חפש מאמרים:
שלום אורח
11.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אם אתם פותחים עסק קטן אז גם אתם צריכים את זה

מאת: יחי - מאיץ האתריםניהול03/11/20151325 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פתיחת עסק קטן כרוך בלא מעט הכנות והתארגנויות, אחד הדברים העקרים הוא קופה רושמת. לרוב לב ליבו של העסק קטן ככל שיהיה היא קופה רושמת. בחירת סוג או סגנון הקופה רושמת אינו חשוב כל עוד יש לנו את הכלים הבסיסיים. הכלים כוללים בין היתר חישוב של קבלת כספים ונתינת עודף, ניהול חשבונות בסיסי ולעיתים אפילו ניהול מלאי. היתרונות של קופה רושמת הם שיש לנו כלי עבודה שעוזר לנו בניהול וארגון העסק שלנו ללא השקעה נוספת. לצורך הדוגמה טעויות במתן עודף הצטמצמו לאחוזים בודדים אם בכלל מאז שקופה רושמת מחשבת את העודף שיש להחזיר ללקוח.

התרומה של קופה רושמת לעסק שלנו

קופה רושמת תורמת לעסק שלנו לא מעט, בזכותה אנחנו יכולים לבקר בכל רגע נתון את מה שקורה אצלנו בעסק, לנהל את המלאים שלנו על מנת להיות מעודכנים לגבי חוסר או עודף, לנהל את עובדי העסק שלנו על ידי בקרה על שעות העבודה וכל זאת על ידי תפעול קל, פשוט ונוח.

קלות התפעול באה לידי ביטוי שאם בעבר הלא רחוק היינו צריכים לאסוף את הפתקים או הקבלות הכתובות, לבצע חישובים ולגשת לרואה חשבון הרי שהיום בלחיצת כפתור נקבל דוח מצב מעודכן על המלאים בחנות, על מצב המכירות, מי הגיע למשמרת ומי לא וכמובן על מבצעים, שוברים וקופונים. למעשה קופה רושמת הפכה להיות מעין שותף פעיל בעסק שלנו, הסמכויות שניתנות הם לרוב רבות הרבה מיותר מאשר לעובד אחר בעסק. תארו לכם שבזמן אמת בעת המכירה אתם יודעים בדיוק כמה מלאי יש לכם על המדף, כך תוכלו להזמין עוד לפני שיגמר.

היתרונות של קופה רושמת בעסק שלנו

לקופה רושמת יש מעלות ויתרונות רבים, ביניהם הבקרה המתמדת שמונעת מאיתנו להיתקע עם סחורה עודפת או ניהול המכירות באופן שוטף. בכל פעולת מכירה נגרע מהמלאי אותו פריט שנמכר, אם הגדרנו כמות מינימום הרי שנקבל בזמן אמת חיווי על הצורך בלהזמין עוד מלאי לחנות או להיפך אם אנו לא מוכרים הרי שלא נזמין משהו מיותר. דבר נוסף שניתן לנהל על ידי קופה רשמת הוא העובדה שניתן לנהל בעזרתה מועדון לקוחות, מועדון לקוחות בקופה רושמת מהווה יתרון אדיר, ניתן לשווק ולמכור לקבוצות לקוחות בדיוק את המוצרים שהם מעדיפים, ניתוח הנתונים בקופה רושמת מתבצע בזמן אמן וניתן להציע ללקוח בעת התשלום מבצעים שיכולים לעניין אותו. יתרון נוסף שיש לקופה הוא שהבקרה בעסק שלכם מתבצעת בצורה מתמדת ללא עיכובים, בכל זמן נתון ניתן להפיק דוחות אמיתיים שמראים לנו כמה מכרנו, כמה קנינו וכדומה. יש לכך יתרון שהאצבע תמיד על הדופק והוא שכשיש בקרה מתמדת תמיד אנו ערניים יותר למתרחש.

 תגיות המאמר: קופה, קופות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אם גם אתם רוצים לקדם את אתרכם במאמרים איכותיים כנסו למאיץ האתרים וצרו קשר.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יחי - מאיץ האתרים

מאת: יחי - מאיץ האתריםאדריכלות28/04/15683 צפיות
אדריכל פנים הינו השילוב המנצח בין אדריכל לבין מעצב פנים. לא אחת קורה שמתכננים בית ומגלים כי הראייה של האדריכל אינה מתאימה לכם מבחינת העיצוב ואתם צריכים לערב גם מעצב פנים, אם תבחרו באדריכל פנים למעשה תרוויחו פעמיים

מאת: יחי - מאיץ האתריםריהוט 16/04/15618 צפיות
אמנם מוזר קצת המשפט "פרגולות למגוון שימושים" אך למעשה כיום כולם רוצים יותר פונקציונאליות מכל דבר, פעם טלפון היה מיועד לשיחה, כיום בלעדיו אפילו לשירותים נאבד את הדרך

מאת: יחי - מאיץ האתריםשיפוצים07/04/15611 צפיות
שמחה רבה שמחה רבה אביב הגיע פסח בא, ויחד עם הפסח גם האורחים, המשפחה והמכרים. אין מקום טוב יותר לארח בחג מאשר תחת הפרגולה, מזג האוויר המצוין משלב שמש מסנוורת שרק פרגולה יכולה לתת מענה בזמן האירוח

מאת: יחי - מאיץ האתריםעסקים קטנים ובינוניים11/03/15784 צפיות
כמה פעמים ראיתם את בעל המכולת מקליד את סכום הכסף אותו שילמתם לקופה רושמת?, כמה פעמים חשבתם לעצמכם מה באמת עושה ה"קופסה הממוחשבת" הזו שקוראים לה

מאת: יחי - מאיץ האתריםתקליטנים10/03/151472 צפיות
בשעה טובה החלטתם לערוך אירוע ולהתחתן, מזל טוב. בחירת אולם היא אמנם מהלך מורכב וקשה, להחליט על המיקום, צבע התפאורה והאוכל שיוגש, אולם לעומת תקליטן לחתונה המאזניים נוטות לכיוון התקליטן לחתונה מסיבה אחת פשוטה

מאת: יחי - מאיץ האתריםהפקות אירועים10/03/15730 צפיות
חיינו מורכבים מאירועים, אירועים משפחתיים, אירועים חברתיים ואירועים אחרים נוספים. ההבדל בין כולם נמדד על פי המוסיקה לאירועים שאנו בוחרים.

מאת: יחי - מאיץ האתריםצילום09/03/15762 צפיות
בוק בת מצווה היא למעשה התשובה הנגדית לבנים שעולים למצוות. למעט החגיגה עצמה אצל הבנים יש את התהליך שכולל עלייה לתורה, לימודים לדרשה וכדומה, למעשה התהליך הוא הדבר שזוכרים יותר נכל, לעומת זאת אצל הבנות אין מהלך של עלייה לתורה למעט אירוע חגיגי אותו חוגגים עם החברים, הקרובים והמשפחה.

מאמרים נוספים בנושא ניהול

מאת: עוזי פלגניהול17/05/20249 צפיות
ארגון עסקי בכל גודל, נדרש לבצע שינויים והתאמות במהלך חיו העסקיים. תדירות השינויים וגודלם נגזרים ממטרת השינויים, שאת רובן ניתן לסווג כצורך: בפתוח עסקי, שיפור וייעול תהליכים עסקיים קיימים, התאמות לתנאי התחרות בשוק ועוד. במאמר הנוכחי אתייחס לשני חוקים מתחום הפיזיקה של אייזיק ניוטון, ונבצע דרכם אנלוגיות בתחום הניהול העסקי ונזהה "זיקה בין פיזיקה וניהול עסקי", אך לפני כן נגדיר מספר מושגים מתחום הפיזיקה.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20250 צפיות
תוצר ניהולי הוא התוצאה המתקבלת מפעילות ניהולית. תוצר ניהולי המשיג את מטרתו הוא תוצר אפקטיבי ולהיפך, תוצר ניהולי אשר יוצר תוצאה בעייתית, ההופכת בעצמה לבעיה ואף יוצרת בעיות נוספות, הוא "וירוס ניהולי" ברמות חומרה שונות, ובתור שכזה יש לטפל בו למניעת נזק חמור למערכת. "ווירוס ניהולי" לא נוצר בכוונה תחילה.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20257 צפיות
הנעת עובדי הארגון העסקי במטרה להשגת בצועים עסקיים משופרים, צריכה להיות אחת המטרות המרכזיות בכל אסטרטגיה ניהולית עסקית, ההשקעה בפתוח עובדי החברה היא אחת ההשקעות החשובות והמשתלמות ביותר לכל ארגון עסקי. לא מספיק שעובדי החברה יהיו משכילים, מיומנים ומנוסים, חשוב שכל הכישורים והתכונות שצוינו, יבואו לידי ביטוי באופן חופשי ושוטף בהתנהלות העובד הבודד והארגון.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20257 צפיות
במאמר זה רוכזו תובנות המתייחסות לסיטואציות שונות בתחומי הניהול. הנושאים מוצגים באופן מטפורי לעיתים באופן אירוני או אבסורדי באנלוגיה לתהליכי הניהול העסקי הנדרשים. בחרתי בדרך זו להציג ולהסביר תהליכים ואירועים בניהול עסקי שקשה היה להסבירם או להבינם, בעקר לחסרי ניסיון ניהולי עסקי.

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20315 צפיות
"השער האסטרטגי", הוא השער שדרכו אמורים להיכנס לעסק, תוצרים של החלטות אסטרטגיות כבדות משקל לעתידו של העסק. משמע נדרש שיקול דעת מעמיק לגבי כל מה שנדרש לעבור דרכו. נדרש סוג סינון צפוף שימנע כניסה של מזיקים

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20301 צפיות
עסק הוא מפעל חיים והוא קרוב לליבנו, מאידך בעסק צריך לטפל לא דרך הלב. נדרשת דרך, כלים ותהליכי ניהול מסודרים ושיטתיים. אף אחד מאתנו איננו מושלם ואיננו צריך לדעת הכול. גם אם אנחנו יודעים, קשה לנו לטפל בנושאים הקשורים בנו רגשית, מאחר ואיננו אובייקטיבים כלפי עצמינו וכלפי הקרובים לנו.

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20276 צפיות
הדברים הנכונים לעסק הם לא תמיד ובהכרח: הדברים שהמנהל אוהב לעשות, או יודע לעשות, או רוצה לעשות, או יכול לעשות. הדברים הנכונים לעסק הם הדברים הנדרשים והקריטיים לעסק. בלעדיהם העסק יישחק, יתקע או יקרוס.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica