חפש מאמרים:
שלום אורח
17.10.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כרטיסי ביקור כאמצעי שיווק

מאת: יערה דניאלעסקים - כללי15/08/2010904 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

באופן מפתיע, למרות שהאינטרנט הפך לכלי קידום ולכרטיס ביקור עבור אנשים וארגונים (אם בדף פייסבוק או באתר בית, ואפילו בטוויטר), הרי שהתחום של כרטיסי ביקור לא וירטואליים בעליל, המודפסים דרך בתי דפוס, רק הלך וגדל. ואולי אין זה כה מפתיע, שכן אם באלף הקודם הדפסת כרטיס ביקור היתה יקרה יותר ומורכבת יותר, הרי שהמעבר מבתי דפוס של הדור הקודם אל בתי דפוס דיגיטליים גרם לירידת מחירים ולכך שהנפקת כרטיסי ביקור הינה מהירה וזמינה יותר. למשל, בעבר נדרשו בתי דפוס להחזיק במכונות מיוחדות עבור הדפסה בצבע, בעוד היום בזכות המכשור הדיגיטלי המתקדם בתי דפוס כבר הולכים צעד נוסף קדימה ומציעים כרטיסי ביקור צבעוניים כסטנדרט, עם תוספות ייחודיות, כגון, כיתוב מוזהב, אפקטים של הבלטות וכדומה.

כרטיסי ביקור הם עודם אמצעי שיווקי מעולה, שאין לו תחליף. כיום כרטיסי ביקור מיועדים לא רק לבעלי עסקים עצמאיים או בעלי משרות חשובות ו/או גבוהות, אלא ניתן להשתמש בהם גם לקידום בלוג שפתחנו באינטרנט או חשבון פליקר שאנו רוצים להסב אליו את תשומת הלב – זאת בזכות המחירים הנוחים יותר מאי פעם להדפסת כרטיסי ביקור.

נקודות חשובות בעיצוב כרטיסי ביקור

אינפורמציה: מהם כרטיסי ביקור אם אינם נושאים עליהם את המידע הדרוש ליצירת קשר עמכם? הקפידו על רישום פרטים מלאים. למשל, הוראות הגעה שוות כקליפת שום אם בכתובת שכחתם לציין את שם היישוב (תתפלאו, יש לא מעט מקרים שכאלו). אם יש לעסק לוגו כדאי שהוא יופיע על הכרטיס. כמו כן, עבור המגע האישי, ציינו את שמכם ותפקידכם בארגון, או את שם האדם המעניק את השירות שמקדם כרטיס הביקור.

גודל: כרטיסי ביקור בעלי גודל בלתי שגרתי או צורה מיוחדת יבלטו מול ים כרטיסי הביקור השגרתיים הנדחפים ליד באופן תדיר. עם זאת, לחריגה מהסטנדרט (שהינו מלבן של חמישה על תשעה סנטימטרים) יש מחיר, ולא רק כזה המתבטא בעלותה של הדפסת כרטיסי ביקור אלו – יש לקפל או לכופף כרטיסי ביקור חריגים כדי לדחוף אותם לכיס ולארנק, ועל כן הם בסכנת שחיקה, או במקרה של גודל חריג ביותר, סכנת העפה לפח.

התבלטות: ישנם עסקים ושירותים שעבורם יתאימו כרטיסי ביקור סולידיים. אולם אם מדובר בעסקים ובשירותים בעלי מעוף, שעבורם יתאימו כרטיסי ביקור בעיצוב בלתי שגרתי ומקורי יותר, או אם רצונכם בכל זאת להתבלט, ניתן לעשות זאת במבחר דרכים: קודם כל, שימוש נכון בצבע. דבר שני, הוספת ציטוט או איור מעניין בעיצוב הגרפי. אפשר גם לבחור בטכניקות הדפסה שונות ושוברות שגרה שמציעים בתי דפוס מסוימים. למשל, להוסיף הבלטה תלת מימדים של אותיות או אלמנטים גרפיים בכרטיסי ביקור, באמצעות הדפסה בהבלטת חום.

בחירת נייר עבור כרטיסי ביקור: ישנם סוגי נייר רבים שונים, ואף בעלי משקלים שונים. כמו כן ניתן להדפיס על גבי כרטיסי פלסטיק. כמובן, כל חריגה מהסטנדרט תתבטא במחיר גבוה יותר. עם זאת, כדאי לא לזלזל ולבחור בנייר לא איכותי שאינו עמיד, שכן כרטיסי ביקור מניירות כאלו לא יחזיקו מעמד זמן רב ולא יתנו תמורה טובה לכסף שלכם. 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יערה דניאל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יערה דניאל

מאת: יערה דניאלאבטחת הבית11/08/11912 צפיות
מערכות כיבוי אש הן אביזר חיוני בכל מבנה. מערכות אלו, כדוגמת הספרינקלרים, מספקות מענה ראשוני לכל שריפה, מיד כשהיא פורצת וגם אם איש עדיין לא הבחין בקיומה

מאת: יערה דניאלפרופילי חברות11/08/11896 צפיות
אוטובוסים בדרך כלל מזכירים לנו את תקופת הילדות. אז, לפני שהיה בידינו רישיון נהיגה או חברים בעלי רישיון נהיגה, אבל כשהיינו כבר מספיק גדולים כדי להגיע ממקום למקום באופן עצמאי, אוטובוסים היו כלי התחבורה שבאמצעותו התניידנו. מאמר בנושא

מאת: יערה דניאלנשים - כללי11/08/111674 צפיות
המראה שלנו והטיפוח הם חלק חשוב בחיינו בשנים אלו. מדברים הרבה על קוסמטיקה- במאמר הבא 5 דברים שאומרים על קוסמטיקה, והאמת מאחוריהם.

מאת: יערה דניאלבניין ואחזקה - כללי09/08/11965 צפיות
הובלות מנוף כשמן כן הן – הובלות אשר לשם ביצוען יש להשתמש במנוף. לא בכל הובלה נדרש השימוש בכלי המכאני, אולם ישנם מצבים המחייבים שימוש בו על מנת שההעברה תצלח - מאמר בנושא

מאת: יערה דניאלרהיטים08/08/11834 צפיות
כל מי שיש לו דירה עם גינה או עם מרפסת יודע, שאין כמו ריהוט גן איכותי כדי להפוך את הישיבה בחוץ לנעימה במיוחד. המאמר הבא יעזור לכם לבחור ריהוט לגינתכם בצורה הנכונה.

מאת: יערה דניאלבית חכם26/07/11934 צפיות
כמדי שנה, גם הקיץ, בשלהי חודש יולי, אנו מתבשרים באמצעי התקשורת על שיאי חום חדשים. וכמדי שנה, גם הקיץ חברת החשמל משמיעה את איומיה הקבועים על הפסקות חשמל יזומות, כדי שתוכל לעמוד בביקושים העצומים לחשמל

מאת: יערה דניאלבניין ואחזקה - כללי26/07/111186 צפיות
כל חברת בנייה עושה שימוש בכלים מכאניים ובחומרים אשר שמם הכולל הוא "ציוד לבניין". על מנת שהתוצאות בשטח תהיינה טובות ויעילות, חשוב שהחברות יעשו שימוש בכלים חזקים ובחומרים באיכות טובה, שיאפשרו בנייה חזקה ויציבה.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: ישראל רף עסקים - כללי05/06/19545 צפיות
מסרים ממותגים בעציצים הם הפתרון האולטימטיבי, לרוצים להעמיק את זהות המותג בתודעת הצרכנים, הלקוחות והעובדים שלכם עם מתנה מקורית ובעלת ערך. אילו קבלתם עציץ ממותג עם ברכה אישית או עסקית, המתנה שקיבלתם תוצג אצלכם על השולחן במשרדכם זמן רב לאחר הכנס.

מאת: אבי דוידיעסקים - כללי22/12/181272 צפיות
כל מה שחשוב לכם לדעת לפני שאתם מזמינים אצלנו שירותי ניקיון משרדים בתל אביב

מאת: אבי דוידיעסקים - כללי16/12/181294 צפיות
מידע שימושי על עלוני תלי דלת ומבחן התאמה.

מאת: רוני הכהןעסקים - כללי15/11/181078 צפיות
אם מבקשים לבצע דיוור ישיר על פני שיווק בצורה עקיפה צריכים לדעת כי קיימות מספר של שיטות מוצלחות שאיתן מגיעים אל המטרה.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי28/10/18955 צפיות
מתנות לט"ו בשבט לעובדים וללקוחות ט"ו בשבט הוא חג האילנות, זו הזדמנות נהדרת להעניק מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות ולהעמיק את הקשר האישי והעסקי. קיימת דרך מעולה לציין את החג הנפלא הזה, ולחזק את הקשר בין האדם לטבע, בין תהליכי טיפוח וצמיחה, באמצעות בחירת עציצים ממותגים, שיעמיקו את הקשר עם העובדים, הלקוחות והספקים שלכם.

מאת: עופר שלועסקים - כללי28/09/18881 צפיות
השקעות בארה"ב

מאת: moraleעסקים - כללי16/09/181163 צפיות
בכל תהליך בחירה שאנחנו עושים, בין אם כאנשים פרטיים ובין אם כבעלי עסקים או אנשי מקצוע, יש שורה של נקודות שאנחנו צריכים לשים לב אליהן. אלה נקודות שישפיעו על הבחירה שלנו ועל איכותה. אם אנחנו לא נפספס בשום נקודה, אז מהר מאוד אנחנו נגלה שהבחירה שלנו היא טובה, איכותית, משרתת את המטרות שלנו ומעניקה לנו ערך נוסף.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica