חפש מאמרים:
שלום אורח
11.12.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כמה יעלה לכם ניתוח אף?

ובכן, עלות ניתוח פלסטי מכל סוג שהוא נקבעת על פי שורה של פרמטרים שאותם צריך הרופא לבחון מראש, ובהתאם לכך מוגדרת תכנית הפעולה והצעת המחיר המתאימה. על אף שבעיניים מקצועיות, כל ניתוח חזה למשל נראה כמו כל ניתוח חזה אחר, בפועל ישנם מגוון שיקולים המעורבים בתהליך הניתוח ויכולים להשפיע על המחיר, בין שמדובר על מורכבות ביצוע גבוהה או נמוכה יותר, ובין שמדובר על תהליכים כירורגיים משלימים שיהיה צורך לבצע במקרים מסויימים בהתאם לדרישות הלקוח ובהתאם לאבחנת הרופא המטפל.

טווח מחירים מיין סטרים אחרי שאמרנו את זה, כאשר מדובר על ניתוח אף, בהחלט ניתן להצביע על טווח מחירים שמתחיל בין כ 7,000 שקלים ומגיע עד כ 15,000 שקלים. טווח זה הוא כמובן טווח המשקף את רמת מחירי המיין סטרים אם כי ייתכן מאוד שתוכלו להשיג את הניתוח במחיר נמוך מעט יותר, או לשלם עליו מחיר גבוה יותר, הכל בהתאם לרופא המטפל ומורכבות הניתוח הצפוי. בנוסף לכך, ישנם מקרים מסויימים בהם תוכלו ליהנות מהשתתפות חלקית של קופת החולים בה אתם מבוטחים, אם כי עליכם לבדוק את הדברים מראש ולעבור תהליך מסויים על מנת לקבל את האישור המתאים.

השתתפות קופת חולים השתתפות קופת חולים במימון ניתוח אף הוא מצב אפשרי כאשר הניתוח אמור לפתור גם מצב רפואי כלשהו ממנו סובל המטופל. כך למשל, אנשים רבים סובלים מעיוותים במערות האף, שבר באף או בעיות רפואיות אחרות באף ובאזור שמסביבו, בעיות שיכולות לגרום למגוון תוצאות כמו קשיי נשימה, הצטברות נוזלים בבסיס האף וכדומה. במקרים אלה, ישנו מניע רפואי טהור לביצוע ניתוח אף במטרה לתקן את הבעיה הרפואית, כך שניתן לקבוע מניע שהוא אינו אסתטי, מה שיכול לסייע לכם לקבל את המימון הנדרש.

בחירת רופא לא על בסיס מחיר באופן עקרוני, מחיר של ניתוחים פלסטיים יכול להשתנות מאוד בין רופא לרופא, אם כי בכל מקרה אתם לא רוצים לבחור את הרופא שלכם רק על פי המחיר שהוא גובה, לא במקרה שהוא גובה מחיר זול מאוד, ולא במקרה ההפוך בו אתם מתרשמים שלכאורה מדובר ברופא מקצועי רק בגלל שהוא גובה מחיר אסטרונומי. את הרופא שאצלו תבחרו לעבור את הניתוח אתם רוצים לבחור על פי המלצות, על פי למידת הרקורד שלו ובירור עם אנשי מקצוע ורופאים אחרים המכירים את פעילותו וכדומה, ולא על פי המחיר שהוא גובה לטוב או לרע.

 תגיות המאמר: ניתוח אף


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16786 צפיות
כאשר אנו רוכשים טלוויזיה חדשה, רכב חדש או מחשב חדש, אנו יודעים כי אנו צריכים לבצע השוואת מחירים מקיפה ויסודית, וזאת על מנת "שלא יעבדו עלינו"- אנו לא רוצים לשלם יותר ממה שאנחנו באמת צריכים. עם זאת, כאשר זה מגיע לתחום הפיננסי, לא כולם טורחים לבצע את ההשוואה הנדרשת. לעיתים, כאשר אנו זקוקים להלוואה בהקדם האפשרי, אנו לא טורחים לברר את כל המונחים המקצועיים המוצגים לנו על ידי הבנקים או על ידי גופים פיננסיים אחרים, כך שאנו לא תמיד יודעים בפני מה אנו עומדים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161018 צפיות
לעיתים, קורות סיטואציות בחיים בהם יש צורך בסכום כסף מסוים, אך הוא אינו זמין בחשבון העובר ושב. לא תמיד מדובר בסכום כסף גדול- לעיתים גם כמה עשרות אלפי שקלים עשויים להיות מספיקים עבור ארגון החתונה, שיפוץ הבית או לחלופין השבת הלוואות קודמות. בכל מקרה, לעיתים הדבר נראה מסובך מכפי שהוא באמת. נראה כאילו לא קל לקבל הלוואה, בעיקר כאשר קיים קושי מסוים להביא ערבים ובטחונות, כפי שהבנקים דורשים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16764 צפיות
באילו מצבים כדאי לקחת הלוואה? מתי מומלץ שההלוואה תועבר דרך הבנק ובאילו מקרים הלוואה חוץ בנקאית היא העדיפות הטובה יותר? לכל השאלות הללו ישנן תשובות, אך חשוב לזכור כי בסופו של דבר כל אדם הוא לקוח סובייקטיבי עם העדפות, רצונות וצרכים משלו. לכן כל הלוואה נבחנת לגופה. כאן תוכלו לקבל פרמטרים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון את ההלוואה שאתם זקוקים לה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16866 צפיות
החיים מזמנים לנו שפע של הרפתקאות, חוויות והזדמנויות. לפעמים רכב החלומות שלנו נמצא ממש מעבר לפינה, טיול הבר מצווה החלומי כבר ממש כמעט ומתממש ואפילו השיפוץ לבית הוא בדיוק בתזמון הנכון, אבל מה קורה שכחסר לנו קצת מזומנים להגשמת החלום?

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16780 צפיות
המציאות הכלכלית בישראל ויוקר המחיה מביאים זוגות רבים, משפחות ואפילו רווקים לסיטואציות כלכליות קשות בהם אין מנוס אלא לקחת הלוואה בריבית מופרזת ביותר מן הבנק, הלוואה המכונה מינוס. המינוס אינו אלא הלוואה בנקאית שאנו רגילים לקחת כמובן מאליו, מה שרובנו לא יודעים זה שהריבית על המינוס היא אחת הגבוהות ביותר במשק וכי אם נחליט לקחת הלוואה אחרת, חיצונית לעתים ולכסות את המינוס נוכל לחסוך מאות שקלים בשנה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/16776 צפיות
אם תמיד חלמתם על פוטנציאל רווח גדול כמו של תיק מניות או הצמדה למטבע חוץ כל שהוא אבל נרתעתם מלהצמיד את הכסף למסלול בו יש רמת סיכון גבוהה, יש מוצר השקעה מעניין שיכול לתת לכם רווח נאה כמו מסלולים של השקעה במניות אך עם סיכון אפסי לגבי הקרן שלכם. אנשים רבים רואים שהשווקים הפיננסיים משגשגים ואילו הם מושקעים בפיקדונות או בתכניות חסכון עם ריבית אפסית.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/162577 צפיות
פיקדון מובנה הוא פיקדון מיוחד שיש לו יתרונות מצוינים משלו. אם אתם שוקלים לבחור פיקדון להשקעה או תכנית חיסכון להפקיד בה את הכסף שלכם, כדאי לבחון את היתרונות של פיקדון מובנה. בפיקדון מובנה הקרן שלכם נשמרת כמו במקרה של פיקדון רגיל או כמו במסגרת תכנית חיסכון אך בפיקדון מובנה יש לכם אופציה ליהנות בסוף תקופות החיסכון מרווח גדול ונאה במיוחד.

מאמרים נוספים בנושא בריאות ורפואה כללי

מאת: שלום כהןבריאות ורפואה כללי27/09/19328 צפיות
כל מי שסובל מאקנה, וכבר התחיל לחפש דרכי טיפול או אפשרויות התמודדות עם האקנה, יודע כי מדובר בתחום רחב מאוד.

מאת: רוני הכהןבריאות ורפואה כללי25/12/18712 צפיות
איך כרית נגד פצעי לחץ יכולה לעשות זאת?

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי30/10/18850 צפיות
עומדים לעשות ניתוח ליישור מחיצות האף בקרוב וחוששים? במאמר להלן נסקור מהו הניתוח, למי הוא נועד ולאיזו מטרה וגם קצת על ההתאוששות מהניתוח.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/181702 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאת: ליאורבריאות ורפואה כללי16/07/18518 צפיות
יישור שיניים למבוגרים במחיר מיוחד, מאפשר למי שלא עברו טיפול כזה בעבר, ליישר את השיניים. יישור השיניים, מבוצע בעזרת מכשירים מיוחדים. טיפול ליישור השיניים, מבוצע מגיל שמונה שנים ואילך.

מאת: רוני הכהןבריאות ורפואה כללי04/07/18523 צפיות
כל אדם אשר חושק בכך יוכל לקבל את הדרך הכי נוחה עבור תנועה

מאת: דניאל מלמדבריאות ורפואה כללי24/06/181736 צפיות
כפי שמסביר פרופ' יהודה אדלר, הלב הוא איבר מורכב שכולל בתוכו שורה ארוכה של רקמות מסוגים שונים, כשכל פגיעה ברקמות אלה עלולה להוביל לפגיעה משמעותית באיכות החיים של הסובל ממנה, ואף למוות שלא בצורה של התקף לב.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica