חפש מאמרים:
שלום אורח
01.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סורגים, מעקות והגנת הבית.

מאת: אוריאבטחת הבית09/03/2010748 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סורגים, מעקות

 

סורגים ומעקות הם בדרך כלל מוצרים המיוצרים באותו מקום, זאת בשל כך שתהליך היצור של שני המוצרים הללו די דומה. שני המוצרים הם מוצרים העשויים ממתכת. מדובר בכמה רצועות המחוברות במרווחים שווים על יד רצועה אחת מלמעלה, ורצועה אחת מלמטה בתהליך הלחמה. המבנה יכול להיות גם הפוך, הרצועות יכולות להסתדר לרוחב, והחיבורים יהיו מצד ימין ומצד שמאל.

לסורגים ומעקות יש גם תפקידים דומים: לשמור על ביטחון ובטיחות של המשתמש. להלן נבדוק את תפקידי הביטחון והבטיחות של כל אחד מהם.

סורגים

 

סורגים הם התקנים הנתלים על החלון, והם עשויים בדרך כלל מרצועות מתכת המחוברות לאורך. מצד אחד, המרווחים ביניהם גדולים מספיק כדי לא לפגוע בשדה הראיה של דיירי הבית, שרוצים להציץ מהחלון, ומצד שני, הם צרים מכדי שאדם יחדור דרכם לתוך הדירה. המטרה של הסורגים היא למנוע פריצות לבתים. סורגים אינם ניתנים להזזה, כך שחדירה לדירה דרך החלון אינה אפשרית. אנשים רבים שמחפשים דירה להשכרה לא מוכנים להיכנס לדירה שנימצאת בקומות נמוכות ואין בה סורגים, זאת בשל החשש לביטחונם וביטחון רכושם. ככל שהדירה נמוכה יותר, כן גדלה החשיבות של הסורגים. חשוב גם שיהיו סורגים על הקומות האחרונות של הבניין, משום שיש מקרים של פריצה לבתים דרך הגג. מקרים אלו נדירים יותר, אך קיימים. פריצות דרך החלונות זה תופעה די נדירה בקומות הביניים של הבניין.

אם אתם שומרים רכוש  יקר ערך בדירה, כגון תכשיטים, שעונים, כסף וכו', כדאי לקחת את מקדם הביטחון הזה, ולשים סורגים על החלונות. יתרה מזאת, אם תרצו לבטח את תכולת הדירה שלכם, חברת הביטוח תחייב אתכם להתקין סורגים בבית.

לסורגים יש גם תפקיד בטיחותי. הרבה משפחות עם תינוקות מתקינות סורגים כדי שאם במקרה הילד יגיע אל החלון, שהוא לא יפול דרכו. יש שיגידו שלא צריך סורגים, פשוט צריך להשגיח על הילד. זה לא טיעון חכם במיוחד, כי אי אפשר להשגיח על שום ילד בלי להסיר ממנו את העיניים. מי שלוקח צעדים להבטחת ביטחון הילד שלו, מרחיק ממנו את הסכנה המיותרת.

מעקות

 

גם מעקות, בדומה לסורגים, אמורים לספק צורך של בטיחות. תפקידו של המעקה הוא להעניק משענת לאנשים העולים במדרגות, כמו גם למנוע את נפילתם. קוראים הרבה מקרים של מעידות על המדרגות, ובהרבה מקרים אחרים, מה שעוצר את הנפילה זה מעקות, אותם אנו תופסים בזמן הנפילה. נפילה ממדרגות עלולה להסתיים בשברים ותופעות מאוד לא נעימות, במיוחד בקרב האוכלוסייה המבוגרת יותר, ולכן חשוב במיוחד להתקין מעקות בכל בית ובניין שבו יש מדרגות. המעקות מעניקות ביטחון לאנשים שמתקשים לעלות במדרגות. הם יודעים שיהיה להם במה לתפוס אם ימעדו ויפלו.

מעקות יכולות לשמש גם כקישוט לבית. היות והמעקות עשויות ממתכת, הניתנת לעיצוב  בקלות יחסית, אפשר להגיע להרבה עיצובים יפים. יש כאלה שמצמידים מעקות לקיר, למרות שאין שם צורך אמיתי במעקה, והסיבה לכך היא כדי לקשט את הקיר הצמוד למדרגות.

סורגים ומעקות הם מוצרים חשובים מאוד בהיבט הבטיחותי, חשוב להשקיע באיכות שלהם. מעקות וסורגים מעוצבים יכולים גם לשפר את מראה הבית, המעקות- מבפנים, והסורגים- מבחוץ.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אורי

מאת: אוריבריאות נשים04/11/161086 צפיות
בין אם זהו ההיריון הראשון שלך או שכבר הבאת ילדים לעולם, חשוב שתדעי על כלי פשוט ויעיל שנמצא ברשת האינטרנט. מדובר במחשבון שמאפשר לך לדעת מייד מהו גיל ההיריון שלך,...

מאת: אוריניתוחים פלסטיים04/11/161055 צפיות
ניתוחים פלסטיים הפכו עם השנים להליכים נפוצים ושכיחים בכל העולם, וגם בישראל עוברים אותם בכל שנה אלפי מטופלים. בדרך כלל, המטרה העיקרית של ניתוחים אלו היא לשפר את המראה החיצוני של המטופל....

מאת: אוריבריאות נשים02/11/16926 צפיות
עד לפני מספר שנים, מידע מקצועי על הריון ולידה ניתן היה להשיג רק מרופאי הנשים. כמו כן, כל אישה השיגה מידע מחברות ובנות משפחה, שאמנם לא היה תמיד בחזית הקדמה הרפואית אך בכל זאת הועיל. ואולם, כיום ישנה עוד דרך חשובה לאיתור המידע הרלוונטי דרך אתרי בריאות שונים שפועלים ברשת האינטרנט.

מאת: אוריבריאות ורפואה כללי21/10/16923 צפיות
קשה למצוא אנשים שאוהבים לבקר אצל רופא שיניים, ולא בגלל השירות או היחס המקצועי. האמת היא שהישיבה לאחור על הכורסא, והעובדה שמחדירים מכשירים שונים ומשונים לתוך הפה – יוצרות חוויה לא נעימה. אמנם, מרבית האנשים מצליחים להסתדר עם התחושות הללו ולשאת אותן בהצלחה...

מאת: אוריבריאות נשים14/09/16996 צפיות
במאמר זה אסביר על כל שבועות ההריון בכלליות. נשים אשר נכנסות להריון, נתונות למעקבים בכל שלבי ההריון אצל רופא הנשים שלהן. מה צריך לבדוק? מנתי ניגשים לרופא? אילו דברים יכולים לצוץ בדרך? כל זה ועוד במאמר הבא על הריון, לידה, ביוץ ועוד'.

מאת: אוריטלפונים סלולריים11/09/163001 צפיות
אם יש לך חיבה לטכנולוגיה, לגדג'טים ובעיקר למכשירים ניידים, למה לא להפוך תחום מעניין למקצוע מבוקש ומכניס. כדי להשיג את המטרה צריך להשתתף בקורס טכנאי סלולר וטבלטים במכללת אינטלקט אקדמון, שיקנה לך בתקופה קצרה את כל הכלים הנחוצים.

מאת: אוריניתוחים פלסטיים03/08/161009 צפיות
הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות הנפוצות ביותר כיום להסרתן של שיערות מכל אזורי הגוף. היא נחשבת בטוחה ויעילה יחסית, וכרוכה במספר טיפולים שלאחריהם יידרש לעיתים המטופל להגיע לפגישות השלמה. למעשה, מטרתה היא להסיר את השיער הבלתי רצוי לתמיד, וזאת באמצעות הריסת הזקיקים על ידי קרן אור מרוכזת (לייזר). אם גם אתם שוקלים לבצע הסרת שיער במכון זה או אחר, כדאי שתדעו תחילה כמה פרטים חשובים הנוגעים להליך.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19606 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/191022 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18883 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18536 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18538 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/171100 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17898 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica