חפש מאמרים:
שלום אורח
22.02.2018
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כספת : הכללים לרכישת כספת מתאימה

מאת: שלמה ברקןאבטחת הבית02/04/20102071 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

כספת : הכללים לרכישת כספת מתאימה

 

מהם הכללים לרכישת כספת ?? אם בכלל ?

ומהו המענה הנכון לצרכי המבקש\ת לרכוש לעצמו\ה  כספת .

בבואך לרכוש כספת יש בראש ובראשונה לבדוק את הערך הכספי (או אחר)

של התכולה .

לערכי תכולה גבוהים העולים על $10,000  מומלץ לשכור כספת בבנק או לרכוש כספת ברמת מיגון בינונית ומעלה בהתאם לערך דהיינו כספת ברמת מיגון C3   ומעלה.

בערכים נמוכים מ 10,000$ יש לרכוש כספת בתקן  D1  או D2 בהתאם לתקן האירופי \ ישראלי .

לפני הרכישה יש לקבל אישור מחברת הביטוח על תקן הכספת הנרכשת ולהוסיף את הכיסוי המתאים לפוליסת הביטוח.(וזאת בנוסף להגנות נוספות אשר ידרשו ע"י חברת הביטוח.

אם אתם רוכשים את הכספת בשלבי הבנייה של ביתכם ויש לכך יתרונות וחסרונות : החיסרון המרכזי- כל בעלי המקצוע אשר עובדים בבית המהלך הבניה יהיו חשופים למידע אודות סוג הכספת ,מיקומה, ועצם קיומה.

שלא יהיה כל ספק בידכם המידע ידלוף ולא יישאר חסוי  .

 היתרון – ניתן לעגן את הכספת ליסודות הבית במהלך היציקות ולמנוע עקירתה של הכספת בקלות.

לטעמי מומלץ לרכוש הכספת מחברת כספות מוכרת אשר טכנאיה נקיים מעבר פלילי (ויש לבקש אישור מתאים לכך מחברת הכספות ) ולהתקין הכספת במקום חסוי תוך עיגונה המתאים גם אם הדבר כרוך בעלויות נוספות ובכל "הבלגן " אשר כרוך בהובלה ,התקנה , שיפוץ ,לכלוך,וזמן יקר.

בערכי תכולה לכספת ביתית העולים על $50000 יש לרכוש כספת ברמת מיגון A1   ומעלה (שוב תלוי בערכי התכולה) למרות שכספת כזאת תעלה לרוב במחיר העולה על $10000 (חמישית מערך התכולה) זהו סכום ניכר ,ולרוב אין רבים הששים להגן על התכולה הנדרשת בסכום כזה.

 כאן.....לאמרה הנדושה אך כל כך נכונה " הזול עולה ביוקר רב"  יש משמעות כפולה ומכופלה ,נתקלתי לא אחת בלקוחות אשר "השכילו" לרכוש כספת ברמת מיגון גבוהה ,רק לאחר שכבר למדו את הלקח (ועל זה נאמר "השכלה גבוהה עולה ביוקר " )

שוב חובה עלי להדגיש –אין כספת שאינה ניתנת לפריצה (השאלה היא בכמה זמן היא תעמוד או תפרץ) ולכן בערכי תכולה גבוהים מומלץ לשכור כספת בבנק

ולהפקיד התכולה בתוכה-זהו עדיין המקום הבטוח ביותר.

ובכל מקרה באם בחרתם להשאיר התכולה בכספת ביתית ,הקפידו לרכוש  כספת ברמת מיגון מתאימה ולהתקין מערכת אזעקה והגנות נוספות הנדרשות על ידי חברת הביטוח.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שלמה ברקן : כספות מגן – ישראל :כספות בתקן אמריקאי UL ובתקן אירופי EN

www.safes.org.il

(לשעבר המנכ"ל  של כספות מגן גולדמן ISM- ומנכ"ל מנעולי ירדני.) מפרסם המאמר ביצע מספר רב של בחינות כנגד פריצה במכון התקנים הישראלי ,במעבדות איגוד המבטחים האמריקאי UL   ,ובמעבדות מכון התקנים הגרמני VDS   לתקן אירופי EN-1143

מפרסם המאמר הינו היחידי בעולם בעשור האחרון  אשר עבר את התקן הגבוה ביותר בתקינה האמריקאית ULTRTL60X6 .

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלמה ברקן

מאת: שלמה ברקןאבטחת הבית06/12/15616 צפיות
כיצד מדמים פריצת כספת בתנאי מעבדה למול המציאות בשטח , האם ניתן להשוות בכלל ,באיזה כלים משתמשים הפורצים , מהו זמן הפריצה הנדרש

מאת: שלמה ברקןביטוח רכוש07/07/13919 צפיות
משרד הפנים האגף לרישוי כלי ירייה הוציא לאחרונה חוזר המפרט המחייב לפעול בהתאם להנחיות משטרת ישראל כהנחיות מחייבות. ההנחיות הכוללות כ 35 עמודים מפרטות את נושא הטיפול בכלי נשק ואת סוג המיגון הנדרש בהתאם לכמות כלי הנשק המאוחסנת.

מאת: שלמה ברקןביטוח עסק05/07/131078 צפיות
דרישות המיגון של משטרת ישראל המופיעות במפרט המצורף מאה הינן דרישות התעלמות בשינויים ובחידושים המופיעים בתקנים הבינלאומיים ,ובתקן בישראל . המשטרה מפיקה מפרטים מיושנים אשר במקרים רבים כמו במקרה זה אינם רלבנטיים לתקנים העדכניים

מאת: שלמה ברקןביטוח רכוש05/07/13675 צפיות
למנעולים חשיבות עליונה בנעילתה של הכספת ,מרבית המנעולים מדורגים בהתאם לרמת המיגון שלהם ונבדקים בהתאם לתקן UL או בהתאם לתקן ארגון ה ECBS האירופי להלן פירוט הנדרש במפרטי משטרת ישראל

מאת: שלמה ברקןביטוח עסק16/07/11911 צפיות
כספת למשרד ברכישת כספת למשרד יש להתחשב במספר מרכיבים חשובים: 1) רמת המיגון הנדרשת 2) נוחות למשתמש\שת 3) עיצוב המשרד 4) רמת השימוש 5) צרכי העתיד במשרד

מאת: שלמה ברקןאבטחת הבית10/06/103091 צפיות
התקן הישראלי לכספות עודכן בשנת 2009 והוא בנוי על התקן האמריקאי UL608 ולחילופין על התקן האירופי EN 1143-1 בתקן מופיעות רמות המיגון לפי דירוג ישראלי ומקבילותיו בתקנים האחרים כאשר תקן D1 הינה רמת המיגון הנמוכה ביותר ואילו A5 הינה רמת המיגון הגבוהה ביותר .

מאת: שלמה ברקןאבטחת הבית02/04/103298 צפיות
שיטת הנעילה והפריצה של מנעול כספת הינה שונה ותאלץ את הפורץ הממוצע לשלוט ביותר מאשר טכניקת פריצה אחת תחייב אותו גם בזמן פריצה נוסף תוך שימוש בכלים אחרים ובדרך כלל תשלח אותו לנסות אצל השכן .

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/17541 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17483 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

מאת: orya peryאבטחת הבית01/06/17453 צפיות
כשאר אתם מתחילים לתכנן בנייה אם של בית פרטי או אם מיזם גדול של בניין מגורים או של בנייני משרדים, הנוכחות של קונסטרוקטור היא חשובה. יש כאלה שמתמחים במבני תעשייה, מבנים למגורים ועוד.

מאת: נדב מנוראבטחת הבית22/05/17340 צפיות
כשאנו רוצים למגן וליצור נוחות במקום בו אנו נמצאים, כגון בית, משרד, מפעל ועוד, המנעול החשמלי הוא פתרון מצויין לשליטה על כניסת האנשים למתחם ללא צורך בהימצאות של שומרים במקום. את המנעול החשמלי ניתן להפעיל מרחוק וכך למעשה נוצרת שליטה על הדלת מהרחוק. כמובן שזה תלוי במכשיר אליו מחובר המנעול, כגון, אינטרקום, שלט, קודן ועוד.

מאת: יאיר זאבטחת הבית20/05/17397 צפיות
מנעולן הינו אדם הלמד בצורה מסודרת את תחום המנעולנות והינו בקיא בכל, או לפחות ברוב סוגי המנעולים והדלתות הקיימים בשוק. מנעולנים אלו למעשה מוסמכים לעבוד בתחום. בנוסף, בישראל חייבים כל העוסקים במקצועות המנעולנות השונים לשאת עליהם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. תעודה זו מוכיחה כי לאותו אדם לא קיים עבר פלילי וכי הוא אכן רשאי לעסוק בתחום.

מאת: נדב מנוראבטחת הבית02/05/17352 צפיות
מנעול חשמלי הוא חלק ממכלול שלם של מערכת אשר מטרתה היא: לסנן את כניסת האנשים לתוך המקום בו מותקן המנעול החשמלי על דלת הכניסה. ליצור נוחות מירבית בעזרת המערכת איתה הוא מותקן המאפשרת ללקוח מספר אפשרויות לפתיחת הדלת מרחוק ללא צורך לקום מהמקום. אם זה באמצעות הטלפון, כפתור פתיחה, קודן, טביעת אצבע ועוד. ניתוק פעולת המנעול במידה והינך רוצה לאפשר כניסה חופשית למקום ללא סינון. אפשרות לעקוף את המנעול בעת צרה בעזרת המפתח המתאים למנעול המורכב על הדלת.

מאת: נדב מנוראבטחת הבית16/04/17289 צפיות
החלפת מנעול צילינדר היא פעולה שגרתית הקוראת מזה כמה שנים, למעט מקרים חריגים בהם התקלקל או הושחת הצילינדר על ידי תושב תל אביב משועמם או גנב תל אביבי פוחז. אך עדיין, החלפת הצילינדר בתל אביב תקרה עקב קלקול או עייפות החומר. הצילינדר יכול לעבוד מעשרות עד מאות פעמים ביום וזהו שימוש מסיבי ביותר לכלי כה מורכב.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica