חפש מאמרים:
שלום אורח
05.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כמה באמת מוצרי הפרסום מסייעים למיתוג?

מאת: SEOMANניהול29/04/2016833 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עסק שרוצה להצליח ולגדול חייב להישאר בתודעה כול הזמן ומוצרי הפרסום הם אלה שגורמים לו להישאר בתודעה של הצרכנים כול הזמן. כאשר מדובר בחברות ענק, שהתקציב שלהם גדול מאוד, אז יהיה להם  שילוט מסיבי וגדול, שימוש בטלוויזיה ובאינטרנט כפלטפורמה להגיע לכמה שיותר אנשים וכמובן מוצרים שונים ואחרים. אך מה קורה לעסק לא גדול מבלי הרבה תקציב?

מוצרי פרסום לעסקים קטנים ובינוניים:

מוצרי פרסום הם חלק משיווק של המותג, אי אפשר להצליח בגדול בלעדיהם. לכן יש לשבת ולחשוב על התדמית של העסק, האופי שלו, התפוצה שלו, הצרכים וכמובן התקציב שלו. יש לשבת עם משרד פרסום או לחשוב בצורה יצירתית איך ואיזה מוצרי פרסום יהיו טובים לעסק ואיזה אפשרויות יש.

א. לוגו: יש לקבוע לוגו שיתאים לעסק ולאופי שלו ויש לעשות שלטים, לעשות אולי שקיות אריזה עם הלוגו, אתר אינטרנט ועוד דברים.

ב. מתנות: מתנות  קטנות כמו ,תיקים, עטים, מחשבונים וכו' יכולים מאוד לעזור. מתנות זה גם מה שהצרכנים אוהבים וכדאי לתת מתנות כאלה שיישארו בבית , כדי שיוכלו לראות את הלוגו מדי פעם. בנוסף אפשר לצרף למתנות תלושי קנייה שיהיו אצל הלקוח בכיס או בארנק וכך הוא יוכל לראות את שם העסק מדי פעם.

ג. שילוט רחוב ופליירים: אפשר להוסיף כמה שלטי רחוב לא גדולים ואפילו להשתמש בשילוט נייד כמו: חולצות עם הלוגו, מכוניות, פליירים שיחולקו לפי האופי של העסק ועוד.

התמדה:

כמו בכול הצלחה בחיים, הדבר דורש התמדה. כדי לקבוע לעצמכם זהות מותגית, עליכם להגיע לתודעה של כמה שיותר אנשים והעניין הזה דורש זמן. יש עסקים שהפרסום שלהם אולי מהיר בתחילה וכך גם ההצלחה, אבל בלי השקעה במוצרי פרסום ההצלחה הזאת תהיה זמנית משום שהיא בתודעה של הצרכן לזמן קצר וכידוע, יש לנו לבני אדם זיכרון קצר. בנוסף יש תחרות בכול ענף ולכן הצורך להשקיע ולחדש במוצרי הפרסום היא חשובה. נסו להיות יצירתיים , להעז ואפילו להסתכן בהוצאה כספית גדולה . לתווך הרחוק זה ישתלם לכם, אם תתמידו ותרצו להגיע לכמה שיותר אנשים.

 תגיות המאמר: מיתוג, מוצרי פרסום


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קידום אתרים, יעוץ לקידום עסקים באינטרנט
www.seoman.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת SEOMAN

מאת: SEOMANבישול ואפיה28/04/182428 צפיות
מהו בית בד וכיצד ניתן לדעת האם בית הבד מייצר את שמני הזית בצורה טובה, בריאה ואיכותית? כל מה שרציתם לדעת על תהליך הכנת שמן הזית בבתי הבד השונים ועל סגולותיו של שמן הזית בהוספתו בבישול.

מאת: SEOMANהסרת שיער14/04/183032 צפיות
אילו טכנולוגיות מתקדמות להסרת שיער יכולות לסייע לנו להיפטר מהשיער שאינו רצוי בימינו? המרכז לטכנולוגיה אסתטית מסייע לנו להבין, אילו מכשירי הסרת שיער קוסמטיקאיות צריכות להשתמש ומהן הסגולות של כל אחד מהמכשירים?

מאת: SEOMANמדיטציה27/02/18444 צפיות
מרגישים תקיעות בחיים? מרגישים לחוצים בעבודה? ייתכן ותרצו לדעת איך לזמן שפע אל חייכם אשר יוכל למלא אתכם באור ושמחה לאורך זמן?

מאת: SEOMANתעשייה26/02/18552 צפיות
מנוף הרמה הוא ללא ספק הכלי המקצועי ביותר עבור כל חברת בנייה אשר זקוקה למשאית מנוף הרמה לגובה.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/182722 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך להוריד במשקל ולהישאר רזה, עכשיו גם אתם תוכלו להכיר את השיטה החדשה לירידה במשקל אשר הצליחה להטריף אלפי ישראלים הודות לתוצאות היפות אשר הצליחה להציג עבור כל אלו אשר התחילו להשתמש בה.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/181865 צפיות
האם נמצאה שיטה חדשה לירידה במשקל אשר הצליחה לעזור לאלפי ישראלים לרדת במשקל בדרך הטבעית? עכשיו גם אתם יכולים לדעת איך מורידים במשקל בלי דיאטה וספורט.

מאת: SEOMANרוחניות - כללי22/01/18506 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך לאזן את הגוף בקלות ולהתחיל להכניס יותר שפע אל חייכם, הרי כי עכשיו גם אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם. כל שעליכם לעשות זה לאמץ לכם את אחת מהשיטות עתיקות היומין אשר הגיעו אלינו היישר מן המזרח. על מנת שאנרגיית הצ'י תוכלו לזרום בחייכם, תוכלו להתחיל ולהתאמן בטאי צ'י, צ'י קונג, סו ג'וק ,מדיטציות, רייקי, הילינג, יוגה ושיטות נוספות. היום נדבר על הדרכים האפקטיביות ביותר לריפוי הגוף והנפש אשר יתחילו לגרום לכם להרגיש שינוי משמעותי בחייכם ולאורך זמן.

מאמרים נוספים בנושא ניהול

מאת: עוזי פלגניהול17/05/20175 צפיות
ארגון עסקי בכל גודל, נדרש לבצע שינויים והתאמות במהלך חיו העסקיים. תדירות השינויים וגודלם נגזרים ממטרת השינויים, שאת רובן ניתן לסווג כצורך: בפתוח עסקי, שיפור וייעול תהליכים עסקיים קיימים, התאמות לתנאי התחרות בשוק ועוד. במאמר הנוכחי אתייחס לשני חוקים מתחום הפיזיקה של אייזיק ניוטון, ונבצע דרכם אנלוגיות בתחום הניהול העסקי ונזהה "זיקה בין פיזיקה וניהול עסקי", אך לפני כן נגדיר מספר מושגים מתחום הפיזיקה.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20172 צפיות
תוצר ניהולי הוא התוצאה המתקבלת מפעילות ניהולית. תוצר ניהולי המשיג את מטרתו הוא תוצר אפקטיבי ולהיפך, תוצר ניהולי אשר יוצר תוצאה בעייתית, ההופכת בעצמה לבעיה ואף יוצרת בעיות נוספות, הוא "וירוס ניהולי" ברמות חומרה שונות, ובתור שכזה יש לטפל בו למניעת נזק חמור למערכת. "ווירוס ניהולי" לא נוצר בכוונה תחילה.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20177 צפיות
הנעת עובדי הארגון העסקי במטרה להשגת בצועים עסקיים משופרים, צריכה להיות אחת המטרות המרכזיות בכל אסטרטגיה ניהולית עסקית, ההשקעה בפתוח עובדי החברה היא אחת ההשקעות החשובות והמשתלמות ביותר לכל ארגון עסקי. לא מספיק שעובדי החברה יהיו משכילים, מיומנים ומנוסים, חשוב שכל הכישורים והתכונות שצוינו, יבואו לידי ביטוי באופן חופשי ושוטף בהתנהלות העובד הבודד והארגון.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20181 צפיות
במאמר זה רוכזו תובנות המתייחסות לסיטואציות שונות בתחומי הניהול. הנושאים מוצגים באופן מטפורי לעיתים באופן אירוני או אבסורדי באנלוגיה לתהליכי הניהול העסקי הנדרשים. בחרתי בדרך זו להציג ולהסביר תהליכים ואירועים בניהול עסקי שקשה היה להסבירם או להבינם, בעקר לחסרי ניסיון ניהולי עסקי.

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20236 צפיות
"השער האסטרטגי", הוא השער שדרכו אמורים להיכנס לעסק, תוצרים של החלטות אסטרטגיות כבדות משקל לעתידו של העסק. משמע נדרש שיקול דעת מעמיק לגבי כל מה שנדרש לעבור דרכו. נדרש סוג סינון צפוף שימנע כניסה של מזיקים

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20226 צפיות
עסק הוא מפעל חיים והוא קרוב לליבנו, מאידך בעסק צריך לטפל לא דרך הלב. נדרשת דרך, כלים ותהליכי ניהול מסודרים ושיטתיים. אף אחד מאתנו איננו מושלם ואיננו צריך לדעת הכול. גם אם אנחנו יודעים, קשה לנו לטפל בנושאים הקשורים בנו רגשית, מאחר ואיננו אובייקטיבים כלפי עצמינו וכלפי הקרובים לנו.

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20226 צפיות
הדברים הנכונים לעסק הם לא תמיד ובהכרח: הדברים שהמנהל אוהב לעשות, או יודע לעשות, או רוצה לעשות, או יכול לעשות. הדברים הנכונים לעסק הם הדברים הנדרשים והקריטיים לעסק. בלעדיהם העסק יישחק, יתקע או יקרוס.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica