חפש מאמרים:
שלום אורח
07.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מעקות, סורגים ועיצובם.

מאת: אוריאבטחת הבית08/08/2010537 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סורגים ומעקות

 

לסורגים ולמעקות יש תפקידים פונקציונאליים מאוד ברורים: מעקות משמשים כדי להפוך את השימוש במדרגות לבטיחותי יותר, ואילו סורגים נועדו כדי למנוע חדירה של זרים לבניין. יחד עם זאת, סורגים ומעקות ממלאים כיום לא רק תפקיד פונקציונאלי, אלא גם תפקיד בעיצוב פנים וחוץ של הבית.

מעקות:

מעקות מורכבות לצד מדרגות במטרה לבלום נפילות, וחשיבותם של המתקנים הללו מודגשת אפילו בתנ"ך. בדרך כלל, אם המדרגות צמודות לקיר, מספיק להרכיב מעקות רק בצד אחד, אך יש בעלי בתים המחליטים על הרכבה של מעקות גם בצד של הקיר, זאת משום שמעקות לא רק הופכות את השימוש במדרגות לבטיחותי יותר, אלא גם מקשטים את הקיר. תם העידן שבו מעקות היו כמה ברזלים המחוברים לאורכם ולרוחבם, כיום מעקות הם יצירות אמנות של ממש. המעקות מתעקלים בצורה מיוחדת ויוצרים קישוטים ואלמנטים שונים.

מעקות מיוצרות על ידי מסגרים מקצועיים, ובעזרת כלים חשמליים מורכבים. המתכות מהן מורכבים המעקות נחתכות ומתחברות בדיוק במקומות הנכונים. ככל שהמכשור של המסגרייה מתוחכם יותר, וככל שניסיונו של המסגר רב יותר, כן עולה רמת הגימור של העבודה. מסגריות ותיקות ומנוסות מחזיקות בדרך כלל עובדים שלכל אחד מהם מומחיות מסוימת. ביחד הם מייצרים את המעקות שניתן לתארם כיצירות אומנות אמיתיות.

מעקות מעוצבים יפה משדרגים בצורה משמעותית את מראה הדירה כולה, ולכן כדאי לפנות למסגר אומן, שיבנה עבורכם מוצר מעוצב שיתאים למראה הבית שלכם.

סורגים:

סורגים נועדו כדי למנוע פריצות לבתים ולמשרדים, ובדרך כלל מתקינים אותם בקומות מועדות לפורענות, כלומר בקומות הנמוכות או בקומות האחרונות. פרט להגנה מפני פריצות לבתים, סורגים משמשים לבטיחות. אנשים שיש להם ילדים קטנים מעדיפים להתקין סורגים בחלונות מחשש שהילדים, המגיעים לכל מקום בתוך שניות, יפלו מהחלון. סורגים חזקים העשויים מברזל יעצרו נפילה טרגית כזו.

למרות כל היתרונות החשובים הללו, סורגים עלולים ליצור תחושה לא נעימה של סגירות. הם מגבילים את הנוף הנשקף מהחלון, והם גורמים לתחושה של דוחק, כאילו בכל רגע מישהו עלול לפרוץ לביתנו. מסיבה זו חשוב לפנות למקצוענים שייצרו עבורכם סורגים מעוצבים. מוצר זה, שניגשו לבנייתו והרכבתו מתוך מחשבה וניסיון, יכול להפוך את המגבלות ליתרונות. סורגים מעוצבים ישפרו את המראה החיצוני של הדירה או הבית שלכם.

סורגים חשובים במיוחד גם במונחים של ערך הדירה. אנשים המחפשים להשכיר דירה בקומה נמוכה ללא סורגים, עלולים למצוא עצמם ללא דיירים או שיצטרכו להתגמש במחיר השכירות. זאת משום שאנשים מעדיפים לא לגור בקומות נמוכות ללא סורגים מחשש לביטחונם האישי ומחשש לביטחון רכושם.

הן סורגים והן מעקות חשובים לשמירה על הבטיחות ועל הביטחון של דיירי הבית. מעקות וסורגים מעוצבים זוכים להרבה הערכה, וכל מעצבי הפנים מדגישים את החשיבות שלהם למראה הבית. כדי לקבל מוצר ברמת גימור גבוהה במיוחד, חשוב לפנות לאומנים שיוכלו לעמוד בציפיות שלכם.

 תגיות המאמר: סורגים, מעקות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אורי

מאת: אוריבריאות נשים04/11/161048 צפיות
בין אם זהו ההיריון הראשון שלך או שכבר הבאת ילדים לעולם, חשוב שתדעי על כלי פשוט ויעיל שנמצא ברשת האינטרנט. מדובר במחשבון שמאפשר לך לדעת מייד מהו גיל ההיריון שלך,...

מאת: אוריניתוחים פלסטיים04/11/161004 צפיות
ניתוחים פלסטיים הפכו עם השנים להליכים נפוצים ושכיחים בכל העולם, וגם בישראל עוברים אותם בכל שנה אלפי מטופלים. בדרך כלל, המטרה העיקרית של ניתוחים אלו היא לשפר את המראה החיצוני של המטופל....

מאת: אוריבריאות נשים02/11/16883 צפיות
עד לפני מספר שנים, מידע מקצועי על הריון ולידה ניתן היה להשיג רק מרופאי הנשים. כמו כן, כל אישה השיגה מידע מחברות ובנות משפחה, שאמנם לא היה תמיד בחזית הקדמה הרפואית אך בכל זאת הועיל. ואולם, כיום ישנה עוד דרך חשובה לאיתור המידע הרלוונטי דרך אתרי בריאות שונים שפועלים ברשת האינטרנט.

מאת: אוריבריאות ורפואה כללי21/10/16885 צפיות
קשה למצוא אנשים שאוהבים לבקר אצל רופא שיניים, ולא בגלל השירות או היחס המקצועי. האמת היא שהישיבה לאחור על הכורסא, והעובדה שמחדירים מכשירים שונים ומשונים לתוך הפה – יוצרות חוויה לא נעימה. אמנם, מרבית האנשים מצליחים להסתדר עם התחושות הללו ולשאת אותן בהצלחה...

מאת: אוריבריאות נשים14/09/16956 צפיות
במאמר זה אסביר על כל שבועות ההריון בכלליות. נשים אשר נכנסות להריון, נתונות למעקבים בכל שלבי ההריון אצל רופא הנשים שלהן. מה צריך לבדוק? מנתי ניגשים לרופא? אילו דברים יכולים לצוץ בדרך? כל זה ועוד במאמר הבא על הריון, לידה, ביוץ ועוד'.

מאת: אוריטלפונים סלולריים11/09/162962 צפיות
אם יש לך חיבה לטכנולוגיה, לגדג'טים ובעיקר למכשירים ניידים, למה לא להפוך תחום מעניין למקצוע מבוקש ומכניס. כדי להשיג את המטרה צריך להשתתף בקורס טכנאי סלולר וטבלטים במכללת אינטלקט אקדמון, שיקנה לך בתקופה קצרה את כל הכלים הנחוצים.

מאת: אוריניתוחים פלסטיים03/08/16968 צפיות
הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות הנפוצות ביותר כיום להסרתן של שיערות מכל אזורי הגוף. היא נחשבת בטוחה ויעילה יחסית, וכרוכה במספר טיפולים שלאחריהם יידרש לעיתים המטופל להגיע לפגישות השלמה. למעשה, מטרתה היא להסיר את השיער הבלתי רצוי לתמיד, וזאת באמצעות הריסת הזקיקים על ידי קרן אור מרוכזת (לייזר). אם גם אתם שוקלים לבצע הסרת שיער במכון זה או אחר, כדאי שתדעו תחילה כמה פרטים חשובים הנוגעים להליך.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19569 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19982 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18839 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18494 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18504 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/171068 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17864 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica