חפש מאמרים:
שלום אורח
28.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פרופסור יהודה אדלר – תזכרו את השם

התקף לב היא אחת מסיבות המוות השכיחות ביותר בגילאים מבוגרים, אם לא השכיחה ביותר. במעמדו זה, זוכה הנושא של התקפי לב לסיקור נרחב בציבור, סביב האופן בו ניתן להתגונן מפני התקפי לב, תזונה בריאה, נושא של תורשה וגנטיקה, פעילות גופנית וכן הלאה. יחד עם זאת, כפי שמסביר פרופסור יהודה אדלר, הלב הוא איבר מורכב שכולל בתוכו שורה ארוכה של רקמות מסוגים שונים, כשכל פגיעה ברקמות אלה עלולה להוביל לפגיעה משמעותית באיכות החיים של הסובל ממנה, ואף למוות שלא בצורה של התקף לב. מחלות קרום הלב ושריר הלב היא דוגמא קלאסית לבעיות לב שאינן נהנות ממודעות גבוהה של הציבור לגביהן, אך הסובלים מהן יכולים להעיד על כך שמדובר במחלות לא פחות קשות מבעיות שעלולות בדרך כלל להוביל להתקף לב.

רחוק ממודעות הציבור, אך פועל ללא לאות לפיתוח אפשרויות הטיפול

בין שאנו אוהבים את זה ובין שלא, רמת השכיחות של מחלה מסוימת ורמת המודעות של הציבור לאותה מחלה, משפיעות מאוד גם על מעורבותם של גופי מחקר במציאת פתרונות ותרופות לאותה מחלה. זאת בדיוק הסיבה שכיום קיימים שורה ארוכה של פתרונות מניעתיים וטיפוליים למחלות לב הקשורות בהתקפי לב, מה שלא ניתן לומר על מחלות קרום הלב ושריר הלב. יחד עם זאת, לחלוטין לא מדובר בנושא מוזנח, ואם אי פעם חס וחלילה, תחלו במחלת קרום הלב או שריר הלב, תוכלו להיות בטוחים שקיים מאגר לא קטן של ידע לגבי מחלות אלה, ופרוצדורות טיפוליות שמאפשרות התמודדות אפקטיבית עם מחלות אלה, בין היתר בזכות אנשים כדוגמת פרפסור יהודה אדלר שהקדיש את חייו המקצועיים להתמחות בתחום זה ופיתוח שיטות טיפוליות אפקטיביות.

קרדיולוג בכיר בעל שם ורקורד עשיר של תפקידי ניהול והובלה

יהודה אדלר הוא קרדיולוג בכיר, המשמש בשורה של תפקידים בכירים בענף הבריאות והרפואה הישראלי. בין היתר, שימש אדלר כמנהל המקצועות הרפואיים ומנהל פרויקט תלפיות בבית החולים שיבא תל השומר. לאורך קריירת הרפואה שלו, מילא אדלר שורה של תפקידים בכירים בבתי חולים שונים ברחבי הארץ, במועצות מנהלים ובהנהלות הבכירות של ארגוני רפואה ובריאות בישראל. בנוסף לכך, זוכה אדלר להכרה מקצועית יוצאת דופן בזירה הגלובלית של ענף הקרדיולוגיה, ואף מונה לתפקיד יו"ר מחלות קרום הלב ושריר הלב באיגוד הקרדיולוגיה האירופאי. את שמו יצר אדלר לאורך שנים של הובלת תחום המחקר ופיתוח הטיפולים במחלות קרום הלב ושריר הלב, ובין היתר הפך למרצה מבוקש, המוזמן לכנסים מקצועיים של ענף הקרדיולוגיה בכל רחבי העולם. רק לאחרונה, הרצה אדלר בכנס הקרדיולוגיה הבינלאומי, שנערך בסרביה, בו הרצה על ההתוויות העולמיות החדשות לטיפול במחלות קרום הלב ושריר הלב, התוויות שאותן גיבש בעצמו, ואשר הפכו לסטנדרט המיושם על ידי קרדיולוגים בכירים מכל רחבי העולם.

מטפל בכולם – מקטן ועד גדול, בארץ ובעולם כולו

את יהודה אדלר לא תוכלו למצוא מעל מיטת הניתוחים, אך את הידע והפרוצדורות שמיישמים אותם מנתחים, תוכלו בהחלט לייחס במקרים רבים, לפירות פעילותו המחקרית של אדלר. בשנים האחרונות, סייע אדלר לשחקן הכדורגל הספרדי, שחקן ריאל מדריד ונבחרת ספרד בכדורגל, קרבחל, להתמודד עם מחלת קרום הלב שהפריעה לו מאוד להתקדם בעולם הכדורגל. במסגרת טיפול שנתן לו פרופסור יהודה אדלר עם ליווי אישי ומקצועי צמוד, הצליח קרבחל לחזור אל כר הדשא, ולקחת חלק במפעלי הכדורגל הבכירים ביותר בעולם. יחד עם זאת, כדאי לזכור שאת רוב זמנו מקדיש אדלר לטיפול באנשים מן השורה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל מלמד

מאת: דניאל מלמדגינון17/09/18733 צפיות
לאורך עשורים שלמים שלטו כלי הגינון מונעי הבנזין בשוק הגינון, ומצב זה לא השתנה כמעט גם היום.

מאת: דניאל מלמדדיני תעבורה11/07/18919 צפיות
שאלת ההזדקקות לשירותיו של עורך דין תעבורה היא אינה שאלה שניתן לענות עליה באופן אובייקטיבי, שכן כל מי שמרגיש שהוא אינו מוכן לקבל את הדין שנגזר עליו, זקוק לעורך דין תעבורה שיאפשר לו להתמודד מול רשויות החוק והערכאות המשפטיות

מאת: דניאל מלמדשיווק באינטרנט20/06/182282 צפיות
אחת הבעיות הגדולות ביותר של בעלי עסקים קטנים ובינוניים המבקשים לפרסם את עצמם בערוצים השונים באינטרנט היא, שהבחירות שהם עושים נובעות מנקודת המבט הצרכנית שלהם ולא העסקית

מאת: דניאל מלמדהסרת שיער20/06/1812470 צפיות
טיפולי הסרת שיער בלייזר יכולים לסייע באופן יעיל מאוד לנשים ולגברים ליהנות מגוף חלק ללא שיער. בניגוד לטיפולי הסרת שיער בשעווה או באמצעים אחרים כאשר מורידים שיער בלייזר אז הגוף נשאר חלק ללא שיער למשך תקופת זמן משמעותית מאוד ואפילו לצמיתות.

מאת: דניאל מלמדבר ובת מצווה20/06/18703 צפיות
כאנשים מבוגרים שאולי הפיקו בחייהם אירוע או שניים, ולבטח קנו אינספור מוצרים בחייהם, כולנו יודעים שלמחיר שאנו משלמים על מוצר או שירות כלשהו, ישנו תפקיד חשוב באופן בו אנו תופסים את אותו מוצר או שירות

מאת: דניאל מלמדקייטרינג20/06/18721 צפיות
באנגלית אומרים Everything's count – הכל נחשב, וזה בדיוק מה שאתם צריכים להבין לגבי האירוע הקטן שאתם עורכים – הכל נחשב, החל מזהות המוזמנים והקשר ביניהם ועד צבע המפיות והמפות על שולחנות האוכל. מעבר לכל מרכיבי ההפקה, ויש רבים כאלה, לאוכל ישנו תפקיד חשוב ומכריע בחוויה שתוכלו ליצור לאורחים שלכם באירוע קטן ואינטימי, ואם אתם הולכים על קייטרינג בסגנון בשרי מובהק, זה עוד יותר משמעותי.

מאת: דניאל מלמדשיער30/03/15895 צפיות
קרחת אינה חולי ואינה מום. היא אינה מעידה על חולשה (להוציא את חולשת שורשי השיער...). היא אינה אסון, היא ודאי לא סוף העולם

מאמרים נוספים בנושא בריאות ורפואה כללי

מאת: שלום כהןבריאות ורפואה כללי27/09/19518 צפיות
כל מי שסובל מאקנה, וכבר התחיל לחפש דרכי טיפול או אפשרויות התמודדות עם האקנה, יודע כי מדובר בתחום רחב מאוד.

מאת: רוני הכהןבריאות ורפואה כללי25/12/18734 צפיות
איך כרית נגד פצעי לחץ יכולה לעשות זאת?

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי30/10/18871 צפיות
עומדים לעשות ניתוח ליישור מחיצות האף בקרוב וחוששים? במאמר להלן נסקור מהו הניתוח, למי הוא נועד ולאיזו מטרה וגם קצת על ההתאוששות מהניתוח.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/181824 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאת: ליאורבריאות ורפואה כללי16/07/18537 צפיות
יישור שיניים למבוגרים במחיר מיוחד, מאפשר למי שלא עברו טיפול כזה בעבר, ליישר את השיניים. יישור השיניים, מבוצע בעזרת מכשירים מיוחדים. טיפול ליישור השיניים, מבוצע מגיל שמונה שנים ואילך.

מאת: רוני הכהןבריאות ורפואה כללי04/07/18546 צפיות
כל אדם אשר חושק בכך יוכל לקבל את הדרך הכי נוחה עבור תנועה

מאת: sharondan80בריאות ורפואה כללי29/05/18315 צפיות
בשנים האחרונות ניתן לראות שלא מעט אנשים בוחרים באופציה של מוהלים שהם גם רופאים והאמת היא, שאפשר להבין מדוע.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica