חפש מאמרים:
שלום אורח
20.09.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מנעולן בירושלים לבית ולרכב במצבי חירום

מאת: יאיר זאבטחת הבית20/05/2017666 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם אתם כמוני, אתם בוודאי סומכים רבות על מנגנוני הנעילה השונים בחייכם - על דלת הבית, דלת הרכב, וכו'. הדברים האלו מאוד פשוטים ותמיד עובדים כהלכה, נכון? למען האמת, אמנם כך נדמה אך קיים אחוז מסוים של מקרים, אמנם מדובר באחוז נמוך בהשוואה לשימוש היומיומי התקים באותם מנגנוני נעילה - אך מבחינה סטטיסטית, תמיד יהיה מי שיאבד את מפתחות הרכב, תמיד יהיה את הבחור שצרור מפתחותיו נפל לחריץ של המעלית, ותמיד יהיה מי שטורק את דלת ביתו וננעל בשוגג בחוץ.

זה פשוט חלק מהעניין. מהרגע שהופיעו בעולם מנגנוני נעילה ומפתחות - באותו הרגע גם התחילו כל אותן הבעיות וההפתעות שמתרחשות להן - לרוב ברגע קטן של היסח הדעת. אך אל דאגה, משום שקיים ענף שלם של אנשי מקצוע בתחום המנעולנות אשר תפקידם הוא לעזור ולסייע בדיוק באותם רגעים לא נעימים, בין מדובר במפתח שנשבר ויש לפרוץ את דלת הבית ובין אם מדובר בתקלות שמקורן בבלאי ובהתיישנות כדוגמת החלפת צילינדר ישן וכד.

מיהו ומהו מנעולן?

מנעולן הינו אדם הלמד בצורה מסודרת את תחום המנעולנות והינו בקיא בכל, או לפחות ברוב סוגי המנעולים והדלתות הקיימים בשוק. מנעולנים אלו למעשה מוסמכים לעבוד בתחום. בנוסף, בישראל חייבים כל העוסקים במקצועות המנעולנות השונים לשאת עליהם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, זהו תנאי הכרחי, לא ניתן להיקרא מנעולן ללא תעודת יושר מהמשטרה. תעודה זו מוכיחה כי לאותו אדם לא קיים עבר פלילי וכי הוא אכן רשאי לעסוק בתחום, ומכאן היכולת של הלקוחות לסמוך עליו בנושאים כל כך רגישים כגון שכפול מפתחותיהם ופריצה לביתם.

פורץ מנעולים בירושלים

עבודתו של מנעולן מבוססת על ידע ושיטות מקצועיות, כמו גם על כלי עבודה ייעודיים שנועדו למזער את הנזקים בעת פריצת מנעולים. העבודה עצמה די זהה בין אם מדובר על מנעולן בתל אביב או בירושלים. יחד עם זאת, על מנעולן בירושלים להכיר את האזורים השונים בירושלים ואף את המנטליות והקצב המיוחדים לה. בכל זאת מדובר בעיר הגדולה בישראל עם מעל ל 870,000 תושבים החיים בשכונות רבות, חלקם יהודים, חלקם ערבים, כך שעברית אינה תמיד השפה השלטת בכל מקום.

פורץ מנעולים בירושלים אמור להגיע אליכם תוך 20-25 דקות כדי להעניק לכם שירות במצבים דחופים. כמעט רוב המנעולנים בירושלים, אם תשימו לב, מתניידים ממקום למקום עם אופנועים וזאת כדי לחסוך זמן ולא לתת ללקוח לחכות הרבה בשעת מצוקה.

באדיבות אורן, מנעולן בירושלים - http://www.007oren.com

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יאיר ז

מאת: יאיר זעסקים - כללי21/06/17541 צפיות
רצון בהכנסה טובה הוא ללא ספק הדחף העיקרי להקמת עסק מנעולנות. ואכן, מי שמשקיע ולומד את המקצוע, יכול לקיים עסק משגשג, ועם זאת, היסודות של שירותי המנעולנות לא מסובכים ללמידה כמו שאתה אולי חושב. במאמר זה נדון בטקטיקות להשגת הידע שתצטרך כדי להקים עסק מנעולנות משגשג.

מאת: יאיר זקוסמטיקה21/05/172293 צפיות
לדאודורנט טבעי יצא שם רע בכל הנוגע לאפקטיביות. למרות מצב זה, היצרנים לא נחים על השמרים וממשיכים להמציא את עצמם מחדש עם דאודורנטים טבעיים חדשים. כיום ניתן לראות עלייה בדרישה למוצרים אלו - הנתונים הרשמיים מתייחסים לארצות הברית, אך גם בישראל בפארמים למיניהם ובחנויות מקוונות ניתן למצוא מגוון יפה של דאודורנטים טבעיים.

מאת: יאיר זבריאות ורפואה כללי03/02/16534 צפיות
פקקת ורידים היא מצב רפואי הנוצר בעקבות קרישיות מוגברת בוורידים ובמיוחד ברגליים. קרישי דם אלו גורמים לשיבוש זרימת הדם התקינה ועלולים לגרום לסתימה בכלי דם ואף להגיע לריאות - מצב מסכן חיים המכונה תסחיף ריאתי. במאמר זה מידע כיצד לאבחן פקקת ורידים, סוגים שונים של פקקת ומידע לגבי דרכי הטיפול.

מאת: יאיר זמדעי החברה - כללי11/10/128294 צפיות
ההבדל בין מקדונלד'ס למסעדת גורמה אינו מסתכם רק באוכל עצמו - תאורה ומוזיקה שונות, ואולי גם מערכת הגברה מאיכות שונה - כל אלו יוצרים אווירה מסוג אחר. אם האווירה במקום מעודדת את הסועדים לאכול מהר יותר, היא עלולה לגרום להם לאכול יותר מדי - ו"מצד שני", אווירה נינוחה תגרום להם לשהות זמן רב ויתכן שהם יזמינו קינוח לא מתוכנן.

מאת: יאיר זהפקות אירועים30/09/12600 צפיות
בין אם אלו כנסים, תצוגות אופנה, טקסי פרסים או מצגות מכירתיות - אירועים בימינו דורשים שירותי הגברה ותאורה כדי להפיח בהם בחיים. רק ציוד תאורה והגברה מתקדם בפרישה מקצועית יכול לתת לך את העוצמה החזותית הנדרשת וליצור אווירה מקצועית שתעניק השראה לכל המשתתפים.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19591 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18678 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18296 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18345 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/17889 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17705 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

מאת: orya peryאבטחת הבית01/06/17706 צפיות
כשאר אתם מתחילים לתכנן בנייה אם של בית פרטי או אם מיזם גדול של בניין מגורים או של בנייני משרדים, הנוכחות של קונסטרוקטור היא חשובה. יש כאלה שמתמחים במבני תעשייה, מבנים למגורים ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica