חפש מאמרים:
שלום אורח
20.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תקשור עם נשמות – חוויה שתשנה את חייכם

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/20151115 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תקשור עם נשמות – חוויה מעולם אחר

תקשור עם נשמות הוא מצב שבו המתקשר המומחה בכך מתחבר עם נשמות – כאשר בדרך כלל מדובר על נשמות של אנשים שהיו בין החיים בעבר, ואינם נמצאים בגוף עוד – כלומר, אינם חיים עוד בממד הפיזי הזה שלנו. כאשר המתקשר מתחבר לנשמה כזאת, הוא מקבל ממנה מסרים המיועדים למי שהיא מבקשת, והרבה פעמים אלו מסרים לאנשים שהיו קרובים אליה בחייה, ונותרו פה בעולם הזה, חיים. אם זה נשמע לכם מוזר – דעו שזה אכן קיים.

אם זה נשמע לכם מוכר, ואולי נשמע לכם כמו ה"סיאנס" שאתם מכירים מפעם – דעו שהיום כל התחום הזה מפותח מאוד; כבר לא עושים סיאנס ושום דבר מזה אינו מתנהל כמו שאתם מדמיינים לעצמכם בראש. אין בזה שום דבר אפל או שרירותי, לא צריך לנחש אם זאת הנשמה שזימנו או שעלולה להגיע נשמה מזיקה, לא צריך לעשות את זה בחושך עם נרות ועם לוח וכן הלאה... מתקשר שמתמחה בתקשור עם נשמות, עושה את זה בצורה ובאופן הנקיים והטהורים ביותר שתוכלו לדמיין. ואז גם אין שום מקום לספקות אם זו הנשמה שביקשתם לפגוש או שלא.

איך יודעים באיזה מתקשר לבחור?

וזה מוביל אותנו לשאלה החשובה הבאה: איך יודעים באיזה מתקשר לבחור? ובכן, זאת אכן שאלה טובה. מתקשר שמתמחה בתקשור עם נשמות יודע איך לזמן אותן, מתי לעשות את זה וכיצד. ואחד הסימנים שלכם למתקשר כזה יהיה שהוא יסביר לכם הכול לפני שתבואו אליו, עוד בשיחה הראשונית! הוא יסביר לכם שלא תמיד הנשמה מסכימה להתחבר ולתקשר והוא יסביר מה עושים במצב כזה. הוא יסביר שאסור לגרום לנשמה לרדת ולתקשר עמנו, אלא רק להזמין אותה. הוא יסביר איך הוא מתנהל והוא יסביר לכם איך אתם מתנהלים בפגישה כזאת ואיך היא מתבצעת.

יתרה  מכך, בזמן הפגישה, תוכלו לדעת היטב אם הנשמה שביקשתם לפגוש אכן נמצאת שם או לא. בקלות. לכל אדם יש התדר הייחודי שלו, ונשמה של אדם שהכרתם היטב תהיה בעלת התדר של האדם שהכרתם היטב. כלומר – כבר בתדר של הנשמה שתגיע, תוכלו להרגיש בפשטות אם זה האדם שהכרתם או שלא. אתם תזהו. מעבר לכך, אנשים שהיו קרובים אליכם בחייכם יודעים עליכם דברים שאחרים אינם יודעים; הם חלקו עמכם חוויות מסוימות שאולי על חלקן לא סיפרתם לאיש, הם מכירים פרטים אישיים שלכם וכן הלאה. את כל אלה המתקשר אינו יכול לדעת בעצמו, והוא בהחלט יכול לדעת אותם אם הנשמה הנכונה אכן מתחברת אליו. במקרה כזה הוא פשוט יגיד לכם דברים שרק אתם ואותו אדם שנפטר ידעתם, פרטים, מקומות, אירועים וכן הלאה. זוהי האסמכתא הטובה ביותר עבורכם.

האם זה יכול להזיק לי?

התשובה לשאלה הזאת היא – לא. תקשור עם נשמות שנעשה באופן מקצועי ומפוקח על ידי המתקשר המבצע אותו, יכול להיות חוויה מועילה ואף משמעותית ביותר. יש לכם פה הזדמנות לשאול שאלות שרציתם ולא הספקתם, להגיד דברים שמעולם לא הודיתם בהם כאשר אותו אדם היה בחיים, לנקות מתוככם משקעים רגשיים ולדעת מה הוא באמת חשב עליכם והרגיש כלפיכם. בכל מקרה, מדובר בחוויה שכדאי מאוד לחוות, בעיקר אם אתם מסתובבים עם דברים שאינם פתורים בתוככם – ויש להם קשר לאנשים שאינם בין החיים עוד.


 תגיות המאמר: תקשור


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאיר בן מרום - יועץ מתקשר ומיסטיקן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות19/01/16989 צפיות
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות10/01/16984 צפיות
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

מאת: מאיר בן מרוםכישוף28/12/151195 צפיות
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות02/12/151201 צפיות
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה23/11/151447 צפיות
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151016 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151023 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאמרים נוספים בנושא תקשור וטלפתיה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19748 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה08/11/151858 צפיות
זה שאנחנו לא רואים מלבד מה שמונח אל מול עינינו אין זה אומר כי לא קיים דבר מעבר לכך. כל אלה אשר מחפשים אחר טיעונים מדעיים לכך שזה בלתי אפשרי שמתקיים עולם מטא-פיזי מעבר למה שאנו חשים ורואים יכולים להסתפק בעובדה כי המדע למרות כל מה שהוא חושף נמצא עדיין בחיתוליו בעוד שכל העולם הרוחני מתקיים כבר מאז שהאדם נמצא על פני האדמה ובכל תרבות ישנו אלמנט רוחני ואיש דת רוחני שהינו בעל יכולות תקשור עם עולם זה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151016 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151023 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151245 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה14/06/15991 צפיות
תקשור הפך בשנים האחרונות לאחד הענפים המיסטיים המובילים; כולכם מכירים אותו, רבים מכם התנסיתם בייעוץ באמצעותו וחלקכם בטוח למדו אותו בקורס וניסו לעשות זאת בעצמם. מהו בעצם תקשור? איך זה עובד ומתי נוכל להסתייע בו? ומה חשוב לדעת על אודותיו? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה03/05/151432 צפיות
כיצד יכול המלאך מיכאל לעזור לכם? מיהו המלאך כמאל? כיצד יוכלו שניהם לעזור לכם להצליח? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica