חפש מאמרים:
שלום אורח
23.06.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה כדאי לדעת לפני רכישת מכשיר מחודש?

 

כל הרשתות החברתיות מלאות בהצעות למכירת סמארטפונים מחודשים, יד שניה ולחלקנו זה יישמע מצויין כי המחיר יהיה בהתאם ולא מפוצץ כמו לרכוש מכשיר חדש אך עשויים להופיע אי אילו הפתעות שיגרמו לנו להתאכזב ולאבד את המכשיר שרכשנו ממיטב כספנו..מה בעצם צריך לקחת בחשבון כדי להימנע מיזה.?? קראו את זה ..

אז מה למעשה הוא החשש הגדול?

החשש הוא לקבל בעצם מכשיר שיסתבר בהמשך כלא תקין ושעד שנבין את זה המוכר יהיה הרחק מאיתנו..מה בעצם יכול להיות הסיכון ברכישה מהסוג הזה אם המכשיר ניראה מעולה ותקין לחלוטין...? אז זהו שלא משנה עד כמה האדם שמציע את המכשיר שלו למכירה נראה לכם אמין וגם אם המכשיר ניראה מעולה והוא מראה לכם איך הוא עובד נהדר עדיין אין זה מהווה שום חותם לך שהמכשיר תקין ולא יהיו הפתעות המשך..
למשל ייתכן שלא כל חלק במכשיר הוא מקורי...לפעמים המוכרים מפרקים את החלקים המקוריים ומחליפים אותם במזוייפים וכך מוכרים לנו את המכשיר...ומשתמשים בחלפים המקוריים ומוכרים אותם כבודדים ובכך מגדילים לעצמם את הרווחים..
ובכן... באמת מאכזב לגלות שהמכשיר שלך בוקר בהיר אחד לא עובד או עובד בצורה לא תקינה אך העיניין הוא לא רק מבחינת האם המכשיר יפעל באופן תקין ונוכל להשתמש בו לאורך זמן וכ' אלא הסכנה הגדולה יותר היא הקרינה הנפלטת בעת שימוש במכשיר כשהוא אינו מורכב מחלקים מקוריים  שזה דבר שלא כולם מודעים אליו ולא תמיד לוקחים אותו בחשבון.

איך בכל זאת נוכל לרכוש בבטחה מכשיר מחודש?

למעשה הפתרון הוא די פשוט אך לא כל מוכר ימהר לעשות זאת הן מטעמי חסכון והן אם יש לו דבר מה בעניין להסתיר.
ראשית לפני שנדון לעמוק על העסקה נהקש מבעל המכשיר לשלוח אותו לבדיקת מעבדה סלולרית מעמיקה שם יבחנו כל פרמטר אפשרי תקינות ומקוריות החלקים ובכך נבטיח לעצמנו שאנחנו לא קונים "חתול בשק" לאחר מכן ניתן להתייעץ עם המעבדה כמה באמת שווי של מכשיר מחודש או לבחון את השוק בהתאם לאתרי המכירות המציעים אותם ולזכור שכדי לא להוכיח לעצמנו שהזול הוא היקר נבחן את המכשיר ע"י בעל המקצוע האמין והמתאים לכך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אתר מקיף וערכי בנושא לימודי ספרדית...    http://easy-spanish.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נטלי הרוש

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/193568 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/193033 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/192976 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב28/02/192081 צפיות
אנשים רבים משאירים מאחור בעיות כמו אלה, מה זה אומר? הרכב ישן אז משאירים בחנייה וזה הכל פתרנו את הבעיה. אז זהו..ש..לא. רכבים ישנים מביאים עמם בעיות לא מעטות.. למשל, קנסות בשל גרימת זיהום אוויר פוטנציאלית או ממשית ולכן הזנחה לא באה בחשבון. לטובת הכלל ולטובת בעל הרכב יש לטפל בבעיה. הפתרון הטוב ביותר לרכבים הישנים מהסוג שעתיד בקרוב לצאת מכלל שימוש זה לפנות לקונים רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/01/197260 צפיות
אם היינו יודעים כמה חתולים וכלבים מומתים כיוון שהתרבותם אינה נעצרת על ידי עיקור וסירוס.. כלבים וחתולים רבים משוטטים ברחובות וחלקם לצערנו עשויים למות באופן טבעי בשל קשיי ההישרדות בחוץ. אם יש לכם כלב או חתול, זו אחת ההמלצות החמות שהיינו מציעים לכם לעשות.

מאת: נטלי הרוש רכב31/01/192012 צפיות
מה אנחנו יודעים על מגרשי פירוק? מבחינת רבים מאתנו, הכינוי המוכר הוא "מגרש גרוטאות". רכבים במצבים לא תקינים מגיעים לשם, רכבים שלמעשה כבר אין שימוש בהם והם הורדו מהכביש מסיבות שונות. במגרשים אלו, מגרשי ה"גרוטאות" ניתן למצוא דווקא אוצרות לא קטנים.. נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב30/01/191714 צפיות
הרכב העייף והישן, זה שבזמן אמת עושה לכם הרבה בושות ועושה בעיות בהנעה, בנסיעה שאינה חלקה, הדלתות חורקות ובאופן כללי הוא לא נראה להיט ורואה מוסך יותר מאשר הוא אמור. אם זה המצב חברים יקרים, אנחנו היינו ממליצים לכם שהנסיעה הבאה שלכם תהיה למגרש פירוק..

מאמרים נוספים בנושא טלפונים סלולריים

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים09/02/205550 צפיות
מידע הוא נכס בעל ערך רב. וכיום, עת כולנו מרבים לעשות שימוש בתקשורת כתובה הדבר נכון שבעתיים. כל אחד מאתנו מחזיק בידיו המון מידע, קבצים ואינפורמציה שעשויים להיות בעלת משמעות רבה מבחינות שונות. לדוגמה, בהיבט משפטי, פיננסי, כלכלי ואפילו פוליטי או חברתי.

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים22/04/196682 צפיות
כולנו מוקפים בהמון מידע. הרשת המקוונת מכילה מידע עצום והמון פרטים שעשויים להיות מעניינים ומשמעותיים עבורנו. אך אין ספק שמה שהכי רלוונטי לכל אחד מאתנו זה התכתובת האישית שהוא מנהל וההודעות שהוא שולח ומקבל.

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים25/09/188041 צפיות
וואטסאפ היא אפליקציה פופולרית למסרים מיידיים ולשיחות טלפון שמותקנת במכשירים ניידים. האפליקציה כוללת אפשרות לשמירה על היסטוריית ההודעות שבוצעו וכך אפשר לשמור על תוכן ההודעות לאורך זמן.

מאת: נינה כהןטלפונים סלולריים15/01/181548 צפיות
בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר

מאת: shmolikטלפונים סלולריים23/10/163177 צפיות
הטכנולוגיה מתפתחת במהירות ופעם בכמה זמן אנו טועמים מיצירותיה המופלאות. אחת מהן הינה הסמארטפון - יצירתו הייתה נקודת מפנה בעולם הטכנולוגי ובמהירות התפתח ותפס חלק ניכר בחיינו. אך מה מניע את הסמארטפון? מה הופך אותו לכל כך מיוחד מלבד ממערכת ההפעלה המופלאה שלו השונה מכל פלאפון רגיל?

מאת: נטלי הרוש טלפונים סלולריים14/09/162459 צפיות
תקלת מסך באייפון 6..? קראו את המאמר הבא

מאת: אוריטלפונים סלולריים11/09/163904 צפיות
אם יש לך חיבה לטכנולוגיה, לגדג'טים ובעיקר למכשירים ניידים, למה לא להפוך תחום מעניין למקצוע מבוקש ומכניס. כדי להשיג את המטרה צריך להשתתף בקורס טכנאי סלולר וטבלטים במכללת אינטלקט אקדמון, שיקנה לך בתקופה קצרה את כל הכלים הנחוצים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica