חפש מאמרים:
שלום אורח
03.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

היתרונות של עורך דין תעבורה

מאת: שגיאדיני תעבורה11/05/20101334 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

האם אני באמת צריך ייצוג של עורך דין תעבורה בבית המשפט?

אחת השאלות הנפוצות של נהגים אשר נקנסו על נהיגה במהירות מופרזת או עבירות תעבורה חמורות אחרות היא: "האם אני באמת צריך את שירותיו של עורך דין תעבורה בגין נהיגה במהירות מופרזת או כל עבירת תעבורה חמורה אחרת?" כן אתה צריך. אם אתה להבטיח את רשיון הנהיגה שלך לא להגיע למצב בו תצטרך להסתכן באובדן רשיון הנהיגה שלך.

חוקי התעבורה בישראל נהפכו ברבות השנים לנוקשים יותר. עבירות תעבורה וחומרתן נמדדות בשיטת ניקוד מסויימת. יותר נקודות, יותר סיכוי לשלילת רשיון נהיגה ואף יכול לגרום לאובדן הטבות מחברות ביטוח רכב שונות.

לפניכם סיפור על מצב בו תצטרכו עורך דין תעבורה על מנת לשמור על רשיון הנהיגה:

אישה כלשהי קיבלה דוח על נהיגה במהירות מופרזת ואותה אישה כעת מעוניינת לברר מהם האופציות העומדות לפניה מבחינת החוק. אישה זו, מעתה נקרא לה "רונית", קיבלה דוח על נהיגה במהירות מופרזת כאמור ובמרבית הזמן עובדת במשרה מלאה ומגדלת שני ילדים בלוח זמנים צפוף במיוחד. ברוב תמימותה, היא שילמה בדואר את הדוח. מיידית, חברת הביטוח השעתה את ביטוח הרכב שלה ובנוסף חברת הביטוח הודיעה לה רשמית שצעד זה יושם כתוצאה מהודאתה באשמה בגין הדוח שהיא קיבלה (דוח אשר קיבלה על נהיגה במהירות מופרזת - דבר אשר הגדיל את כמות הנקודות שלה). טרם מקרה זה, היה לה עבר עשיר בעבירות תנועה. עתה, היא החליטה להישפט בבית המשפט לתעבורה באמצעות ייצוגו של עורך דין מומחה (לאמיתו של דבר, עורך דין תאונות דרכים יכול לייצג אותך, מבלי נוכחותך בפועל בבית המשפט וכך לחסוך ממך את בזבוז הזמן וההתרוצצות מול בית המשפט), עורך הדין לתעבורה יודע שבתי המשפט מוכנים להתחשב במספר נקודות מועט ועבר נקי מאישומים, לטון טענות להפחתת העונש, או שיטות אחרות שיכולות להשפיע על ביטול או הפחתת הסכום של הדוח על נהיגה במהירות מופרזת.

כמובן שבית המשפט החליט לא לשלול את רשיונה, אבל, כשנהג מקבל דוח על נהיגה במהירות מופרזת או עבירות תעבורה שונות, לא רק שהוא צריך לדאוג להשעיית ביטוח הרכב שלו, אלא אף מסתכן בשלילת רשיון הנהיגה שלו.

אם כן, כיצד עורך הדין לתעבורה מנע את שלילת רשיון הנהיגה שלה?

רונית פנתה לייצוגו של עורך דין תעבורה והלה עתר בעדה לבית המשפט לתעבורה, נשא ונתן עם בית המשפט להפחתת הסכום הכללי של הדוח בזמן שהיא הייתה בביתה וטיפלה בילדים או המשיכה בעבודתה. מיותר לציין כי ללא ייצוגו של עורך דין תעבורה מומחה, רונית הייתה מתרוצצת ומוציאה כספים מיותרים (פרמטרים אשר גורמים לפגיעה באורח החיים התקין של עבודה-ילדים-בית). דרך אגב, פנייה לעורך דין תעבורה בכל הקשור לביצוע עבירות תעבורה חמורות יותר או פחות, אינה מותרות לעשירים בלבד! כל אדם, כמוני וכמוך, אשר מחושב עד השקל האחרון, יכול להרשות לעצמו פנייה לעורך דין תעבורה משום שהכסף+זמן אותו אדם יבזבז אם יפנה לבית המשפט באופן עצמאי, יהיה גבוה יותר; פשוט צריך למצוא את משרד עורכי הדין לתעבורה המתמחים בתחום וזהו תחומם העיקרי והבלעדי.

לסיכומם של דברים, אם עבירות התעבורה שביצעת גוררות קנסות ודוחות שוליים, אשר לא מגדילות את מכסת הנקודות, אין טעם לפנות לעורך דין תעבורה. אבל, אם מדובר בעבירות חמורות יותר כגון: נהיגה שכרות, נהיגה במהירות מופרזת, מעורבות בתאונת דרכים חמורה, נהיגה בזמן פסילה או נהיגה בשלילה, עבירות חמורות הגוררות קנסות כבדים, ריבוי נקודות ואף, לעיתים יכולות לגרום למאסר בפועל, רצוי ואף חובה לפנות לעו"ד תעבורה; הם היחידים שידעו להתמודד עם מצבים ומקרים שכאלה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שגיא קהלני, מנהל מחלקת השיווק בחברת דרונט המתמחה בבניית אתרים, שיווק באינטרנט וקידום אתרים במנועי חיפוש

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שגיא

מאת: שגיאעסקים - כללי29/08/12959 צפיות
רבים מאתנו מכירים את המצבים הלא נעימים של סתימות בצנרת, או של תקלות במשאבות הביוב, או הצפות עקב פיצוץ בצנרת. כל המצבים הללו יוצרים אצלנו תחושות של חוסר אונים, משום שאין באפשרותנו לפתור את התקלות בעצמנו, ועלינו להיעזר באנשי מקצוע המספקים שירותי אינסטלציה.

מאת: שגיאמיחשוב ארגוני06/08/12867 צפיות
המשתמש הממוצע במחשב מכיר את היישומים והתוכנות שבהם הוא משתמש ואת החלקים הנראים לעין של המחשב. ואולם תקלה קלה במחשב גורמת ללחץ רב אצל המשתמשים ועלולה לשבש באורח משמעותי את הפעילות העסקית....

מאת: שגיאעיצוב פנים27/06/111226 צפיות
גם אלה שאינם מחשיבים את המטבח למקום המרכזי בבית חייבים להודות כי הוא לפחות המרכז הקולינרי שם. וכיון שכך, וכיון שמרכז קולינרי איננו יכול להתקיים אלא אם הרהיטים בו הם האיכותיים ביותר, השימוש בו הוא הנוח ביותר והמראה שלו תופס את העין ומשובב את הלב. רק מטבחים איכותיים ברמה גבוהה עונים על כל הדרישות האלה, ובראש מטבחי היוקרה ניתן, ללא ספק, להציב את מטבחי טופז. מה, אם כן, מייחד את מטבחי טופז משאר המטבחים?

מאת: שגיאגני ילדים23/06/111437 צפיות
התפתחותם של ילדינו, דור העתיד שלנו, צריכה להעסיק כל אחד מאיתנו. חלק מרכזי בהתפתחות הילדים הוא שימוש נבון ויעיל בצעצועים השונים ובציוד לימודי לגני-ילדים.

מאת: שגיאעיצוב פנים07/06/114675 צפיות
למטבחי טופז מוניטין רב שנים בייצור מטבחים איכותיים העמידים לא רק לפגעי האקלים הים תיכוני, החום והלחות אלא גם למפגעים נוספים הקשורים למהות העבודה במטבח כגון רטיבות, עומס משקלי על הארונות ועוד.

מאת: שגיאכירופרקטיקה29/05/118563 צפיות
גם אתם סובלים מכאבי מפרקים? נמאס לכם לחיות עם כאב בלתי נסבל? נסו גם אתם את טבליות מגה גלופלקס והצטרפו להמוני האנשים שכבר החליטו להפחית מהכאב.

מאת: שגיאבניין ואחזקה - כללי23/05/111166 צפיות
העברת תכולת דירה או משרד היא עסק לא קל, זאת יודע כל מי שעבר דירה בחייו. גם מציאת חברת הובלות שאפשר לסמוך עליה יכולה לקחת זמן רב. הובלות במרכז הארץ מהוות את עיקר ההובלות המתבצעות מדי יום. אחד הדברים המאפיינים הובלות במרכז לעומת הובלות באזורים אחרים הוא עומסי התנועה הרבים בגוש דן בשעות הבוקר ואחרי הצהריים. טיפ חשוב הוא, לכן, לתכנן הובלות במרכז הארץ כך שיפלו דווקא על שעות הערב, או אפילו לדחות אותן לסוף השבוע.

מאמרים נוספים בנושא דיני תעבורה

מאת: אדיר בנימינידיני תעבורה06/05/20140 צפיות
בדיני התעבורה הסוגיה של מציאת הקשר הסיבתי היא מאוד חשובה בכל הנוגע לקביעת האחריות להתרחשות תאונות דרכים. הכלל המשפטי "התרחש אחריו, לכן זה קרה בגללו" הוא מאוד רלוונטי לקביעה האם אכן קשר כזה נמצא.

מאת: דניאל מלמדדיני תעבורה11/07/181023 צפיות
שאלת ההזדקקות לשירותיו של עורך דין תעבורה היא אינה שאלה שניתן לענות עליה באופן אובייקטיבי, שכן כל מי שמרגיש שהוא אינו מוכן לקבל את הדין שנגזר עליו, זקוק לעורך דין תעבורה שיאפשר לו להתמודד מול רשויות החוק והערכאות המשפטיות

מאת: עו"ד גיל נדלדיני תעבורה28/11/17742 צפיות
שימוש במצלמות מעקב במקום העבודה ובמסגרת יחסי עבודה

מאת: amirdadon90דיני תעבורה16/11/16756 צפיות
בין אם אתם בצד הנפגע או בצד הפוגע, חשוב שתדעו כיצד להתמודד מבחינה משפטית עם תאונות דרכים!

מאת: orya peryדיני תעבורה29/11/151500 צפיות
עורכי דין לתעבורה, יכולים לבדוק את ההאשמות העומדות נגד הנאשם בדבר עבירות תנועה חמורות ואף לזכות את מרשיהם. ההתמחות של עורך דין תעבורה, הינה לנתח את העבירות נגד הנאשם בעסקת טיעון בפני השופט ייתכן והנאשם, יתבקש מעורך דינו, לאסוף כמה שיותר ראיות. בכדי להקל על חומרת עונשו או אפילו להגיע לזיכוי מוחלט.

מאת: sharondan80דיני תעבורה28/04/151576 צפיות
קיימים מספר גורמים המובלים לתאונות דרכים. אלה מתחלקים לגורם המכני, הגורם התשתייתי והגורם האנושי. כל תאונה ניתן לסווג לפי אחד מהגורמים האלה.

מאת: אסי לינקרדיני תעבורה07/04/151152 צפיות
עורך דין תעבורה הוא עורך דין אשר עוסק בכל מה שקשור לתעבורה, כלומר בכל מה שנוגע לדרכים, לכבישים, לרכבים, לחוקי תנועה וכדומה. תחומים שבהם עוסק עורך דין תעבורה הם, למשל, עבירה על חוקי תעבורה כמו אי ציות לרמזור, חניה במקום אסור וכדומה; נהיגה ללא רישיון; מעורבות בתאונת דרכים, עם או בלי נפגעים; נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים; וכן הלאה. ישנן עבירות תעבורה קלות, שנידונות במסגרת אזרחית, וישנן עבירות תנועה אשר הופכות להיות האשמות פליליות, כמו נהיגה תחת השפעת אלכוהול, מעורבות בתאונת דרכים עם נפגעים, ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica