חפש מאמרים:
שלום אורח
04.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

 

אידאה - שאול נוי מאמרים אחרונים של הכותב

 
   
   
 
חברה: אידאה - למען זכויות הגבר במשפחה

אתר אינטרנט: www.edeia.co.il

טלפון: 1800 - 270280

צור קשר: צור קשר

אודות הכותב:

אידאה - למען זכויות הגבר במשפחה. ארגון למען גברים והגינות בגירושין אשר מספק תמיכה בבעיות גברים בזוגיות וגירושין

 
     
 
 
   
  מאמרים אחרונים מאת אידאה - שאול נוי  
 

מזונות ילדים - זכויות הגבר במשפחה

מאת: אידאה - שאול נוידיני משפחה03/06/13818 צפיות
חיוב במזונות ילדים הינו חיוב אשר ילווה את האב ברוב המקרים למשך שנים. התחייבות לסכום גבוהה מידי למזונות ילדים עלולה להותיר את האב עם הכנסה פנויה שתהיה נמוכה מסך המינימום שאדם זקוק לצרכי מחיה. לפיכך, יש לשקול היטב את ההתחייבות למזונות ילדים בכובד ראש.
למאמר המלא...

משמורת ילדים - חובות וזכויות המשמורן

מאת: אידאה - שאול נוידיני משפחה09/06/111408 צפיות
הורים ביולוגיים הם האפוטרופוסים הטבעיים של ילדיהם מרגע הגיעם לעולם, ואף על פי כן מבין כל המעשים שהם רשאים לעשות עם ולמען הילד ניתן למנות בעיקר חובות, האם בכל זאת יש להורים זכויות כל שהן בקשר ההורי ?
למאמר המלא...

גירושין - תוביל נכון ותצליח

מאת: אידאה - שאול נוידיני משפחה01/06/11934 צפיות
תחילתם של הליכי גירושין מכניסה אדם לתחום בו הוא צריך להתמודד עם מידע בלתי מוכר אשר נושא עימו מאפיינים רגשיים וכספיים שמחייבים הכרעות. כל טעות אשר נובעת מחוסר ידע או מטיפול בלתי הולם, יכולה לגרום לו נזקים גדולים בעתיד. הבאנו בחיבור קצר זה מספר עצות כלליות אשר יכולות לסייע לגבר להתנהל נכון בתחילת הדרך, להוביל את התהליך ולפתוח דרך להצלחה בהמשך.
למאמר המלא...

הסדרי ראיה - זכות כנגד חובה

מאת: אידאה - שאול נוידיני משפחה27/05/11999 צפיות
הסדרי ראיה הינם הימים והשעות אשר בהם רשאי ההורה הלא משמורן לקחת את ילדיו הקטינים לשהייה במחיצתו כאשר הדיון על כך מתקיים בדרך כלל בעת שההורים אינם גרים יחד. בהסדרי הראיה מתקיימת זכות לצד חובה.
למאמר המלא...

גניבת זרע - נבל ברשות החוק

מאת: אידאה - שאול נוידיני משפחה25/05/111062 צפיות
תחת הכותרת אבות בעל כורחם, ומבין שלל המקרים אשר בהם נכפת על גבר אבהות בלתי רצויה, חורגת ובולטת בחריפותה גניבת זרע. והינה על אף שקיים קושי גדול להכיל את התופעה, מסתבר שקיים קושי גדול יותר להתמודד איתה.
למאמר המלא...

הסדרי ראיה לסבים עם הנכד

מאת: אידאה - שאול נוידיני משפחה23/05/11860 צפיות
בפסק דין שניתן ביום: 11/7/10, קבעה השופטת מרינה לוי מבית המשפט לענייני משפחה שבקריות הסדרי ראיה בין קטין בגיל שנה ו-9 חודשים לבין הסבים. ומפסק דין זה עולה שאלת מעמדם של סבים לקשר עם הנכדים, והאם בצדק פסק בית המשפט ?
למאמר המלא...

גט פיטורין

מאת: אידאה - שאול נוידיני משפחה22/05/112833 צפיות
גט פיטורין - את המילים גט או גט פיטורין, או אפילו סידור גט כולנו מכירים. רובינו גם אמרנו אותם בהקשר זה או אחר, אך האם אנו יודעים מה מקורם ומה פירושם של המילים הללו ?
למאמר המלא...

בוגדת תקבע תג מחיר על בגידה

מאת: אידאה - שאול נויבגידות17/05/111534 צפיות
"אישה שזנתה תחת בעלה אסורה לבעלה ולבועלה". כלומר, במידה ונמצא שהאישה בוגדת בבעלה, מחיר הבגידה יהיה בחיוב בני הזוג להתגרש בגט פיטורין ועל האישה יאסר להינשא לגבר שאיתו בגדה.
למאמר המלא...

משמורת משותפת - היום זה אפשרי

מאת: אידאה - שאול נוידיני משפחה12/05/111000 צפיות
אחד מהעניינים שהיו עד לפני מספר שנים "טאבו" לאם הינו שהיא זכאית לקבל את המשמורת הבלעדית על הילדים עד גיל 6 מכוח החוק, ומעל גיל 6 מכוח הפסיקה בבתי המשפט. והינה בפסק דין אמיץ וחדשני אסר בית המשפט על האם לקחת את הילדים ממקום המגורים המשותף לעיר אחרת, תוך שהוא דוחה את תביעתה למשמורת זמנית בלעדית, וקובע לשני ההורים משמורת משותפת.
למאמר המלא...

מזונות ילדים - מוות לאבות עניים

מאת: אידאה - שאול נוידיני משפחה02/08/101460 צפיות
אחת מהנורמות המושרשות והבעייתיות ביותר בדיני המשפחה, הינה הנורמה אשר קובעת את חיוב האב בגובה מזונות ילדים. מדובר בנוסחה אשר יוצרת לעיתים די קרובות תוצאה בלתי מאוזנת, בלתי צודקת ובלתי אפשרית כלפי האב והיא מקפחת את האב במיוחד כאשר הוא עני והאם אמידה.
למאמר המלא...

<< 2 1 >>
 
     
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica