חפש מאמרים:
שלום אורח
19.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קופה רושמת, על מה ולמה?

כמה פעמים ראיתם את בעל המכולת מקליד את סכום הכסף אותו שילמתם לקופה רושמת?, כמה פעמים חשבתם לעצמכם מה באמת עושה ה"קופסה הממוחשבת" הזו שקוראים לה בפי כל קופה רושמת. ובכן על מנת לחדד את היכולות והצורך הרי שההבדל בין עם קופה רושמת לבין בלי קופה רושמת הינו משמעותי עד כדי גרימה לנפילה או הצלחה של עסק כזה או אחר. יתרה מכך ככל שהטכנולוגיה מתפתחת ומתקדמת כך גם תחומי הניהול של הקופה מתרחבים ומתפתחים בו זמנית. הצורך של קופה רושמת בא לתת מענה בראש ובראשונה על הצורך בניהול הפיננסי של העסק. כמה כסף נכנס לעסק, זו המהות הבסיסית של קופה בכלל ולאו דווקא רושמת.

קופה רושמת, ניהול, ניהול ועוד ניהול

ההבדל בין קופה רושמת רגילה שמחשבת את ההכנסות של העסק לבין קופה רושמת שמנהלת את העסק הוא עצום. המציאות מחייבת כיום להתנהל מהר יותר, לתת מענה איכותי ויחד עם זאת להתקדם הלאה, תארו לכם סופרמרקט כל שהוא שהקופאית מקלידה מוצר אחרי מוצר באופן ידני, מחשבת את העודף שלכם וכותבת קבלה באופן ידני, הזוי לא? אך למעשה כך היה צריך להיות לולי קופה רושמת ממוחשבת שיש כיום, כל התקלות במתן עודף חלפו מן העולם והכוונה היא מבחינה חישובית, (תמיד ישנו הגורם האנושי שעליו מאוד קשה לשלוט). אך לא בזה מסתיימת היכולת של הקופה הרושמת, המוצרים נסרקים על ידי קורא ברקוד ממוחשב, והמלאי מתעדכן בזמן אמת, כך שאם יש לנו במלאי 500 יחידות ממוצר כלשהו ומכרנו כמות מסוימת שהוגדרה עבורה כמות מינימום מראש הרי שנקבל חיווי על צורך בהזמנה של מלאי חדש. גם מבחינת עדכוני מחירים ומבצעים בזמן אמת קופה רושמת הפכה להיות כלי מרכזי, נכון שבמכולת מספיק שהחנווני ידע על שינוי מחיר הקוטג' אך מה קורה אם יש לנו 5, 10, 20 קופות שצריכות להתעדכן? עידן המחשבים אם כן הביא עימו שקט תעשייתי, קלות בניהול, ובקרה מלאה.

החובה היא רישום העסקאות, הרשות היא קופה רושמת

בעל עסק והכוונה לכל בעל עסק מחויב ברישום העסקאות אותם הוא מבצע, אלו חוקי מדינת ישראל!. איך מתבצע הרישום זו כבר שאלה אחרת, חלק ירשמו באופן ידני, חלק ישתמשו בקופה רושמת בסיסית וחלק יעדיפו קופה רושמת ממוחשבת שמלווה בבית תוכנה או חברה שנותנת תמיכה ושירות. עכשיו הבחירה היא בידי כל בעל עסק, מבחינת הרשויות אין זה משנה כלל, כל עוד אתם עומדים בדרישות. אך ברור ומובן כי מכולת או סופר יעדיפו קופה רושמת ממוחשבת על מנת לקצר את זמני התקלות אם יש כאלו ועל מנת לתת מענה מהיר ואיכותי ללקוחות שלהם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אם גם אתם רוצים לקדם את אתרכם במאמרים איכותיים כנסו למאיץ האתרים וצרו קשר.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יחי - מאיץ האתרים

מאת: יחי - מאיץ האתריםניהול03/11/151342 צפיות
פתיחת עסק קטן כרוך בלא מעט הכנות והתארגנויות, אחד הדברים העקרים הוא קופה רושמת. לרוב לב ליבו של העסק קטן ככל שיהיה היא קופה רושמת

מאת: יחי - מאיץ האתריםאדריכלות28/04/15692 צפיות
אדריכל פנים הינו השילוב המנצח בין אדריכל לבין מעצב פנים. לא אחת קורה שמתכננים בית ומגלים כי הראייה של האדריכל אינה מתאימה לכם מבחינת העיצוב ואתם צריכים לערב גם מעצב פנים, אם תבחרו באדריכל פנים למעשה תרוויחו פעמיים

מאת: יחי - מאיץ האתריםריהוט 16/04/15628 צפיות
אמנם מוזר קצת המשפט "פרגולות למגוון שימושים" אך למעשה כיום כולם רוצים יותר פונקציונאליות מכל דבר, פעם טלפון היה מיועד לשיחה, כיום בלעדיו אפילו לשירותים נאבד את הדרך

מאת: יחי - מאיץ האתריםשיפוצים07/04/15621 צפיות
שמחה רבה שמחה רבה אביב הגיע פסח בא, ויחד עם הפסח גם האורחים, המשפחה והמכרים. אין מקום טוב יותר לארח בחג מאשר תחת הפרגולה, מזג האוויר המצוין משלב שמש מסנוורת שרק פרגולה יכולה לתת מענה בזמן האירוח

מאת: יחי - מאיץ האתריםתקליטנים10/03/151485 צפיות
בשעה טובה החלטתם לערוך אירוע ולהתחתן, מזל טוב. בחירת אולם היא אמנם מהלך מורכב וקשה, להחליט על המיקום, צבע התפאורה והאוכל שיוגש, אולם לעומת תקליטן לחתונה המאזניים נוטות לכיוון התקליטן לחתונה מסיבה אחת פשוטה

מאת: יחי - מאיץ האתריםהפקות אירועים10/03/15739 צפיות
חיינו מורכבים מאירועים, אירועים משפחתיים, אירועים חברתיים ואירועים אחרים נוספים. ההבדל בין כולם נמדד על פי המוסיקה לאירועים שאנו בוחרים.

מאת: יחי - מאיץ האתריםצילום09/03/15773 צפיות
בוק בת מצווה היא למעשה התשובה הנגדית לבנים שעולים למצוות. למעט החגיגה עצמה אצל הבנים יש את התהליך שכולל עלייה לתורה, לימודים לדרשה וכדומה, למעשה התהליך הוא הדבר שזוכרים יותר נכל, לעומת זאת אצל הבנות אין מהלך של עלייה לתורה למעט אירוע חגיגי אותו חוגגים עם החברים, הקרובים והמשפחה.

מאמרים נוספים בנושא עסקים קטנים ובינוניים

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים03/05/20139 צפיות
בכל תהליך של פתוח עסקי או תכנון אסטרטגי ,מתבצע תהליך של ניתוח יכולות עסקיות, במטרה לזהות את נקודות החוזק והחולשה של העסק. באותה נשימה מתבצעת הערכה של ההזדמנויות העסקיות, והאיומים הנשקפים מסביבת התחרות הקרובה (מתחרים, לקוחות, ספקים תחליפים, חודרים חדשים) והסביבה הרחבה ( פוליטית, כלכלית, חברתית, רגולציה, טכנולוגית, שמירת הסביבה).

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים05/04/20256 צפיות
כל בעל עסק ללא קשר לגודל העסק, חייב לבחון ולהעריך מנקודת ראות של "ועדת חקירה עצמית" איך הוא ועסקו חוו את האירוע הזה, ולהיזכר באירועים שליליים נוספים שחוו בעבר, בתהליך ניהול העסק שלהם, לקבל תובנות חדשות בניהול עסקי וליישמם בעסק שלהם.

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים05/04/20186 צפיות
כל בעל עסק ללא קשר לגודל העסק, חייב לבחון ולהעריך מנקודת ראות של "ועדת חקירה עצמית" איך הוא ועסקו חוו את האירוע הזה, ולהיזכר באירועים שליליים נוספים שחוו בעבר, בתהליך ניהול העסק שלהם, לקבל תובנות חדשות בניהול עסקי וליישמם בעסק שלהם.

מאת: רונית אלפסיעסקים קטנים ובינוניים02/08/19979 צפיות
האם לעבוד מהבית או לשכור משרד? לחלקנו התשובה ברורה, יש המעדיפים לעבוד מהבית ויש שעבורם הנושאר טאבו והם חייבים משרד. להלן טיפים שיסייעו לכם לבחור את המשרד האולטימטיבי עבורכם.

ענף שירותי האחסנה הוא תחום רחב של אחסון ציוד לעסקים, אחסון תכולת דירה, השכרת מכולות או אחסנה במכולות. היכן, כמה ומה כדאי לבדוק קודם.

מאת: gal ganonעסקים קטנים ובינוניים01/07/18444 צפיות
כאשר אנחנו נוסעים נסיעה ארוכה או נסיעה ליעד קרוב יותר הדבר האחרון שאנחנו רוצים שיקרה הוא שיהיה לנו תקר בגלגל. תקר בגלגל יכול לשבש את לוח הזמנים שלנו ולהפוך את סדר היום שלנו לכזה שיש בו הרבה אי נעימות ועיכובים. במקרה שיש לנו תקר בגלגל אנחנו לא צריכים להתאמץ ולהזיע עד שנצליח להחליף לבד את הגלגל ולתקן אותו. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להזמין שירות החלפת גלגל כזה שאנשי מקצוע יבואו לכל מקום בו אנחנו תקועים ויחליפו לנו באופן מהיר ומאוד נוח את הגלגל עם התקר לגלגל קבע חדש שיוכל לשמש אותנו במשך זמן רב.

מאת: תמריץ לעסקיםעסקים קטנים ובינוניים05/01/18608 צפיות
המאמר מפרט מגוון תמריצים ודרכים לקידום המכירות של חנויות פרטיות במרחב הקמעונאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica