חפש מאמרים:
שלום אורח
05.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תוכניות לימוד ייחודיות לגיל הרך

מאת: תמר ברחינוך ילדים16/02/20109452 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תוכניות לימוד ייחודיות לגיל הרך

אני רוצה להציג תוכניות חדשות וייחודיות לכיתות יסוד גני ילדים, מעונות, מתנסים, קייטנות התוכניות מתאימות לכלל ילדי ישראל, חילונים, דתיים החל מגיל שנתיים ועד עשר

התוכניות מכילות חוברת הדרכה עשירה ומפורטת, דיסק שירים

כל התוכניות מבוססות על האינטליגנציה הרגשית ללמידה לאורך השנה כחיזוק הקשר בין המחנכים,הילדים וההורים.

כל התוכניות מלוות בסיפורים ושירים חדשים, תנועה, קצב, חקר, משחקים, עבודות יצירה, אוריינות, והדרכה מפורטת לילדים החל מגיל שנתיים.

http://www.tammarbar.co.il/plans.php

מחלום עד הלום-תוכנית העוסקת באהבה וחיזוק הקשר לארץ ישראל במגוון רחב של פעילויות ויצירה המאפשרות להקנות לילדים בגובה עיניהם את התהליך המורכב, מופלא ומרתק שחווה העם היהודי עד שהגשים את חלומו להקים בית יהודי בארץ ישראל והינה כלי חינוכי יחיד מסוגו להעברת מסרי הציונות בצורה מהנה ועכשווית.

באמצעות קלטת ודיסק משחקים, תנועה, יצירה. התוכנית כוללת: D.V.D, ערכת תצלומים, דפי משימה - נפלא לחג עצמאות, יום ירושלים, יום הרצל ולכול השנה- מומלץ ביותר!!! הכרחי בכול גן ומוסד חינוכי.

התוכנית "מחלום עד הלום" ייחודית, חווייתית ועשירה העוסקת בחיבה והוקרה לארץ ישראל כפי שלא סופרה מעולם. כהורים וכאנשי חינוך, חשוב לנו להעביר לילדינו מורשת זו.  

סיפור הקמתה המופלא של מדינת ישראל מוגש באהבה באמצעות שלושה עשר שירים חדשים, קצביים, ומהנים, הטבולים בנופיה ושביליה של ארץ ישראל. עלילה קולחת ואמינות היסטוריית, לצד ערכים של אהבת הארץ והעם,  בקלטת D.V.D   מהיפות שנעשו בארץ.

אם אתם רוצים לתת לילדיכם יותר, וחשוב לכם שיבינו וידעו כיצד ומדוע אנחנו כאן, אם אתם מאלו שרוצים ומסוגלים להשפיע על חינוכם הערכי של ילדיכם - תוכנית זו נוצרה עבורכם http://www.tammarbar.co.il/plans.php?page=9

העץ והעצה- התוכנית פותחת צוהר רחב ומיוחד במגוון התנסויות למידה, חקר, יצירה, תנועה, משחק והנאה בנושא עצי ארץ ישראל לפיתוח תחושות של כבוד, אהבה ושמירה על הסביבה הטבעית. ללמידה כל השנה, טו בשבט

ילדים הנמצאים קרובים לטבע מתייחסים אליה כמקור לפליאה, שמחה וכבוד, התוכנית "העץ והעצה" מהווה מקור לרכישת ידע פיתוח ההשראה, דמיון ויצירתיות בילדים.

התוכנית "העץ והעצה" מבוססת על חוויה אישית לכל ילד וילדה.

התוכנית "העץ והעצה" פותחת צוהר רחב ומיוחד במגוון התנסויות למידה, חקר, יצירה, תנועה, משחק והנאה בנושא עצי ארץ ישראל לפיתוח תחושות של כבוד, אהבה ושמירה על הסביבה הטבעית.

 התוכנית "העץ והעצה" מציעה מערכי שיעור מפורטים לעבודה בקבוצה ומליאה בשילוב הנושא במרחבי הלמידה: חשבון, טבע, אוריינות, אומנות, דרמה, ספרות בפריסה שנתית בכול חודש לעשייה חווייתית ערכית ומשמעותית .

  התוכנית "העץ והעצה"  מזמנת קשר ושיתוף פעולה פורה עם הורי הילדים ומציעה תוכנית עבודה בפריסה שנתית.

התוכנית "העץ והעצה" מזמנת לילדים חוויות יומיומיות עם העצים במטרה לכבד, להתפעל, לאהוב בהתנסויות של חושים ותחושות בכיתה ובחצר לכול אורך השנה.

ידיים פעילות בחגים ובעונות- הידיים שלנו כציר מרכזי להתנסויות אטרקטיביות. הידיים ילוו אותנו בנושאים תכנים, ופעולות  יומיומיות לאורך חודשי וחגי השנה.

התוכנית "ידיים פעילות בחגים ובעונות" פותחת צוהר למגוון רחב של פעילויות יצירתיות המעניקות חוויה,למידה וחקר בנושא הידיים לאורך חודשי וחגי השנה.

התוכנית "ידיים פעילות בחגים ובעונות" נותנת מענה ללמידה ייחודית ומעמיקה בנושא הידיים כנושא שנתי לאורך השנה בתוכנית העבודה.

בול יצא לטיול- תוכנית בנושא תקשורת מדוורת הפותחת צוהר ללמידה,חקר והתנסות אודות תפקידי הבול,המעטפה והמכתב בהתנסות חווייתית ערכית בצד שימוש במיומנויות שונות הנרכשות בתהליכי למידה לא שגרתיים במגוון רחב של נושאים ופעילויות יצירתיות נפלא לתחילת שנה ולאורך חודשי וחגי השנה.

התוכנית "בול יוצא לטיול" מזמנת למידה ייחודית התנסויות מגוונות בהן נכיר מקומות, יישובים אישים,סמלים, אירועים, חגים,ברכות, נופים, פרחים, בעלי חיים, מקצועות...

התוכנית מזמנת חשיבה והתנסויות חווייתית רבות ערכיות בצד שימוש במיומנויות שונות הנרכשות בתהליכי למידה לא שגרתיים הפותחים צוהר למגוון רחב של פעילויות יצירתיות לאורך חודשי וחגי השנה בתקשורת המדוורת, ללמידה בחינוך הערכי והסביבתי.

התוכנית "בול יוצא לטיול" מציעה נושא בפריסה שנתי נפלא וייחודי המזמן שיתופי פעולה עם המשפחה והקהילה.

סביבה מחזירה אהבה- התוכנית מציעה מגוון רחב של פעילויות ידידותיות חווייתיות וחינוכיות לסביבה המעודדות ומחזקות את הצורך בשמירה על ניקיון  ובריאות בסביבה הקרובה,בנוסף,התנסויות במיחזור ותזונה דרך העשייה והיצירה לתחילת שנה ולאורכה .

התוכנית "סביבה מחזירה אהבה" מדריכה כיצד להקנות לילדים הרגלים, ידע והבנה לנטילת אחריות ונכונות לפעולה בשמירה על הסביבה הקרובה ועל הבריאות שלנו, התזונה, ניקיון.

התוכנית " סביבה מחזירה אהבה " מעודדת גיבוש קודים להתנהגות ידידותית בסביבה ויישומה בפעילות היום-יומית בכיתה ברמת הפרט הן של הצוות הן של הילדים והן של ההורים בפיתוח זיקה ערכית ושיפוט מוסרי בבחינת "מותר/אסור", "ראוי/לא ראוי" ביחס לסביבה: שמירה על משאבי טבע, חסכון במים, חסכון בחשמל, שימוש חוזר בחומרים ובפסולת, מיון והפרדת פסולת, שמירה על שקט, שמירה על הרכוש שלנו.

התוכנית "סביבה מחזירה אהבה" שואפת לקרב ולחבר את הילדים להיות "שגרירים ידידותיים לסביבה. התוכנית מציעה מגוון רחב של פעילויות ידידותיות חווייתיות וחינוכיות לסביבה הניתנות ליישום בכל יישוב ומקום.

התוכנית עוסקת בנושאים: ניקיון, מיחזור, שימוש חוזר, בריאות, תזונה, אימוץ אתר.

הפעילויות המוצעות הינן ייחודיות וחווייתיות המשלבות משחק, למידה, חקר והתנסות תוך עבודת צוות בין הילדים.

 

למה כובע?התוכנית יוצרת הזדהות ומשחק עם דמויות שונות בהתאם לכובעים, התנסויות

נכיר מגוון רחב של כובעים, נתנסה, נפעל, ניצור, נשחק, נחקור ונלמד שירים ודקלומים בנושא הכובעים- מתאים מאד לנושא שנתי, לתחילת שנה, עונות, פורים ולכול יום.

נשיקות מלוא חופניים-תוכנית ללמידה חווייתית בדרך מיוחדת במינה בנושא אהבה לזולת, חברות מתאים מאד לפתיחה וסיום השנה ליום המשפחה וימי הולדת, מסיבות.

הגדת ים עצמאות- סדר ייחודי ומיוחד ליום עצמאות ולמסיבת סוף שנה- נסב סביב שולחנות ערוכים, נקרא בהגדה חדשנית , נשיר, נרקוד ונטעם מן הייחודי מארצנו מומלץ ביותר

הגדת יום עצמאות מציעה לכם חוויה חדשה ציונית ייחודית במינה.                                                                                       

סיפורו של הרעיון הציוני, הגשמת חלום דורות של בני עמנו בבחינת "והגדת לבנך" בטקס חגיגי וייחודי המשותף לילדים, ההורים, אורחים, מחנכים...                                                                                    

 נתכנס בכיתה, באולם, בחצר, סביב שולחנות ערוכים בכחול ולבן נחוג את יום העצמאות בקריאת ההגדה, במטרה להעמיק ולהעשיר את זהות המשתתפים עם הרעיון הציוני, שהביא לעצמאות העם היהודי בארצו בדרך חווייתית וייחודית במינה בה כל הנוכחים משתתפים פעילים בקריאה,שירה , ריקוד ואכילה.                              

 ההגדה משלבת מרכיבים טקסיים הדומים לפסח (4 כוסות וקערת הסדר)וסדר 

 ט"ו בשבט (הזיקה לארץ ישראל ולפירותיה) השזורים בסיפורים ושירי מולדת

 המשמרים את הרוח החלוצית של בוני הארץ במטרה להקנותם ולהטמיעם מחדש לכל מי שמכיר ואוהב אותם ולטובת בני הדור הצעיר ומשפחות העולים.

 ההגדת יום עצמאות מכילה חוברת עשירה ודיסק  עם 30 שירי ההגדה.

  חובה בכל מוסד חינוכי

 נפלא ליום העצמאות ולמסיבות סוף או תחילת השנה, וכשי לילדים.

האור שלי שלך שלנו- התוכנית החדשה "האור שבי, בך, בנו"  מזמנת עיסוק במושג האור מהיבטים רבים:

האור הייחודי שבכל ילד- שפע פעילויות שונות להארת והאדרת אורו של כל ילד כיחיד ומיוחד.

האור שלנו- מגוון פעילויות לאיחוד וגיבוש הקבוצה כי רק לנו יכולת להאיר בכל מקום שאנחנו נמצאים, ויש לנו את היכולת ליצור אור גדול חזק ואיתן כאשר אנחנו ביחד.

אור הנרות-נלמד ונכיר כי האור הוא סמל המייצג מסרים וערכיים בשלל משחקים ופעילויות חווייתיות 

האור- מבחינה רגשית, מדעית, אמנותית, ספרותית- בקשת של פעילויות מגוונות בשיר, סיפור, תנועה והתנסות.

אור החנוכה- שפע של פעילויות ייחודיות, משחקים, עבודות יצירה, תנועה, דקלומים, חשבון, מדע, פתגמים.  http://www.tammarbar.co.il/plans.php?page=5

טיפ טיפה של מים- תוכנית הפועלת על מכלול החושים להגברת המודעות לחסכון במים, שימוש יעיל במים ופעילויות מגוונות, משעשעות ומחכימות בנושא המים כל השנה.

    לפרטים נוספים אתם מוזמנים להיכנס להתרשם ולהזמין באתר

www.tammarbar.co.il

       נייד: 0524376733    תמר בר     טלפקס: 035461719  

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

תמר בר

בעלת תואר שני בחינוך

מומחית לכתיבת תוכניות לימוד לגיל הרך

מנחה השתלמויות, סדנאות לגננות, מטפלות, הורים וילדים.

מדריכת גננות, ייעוץ חינוכי ופדגוגי

ליווי פתיחה וארגון גן ילדים חדש.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת תמר בר

מאת: תמר ברחינוך ילדים12/03/111989 צפיות
הגדת ים עצמאות- סדר ייחודי ומיוחד ליום עצמאות ולמסיבת סוף שנה- נסב סביב שולחנות ערוכים, נקרא בהגדה חדשנית , נשיר, נרקוד ונטעם מן הייחודי מארצנו מומלץ ביותר

מאת: תמר ברפרסום באינטרנט18/12/101502 צפיות
תוכנית הלימודים "העץ והעצה" פותחת צוהר רחב ומיוחד במגוון התנסויות למידה, חקר, יצירה, תנועה, משחק והנאה בנושא עצי ארץ ישראל לפיתוח תחושות של כבוד, אהבה ושמירה על הסביבה הטבעית. ללמידה כל השנה, טו בשבט התוכנית מתאימה לילדים בגן הילדים, כיתות יסוד.

מאת: תמר ברחינוך ילדים14/02/102096 צפיות
לכן הגננות, מטפלות, בעלות הגנים הפרטיים אשמח ליידע אתכם על תוכניות לימוד חדשות, חידושים בתחום החינוך מזמינה אתכם להיות בקשר רצוף עימי לשאול, להתייעץ לברר...

מאת: תמר ברגני ילדים13/02/104130 צפיות
מדי יום נפתחים גני ילדים פרטיים אם על ידי גננות מוסמכות ואם על ידי בעלי עסקיים, מהם הקריטריונים לפתיחת הגן. מתי מקבלים רישיון לגן? מהם התנאים לפתיחת הגן? מי רשאי לפתוח את הגן? מי הם הגופים המוסמכים לתת חוות דעת ורישיון? מאמר זה ינסה לעזור לכן המתלבטים בפתיחת הגן.

מאמרים נוספים בנושא חינוך ילדים

מאת: בתיה כץחינוך ילדים18/09/191227 צפיות
לפעמים אנו עומדים נדהמים כשילדינו מתנהגים בצורה הפוכה מזו שבקשנו מהם, ולא מעלים על דעתנו את האפשרות הפשוטה: הם לא הבינו אותנו

מאת: בתיה כץחינוך ילדים18/09/191213 צפיות
נטל הילד את הסל, וכשהוא מצויד במיטב אזהרותיה של אמו יצא לחנות, העפיל על שתי המדרגות בפתח ופנה למוכר בקול צייצני: "אמא בקשה שני בקבוקי חלב"

מאת: בתיה כץחינוך ילדים18/09/191180 צפיות
מדוע דווקא השולחן הישן והרעוע האריך ימים יותר מאחיו החדש והנוצץ? ואיך כל זה קשור לחינוך?

מאת: בתיה כץחינוך ילדים18/09/191210 צפיות
"לא המדרש עיקר אלא ה'מעשה'" – הסיפור שאותו מספרים כדי להעביר את המסר. למה חשוב לספר סיפורים, ואיך מספרים סיפור טוב?

מאת: בתיה כץחינוך ילדים17/09/191208 צפיות
חייכתי למראה היצירה של בתי הבכורה. אולם כשראיתי מה חולל הפתק הקטן, נמחק החיוך והפך להבעת השתאות

מאת: בתיה כץחינוך ילדים17/09/191227 צפיות
"סימן לבנים" – מה שלמדתי מזגג ביום סוער

מאת: בתיה כץחינוך ילדים17/09/191208 צפיות
יכולת זו של ניתוח דברים, יכולת נרכשת היא. תלויה היא בהרגל של הפניית תשומת הלב לכיוון חשיבה זה, ובעקביות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica