חפש מאמרים:
שלום אורח
10.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מתקני תצוגה כמקדמי מכירות

מאת: Seo-Eventמכירות19/08/20101193 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מתקני תצוגה הם הדרך היעילה ביותר להציג מוצרים לרוכשים פוטנציאלים . כיום קיימים סוגים ודגמים רבים של מתקני תצוגה.

כל בעל עסק כחלק מעיצוב העסק שלו צריך לקחת בחשבון את נושא התצוגה הרי הוכח שתצוגה נעימה ומזמינה מהווה מקדם מכירות מצוין.

אם על גבי מתקני תצוגה בחלון הראווה הלקוח רואה מוצרים לטעמו , למרות שלא חשב מראש לרכוש מוצר הוא ימצא את עצמו נכנס לחנות , במידה ובתוך החנות ההתמצאות שלו תהיה קלה וכמו כן על גבי מתקני תצוגה למיניהם נדגיש מוצרים שאנו רוצים לקדם הוכח שתהיה עלייה ברמת המכירות של אותו מוצר.

כיום ישנם מתקני תצוגה רבים וביניהם :

 1. בובות תצוגה -
  לרוב שימושיים על גבי חלונות ראווה ועליהם מוצגים הדגמים אותם אנו רוצים לקדם או לחילופין דגמים שאנו משוכנעים שימשכו את העין של הרוכשים הפוטנציאלים ויגרמו להם לעצור ליד חלון הראווה , להתרשם וברוב המקרים אף להיכנס לשטח החנות ולבצע רכישה.
 2. מתקני תצוגה לתכשיטים -
  הוכחה כדרך היעילה ביותר להציג תכשיטים לרוכשים. ישנם מתקני תצוגה לתכשיטים אשר מציגים את התכשיטים לראווה בפני הקונה במקום צפייה בתכשיטים בתוך המגירות שלהם כפי שהיו מוצגים בעבר.
 3. מתקני תצוגה לבגדים -
  בובות תצוגה , קולבים , מתקני קולבים מסתובבים , מדפים מסוגננים ועוד מגוון פתרונות יצירתיים לפי מבנה בית העסק והפונקציונאליות הדרושה.
 4. מתקני תצוגה ריצפתים -
  לרוב מוצגים בחלון הראווה או בשטחים הפתוחים ברחבי החנות . מתקני תצוגה רצפתיים נפוצים הם מתקני קולבים מסתובבים , כוורות תצוגה ועוד מגוון פתרונות.
 5. מתקני תצוגה שולחניים
  מקדם מכירות מצוין , כולנו מגיעים לדלפק הקופה בתום רכישה הן אם זה סופר או לחילופין חנות אופנה , זה המקום המושלם להגדיל את המכירה באמצעות הצגה של מוצרים משלימים / נלווים למוצר (מסטיקים במכולת או ספריי לניקוי משקפיים בחנות משקפיים) . דרך מצוינת להשיג מטרה זו הינה על ידי שימוש במגוון מתקני תצוגה שולחניים בולטים וממותגים.
 6. מתקנה תצוגה לתלייה
  מדפי תלייה שניתן למצוא בכל חנות , מדפים שלרוב מוצמדים על קירות החנות ומעניקות שטח אחסון רב ומקסום השימוש בשטח החנות

את כל סוגי מתקני תצוגה ניתן כמובן למתג לבית העסק ולהשיג בגדלים ועיצובים שונים. כמו כן ישנה אפשרות להתייעץ ולבנות מתקני תצוגה ייחודיים , מקוריים ובלעדיים לבית העסק תוך דגש כמובן למיתוג העסקי ולפונקציונאליות מרבית לבית העסק וכמו כן עיצוב חנויות מא' עד ת.

בנוסף אנו מעניקים שירותי עיצוב ביתנים לתערוכות תוך דגש על פונקציונאליות מרבית ושייכות מכסימלית למיתוג העסק.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

Seo-Event חברת קידום אתרים בתחומים שונים.

בין לקוחותנו :  מוסיקה לאירועים , מועדון בת מצווה   ועוד רבים אחרים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Seo-Event

מאת: Seo-Eventעסקים קטנים ובינוניים04/07/12906 צפיות
כל מה שיש לדעת על שליחויות משפטיות , מהן שליחויות משפטיות ולאן ניתן לבצע שליחויות משפטיות

מאת: Seo-Eventבריאות השן04/07/12768 צפיות
יישור שיניים הינו תהליך שמרבית בני הנוער חווים , קראו כיצד לצלוח תהליך יישור שיניים

מאת: Seo-Eventעסקים קטנים ובינוניים04/07/12852 צפיות
חשיבות בניית תוכנית עסקית להצלחת המיזם/ העסק שלך. דגשים לבניית תוכנית עסקית מנצחת

מאת: Seo-Eventעסקים קטנים ובינוניים04/07/12813 צפיות
החלטתם לקחת הלוואה לעסק , קראו על מה חשוב לשים דגש לפני התחייבות להלוואות לעסקים

מאת: Seo-Eventשיווק05/04/12865 צפיות
הסבר על חשיבות כרטיסי ביקור איכותיים לבית העסק וכמו כן תרומתו של עיצוב / הדפסת כרטיסי ביקור איכותיים

מאת: Seo-Eventשיווק22/01/12928 צפיות
כל מה שיש לדעת על מגנטיים פרסומיים , איפה כדאי להזמין , מה כדאי להדפיס וכל מה שיש לדעת על סוגי מגנטים שונים.

מאת: Seo-Eventשיווק30/12/11903 צפיות
עיצוב פנקסי חשבוניות וכאטיסי ביקור לנשים שונה מעיצוב כרטיסי ביקור וחשבוניות לנשים. להלן כמה מהסיבות הנפוצות בהבדלים בין כרטיסי ביקור ופנקסי חשבוניות לנשים וגברים

מאמרים נוספים בנושא מכירות

מאת: ישראל רף מכירות03/01/161413 צפיות
עציצים לטו בשבט, מתנה טבעית שמרגשת את מקבליה, מסוגי צמחים שונים ועד למגוון גדלים, מנעד המחירים הוא דבר חשוב, עציץ שיהיה מתנה נאה עבור כל מי שרוצה לגדל משהו יפה במקום מגוריו.

מאת: אביב יועציםמכירות24/11/151478 צפיות
הצורך בצילום מסמכים הינו נדרש ביותר עבור כל משרד בימינו ולעיתים גם כחלק משירות הניתן ללקוחות, במשרדים ממשלתיים, מוסדות אקדמיים ועוד. מכונות צילום הן המוצר הטכנולוגי שאחראי על ביצוע משימה זו כאשר ניתן לרוכשן בהתאמה אישית מושלמת על פי צרכיכם המדוייקים. להלן כל האפשרויות המוצעות לכם ברשתות המובילות. צבעוני או שחור לבן? מכונות הצילום השונות משתמשות בהפרשי דפוסי החזרת הצבע הנקלטים ממנורה שסורקת את הדף המצולם, ממירות את האותות לשפת תוכנה ומבצעות העתקה מדויקת. ישנן מכונות צילום שמסוגלות לעשות כן בהעתק

מאת: אביב יועציםמכירות24/11/151045 צפיות
הצורך בצילום מסמכים הינו נדרש ביותר עבור כל משרד בימינו ולעיתים גם כחלק משירות הניתן ללקוחות, במשרדים ממשלתיים, מוסדות אקדמיים ועוד. מכונות צילום הן המוצר הטכנולוגי שאחראי על ביצוע משימה זו כאשר ניתן לרוכשן בהתאמה אישית מושלמת על פי צרכיכם המדוייקים. להלן כל האפשרויות המוצעות לכם ברשתות המובילות. צבעוני או שחור לבן? מכונות הצילום השונות משתמשות בהפרשי דפוסי החזרת הצבע הנקלטים ממנורה שסורקת את הדף המצולם, ממירות את האותות לשפת תוכנה ומבצעות העתקה מדויקת. ישנן מכונות צילום שמסוגלות לעשות כן בהעתק

מאת: רוי ורלמכירות11/02/152554 צפיות
Mobile marketing may be a steady source of major or minor income for you. These tips will educate you an inside look at the world of mobile marketing. You need to build a solid database. Do not just add random cell phone numbers to your database.You must get their go ahead before you can text them frequently. You can get permission through the web or by the reply of a code you have given them.

מאת: כתיבת מומחיםמכירות10/12/141318 צפיות
האינטרנט שינה דברים רבים בחיינו. לא רק תפיסות, מחשבות ותיאוריות אלא גם התנהגות יום יומית שכיום אנו מבצעים אותה בצורה שונה לחלוטין מאשר היינו עושים לפני עשר ועשרים שנה

מאת: אהבה ותשוקהמכירות12/03/147894 צפיות
המרכז להגדלת הפין בחנות הסקס "אהבה ותשוקה" נותן לך מענה בטוח להגדלת איבר המין ללא כדורים וללא ניתוחים, מאושר רפואית עם אחריות!

מאת: allgiftsמכירות05/02/147972 צפיות
עונת החגים מתקרבת, פסח בפתח, ואיתם מגיע כאב הראש הדו שנתי הקבוע של כל מנהל וועד או מנהל רווחה בארגון – המתנות לחג. מתנת חג לעובד הפכה כבר לפני עשרות שנים להתנהגות מקובלת בשוק העבודה הישראלי למרות שהיא איננה מעוגנת באף חוק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica