חפש מאמרים:
שלום אורח
28.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תקשור עם נפטרים – כל אחד חייב לנסות את זה!

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/20151017 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מה זה תקשור עם נפטרים?

תקשור עם נפטרים, כשמו כן הוא – סוג מיוחד של תקשור, שבו המתקשר יוצר קשר עם נשמות של אנשים שנפטרו מן העולם הזה ואינם בין החיים עוד. בסוג הזה של התקשור מזמין המתקשר את הנשמה שעמה אתם מבקשים לתקשר, שאותה אתם מבקשים "לפגוש", מתחבר אליה ומעביר לכם מסרים ממנה. הדבר דומה לישיבה בצוותא עם אותו אדם שהכרתם היטב ושאתם מבקשים לפגוש שוב, כאשר כבר אינו נמצא עמנו, בין החיים.

האם תקשור עם נפטרים אינו מסוכן?

שאלה מצוינת. ובכן, תקשור עם נפטרים אינו מסוכן, משתי סיבות. ראשית, לא כל מתקשר עוסק בזה, ואלו שכן עוסקים בזה יודעים כיצד לעשות זאת. כלומר – זה לא מסוכן כי אתם תלכו מראש למישהו מקצועי שמתמחה בתחום הזה ולא לכל אחד. חשוב לציין שמתקשרים שאינם עוסקים בזה גם מצהירים על כך מראש, כך שאין בדרך כלל סכנה שתגיעו למישהו שאינו מתמחה בכך. הסיבה השנייה היא שמתקשרים שעוסקים בתקשור עם נפטרים – יודעים בדיוק איך מותר לעשות זאת; הם יודעים איך לזמן את נשמת הנפטר שעמה אתם מבקשים לתקשר, הם יודעים מתי ובאיזה אופן לפנות אליה, והם גם יודעים מתי אסור להם לפנות ומתי אותה נשמה מסרבת לרדת לממד הזה ולתקשר. כן, חשוב לציין שלעתים יש מצבים שבהם הנשמה עצמה אינה מוכנה לרדת ולתקשר – ואז אסור "להכריח" אותה או להפריע את מנוחתה. עם זאת, ברוב המקרים הנשמות של אנשים שהיו אהובים עליכם בחייהם, מסכימות לרדת ולתקשר, להעביר מסרים ולסגור מעגלים עם אלו שנותרו בין החיים.

למה חשוב לכל אחד להתנסות בזה?

התשובה לשאלה הזאת טמונה למעשה בסוף הפסקה הקודמת וכן בפתיחת מאמר זה; האפשרות שיש לנו כיום לתקשר עם נשמות של נפטרים, לאחר שהם אינם עוד בין החיים, מאפשרת לכל אחד מכם לחוות חוויה של סגירת מעגל. מה זה אומר? זה אומר שאם קרוב שלכם נפטר ואתם נותרתם פה בתחושת החמצה, פספוס וצער על כך שלא אמרתם דברים חשובים בעודו בחיים, שלא התפייסתם או שלא סיפרתם לו משהו שהיה חשוב לכם לספר – זאת ההזדמנות שלכם לסגור את המעגל הזה.

באופן הזה תוכלו להתחבר אליו שוב, להתפייס עמו, לספר לו את הדברים החשובים לכם ולסלוח לו – או לקבל את סליחתו כלפיכם. חשוב לציין שדברים מהסוג הזה שנשארים לא פתורים בנפש האדם מעיבים על חיי היום יום שלנו, בין אם זה במודע ובין אם זה בתת המודע. לפיכך, האפשרות לסגור את המעגלים האלה ולנקות אותם מתוך הנפש שלנו, להביא לריפוי בכל הקשור בהם, היא אפשרות פז, שלא הייתה קיימת בעבר. כל אחד מכם יודע אם הוא מסתובב עם "פלונטר" כזה בתוך הנפש שלו, גם אם אינו אומר על כך דבר למישהו אחר, ואם כן – זו ההזדמנות שלכם לשנות את חייכם. נסו ולא תאמינו איזו חוויה מרפאה ומשנה חיים זאת.

 תגיות המאמר: תקשור


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאיר בן מרום - יועץ מתקשר ומיסטיקן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות19/01/16992 צפיות
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות10/01/16986 צפיות
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

מאת: מאיר בן מרוםכישוף28/12/151201 צפיות
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות02/12/151203 צפיות
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה23/11/151447 צפיות
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151118 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151025 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאמרים נוספים בנושא תקשור וטלפתיה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19754 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה08/11/151860 צפיות
זה שאנחנו לא רואים מלבד מה שמונח אל מול עינינו אין זה אומר כי לא קיים דבר מעבר לכך. כל אלה אשר מחפשים אחר טיעונים מדעיים לכך שזה בלתי אפשרי שמתקיים עולם מטא-פיזי מעבר למה שאנו חשים ורואים יכולים להסתפק בעובדה כי המדע למרות כל מה שהוא חושף נמצא עדיין בחיתוליו בעוד שכל העולם הרוחני מתקיים כבר מאז שהאדם נמצא על פני האדמה ובכל תרבות ישנו אלמנט רוחני ואיש דת רוחני שהינו בעל יכולות תקשור עם עולם זה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151118 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151025 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151248 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה14/06/15993 צפיות
תקשור הפך בשנים האחרונות לאחד הענפים המיסטיים המובילים; כולכם מכירים אותו, רבים מכם התנסיתם בייעוץ באמצעותו וחלקכם בטוח למדו אותו בקורס וניסו לעשות זאת בעצמם. מהו בעצם תקשור? איך זה עובד ומתי נוכל להסתייע בו? ומה חשוב לדעת על אודותיו? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה03/05/151436 צפיות
כיצד יכול המלאך מיכאל לעזור לכם? מיהו המלאך כמאל? כיצד יוכלו שניהם לעזור לכם להצליח? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica