חפש מאמרים:
שלום אורח
06.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כמה יעלה לכם ניתוח אף?

ובכן, עלות ניתוח פלסטי מכל סוג שהוא נקבעת על פי שורה של פרמטרים שאותם צריך הרופא לבחון מראש, ובהתאם לכך מוגדרת תכנית הפעולה והצעת המחיר המתאימה. על אף שבעיניים מקצועיות, כל ניתוח חזה למשל נראה כמו כל ניתוח חזה אחר, בפועל ישנם מגוון שיקולים המעורבים בתהליך הניתוח ויכולים להשפיע על המחיר, בין שמדובר על מורכבות ביצוע גבוהה או נמוכה יותר, ובין שמדובר על תהליכים כירורגיים משלימים שיהיה צורך לבצע במקרים מסויימים בהתאם לדרישות הלקוח ובהתאם לאבחנת הרופא המטפל.

טווח מחירים מיין סטרים אחרי שאמרנו את זה, כאשר מדובר על ניתוח אף, בהחלט ניתן להצביע על טווח מחירים שמתחיל בין כ 7,000 שקלים ומגיע עד כ 15,000 שקלים. טווח זה הוא כמובן טווח המשקף את רמת מחירי המיין סטרים אם כי ייתכן מאוד שתוכלו להשיג את הניתוח במחיר נמוך מעט יותר, או לשלם עליו מחיר גבוה יותר, הכל בהתאם לרופא המטפל ומורכבות הניתוח הצפוי. בנוסף לכך, ישנם מקרים מסויימים בהם תוכלו ליהנות מהשתתפות חלקית של קופת החולים בה אתם מבוטחים, אם כי עליכם לבדוק את הדברים מראש ולעבור תהליך מסויים על מנת לקבל את האישור המתאים.

השתתפות קופת חולים השתתפות קופת חולים במימון ניתוח אף הוא מצב אפשרי כאשר הניתוח אמור לפתור גם מצב רפואי כלשהו ממנו סובל המטופל. כך למשל, אנשים רבים סובלים מעיוותים במערות האף, שבר באף או בעיות רפואיות אחרות באף ובאזור שמסביבו, בעיות שיכולות לגרום למגוון תוצאות כמו קשיי נשימה, הצטברות נוזלים בבסיס האף וכדומה. במקרים אלה, ישנו מניע רפואי טהור לביצוע ניתוח אף במטרה לתקן את הבעיה הרפואית, כך שניתן לקבוע מניע שהוא אינו אסתטי, מה שיכול לסייע לכם לקבל את המימון הנדרש.

בחירת רופא לא על בסיס מחיר באופן עקרוני, מחיר של ניתוחים פלסטיים יכול להשתנות מאוד בין רופא לרופא, אם כי בכל מקרה אתם לא רוצים לבחור את הרופא שלכם רק על פי המחיר שהוא גובה, לא במקרה שהוא גובה מחיר זול מאוד, ולא במקרה ההפוך בו אתם מתרשמים שלכאורה מדובר ברופא מקצועי רק בגלל שהוא גובה מחיר אסטרונומי. את הרופא שאצלו תבחרו לעבור את הניתוח אתם רוצים לבחור על פי המלצות, על פי למידת הרקורד שלו ובירור עם אנשי מקצוע ורופאים אחרים המכירים את פעילותו וכדומה, ולא על פי המחיר שהוא גובה לטוב או לרע.

 תגיות המאמר: ניתוח אף


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16900 צפיות
כאשר אנו רוכשים טלוויזיה חדשה, רכב חדש או מחשב חדש, אנו יודעים כי אנו צריכים לבצע השוואת מחירים מקיפה ויסודית, וזאת על מנת "שלא יעבדו עלינו"- אנו לא רוצים לשלם יותר ממה שאנחנו באמת צריכים. עם זאת, כאשר זה מגיע לתחום הפיננסי, לא כולם טורחים לבצע את ההשוואה הנדרשת. לעיתים, כאשר אנו זקוקים להלוואה בהקדם האפשרי, אנו לא טורחים לברר את כל המונחים המקצועיים המוצגים לנו על ידי הבנקים או על ידי גופים פיננסיים אחרים, כך שאנו לא תמיד יודעים בפני מה אנו עומדים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161141 צפיות
לעיתים, קורות סיטואציות בחיים בהם יש צורך בסכום כסף מסוים, אך הוא אינו זמין בחשבון העובר ושב. לא תמיד מדובר בסכום כסף גדול- לעיתים גם כמה עשרות אלפי שקלים עשויים להיות מספיקים עבור ארגון החתונה, שיפוץ הבית או לחלופין השבת הלוואות קודמות. בכל מקרה, לעיתים הדבר נראה מסובך מכפי שהוא באמת. נראה כאילו לא קל לקבל הלוואה, בעיקר כאשר קיים קושי מסוים להביא ערבים ובטחונות, כפי שהבנקים דורשים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16885 צפיות
באילו מצבים כדאי לקחת הלוואה? מתי מומלץ שההלוואה תועבר דרך הבנק ובאילו מקרים הלוואה חוץ בנקאית היא העדיפות הטובה יותר? לכל השאלות הללו ישנן תשובות, אך חשוב לזכור כי בסופו של דבר כל אדם הוא לקוח סובייקטיבי עם העדפות, רצונות וצרכים משלו. לכן כל הלוואה נבחנת לגופה. כאן תוכלו לקבל פרמטרים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון את ההלוואה שאתם זקוקים לה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16984 צפיות
החיים מזמנים לנו שפע של הרפתקאות, חוויות והזדמנויות. לפעמים רכב החלומות שלנו נמצא ממש מעבר לפינה, טיול הבר מצווה החלומי כבר ממש כמעט ומתממש ואפילו השיפוץ לבית הוא בדיוק בתזמון הנכון, אבל מה קורה שכחסר לנו קצת מזומנים להגשמת החלום?

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16878 צפיות
המציאות הכלכלית בישראל ויוקר המחיה מביאים זוגות רבים, משפחות ואפילו רווקים לסיטואציות כלכליות קשות בהם אין מנוס אלא לקחת הלוואה בריבית מופרזת ביותר מן הבנק, הלוואה המכונה מינוס. המינוס אינו אלא הלוואה בנקאית שאנו רגילים לקחת כמובן מאליו, מה שרובנו לא יודעים זה שהריבית על המינוס היא אחת הגבוהות ביותר במשק וכי אם נחליט לקחת הלוואה אחרת, חיצונית לעתים ולכסות את המינוס נוכל לחסוך מאות שקלים בשנה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/16881 צפיות
אם תמיד חלמתם על פוטנציאל רווח גדול כמו של תיק מניות או הצמדה למטבע חוץ כל שהוא אבל נרתעתם מלהצמיד את הכסף למסלול בו יש רמת סיכון גבוהה, יש מוצר השקעה מעניין שיכול לתת לכם רווח נאה כמו מסלולים של השקעה במניות אך עם סיכון אפסי לגבי הקרן שלכם. אנשים רבים רואים שהשווקים הפיננסיים משגשגים ואילו הם מושקעים בפיקדונות או בתכניות חסכון עם ריבית אפסית.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/163570 צפיות
פיקדון מובנה הוא פיקדון מיוחד שיש לו יתרונות מצוינים משלו. אם אתם שוקלים לבחור פיקדון להשקעה או תכנית חיסכון להפקיד בה את הכסף שלכם, כדאי לבחון את היתרונות של פיקדון מובנה. בפיקדון מובנה הקרן שלכם נשמרת כמו במקרה של פיקדון רגיל או כמו במסגרת תכנית חיסכון אך בפיקדון מובנה יש לכם אופציה ליהנות בסוף תקופות החיסכון מרווח גדול ונאה במיוחד.

מאמרים נוספים בנושא בריאות ורפואה כללי

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי31/05/20202 צפיות
חושדים שיש לכם סינוסיטיס? הכנסו וקיראו על התסמינים והאבחון ועל דרכי ההתמודדות עם המחלה.

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי30/03/20407 צפיות
אחת הבעיות שאנשים רבים נאלצים להתמודד איתה במהלך החורף, זה שיעול עם ליחה. מדובר בשיעול טורדני שיכול להפריע על איכות החיים ביום יום וכן על איכות השינה. ד"ר דויטש מביא לכם כמה טיפים לטיפול

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי09/02/20590 צפיות
כל אחד מאיתנו, בשלב כזה או אחר בחיים מתמודד עם נזלת. זה קורה בדרך כלל כשאנחנו מקוררים, מצוננים, כשאנחנו חוטפים מחלה כזו או אחרת. אך מדוע אנשים מתמודדים עם נזלת כרונית? הבאנו כמה נקודות חשובות

מאת: שלום כהןבריאות ורפואה כללי27/09/191018 צפיות
כל מי שסובל מאקנה, וכבר התחיל לחפש דרכי טיפול או אפשרויות התמודדות עם האקנה, יודע כי מדובר בתחום רחב מאוד.

מאת: רוני הכהןבריאות ורפואה כללי25/12/18838 צפיות
איך כרית נגד פצעי לחץ יכולה לעשות זאת?

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי30/10/18991 צפיות
עומדים לעשות ניתוח ליישור מחיצות האף בקרוב וחוששים? במאמר להלן נסקור מהו הניתוח, למי הוא נועד ולאיזו מטרה וגם קצת על ההתאוששות מהניתוח.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/181971 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica