חפש מאמרים:
שלום אורח
18.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ביטוח מנהלים\

מאת: כתיבת מומחיםביטוח מנהלים22/06/20154606 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
אם אתם בוחנים ערוצים שונים להשקעה בחסכון פנסיוני, אתם לבטח כבר יודעים שבאפשרותכם עומדות שתי אפשרויות מקוריות של ביטוח מנהלים מצד אחד וקרן פנסיה מצד שני. אתם לבטח גם יודעים כבר שהערוץ הביטוחי הוא ערוץ יקר יותר מאשר ערוץ קרן הפנסיה, אך לא בטוח שאתם יודעים להסביר לעצמכם את הסיבה לכך. ובכן, הסיבה לכך היא שהערוץ הביטוחי מספק לכם ערך אחד חשוב נוסף והוא ביטוח חיים. למעשה, אתם חוסכים לפנסיה ובמקביל נהנים מביטוח חיים מלא למקרה של מוות. כמו כן, תוכלו להוסיף לביטוח זה גם ביטוח אובדן כושר עבודה ולהעניק לעצמכם כיסוי ביטוחי רחב למדי סביב נושא הפרנסה האישית.

ביטוח וחסכון גם יחד יחד עם זאת, המרכיב הביטוחי של ביטוח מנהלים אינו מסופק לכם בחינם ואינו נכלל לכאורה בתשלומי הקרן או בדמי הניהול הנגבים מכם, ואתם משלמים פרמיה עבור כיסוי ביטוחי זה. בפועל, תוכלו לבחור גם בערוץ של קרן פנסיה בנפרד וביטוח חיים בנפרד, וייתכן שזאת בדיוק האפשרות המתאימה לכם ביותר, האפשרות שתעניק לכם את התנאים הטובים ביותר בסך הכל. העניין הוא שכדי לבחון את הדברים אתם זקוקים להיכרות עם התחום, ואתם זקוקים לידע והבנה פיננסית שתאפשר לכם לבחון ולשקול את האפשרויות העומדות בפניכם.

הסתייעות בגורם מקצועי בפועל, גם אם אתם חושבים שאתם מבינים, אתם כנראה לא מבינים, וחברות ביטוח כמו גם קרנות פנסיה יודעות לנצל את זה כדי לעצב את החוזה בצורה שעושה להן את החיים יותר קלים, גם אם זה בא על חשבונכם. על כן, כאשר אתם נמצאים בתהליך של בחירת ביטוח מנהלים או קרן פנסיה, אתם רוצים שלצידכם יעמוד איש מקצוע ושאיש המקצוע הזה יהיה מטעמכם. נציג המכירות של החברה בה אתם מתכוונים לפתוח את החסכון הפנסיוני הוא לא איש מקצוע עבורכם, אלא איש מכירות.

איש מקצוע בלתי תלוי נסו למצוא גורם בלתי תלוי, שאינו קשור לאף חברת ביטוח או קרן פנסיה, ושיוכל ללוות אתכם בתהליך. זה יכול להיות עורך דין המתמחה בתחום הפנסיה, יועץ עסקי או פנסיוני שאינו משתייך לאף חברת ביטוח או קרן פנסיה, או אפילו קרוב משפחה, חבר או קולגה שמבין לעומק את התחום ויודע להכווין אתכם אל מול האפשרויות.

 תגיות המאמר: ביטוח מנהלים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161299 צפיות
כאשר אנו רוכשים טלוויזיה חדשה, רכב חדש או מחשב חדש, אנו יודעים כי אנו צריכים לבצע השוואת מחירים מקיפה ויסודית, וזאת על מנת "שלא יעבדו עלינו"- אנו לא רוצים לשלם יותר ממה שאנחנו באמת צריכים. עם זאת, כאשר זה מגיע לתחום הפיננסי, לא כולם טורחים לבצע את ההשוואה הנדרשת. לעיתים, כאשר אנו זקוקים להלוואה בהקדם האפשרי, אנו לא טורחים לברר את כל המונחים המקצועיים המוצגים לנו על ידי הבנקים או על ידי גופים פיננסיים אחרים, כך שאנו לא תמיד יודעים בפני מה אנו עומדים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161450 צפיות
לעיתים, קורות סיטואציות בחיים בהם יש צורך בסכום כסף מסוים, אך הוא אינו זמין בחשבון העובר ושב. לא תמיד מדובר בסכום כסף גדול- לעיתים גם כמה עשרות אלפי שקלים עשויים להיות מספיקים עבור ארגון החתונה, שיפוץ הבית או לחלופין השבת הלוואות קודמות. בכל מקרה, לעיתים הדבר נראה מסובך מכפי שהוא באמת. נראה כאילו לא קל לקבל הלוואה, בעיקר כאשר קיים קושי מסוים להביא ערבים ובטחונות, כפי שהבנקים דורשים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161174 צפיות
באילו מצבים כדאי לקחת הלוואה? מתי מומלץ שההלוואה תועבר דרך הבנק ובאילו מקרים הלוואה חוץ בנקאית היא העדיפות הטובה יותר? לכל השאלות הללו ישנן תשובות, אך חשוב לזכור כי בסופו של דבר כל אדם הוא לקוח סובייקטיבי עם העדפות, רצונות וצרכים משלו. לכן כל הלוואה נבחנת לגופה. כאן תוכלו לקבל פרמטרים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון את ההלוואה שאתם זקוקים לה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161285 צפיות
החיים מזמנים לנו שפע של הרפתקאות, חוויות והזדמנויות. לפעמים רכב החלומות שלנו נמצא ממש מעבר לפינה, טיול הבר מצווה החלומי כבר ממש כמעט ומתממש ואפילו השיפוץ לבית הוא בדיוק בתזמון הנכון, אבל מה קורה שכחסר לנו קצת מזומנים להגשמת החלום?

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161183 צפיות
המציאות הכלכלית בישראל ויוקר המחיה מביאים זוגות רבים, משפחות ואפילו רווקים לסיטואציות כלכליות קשות בהם אין מנוס אלא לקחת הלוואה בריבית מופרזת ביותר מן הבנק, הלוואה המכונה מינוס. המינוס אינו אלא הלוואה בנקאית שאנו רגילים לקחת כמובן מאליו, מה שרובנו לא יודעים זה שהריבית על המינוס היא אחת הגבוהות ביותר במשק וכי אם נחליט לקחת הלוואה אחרת, חיצונית לעתים ולכסות את המינוס נוכל לחסוך מאות שקלים בשנה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/161183 צפיות
אם תמיד חלמתם על פוטנציאל רווח גדול כמו של תיק מניות או הצמדה למטבע חוץ כל שהוא אבל נרתעתם מלהצמיד את הכסף למסלול בו יש רמת סיכון גבוהה, יש מוצר השקעה מעניין שיכול לתת לכם רווח נאה כמו מסלולים של השקעה במניות אך עם סיכון אפסי לגבי הקרן שלכם. אנשים רבים רואים שהשווקים הפיננסיים משגשגים ואילו הם מושקעים בפיקדונות או בתכניות חסכון עם ריבית אפסית.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/166290 צפיות
פיקדון מובנה הוא פיקדון מיוחד שיש לו יתרונות מצוינים משלו. אם אתם שוקלים לבחור פיקדון להשקעה או תכנית חיסכון להפקיד בה את הכסף שלכם, כדאי לבחון את היתרונות של פיקדון מובנה. בפיקדון מובנה הקרן שלכם נשמרת כמו במקרה של פיקדון רגיל או כמו במסגרת תכנית חיסכון אך בפיקדון מובנה יש לכם אופציה ליהנות בסוף תקופות החיסכון מרווח גדול ונאה במיוחד.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח מנהלים

מאת: גיל שושיביטוח מנהלים25/08/131367 צפיות
בשוק הפנסיוני של היום מגוון גדול של מוצרים פנסיונים, בין אם מדובר על סכום חד פעמי ממש גדול ובין אם מדובר על קצבה

מאת: גיל שושיביטוח מנהלים10/02/131541 צפיות
ביטוח דמי מחלה הוא תולדה של צורך אמיתי עבור בעלי עסקים שמצד אחד רוצים לשמור על החוקים של מדינת ישראל מצד שני גם רוצים לשמור על העסק שלהם. מדובר על מוצר ביטוחי שמאפשר לכם לישון ממש בשקט במקרה של מימוש דמי המחלה של אחד העובדים שלכם. מרגע שרכשתם לעצמכם ביטוח דמי מחלה יהיה גורם שיעמוד מאחריכם במקרה שעשוי

מאת: דן גולביטוח מנהלים06/10/127781 צפיות
חשבתם לעצמכם מה יכולה להיות האלטרנטיבה , מי הגורם שיוכל לתת לכם יעוץ פיננסי?נניח רואה חשבון, יועץ מס, או מומחים לכלכלת המשפחה. כולם יעלו לכם כסף ולא ממש בטוח שיש להם את הידע הספציפי שיכול ממש לסייע לכם בכל מה

מאת: דן מזרחיביטוח מנהלים16/08/127682 צפיות
נסיעות או בריאות וביטוחים שונים ונוספים. קל יותר להתנהל שמרכזים את הכל במקום אחד אגב, יוזיל לכם

מאת: דן גולביטוח מנהלים31/05/1212592 צפיות
הרבה פעמים מוזכרות קרנות ההשתלמות שלכם בהקשר של חסכונות פנסיונים, עושים זאת מהסיבה הפשוטה שמדובר גם על ערוצי חסכון שהם בנויים לטווח בינוני וארוך כאלו שמדינת ישראל מעודדת אתכם לחבר אותם יחד עם החסכונות הפנסיונים שלכם. היא עושה זאת בעצן העובדה שזה החיסכון היחידי שאין עליו מיסוי

מאת: ביטוחביטוח מנהלים10/10/108440 צפיות
ביטוח מנהלים וקרן פנסיה הינן תוכניות פנסיונית אשר נועדו לספק לנו שכר לאחר פרישה לגמלאות. ביטוח מנהלים שנכנס לחיינו כמותג זוהר ל "מנהלים" הינו למעשה תוכנית פנסיונית, אז מה ההבדל בניהן ומי מהן טובה יותר, קרן פנסיה או ביטוח מנהלים?

מאת: אוהד רגבביטוח מנהלים24/09/1010356 צפיות
חברת ביטוח מגדל מציעה ללקוחותיה מגוון גדול של פוליסות ביטוח חיים עם חסכון – ביטוח מנהלים המיועדות לשכירים וכן פוליסות ביטוח הכוללות מרכיב חסכון המיועדות לעצמאיים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica