חפש מאמרים:
שלום אורח
21.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

 

עו"ד נילי שץ מאמרים אחרונים של הכותב

 
   
   
 
חברה: עו"ד נילי שץ - ממשרד שץ-אבני מ

אתר אינטרנט: www.nilyshatz.co.il

טלפון: 08-9948200

צור קשר: צור קשר

אודות הכותב:

עו"ד נילי שץ ממשרד שץ-אבני מתמחה במשפט מסחרי/אזרחי, דיני משפחה ואישות והוצאה לפועל.
פעילה למען החברה וזכויות האדם.

רח' ירושלים 1 נתיבות ת.ד. 414 מיקוד 77880
טלפון 08-9948200 פקס 08-9942954
לפרטים נוספים - www.nilyshatz.com

 
     
 
 
   
  מאמרים אחרונים מאת עו"ד נילי שץ  
 

עו"ד נילי שץ - הליך בחירת עורך דין להוצאה לפועל

מאת: עו"ד נילי שץ ייעוץ משפטי28/11/11963 צפיות
בכל הליך של הוצאה לפועל מתייצבים זה מול זה שני צדדים – האחד, מוגדר כחייב, והשני – כזוכה. קבלת ייעוץ מעורך דין המכיר את הליכי ההוצאה לפועל על בוריים הופכת להכרח בעבור שני הצדדים אך בעיקר עבור החייב. הסיבה לכך היא שנוכחותו של עורך דין מלווה עשוייה לסייע לחייב בפריסת החוב ובהגעה להסדר מתאים ונוח. במאמר שלפניכם נתייחס לשאלה כיצד בוחרים עורך דין בהליך ההוצאה לפועל ומדוע יהיה נכון לעשות כן.
למאמר המלא...

נילי שץ - כיצד תכינו הסכם עבודה מול ספקים חדשים

מאת: עו"ד נילי שץ דיני עסקים13/08/111136 צפיות
בין אם נרצה בכך ובין אם לא - סביר להניח כי בשלב כזה או אחר תהיה עבודתנו תלויה במידה זו או אחרת בספקים או קבלנים חיצוניים. במאמר שלפניכם נציג מספר מרכיבים שעליהם יהיה עליכם לתת את הדעת בעת חתימה על הסכם עם ספק חיצוני – הכל על מנת שלא יעבדו עליכם!!!
למאמר המלא...

נילי שץ - מי היורש על פי חוק כאשר אין צוואה?

מאת: עו"ד נילי שץ דיני משפחה07/08/111163 צפיות
הדין במדינת ישראל קובע כי עם מותו של אדם יתחלק רכושו בהתאם למצווה בצוואה אותה הותיר אחריו, וזאת בכפוף לעובדה כי מדובר בצוואה תקפה וחוקית על כל המשתמע מכך. בהיעדר צוואה תקפה בהתאם להוראות כל דין, קובע החוק כי רכושו של המנוח יחולק בהתאם להוראות חוק הירושה אשר במסגרתו מובאת היררכיית חלוקה ברורה כדלקמן:
למאמר המלא...

כל מה שצריך לדעת על התיישנות עבירות - מאת עו"ד נילי שץ

מאת: עו"ד נילי שץ ייעוץ משפטי12/07/111554 צפיות
חוק ההתיישנות הוא חוק שנועד להגביל אזרחים, מלהגיש תביעות לבית המשפט על מנת לממש סעד כלשהו, או לחלופין מלהיענש על עבירה שבוצעה, לאחר זמן מסויים שעבר מרגע העבירה / גילוי העבירה. במקרה של הגשת תביעה, כנגד עבירה שחל עליה התיישנות, על הנתבע להעלות את טענת התישנות העבירה. במידה ולא יטען זאת – המשפט יתנהל כרגיל. במאמר הבא ארחיב לכם על חוק זה.
למאמר המלא...

מתי כדאי לפנות לעורך דין המומחה בהוצאה לפועל ? (מהבלוג של עורכת דין נילי שץ)

מאת: עו"ד נילי שץ סדר דין אזרחי25/05/111248 צפיות
מטבעו, מתנהל הליך ההוצאה לפועל כנגד אדם שמצבו הכלכלי אינו הטוב ביותר. עת נמצא אדם במצב כלכלי לא פשוט – הוא עשוי להתלבט לא מעט ביחס לכדאיות שכירתו של עורך דין אשר ייצג אותו בהליכים הללו. במאמר שלפניכם נציג איפוא את תפקידיו השונים של עורך דין המתמחה בהוצאה לפועל ונבחן את היתרונות הגלומים בשכירתו.
למאמר המלא...

עורכת דין נילי שץ - הכול על כתובה

מאת: עו"ד נילי שץ דיני משפחה18/05/11919 צפיות
"הרי זו כתובתך" – אלו הן שלוש המילים אותן אומר החתן מתחת לחופה בטרם ימסור את הכתובה לאשתו המיועדת. מדובר למעשה על הרבה יותר מאקט סימבולי ריק מתוכן, כי אם במעמד משפטי מחייב עליו נרחיב במאמר שלפניכם.
למאמר המלא...

שיטות לחישוב ארנונה - מתוך הבלוג של עו"ד נילי שץ

מאת: עו"ד נילי שץ דיני עסקים03/05/111311 צפיות
במאמר שלפניכם נרחיב על הליכי גביית הארנונה – אותו מס מוניצפלי מוכר המשתנה בהיקפו בהתאם לקריטריונים שונים עליהם ניתן את הדעת. מהם הקריטריונים שעל בסיסם נקבע היקף הארנונה?
למאמר המלא...

5 דברים שצריך לדעת על מנהל עיזבון

מאת: עו"ד נילי שץ דיני ירושה27/04/111109 צפיות
במאמר שלפניכם נרחיב על מהות תפקידו של מנהל העיזבון – האדם שמתמנה על ידי בית המשפט על מנת לכנס את העיזבון, לדאוג לסילוק חובותיו של המוריש ולחלק את יתרת העיזבון בין היורשים, בכפוף לצוואה קיימת או בהתאם לצו ירושה, בהיעדר צוואה.
למאמר המלא...

רצוי לדעת שיש הבדל בין צוואה לצו ירושה מאת נילי שץ

מאת: עו"ד נילי שץ דיני ירושה10/04/111231 צפיות
עם פטירתו של אדם, ניצבות בפני יורשיו שתי דרכי פעולה: הגשת בקשה לקבלת צו ירושה, במקרה והנפטר לא הותיר אחריו צוואה, או לחילופין לקבלת צו קיום צוואה במידה וזו ישנה. במאמר שלפניכם נעמוד על ההבדלים העיקריים בין שני המסמכים הללו.
למאמר המלא...

7 טיפים שכדאי לדעת לפני שחותמים ערבות לקרוב מאת עורכת דין נילי שץ

מאת: עו"ד נילי שץ דיני משפחה28/03/11956 צפיות
ערבות היא התחייבות מצד גורם כלשהו לפרוע את החוב של הלווה כלפי צד שלישי, במידה שהוא לא יוכל לפרוע בעצמו את ההתחייבות. קיימת תחושה כי חתימה על ערבות לאדם קרוב היא פחות מחייבת עפ"י האמרה "יהיה בסדר", ואם תהיה בעיה החבר כבר ידאג לפירעון החוב.
למאמר המלא...

<< 2 1 >>
 
     
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica