחות החודרים דרך הגג.

מאת: אסי לינקרשיפוצים07/07/15551 צפיות
בעיות אינסטלציה הם בדרך כלל נחשבות לקשות ובני האדם מתנגדים לנסות לטפל בהם בעצמם ותמיד מזמינים אינסטלטור אך אם קצת היו מתאמצים כנראה שהיו פותרים בעצמם את הבעיה אך מי מאתנו באמת מעוניין לפתוח סתימה בבור ביוב ולהסתכן בלכלוך של מי שופכין שנושאים עימם המון זוהמה? התשובה היא אף אחד למרות שלאחר הסבר קצת ופירוט אולי תבינו שגם לכם יש את היכולת והאמצעים ואם כבר יש לכם אינסטלטור שאתם מכירים זו לא בושה להתייעץ אתו.

מאת: אסי לינקרשיפוצים07/07/15519 צפיות
כאשר יש לנו בעיית אינסטלציה הדבר הראשון שאנו עושים הוא לחפש אינסטלטור אמין ומקצועי שיטפל לנו בבעיה

מאת: אסי לינקרשיפוצים06/07/15558 צפיות
חשוב לדאוג לאטום את הבית או המשרד, חייבים לדאוג לבעיות האיטום במבנה, כל אלה משפטים וסיסמאות רבות שאנו נתקלים בהם ביום יום אך מה הוא בעצם איטום? בין אם מדובר באיטום של חדרים, משרדים ושאר חללים הנעשה בהם שימוש פרטי או מסחרי חשוב לדעת את כל הפרטים אודות סוגי האיטום השונים. כל המידע המוצג כאן בא לעזור לכם להבין מה זה בעצם איטום, מדוע אתם זקוקים לו וכיצד ניתן להיזהר משרלטנים בתחום.

מאת: אסי לינקרשיפוצים06/07/15563 צפיות
לא אחת אנו שומעים על אדם זה או אחר שרצה לבצע בביתו עבודות בנייה ושיפוצים נעזר בשירותיו של אדם לא מקצועי ונכבה כשהכול הולך לא כשורה. כך גם בתחום האיטום אם לא תיעזר במקצועות העלויות אח"כ עלולות לנסוק גבוה לשמיים, ולכן אנו ממליצים תמיד להיעזר בשירותיהם של קבלני איטום.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: עידן שלומןבניין ואחזקה - כללי24/05/2082 צפיות
מוצר שתמצאו בכל בית ישראלי ונחשב אחד החיוניים ביותר הוא המזגן הביתי. קשה לדמיין את החיים המודרניים שלנו ללא מזגן בקיץ או בחורף וכאשר יש תקלה במזגן רובנו ממהרים להזמין טכנאי מזגנים שיגיע כמה שיותר מהר לתקן את המזגן המקולקל. הבעיה שלא תמיד יש טכנאי מזגנים מומלץ שפנוי להגיע באותו היום או אפילו למחרת לשירותי תיקון מזגנים ובחודשי הקיץ הלוהטים טכנאי המזגנים הפופולאריים תפוסים לפחות שבוע ימים מראש. אז מה הפתרון ?

מאת: בנימין קלינגרבניין ואחזקה - כללי10/04/20227 צפיות
הרבה מהלקוחות המרוצים של משרד בן קלינגר רישוי עסקים והתרי בניה שואלים רבות" במה עוד אתם יכולים לסייע?" החלטנו לפרסם לקהל הרחב פרופיל משרד המתאר את היכולות והשרותים שלנו מול משרדי התכנון,ממשל ועוד.

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/19763 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/19737 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19655 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/19574 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19593 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica