חפש מאמרים:
שלום אורח
03.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

גדרות, סורגים מעוצבים.

מאת: אוריאבטחת הבית22/06/20101010 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

גדרות וסורגים

 

בעולם מושלם, כולנו היינו חיים עם דלתות פתוחות, ואף אחד לא היה רוצה לפגוע בגוף או ברכוש שלנו. בפועל אנו לא חיים בעולם כזה, ומי שלא יגן על ביתו עלול להיפגע. הדרך הטובה ביותר להגן על הגוף והרכוש שלנו ושל המשפחה שלנו מפני פגיעה זה גדרות וסורגים. בתים שיש עליהם את המתקנים הללו יורדים מהרשימה הפוטנציאלית של הפושעים, כי הם צריכים להשקיע יותר אנרגיות כדי לחדור לתוך הבית. בשל הסיבה הזו, הם מוותרים מראש על הניסיונות.

סורגים:

 

סורגים הם מתקנים שמרכיבים אותם על החלון במטרה למנוע מאנשים לחדור אל המבנה מבחוץ. מסיבה זו חשוב במיוחד להתקין סורגים בקומות הנמוכות ביותר ובקומות הגבוהות ביותר. כל הפריצות מתבצעות או מלמטה או מהגג. אי אפשר לפרוץ דרך החלון לקומה חמישית בבניין של 12 קומות. זהירות מפני פריצות רלוונטית גם לבתים הפרטיים וגם למשרדים. בכל משרד יש לא מעט ציוד יקר כגון מחשבים וריהוט, וחבל לאבד אותו בעקבות פריצה. לפעמים הדברים ששמורים על המחשב יקרים יותר מהמחשב עצמו. הכוונה היא למצגות, דוחות ודומיהם, שבונים אותם שעות רבות וחבל להתחיל לעשות את זה שוב. המחשבים המשרדיים שומרים גם מסמכים ומשימות שבוצעו בעבר ויכולים להיות רלוונטיים גם בעתיד, כמו למשל חשבוניות ששולמו.

חשוב הרבה יותר זה שהמידע ששמור באותם מחשבים יכול לשמש יריבים עסקיים ופוליטיים של חברות וגופים שונים. בהקשר הזה ניתן אולי להזכיר את פרשת ווטרגייט, שבמקרה הזה בוצעה פריצה למשרדי המפלגה הדמוקרטית במטרה להשיג מידע הקשור בבחירות. הפרשה הסתיימה בהתפטרותו של הנשיא. בפרשה זו מדובר על ריגול פוליטי, אך ריגול עסקי מתבצע באותה הדרך בדיוק: חודרים למשרדי החברה ומאתרים חומרים על מכרזים ועסקאות פוטנציאליות. סורגים יגנו על המחשבים עצמם, ועל המידע השמור בהם מפני ריגול.

גדרות:

 

גדרות מגדירים לנו למעשה איפה מותר לנו להיות ואיפה אסור. הגדרות מפרידות בין שטח ציבורי לבין שטח פרטי השייך לאדם או לגוף ציבורי. גדרות בנויות בצורה כזו שכל מי שנימצא בפנים ולא אמור להיות שם, לא יכול לטעון שהגיע לשם בטעות. הגדרות גבוהות ולכן בשביל לעבור אותן צריך לטפס מעליהן בכוונה. הגדרות מהוות למעשה עוד מכשול שהגנב או המסתנן צריך לעבור כדי להגיע לחלון ולבצע פריצה.

גדרות זה דבר הכרחי במיוחד במוסדות ביטחוניים, ללא גדרות אין למעשה אפשרות לשלוט באלו הנכנסים ואלו היוצאים. במקומות הללו שמור חומר מסווג מאוד, ועצם הנוכחות של גורמים זרים יכולה לחשוף אותם לחומרים מסווגים.

גם גדרות וגם סורגים ממלאים תפקיד חשוב בהגנה על הרכוש והמידע השמורים בבנייני ציבור ובבניינים פרטיים. גדרות וסורגים גם מספקים תחושת ביטחון לאלו הנמצאים בתוך אותם מבנים.

 תגיות המאמר: גדרות, סורגים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אורי

מאת: אוריבריאות נשים04/11/161059 צפיות
בין אם זהו ההיריון הראשון שלך או שכבר הבאת ילדים לעולם, חשוב שתדעי על כלי פשוט ויעיל שנמצא ברשת האינטרנט. מדובר במחשבון שמאפשר לך לדעת מייד מהו גיל ההיריון שלך,...

מאת: אוריניתוחים פלסטיים04/11/161017 צפיות
ניתוחים פלסטיים הפכו עם השנים להליכים נפוצים ושכיחים בכל העולם, וגם בישראל עוברים אותם בכל שנה אלפי מטופלים. בדרך כלל, המטרה העיקרית של ניתוחים אלו היא לשפר את המראה החיצוני של המטופל....

מאת: אוריבריאות נשים02/11/16901 צפיות
עד לפני מספר שנים, מידע מקצועי על הריון ולידה ניתן היה להשיג רק מרופאי הנשים. כמו כן, כל אישה השיגה מידע מחברות ובנות משפחה, שאמנם לא היה תמיד בחזית הקדמה הרפואית אך בכל זאת הועיל. ואולם, כיום ישנה עוד דרך חשובה לאיתור המידע הרלוונטי דרך אתרי בריאות שונים שפועלים ברשת האינטרנט.

מאת: אוריבריאות ורפואה כללי21/10/16897 צפיות
קשה למצוא אנשים שאוהבים לבקר אצל רופא שיניים, ולא בגלל השירות או היחס המקצועי. האמת היא שהישיבה לאחור על הכורסא, והעובדה שמחדירים מכשירים שונים ומשונים לתוך הפה – יוצרות חוויה לא נעימה. אמנם, מרבית האנשים מצליחים להסתדר עם התחושות הללו ולשאת אותן בהצלחה...

מאת: אוריבריאות נשים14/09/16972 צפיות
במאמר זה אסביר על כל שבועות ההריון בכלליות. נשים אשר נכנסות להריון, נתונות למעקבים בכל שלבי ההריון אצל רופא הנשים שלהן. מה צריך לבדוק? מנתי ניגשים לרופא? אילו דברים יכולים לצוץ בדרך? כל זה ועוד במאמר הבא על הריון, לידה, ביוץ ועוד'.

מאת: אוריטלפונים סלולריים11/09/162978 צפיות
אם יש לך חיבה לטכנולוגיה, לגדג'טים ובעיקר למכשירים ניידים, למה לא להפוך תחום מעניין למקצוע מבוקש ומכניס. כדי להשיג את המטרה צריך להשתתף בקורס טכנאי סלולר וטבלטים במכללת אינטלקט אקדמון, שיקנה לך בתקופה קצרה את כל הכלים הנחוצים.

מאת: אוריניתוחים פלסטיים03/08/16979 צפיות
הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות הנפוצות ביותר כיום להסרתן של שיערות מכל אזורי הגוף. היא נחשבת בטוחה ויעילה יחסית, וכרוכה במספר טיפולים שלאחריהם יידרש לעיתים המטופל להגיע לפגישות השלמה. למעשה, מטרתה היא להסיר את השיער הבלתי רצוי לתמיד, וזאת באמצעות הריסת הזקיקים על ידי קרן אור מרוכזת (לייזר). אם גם אתם שוקלים לבצע הסרת שיער במכון זה או אחר, כדאי שתדעו תחילה כמה פרטים חשובים הנוגעים להליך.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19582 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19995 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18854 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18512 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18516 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/171083 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17880 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica