חפש מאמרים:
שלום אורח
11.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קורס קצינים מתנדבים במשמר האזרחי-21

ביום שני 14/6/2010 יוסמכו 27 קצינים מתנדבים של המשמר האזרחי. בטקס ישתתפו המפכ"ל, ר' אגף קהילה ומשמר אזרחי ניצב יורם הלוי , קציניפ בכירים ומשפחות הבוגרים.

זו הרשימה של כולם. מחולקת לקבוצות לפי סדר הא"ב.

הדברים מובאים כפי שהם רצו להציג את עצמם.

ברכות וכבוד לקצינים המתנדבים החדשים של המשמר האזרחי.

 

בועז דני

בן 57, נשוי + 3. במקצוע באזרחי מנהל מקצועי במכון רישוי (רב בוחן), בעל כתב הסמכה במכונאות רכב וקצין בטיחות בתעבורה.

מתנדב במרחב דן ביחידת המתמי"ד כ 17 שנים, בוגר שלב ב' במתמיד ושלב ב' בתנועה. משמש כקמב"צ ביחידת המתמי"ד כ 6 שנים וממשיך להתנדב לשירות מילואים פעיל.

ברנשטיין דייויד,

נולד בדרום אפריקה ועלה ארצה עם משפחתו לפני 30 שנה. נשוי לנירית ואבא לשני בנים מקסימים, גר  מקסימים בני 10 תומר ואלון וגר מזה 10 שנים בשוהם. רואה חשבון ומנהל בחברת יעוץ בנושא מחשבים לחברות פיננסיות

מתנדב בשוהם כעשר שנים ומשמש מפקד יחידת המתמי"ד בישוב מעל חמש שנים

מאד גאה להגיע למעמד הזה ומקווה להמשיך לתרום לישוב ולמשטרה בשנים הבאות

 

גיבלי חיים

 

המשפחה בשביל חיים היא החיים, נשוי לשרה אב

 לשלושה, שתי נכדות וכלבה אחת קטנה

כדאי שתדעו שמוסיקה בשבילו היא סם חיים

 וההתנדבות היא דרך חיים

אז נאחל הצלחה לקצין הטרי ושתרומתו הרבה

 תמשיך לשאת פרי.

וינטראוב משה

נשוי לחוה שתמכה בו, ועודדה אותו לצאת לקורס, ועל כך הוא מוקיר לה תודה,  ואבא לאופיר בן ה- 22 המשרת בצה"ל כסמ"פ בחטיבה 7 של השיריון, ולאיתי בן ה- 10.5.

איתי לומד בבי"ס "דעת מבינים" שבפתח תקווה, שמשה גאה להימנות בין מיסדיו ומקימיו. בית ספר חוגג השנה את שנת בר המצווה שלו, ולומדים בו למעלה מ- 500 תלמידים.

משה עובד בבנק לאומי מזה כ- 28 שנים, ומשמש כמנהל בסיס מידע במערך הביקורת של הבנק. במשטרה משה מתנדב משנת 91 ביחידת התנועה בפתח תקווה, ובעבר התנדב במקביל לית"מ גם בימת"א שלוחת שרון, ובמשל"ט מרכז בבית דגן. משמש כיום כסגן מפקד יחידת הית"מ של פתח תקווה.

 טובול חיים

נשוי ואב לשלוש בנות, לירון בקורס חובשות בצבא. מור וגילי התאומות, לומדות בכיתה ט' באורט אלון,רונית אשתו, מורה בכירה לחינוך מיוחד בעלת תואר שני, מלמדת בחדרה.הם גרים ביקנעם עלית.

חיים הוא מאמן בכיר לאומנויות הלחימה המנהל שני מועדונים ומתנדב במתנ"א,סיירת צפון שבנהלל שם הוא קצין המטווחים של יחידת המתנדבים וראש צוות.

כחלק מתחביביו הוא גם צולל חופשי,אוהב קולנוע,מוזיקה טובה,ספרי מתח ומדע בדיוני.

 

יהודה שרון

בן 36, נשוי ואב ל 2. מרכז מכירות בחברה ליבוא אביזרי מחשב. מתנדב מזה 5 שנים במתנ"א שפלה ובשלוש השנים האחרונות בתפקיד ראש צוות.

יוסף פנחס

בן 50, אבא גאה למאיה – סטודנטית, ובן - מדריך בנוער העובד והלומד. משמש כקצין הבטחון של הקונסוליה האמריקאית בירושלים זה למעלה מ 23 שנה. כחלק מתפקידו, פיני משקיע רבות בתיאום וטיפוח היחסים בין הקונסוליה למשטרה במחוז ירושלים ובכלל. פיני מתנדב מזה 12 שנה ביחידת התיירות במחוז ירושלים, המחוז העמוס ביותר בארץ, וערך תכנית לשדרוג יחידת התיירות, כחלק מתכנית המטלות בקורס המקצועי והמושקע, שמוסיף הרבה כבוד למשטרת ישראל. פיני מאמין בשלום, צדק חברתי וערבות הדדית.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 סגן ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

משטרת ישראל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סגן ניצב ד"ר אבי זלבה

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111301 צפיות
אני מבקש לציין במיוחד את דבריו החמים של הממ"ז על מתנדבי המחוז, האק"מ בהחלט כיכב בנאומו כמו גם בסרט שהוקרן על המחוז, את הכנס כיבדו בנוכחותם מספר ראשי ערים הנמצאות בתחומי המחוז, מפכלי"ם לשעבר וממ"זים לשעבר,

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111690 צפיות
שומרים על הקהילה ועל הבית- אגף קהילה ומשמר אזרחי, מספק מסגרת חברתית קהילתית המאפשרת לכל אזרח לשמור על ביתו, על משפחתו ועל המדינה. האגף מפעיל מערך של כ 40,000 מתנדבים מהם 36,000 בגירים. מידי יום מעורבים 2,000 אזרחים בעשייה קהילתית מאתגרת, במגוון תפקידי שיטור בליבת העשייה של משטרת ישראל, כתף אל כתף עם שוטרי משטרת ישראל.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111626 צפיות
בשנים האחרונות התפרסמו דו"חות ביקורת וסקרים רבים, שהעידו על הצורך בביצוע שינויים מהותיים בפעילות האגף. תכנית העבודה של אגף קהילה ומשמר אזרחי לשנת 2011 מהווה תוצר של תהליך עיבוד וניתוח מורכב של צורכי העבודה, כפי שעלו בממצאי הדו"חות, ולאור דיונים מקיפים עם יחידות השטח ובמטות.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111442 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111216 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהשיווק מגזרים13/03/118555 צפיות
רפ"ק חן ערך סקירה מסכמת על הפעילות האכיפתית בשנה שחלפה ושם דגשים לגבי האכיפה בשנה הנוכחית. השנה הכריז ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על כל רובעי העיר כאיזור סטרילי מבחינת ההתייחסות לתרבות הנהיגה. משטרת התנועה של אשדוד תשים דגשים של אכיפה עם הסברה ומניעה תוך הסתייעות בתגבור של משטרת התנועה הארצית.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות13/03/111984 צפיות
המתנדבים עיכבו את הנהג לצורך זיהוי ובעוד שהם ממתינים לניידת שבדרך הנ"ל החל לפתע לרוץ לעבר שדה החיטה הרטוב והחשוך. המתנדבים דלקו אחריו בריצה והצליחו לתפוס אותו מנסה לשכב ולהסתתר בחיטה, כמובן שהבחור נעצר ואז הוחלט לערב גם את מתנ"א דרום בתמונה

מאמרים נוספים בנושא עזרה והתנדבות

מאת: המרכז לגיוס כספיםעזרה והתנדבות26/12/138213 צפיות
המודעות בארץ לעולם הפילנתרופיה גוברת עם השנים, ובהתאם לכך, ההיקף של תרומות לעמותות ומלכ"רים מטעם אנשי עסקים וחברות עסקיות הולך וגדל. עם זאת, אחוז התרומות שמגיעות מטעמם ביחד לכלל התרומות לעמותות ולמוסדות ללא כוונות רווח, נותר נמוך בישראל, בייחוד בהשוואה למצב במדינות המערב, ובארצות הברית בפרט.

מאת: רוני מיכאלעזרה והתנדבות23/07/134815 צפיות
הסיוע של המדינה הוא גם בדמות 2 חוקים חשובים. האחד, חוק נגישות לנכים – כלומר כל מוסד ציבורי חייב להיות נגיש לנכים – במיוחד ישובים על כסא גלגלים.

מאת: דוד גרינברגעזרה והתנדבות09/06/131404 צפיות
נהוג לומר שהנוער של ימנו חסר ערכם ושכל מה שהוא עושה זה לשבת שעות מול המחשב או הטלויזיה. אז תתפלאו מסתבר שיש גם נוער אחר, מסתבר שבני הנוער צמאים למדריך ולדרך וכשיש מי שמנחה הם מתגייסים יוזמים ותורמים מעצמם - תוכנית סח"י - היא יוזמה התנדבותית עבור בני נוער - שתורמים ועושים למען הקהילה והחברה בישראל

מאת: עמותת שלעזרה והתנדבות31/07/127790 צפיות
עמותת של הינה עמותה המפעילה מתנדבי שירות לאומי בכל הארץ. הקטע הבא עוסק בראיון ותיאור השירות של אביבה מדבדב, המתנדבת בגן נוריות בקרית ביאליק.

מאת: daronetעזרה והתנדבות07/06/128311 צפיות
אזרחים מן השורה, שכירים, עצמאיים, בעלי עסקים וחברות רבות חורטים כולם על דגל תפישת עולמם את המעורבות הרבה בקהילה והנתינה עבור אלה הזקוקים לקבלה. ישנם גופים רבים אשר ניזונים מכספי תרומות אך בעיקר בולטות בנוף זה העמותות אשר פועלות ללא כוונת רווח אך עדיין מצליחות להתנהל ע"י מנהלים מעמדות מפתח בחזית התעשייה הישראלית. תרומות לעמותות אלו חשובות במיוחד ואף מעודדות ע"י המדינה באמצעות מתן החזרי מס.

מאת: אייל בן יהודיתעזרה והתנדבות26/04/127778 צפיות
הכותב עו"ד אייל בן יהודית יזם, שותף ומייסד עמותת מִלקוּת לעצמאות ( ע"ר) שחרטה על דיגלה לסייע למתמחים ועורכי דין עם מוגבלויות להתנסות בעבודה במשרד עורכי דין, באמצעות העסקתם במחלקה המשפטית בעמותה ומציאת מקומות להתמחות בתוספת התאמת מקום העבודה בסיוע משרד התמ"ת, ולסייע לעורכי הדין עם מוגבלויות להקים משרד בהעסקה עצמית או לשרוד בו.

מאת: daronetעזרה והתנדבות28/03/128403 צפיות
פנים רבות כל-כך יש להעברת תרומה לעמותה ,החל מקיום מצוות הצדקה שהיא מהמצוות החשובות במסורתו של העם היהודי, המשך בקיום ההחלטות האישיות שלנו לגבי הענקת מתן (בסתר או שלא בסתר) לאחר ולנזקק או בניסיון שלנו כפרטים בחברה להשפיע על סוג הגופים והארגונים הפועלים בתוכה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica