חפש מאמרים:
שלום אורח
30.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה זה מזותרפיה, ולמה זה משמש?

מזותרפיה היא שיטת טיפול שנועדה במקור להתמודד עם בעיות של כאב. השיטה מבוססת על היכולת להחדיר תרופות בצורה נקודתית דרך העור, אל השכבות העמוקות של העור, ובאופן זה לאפשר לתרופה להגיע אל יעדה בתוך הגוף בצורה בטוחה ונקודתית. יחד עם זאת, לאורך השנים נמצאו עוד מגוון רחב של שימושים לטכניקה זו, וכיום אם תשמעו את המונח, סביר להניח שתשמעו אותו בהקשר של טיפולים קוסמטיים ויישור קמטים, כעוד סוג של טיפול אפקטיבי המאפשר להחזיר את המראה החלק, הצעיר והרענן של העור.

החדרת מינרלים וחומרים מזינים לעור

הטיפול באמצעות טכניקות מזותרפיה מבוסס על החדרת מגוון רחב של חומרים אפשריים אל תוך שכבות העור השונות במטרה להשיג תוצאות מגוונות. כך למשל, ניתן להזריק מינרלים חשובים לעור, שעצם היכולת להזריק אותם לתוך השכבות העמוקות של העור, מאפשרת להשיג תוצאות אפקטיביות ובמהירות רבה, לעומת מריחת קרמים בשכבות החיצוניות של העור, קרמים שבסופו של דבר אינם חודרים את העור, ואינם מזינים אותו כראוי. במקביל, ניתן להזריק גם חומרים כדוגמת חומצה היאלרונית להחזרת נפחים לאור, ועוד שורה של חומרים המיועדים למלא מטרות שונות.

שימוש עיקרי לצורך העלמת קמטים וטיפול בעור הפנים

עיקר השימוש בטכניקה זו הוא סביב הנושא של העלמת קמטים. לאורך השנים התפתחו שורה של פתרונות לצורך זה, החל מניתוחים פלסטיים של מתיחת פנים, שבפועל אינם כרוכים במתיחה של ממש, אלא בהעלמת הקמטים בצורה אפקטיבית ולאורך זמן. לצד זאת, ישנם טיפולי בוטוקס שהוא רעלן המיועד לשתק שרירי פנים מסויימים בנקודות מאוד מסויימות היוצרות את הקמטים בפנים. שיתוק השריר, מנתק את העור מהשריר, ומאפשר לו לחזור אל גובה פני העור הטבעי.

טיפול זמני הדורש חידוש מדי תקופה

מזותרפיה היא טכניקה אחת נוספת אליה מתייחסים לעיתים גם כטכניקת מילוי קמטים. באמצעות הטכניקה, ניתן להזריק את החומרים הנדרשים ישירות אל שכבת העור הרלוונטית, וישירות אל הקמטים עצמם, ובאופן זה להשיג את המטרה הרצויה תוך התערבות ברקמות הרלוונטיות בלבד, ומבלי ליצור פגיעה כלשהי ברקמות סמוכות. חשוב לדעת שטכניקות אלה הן בדרך כלל טכניקות זמניות בלבד, ואינן מחזיקות לאורך שנים. ניתוח פלסטי למתיחת פנים הוא ניתוח שהתוצאות שלו מחזיקות לאורך שנים ארוכות, ולעומתו טיפולים כמו טיפולי בוטוקס ומילוי קמטים הם טיפולים שיש לבצע אותם אחת למספר חודשים על מנת לחדש את האפקט ולשמור על מראה צעיר ורענן לאורך זמן.

 תגיות המאמר: מזותרפיה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16841 צפיות
כאשר אנו רוכשים טלוויזיה חדשה, רכב חדש או מחשב חדש, אנו יודעים כי אנו צריכים לבצע השוואת מחירים מקיפה ויסודית, וזאת על מנת "שלא יעבדו עלינו"- אנו לא רוצים לשלם יותר ממה שאנחנו באמת צריכים. עם זאת, כאשר זה מגיע לתחום הפיננסי, לא כולם טורחים לבצע את ההשוואה הנדרשת. לעיתים, כאשר אנו זקוקים להלוואה בהקדם האפשרי, אנו לא טורחים לברר את כל המונחים המקצועיים המוצגים לנו על ידי הבנקים או על ידי גופים פיננסיים אחרים, כך שאנו לא תמיד יודעים בפני מה אנו עומדים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161078 צפיות
לעיתים, קורות סיטואציות בחיים בהם יש צורך בסכום כסף מסוים, אך הוא אינו זמין בחשבון העובר ושב. לא תמיד מדובר בסכום כסף גדול- לעיתים גם כמה עשרות אלפי שקלים עשויים להיות מספיקים עבור ארגון החתונה, שיפוץ הבית או לחלופין השבת הלוואות קודמות. בכל מקרה, לעיתים הדבר נראה מסובך מכפי שהוא באמת. נראה כאילו לא קל לקבל הלוואה, בעיקר כאשר קיים קושי מסוים להביא ערבים ובטחונות, כפי שהבנקים דורשים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16818 צפיות
באילו מצבים כדאי לקחת הלוואה? מתי מומלץ שההלוואה תועבר דרך הבנק ובאילו מקרים הלוואה חוץ בנקאית היא העדיפות הטובה יותר? לכל השאלות הללו ישנן תשובות, אך חשוב לזכור כי בסופו של דבר כל אדם הוא לקוח סובייקטיבי עם העדפות, רצונות וצרכים משלו. לכן כל הלוואה נבחנת לגופה. כאן תוכלו לקבל פרמטרים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון את ההלוואה שאתם זקוקים לה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16923 צפיות
החיים מזמנים לנו שפע של הרפתקאות, חוויות והזדמנויות. לפעמים רכב החלומות שלנו נמצא ממש מעבר לפינה, טיול הבר מצווה החלומי כבר ממש כמעט ומתממש ואפילו השיפוץ לבית הוא בדיוק בתזמון הנכון, אבל מה קורה שכחסר לנו קצת מזומנים להגשמת החלום?

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16824 צפיות
המציאות הכלכלית בישראל ויוקר המחיה מביאים זוגות רבים, משפחות ואפילו רווקים לסיטואציות כלכליות קשות בהם אין מנוס אלא לקחת הלוואה בריבית מופרזת ביותר מן הבנק, הלוואה המכונה מינוס. המינוס אינו אלא הלוואה בנקאית שאנו רגילים לקחת כמובן מאליו, מה שרובנו לא יודעים זה שהריבית על המינוס היא אחת הגבוהות ביותר במשק וכי אם נחליט לקחת הלוואה אחרת, חיצונית לעתים ולכסות את המינוס נוכל לחסוך מאות שקלים בשנה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/16822 צפיות
אם תמיד חלמתם על פוטנציאל רווח גדול כמו של תיק מניות או הצמדה למטבע חוץ כל שהוא אבל נרתעתם מלהצמיד את הכסף למסלול בו יש רמת סיכון גבוהה, יש מוצר השקעה מעניין שיכול לתת לכם רווח נאה כמו מסלולים של השקעה במניות אך עם סיכון אפסי לגבי הקרן שלכם. אנשים רבים רואים שהשווקים הפיננסיים משגשגים ואילו הם מושקעים בפיקדונות או בתכניות חסכון עם ריבית אפסית.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/163034 צפיות
פיקדון מובנה הוא פיקדון מיוחד שיש לו יתרונות מצוינים משלו. אם אתם שוקלים לבחור פיקדון להשקעה או תכנית חיסכון להפקיד בה את הכסף שלכם, כדאי לבחון את היתרונות של פיקדון מובנה. בפיקדון מובנה הקרן שלכם נשמרת כמו במקרה של פיקדון רגיל או כמו במסגרת תכנית חיסכון אך בפיקדון מובנה יש לכם אופציה ליהנות בסוף תקופות החיסכון מרווח גדול ונאה במיוחד.

מאמרים נוספים בנושא בריאות ורפואה כללי

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי30/03/2015 צפיות
אחת הבעיות שאנשים רבים נאלצים להתמודד איתה במהלך החורף, זה שיעול עם ליחה. מדובר בשיעול טורדני שיכול להפריע על איכות החיים ביום יום וכן על איכות השינה. ד"ר דויטש מביא לכם כמה טיפים לטיפול

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי09/02/20214 צפיות
כל אחד מאיתנו, בשלב כזה או אחר בחיים מתמודד עם נזלת. זה קורה בדרך כלל כשאנחנו מקוררים, מצוננים, כשאנחנו חוטפים מחלה כזו או אחרת. אך מדוע אנשים מתמודדים עם נזלת כרונית? הבאנו כמה נקודות חשובות

מאת: שלום כהןבריאות ורפואה כללי27/09/19767 צפיות
כל מי שסובל מאקנה, וכבר התחיל לחפש דרכי טיפול או אפשרויות התמודדות עם האקנה, יודע כי מדובר בתחום רחב מאוד.

מאת: רוני הכהןבריאות ורפואה כללי25/12/18762 צפיות
איך כרית נגד פצעי לחץ יכולה לעשות זאת?

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי30/10/18904 צפיות
עומדים לעשות ניתוח ליישור מחיצות האף בקרוב וחוששים? במאמר להלן נסקור מהו הניתוח, למי הוא נועד ולאיזו מטרה וגם קצת על ההתאוששות מהניתוח.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/181878 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאת: ליאורבריאות ורפואה כללי16/07/18574 צפיות
יישור שיניים למבוגרים במחיר מיוחד, מאפשר למי שלא עברו טיפול כזה בעבר, ליישר את השיניים. יישור השיניים, מבוצע בעזרת מכשירים מיוחדים. טיפול ליישור השיניים, מבוצע מגיל שמונה שנים ואילך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica