חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה ההורה צריך לעשות כשהוא פונה למאיר בן מרום לבחירת שם?

אז מי בוחר את השם של הילד?

הסוד, הקסם והסמכות נמצאים אצל אם הילד. ממש כך.

לפי תורת הקבלה, ביום הארבעים להיותו של העובר בבטן האם, הוא משדר לה, היישר אל מחשבותיה, איזה שם הוא רוצה. זה לא סתם שבמהלך ההיריון האם מתחילה לחשוב על בחירת שמות לילד שמעולם לא חשבה עליהם קודם לכן - לפעמים אפילו שם שלא אהבה בעבר ומעולם לא חשבה שכך תקרא לילדה – מופיע במחשבותיה ומתחיל "לדבר" אליה יותר ויותר. יתרה מכך, גם אם לאחר הלידה האם עוד לא בחרה את השם לילד, ופתאום בבית החולים היא שומעת שם שמוצא חן בעיניה – זהו מסר ישיר מהילד שלה. כל זה על פי חכמת הקבלה.

על פי כל האמור לעיל, אתם יכולים להבין שכאשר אתם באים להתייעץ איתי לגבי בחירת שם לילד שלכם, עדיף שהאם תבחר את השם, ושתבוא עם כמה אופציות לבחור מתוכן. אני חוזר ומדגיש כי תמיד עדיף שהאימא תבחר את השם ולא האבא (אבות, לא להיעלב...) – פשוט משום שמאחר שהילד יצא ממנה, הוא חלק ממנה, הם מחוברים, ולאם יש השפעה.

כך, כשהילד נולד ואתם באים להתייעץ איתי באשר לבחירת שמו, אני לוקח את תאריך הלידה שלו ומחשב אותו כך שמתקבלת ספרה אחת; הספרה הזאת היא מספר הגורל שלו, והשם שנבחר לילד צריך להיות בעל ערך מספרי גדול יותר ממספר הגורל. כלומר, השם הפרטי שייבחר צריך לתת ספרה גדולה יותר מזו של מספר הגורל. למשל, אם חישוב תאריך הלידה יוצא הספרה 3, השם צריך להיות מעל הספרה 3. השם נבחר לפי תאריך הלידה ובהתאם אליו, באופן שיאזן אותו.

דבר נוסף בנושא בחירת שם לילד, חשוב לדעת שהשם המלא הוא השם הפרטי עם חיבור שם המשפחה של הילד. שם המשפחה מעיד על הכוח של אלה ששותפים למסע החיים של הילד – והם בעלי משקל במסע הזה. כלומר, הם יכולים להקשות עליו או להקל עליו. לדוגמה, ילד שהוריו גרושים ויש הורה שאינו פעיל בחיים שלו, ההתנהלות שלו עלולה להיות לא קלה. או במקרה הפוך – ילד שנולד למשפחה שבה הורים שנותנים לו ביטחון כלכלי והם בעלי יציבות זוגית, והילד רואה אותם כדוגמה לחיים, שמו של הילד יהיה יציב וחסון יותר. לכן, בבחירת שם לילד באופן נכון יש להסתכל על שם המשפחה יחד עם השם הפרטי, ואת זה מציבים במפה שלו במקומות שקשה לו, שם נותנים לו את החיזוק. לדוגמה, אם בתאריך הלידה אני רואה שיהיה קושי במסגרות, עדיף לתת לו שם מלא שייתן את הספרה 4 (שם הוא מחוזק) – כך שישלים את הקושי. באופן הזה השם המלא אינו "מתבזבז" על משהו שהוא כבר חזק או שאינו משמעותי.

מה שנובע מכל זה הוא שהאם צריכה לבוא אליי לייעוץ עם אפשרויות לשמות שהיא רוצה, ואני אבדוק אותם ואגיד מה השם המתאים והמיטיב ביותר לילדכם. בלי להיכנס לפירוט בנושא (ראו מאמר נוסף בעניין), לא מומלצים שמות של שתי אותיות, או שמות שיש בהם פעמיים את האות יו"ד.

 תגיות המאמר: בחירת שם לילד


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאיר בן מרום - יועץ מתקשר ומיסטיקן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות19/01/16937 צפיות
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות10/01/16923 צפיות
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

מאת: מאיר בן מרוםכישוף28/12/151137 צפיות
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות02/12/151146 צפיות
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה23/11/151385 צפיות
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151041 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/15948 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאמרים נוספים בנושא רוחניות - כללי

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי12/11/19198 צפיות
בעת שהספינה היקרה בעולם טבעה בים, לא היה בכוחו של שום כסף שבעולם להציל חיי אדם. עשירים לא קבלו יחס מועדף. עשירים ועניים פלסו דרכם יחד, ונדחפו יחד לסירות ההצלה ללא הבחנה.

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי29/04/1958528 צפיות
כתיבת ספר תורה הינה מצווה נעלה וחשובה עד מאד, מצווה זו הינה מצוות עשה מהתורה, האחרונה במניין תרי''ג המצוות. מי שזוכה לקיים את המצווה הזו, מעלה עליו הכתוב כאילו קיבל את התורה בהר סיני.

מאת: עופר שלורוחניות - כללי02/10/181113 צפיות
ספרי חומש

מאת: רוני הכהןרוחניות - כללי01/07/18511 צפיות
כולם מחפשים אחר הכוונה, והדת היא כבר לא הכלי היחיד אשר זמין על מנת להגיע אל איזון הנפש מלבד רפואה.

מאת: SEOMANרוחניות - כללי22/01/18483 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך לאזן את הגוף בקלות ולהתחיל להכניס יותר שפע אל חייכם, הרי כי עכשיו גם אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם. כל שעליכם לעשות זה לאמץ לכם את אחת מהשיטות עתיקות היומין אשר הגיעו אלינו היישר מן המזרח. על מנת שאנרגיית הצ'י תוכלו לזרום בחייכם, תוכלו להתחיל ולהתאמן בטאי צ'י, צ'י קונג, סו ג'וק ,מדיטציות, רייקי, הילינג, יוגה ושיטות נוספות. היום נדבר על הדרכים האפקטיביות ביותר לריפוי הגוף והנפש אשר יתחילו לגרום לכם להרגיש שינוי משמעותי בחייכם ולאורך זמן.

מאת: דוד דרומררוחניות - כללי14/08/161055 צפיות
הכותל המערבי (בקיצור: הכותל) הוא אחד מארבעת קירות התמך המקיפים את הר הבית זה כאלפיים שנה, משלהי תקופת בית שני ועד ימינו. במסורת היהודית מיוחסת לכותל המערבי קדושה יתרה,

איך לקבל אנרגיה למכור, איך למכור עם חשק, איך להרגיש טוב למכור, למה עבודה במכירות שוחקת, איך לאהוב למכור, איך ליהנות לעבוד במכירות, תמיכה נפשית, מאמן אישי מומלץ: וכאן תתבאר עוד נקודת מבט, לאיך וכיצד איש המכירות אמור לקבל אנרגיה למכור את המוצר שלו ללקוחות. והדרך לכך היא, על ידי זה שאיש המכירות ישאל את עצמו, האם הייתי מוכר את המוצר הזה לאנשים, גם אם לא היית מרוויח מכך כסף?! ז"א שעל איש המכירות לדמיין לעצמו מצב, שבו הוא כאיש מכירות לא צריך כסף, משום שיש לו מספיק כסף, אבל מצד שני ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica