חפש מאמרים:
שלום אורח
30.11.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

משרד חקירות העוסק בענייני ירושה

מאת: אמיר אברמסוןחקירות18/03/20101021 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ריקי (שם בדוי) שהגיעה למשרד החקירות שלי הייתה בשנות השבעים לחייה. חרוצת קמטים נראתה אשה קשת יום. ריקי ספרה לי כי היא גרושה מאמיל (שם בדוי) וכי היא עבדה עד לפני מספר שנים כעוזרת בית. מבעלה התגרשה לפני שנתיים כאשר התברר לה כי יש לו מאהבת צעירה בגיל של בנה הבכור. לפני כשלושה חודשים נפטר בעלה. והוא צווה את כל רכושו למאהבת.

ריקי  ספרה כי יש לה שני בנים, אחד מהנדס מכונות, השני ד"ר לפילוסופיה , וכי מאז שבעלה המנוח החל את הקשר עם אותה מאהבת סוזי (שם בדוי)  הוא התרחק מנכדיו וממשפחתו. לדבריה היא רוצה לערער על הצוואה. ומבקשת כי אאסוף מידע על אותה מאהבת.

החקירה הייתה מאד אינטנסיבית . הפרט הראשון בהעלתי הוא כי המנוח סבל מתשישות נפש. דהיינו לא היה צלול, הצלחנו להביא תעוד ממספר דיירים שכנים כי שמעו את סוזי צועקת על המנוח, כי לא פעם בשעות הבוקר מצאו אותו בוהה ויושב על ספסל כאשר הוא לא רחוץ, מוזנח, ולא צלול, כמו כן נמסר לנו כי לא אחת שמעו כי סוזי מתעמרת בו. מאחר ולמשפחה לא היה מושג על מצב המנוח מבחינה בריאותית , היות וסוזי נטרלה אותו לחלוטין, הגענו בדרך לא דרך לרופא מטפל , אשר תוך כדי שיחה עם חוקרת שהגיעה בכיסוי, מסר כי המנוח היה בשלבים מתקדמים של מחלת האלצהיימר.

על פי פרטי הצוואה הגענו לפרטיה של סוזי. התברר כי היא נשואה עוד לפני הכרותה עם אמיל . וכי היא גרה בוילה יוקרתית , בעלה נרקומן, וליד הבית חנה רכב מפואר. במעקב אחריה נמצא כי היא עובדת משק בית . וכי היא מטפלת באדם ערירי . עוד נמצא כי החלה לעבוד גם אצל אמיל כעוזרת בית.  ביום השלישי של מעקב הגיעה סוזי לכתובת מסויימת. ובבדיקה נמצא כי במען גר אחד מהעדים החתומים על הצוואה.

משרד חקירות העוסק בענייני ירושה יודע היטב כי יש  מספר תנאים לקבילות צוואה. אחת מהם היא שהנפטר יהיה צלול ובהכרה מלאה בעת כתיבת הצוואה. סוזי התגלתה כנוכלת שיטתית המתבייתת על אנשים תשושי נפש, ומשפיעה עליהם לכתוב את הירושה על שמם. כאשר חברנו לחברת הביטוח אשר הייתה אמורה לשלם את ביטוח החיים, והיתה בין לקוחותינו, הוזמן תיקו הרפואי של המנוח, כדרישה לגטימית  לבדוק מה היה מצבו הבריאותי? ונמצאו הוכחות חותכות כי הצוואה נכתבה כאשר  הוא לא במצב בריאותי המצביע על צלילות דעת.

לאחר איסוף כל החומר, חוקרים פרטיים מהמשרד, מצאו עוד שני משפחות אשר סוזי פעלה באותה שיטה. בערעור על הצוואה בבית משפט קיבל בית המשפט את הערעור והוציא את סוזי מהצוואה. השופט הפנה את פסק הדין לידיעת מפקד המחוז. ובחקירה שנעשתה התברר כי בחלק מהכספים שסוזי הצליחה לקבל, היא ממנה לבעלה את  קניות הסם. וכי בעלה סוחר סמים עקב אחרי מודעות דרושים, והשתיל את סוזי במקומות בהם ניתן היה לבצע עקיצה. ריקי ילדיה ונכדיה  קבלו את פסק הדין בספוק. וציינו כי אלמלא החקירה הפרטית היו נשארים ללא יכולת לקבל את חלקם בצוואה ובירושה כחוק.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

משרד חקירות אברמסון, בראשותו של חוקר פרטי אמיר אברמסון, מראשוני החוקרים בישראל. משרד חקירות אברמסון מציע שירותי חקירות ומודיעין לרבות: חקירות בגידות, גירושין, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בדיקות פוליגרף, גילוי האזנות סתר ועוד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אמיר אברמסון

מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/03/151422 צפיות
אריאלה לא הופתעה מהממצאים נפרדה לשלום וציינה כי זה מחזק את ההחלטה שלה לבדוק מי הפרטנר שלה. וכי היא מסיימת היום את הקשר.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות14/01/151598 צפיות
ישנם מספר קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם עומדים בפני סינון ראשוני של משרד חקירות פרטי.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות10/11/142122 צפיות
בשנים האחרונות אני נוכח כי יש למשרד החקירות שלי במיוחד עקב האינטרנט, פניות של מגזרים שמעולם לא היו לקוחות של משרדי חקירות.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות03/04/13711 צפיות
מרבית הלקוחות שפונים אליי בהקשר לתיק הגירושין, עושים זאת כשהפרידה נמצאת בגדר כוונה בלבד ועוד לפני שנפתח התיק בפועל. כמובן שבכל מקרה יש גם יוצאי דופן וכך קרה עם לקוחה שפנתה אליי כשמשפט הגירושין שלה היה בעיצומו.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות27/01/111335 צפיות
לא כל עוקב הוא חוקר פרטי טוב , ולא כל חוקר פרטי הוא עוקב טוב , אנו מקפידים לשלוח לשטח עוקב מקצועי עם נסיון רב , היודע לעבוד עם צוות או קבוצה , אשר יודע לעשות הכרת שטח , וכמובן עם רשיון חוקר פרטי של המדינה.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/10/101027 צפיות
מעקב הוא תורה שלמה ולא פשוטה , גורמים ממלכתיים עוברים הכשרה לתפקיד עוקב אחרי קורס הנמשך שנים ובו מנופים מי שאינם מתאימים. מעקב יכול להתבצע רק כאשר העוקב מיומן, מוכשר לתפקיד, בעל נסיון רב בעבודה כזאת. עם סבלנות ברזל, יכולת השתלבות בכל מצב , בקיא בתורת האיפור וההתחפשות , מיומן בקריאת מצב בשטח, לא בולט, סובלן, ויכול לעמוד בלחץ. ידע נרחב בנהיגה ובצילום, עבודה בצוות.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות11/09/101616 צפיות
שאלה זו אני שומע הרבה פעמים, כאשר איש עסקים שומע כי הפסיד במרכז בכמה שקלים למרות שהיה בטוח שהמכרז שלו, כאשר זוגות נתפסים על חם בפגישה הראשונה על אף שדאגו לשמור על דיסקרטיות וחשאיות ולא דיברו ליד אנשים, כאשר מידע רגיש דולף למתחרים, כאשר תכניות של בני זוג בשלבי גירושין מתגלות.

מאמרים נוספים בנושא חקירות

מאת: shlomy חקירות26/12/17737 צפיות
חושדים בבן הזוג? חשוב להבין מספר פרטים טרם הפניה לחוקר פרטי, ראשית תחום הבגידות הוא עניין שמתרחב בשנים האחרונות ולמשרדי חקירות יש לא מעט עבודה בתחום, 80% מכלל הפונים למעשה בטוחים שמתבצעת בגידה וזקוקים להוכחה לצורך בתי משפט וכו', הבגידות שמגיעות לידי חקירות מדובר במעשה המתמשך לאורך תקופה עם פרטנר קבוע ולא בגידה מיקירת שעליה קשה מאוד לאסוף ראיות

מאת: נויחקירות25/11/171015 צפיות
אנשים רבים פונים למשרדי חקירה פרטיים כאלה ואחרים על מנת לאשש או להזים חשדות אשר יש להם לגבי התנהגות בני הזוג שלהם, או כדי להשיג מידע אודות שותפים לעסק או על מתחרים או אודות אנשים אשר רוצים לעשות איתם עסקים וכדומה. משרדי חקירות מעניקים שירותי מעקבים אחרי אנשים לצורך השגת מידע אשר נחוץ ללקוחות שלהם. אבל בהזמנת מעקבים יש גם סיכונים אשר יש לקחת אותם בחשבון.

מאת: אוריה בן מנחםחקירות22/06/152060 צפיות
במקרים רבים, אנו זקוקים לעזרתו של חוקר פרטי מנוסה. המטרה העיקרית בגינה אנו שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי המתמחה בתחום הבגידות היא להחזיר את חיינו למסלול הרגיל שלהם ולמנוע מצב בו נעשה לנו עוול

מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/03/151422 צפיות
אריאלה לא הופתעה מהממצאים נפרדה לשלום וציינה כי זה מחזק את ההחלטה שלה לבדוק מי הפרטנר שלה. וכי היא מסיימת היום את הקשר.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות14/01/151598 צפיות
ישנם מספר קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם עומדים בפני סינון ראשוני של משרד חקירות פרטי.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות10/11/142122 צפיות
בשנים האחרונות אני נוכח כי יש למשרד החקירות שלי במיוחד עקב האינטרנט, פניות של מגזרים שמעולם לא היו לקוחות של משרדי חקירות.

מאת: ליאת מנדלסוןחקירות14/09/142485 צפיות
בחיים אי אפשר לדעת מתי האדם מולך דובר אמת או לא. כאשר מדובר על עניינים שוליים הרי שמלבד חוסר נעימות ותסכול, הדבר לא באמת משפיע. כאשר מדובר על ענייני עבודה, זוגיות וכדומה – למושג שקר או אמת יש משמעות שונה לגמרי. בדיוק בשל כך מזל שאפשר להשתמש באחת המכונות החשובות ביותר שהומצאו מכונת פוליגרף.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica