חפש מאמרים:
שלום אורח
23.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

התחדשות עירונית בירושלים

מאת: webetterאדריכלות25/08/20164989 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

התחדשות עירונית בירושלים - עתיד חדש כבר כאן!

בניינים חדשים ומרשימים ודירות בעלות מפרט טכני גבוה ומפנק, כבר מזמן אינם נחלתם הבלעדית של דיירי שכונות יוקרה חדשות ברחבי הארץ. בשורת ההתחדשות העירונית בירושלים ובערים נוספות בישראל, מעניקה הזדמנות של פעם בחיים לדיירי בניינים ישנים ומאפשרת להם לשדרג באחת את רמת חייהם, כשהם נהנים מדירת יוקרה מפנקת מבלי לשנות את כתובת מגוריהם.

כיצד מתבצעת התחדשות עירונית בירושלים וברחבי הארץ?

התחדשות עירונית בירושלים ובשאר רחבי הארץ אפשרית באמצעות יישום תכנית פינוי בינוי או באמצעות יישום תכנית תמ"א 38.

תכנית פינוי בינוי בירושלים מיועדת לדיירי בניינים ישנים אשר שואפים לשפר את רמת הדיור מבלי להוציא שקל מכיסם. במהלך יישום התכנית, הבניין הישן יפנה את מקומו לטובת בניין חדשני, מרהיב, עדכני ומרשים, הנבנה תוך הקפדה על רמות הבטיחות ואיכויות הבנייה הגבוהות ביותר בשוק. מעבר לכך, במטרה לעודד את דיירי הבתים הישנים לשלב זרוע עם יזמי הפרויקט ולהוציאו לפועל על הצד היותר טוב, יהיו הדיירים זכאים לקשת הטבות ייחודית הנלווית כבונוס לשדרוג הדרמטי באיכות החיים.

תכנית תמ"א 38 ירושלים הינה תכנית ממשלתית יסודית ומקיפה אשר שמה לה למטרה להביא על פתרונן בעיות בטיחות רבות ושונות המהוות חלק בלתי נפרד ממרבית המבנים הישנים הקיימים בארץ. התכנית שואפת לחיזוק יסודות המבנים מפני רעידת אדמה בהתאמה לתקנים העדכניים בתחום ולהוספת חדרי ממ"ד בתוך הדירות במטרה לענות על הצורך הביטחוני הבסיסי של כל תושב במדינת ישראל. במטרה לעודד את המתגוררים בבניינים הישנים לשיתוף פעולה פורה עם יזמי הפרויקט, יינתנו לדיירים הטבות משמעותיות מגוונות עם מימוש התכנית, וזאת, כמובן, מעבר לקשת היתרונות המגוונת ממנה נהנים דיירי הבניין עם העלייה המהותית בערך דירתם, עם חיזוק הבטיחות המשמעותי של הבניין ועם השדרוג המדהים באיכות חייו של כל דייר. גם תכנית זו מבוצעת ללא כל עלות מצד הדיירים.

התחדשות עירונית בירושלים בדרך האפקטיבית, הקלה והבטוחה ביותר

חברת שנהב התחדשות עירונית מתמחה בניהול, בבנייה ובשיווק של פרויקטים פרטיים ופרויקטים מסחריים בענף הנדל"ן בירושלים ומחוצה לה. החברה, המספקת את מיטב שירותיה זה למעלה מעשור ומנוהלת בידי יזמי נדל"ן מיומנים מן השורה הראשונה, פועלת בשיתוף עם חברת הנדל"ן הלונדונית המובילה  Reichmann Propertiesומביאה אל לקוחותיה בשורת חדשנות מבטיחה הנשענת על מקצועיות בלתי מתפשרת, על אמינות גבוהה, על חוסן פיננסי, על חזון ועל אחריות, כשהיא רואה עצמה מחויבת למצוינות לכל אורך הדרך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

webtter

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת webetter

מאת: webetterתכשיטים14/06/172902 צפיות
אם את מחפשת לוק מנצח והופעה מושלמת בכל עת, המאמר הזה בדיוק בשבילך!

מאת: webetterאופנה29/11/161426 צפיות
מחפשת תכשיט זהב מיוחד שונה ומרגש, בואי לקרוא על תכשיטי זהב איטלקי

מאת: webetterעסקי מזון07/11/162588 צפיות
מחפשים להפתיע? להיות מרגשים ויצרתיים? דף סוכר לעוגה זה הפתרון בשבילכם

מאת: webetterיהדות21/08/161075 צפיות
מיני בר שבת נועם 1 היינו בר מים חדשני שמספק מים חמים וקרים המותר לשימוש בשבת

מאת: webetterיהדות29/02/16765 צפיות
מה הטעם, וסיבת המצווה לנתינת מתנות לאביונים בחג פורים.

מאת: webetterבריאות השן04/02/16954 צפיות
לא תאמינו איך אפשר בקלות, ובאמצעות טכנולוגיה מתקדמת, לבצע טיפולי שיניים בקלות ובמהירות.

מאת: webetterנשירת שיער31/01/161220 צפיות
איך להיפטר מהשיער המיותר בקלות, ובטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש

מאמרים נוספים בנושא אדריכלות

מאת: בנימין קלינגראדריכלות18/07/21294 צפיות
פסק דין חדש של בית המשפט העליון קובע כי מועד החבות בהיטל ההשבחה בגין בניה שבוצעה בחריגה, הוא המועד בו ניתן היתר בניה ולא המועד בו הקים בעל הנכס את הבניה בגינה הוטל התשלום. המדובר במקרה בו התירה התב"ע (תכנית בניין עיר) את הבניה, אך היא בוצעה ללא היתר בניה ורק בחלוף זמן הוצא היתר להתרת הבניה הלא חוקית.

מאת: בנימין קלינגראדריכלות11/05/21500 צפיות
בית המשפט העליון הכריע: מי באמת זכאי להתנגד לבקשה למתן היתר בנייה? וכך נפסק: מי שאינו בעל זכות במקרקעין, אינו זכאי להגיש התנגדות לבקשה להיתר "התנגדות" הינה הליך תכנוני-משפטי, במסגרתו דן מוסד התכנון הרלוונטי בטענות המתנגד כנגד הליך תכנוני המצוי בתחום סמכותו של מוסד התכנון. יצוין, כי זכות ההתנגדות והכללים לה, אינם אחידים לכל הליכי התכנון, והוראות חוק התכנון והבנייה יצרו הבחנה בין "התנגדות לתוכנית" לבין "התנגדות להיתר בנייה".

מאת: דוד כהןאדריכלות22/04/21539 צפיות
מחפשים מנוף לקומות גבוהות, מנוף לקומה 20 או יותר? המאמר הזה יסכם לכם כל מה שחשוב לכם לדעת.

מאת: בנימין קלינגראדריכלות11/08/201469 צפיות
צו מנהלי להפסקת עבודה, צו ארעי להפסקת עבודה, וצו להריסת תוספת בנייה לאחר הפרת צו מנהלי להפסקת עבודה 1. מטרה מיקוד האכיפה של חוק התכנון והבניה בשלב המנהלי והסדרת ההליכים הבאים: 1.1. הליך מתן צו מנהלי להפסקת עבודה בהתאם להוראות סעיף 216 לחוק התכנון והבניה התשכ"ה – 1965 (להלן "החוק"), לרבות מתן הנחיות והגדרת סדר פעולות ותבניות אחידות. 1.2. הליך מתן צו ארעי להפסקת עבודה בהתאם להוראות סעיף 216(ג) לחוק, לרבות מתן הנחיות והגדרת סדר פעולות ותבניות אחידות. 1.3. הליך מתן צו להריסת תוספת בנייה לאחר שהופר צו מנהלי להפסקת עבודה בהתאם להוראות סעיף 217 לחוק, לרבות מתן הנחיות והגדרת סדר פעולות ותבניות אחידות.

מאת: בנימין קלינגראדריכלות14/04/201791 צפיות
מהו היתר בנייה? היתר בניה הינו רישיון לבניה שניתן על ידי וועדה מקומית לתכנון ולבניה או על ידי רשות הרישוי. נדרש להוציא היתר בבניית בית/בניין חדש או בשינויים המבוצעים בבית/בבניין קיים. היתרי בניה מגישים כיום בצורה מקוונת דרך המערכות הממוחשבות. שימוש חורג בנכס גם דורש היתר.

מאת: אבי דוידיאדריכלות14/08/191882 צפיות
בקצרה על ציפוי רצפות כפתרון ריצוף עמיד ומרשים למשרד המודרני.

מאת: עידן שלומןאדריכלות22/12/182512 צפיות
קבלנים, יזמים ואדריכלים רבים לא ידמיינו את עצמם מתחילים פרויקט בניה רציני ללא הדמיות אדריכליות מבעוד מועד. הדמיות שכאלו יכולות למנוע הוצאות כספיות גבוהות בהמשך הדרך בשלבי הבנייה או לאחר הבנייה כולה וזו הדרך הטובה ביותר "לדמיין" כיצד הפרויקט ייראה בסופו בדיוק של 99 עד 100 אחוזים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica