חפש מאמרים:
שלום אורח
28.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השכרת רכב בישראל

מאת: עידן קידום אתריםצרכנות21/08/2010758 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

השכרת רכב בישראל- דגשים חשובים

הנושא של השכרת רכב בארץ לטווחים ארוכים, הניגוד להשכרת רכב בישראל על ידי תיירים או השכרת רכב לסוף שבוע, צובר תאוצה אדירה בשנתיים האחרונות. יותר ויותר ניתן לראות לקוחות פרטיים שמשכירים רכבים במקום לקנות רכבים. יש לכך הרבה סיבות, חלקן תלויות אופנה וחלקן ההן חיקוי התרבות הקיימת באירופה ואמריקה. הנקודה היא שהשכרת רכב בישראל לטווחים ארוכים היא כאן כדי להישאר.

בואו נעבור יחד על דגשים חשובים שצריך לדעת לפני שמחליטים על השכרת רכב בארץ לטווח ארוך ובכלל דגשים חשובים על כל הנושא הזה גם אחרי שהחלטתם שאתם הולכים על זה באמת. מה כבר חשוב לדעת על הנושא:

לקוח המגיע להשכיר רכב חייב לדעת כמה דגשים לגבי העסקה אותה הוא מעוניין לבצע. חברות להשכרת רכב בארץ מציעות מגוון רחב של רכבים מקבוצות שונות. כאשר כל קבוצה היא בעלת מחיר שונה לגמרי.

הקבוצה הראשונה כוללת רכבים קומפקטיים ידניים, שזה בדרך כלל מכוניות קטנות כמו יונדאי גטס המוכרת לכולנו בגלל היותה אולי הדגם הקטן הנפוץ בישראל או דייטסו סיריון.

הקבוצה השנייה רכבים קומפקטיים ורכבים משפחתיים ידניים ואוטומטיים, הקבוצה השלישית כוללת רכבי מנהלים ורכבים מסחריים. בחלק מהחברות ישנה קבוצה נוספת לג'יפים. ברוב החברות להשכרת רכב לא ניתן לשכור רכב מתחת לגיל 24, אם כי ניתן למצוא חברות בהם גיל הנהג המינימאלי הינו 22 ואף מתחת לכך.

השכרת רכב בישראל לנהג צעיר כרוכה לרוב בתוספת תשלום עבור ביטוח מיוחד. תנאי ההשכרה כוללים הצגת תעודת זהות או לחילופין דרכון בתוקף, רישיון נהיגה תקף לשנתיים, על השוכר להיות בעל כרטיס אשראי. במרבית חברות ההשכרה דורשים גם וותק של לפחות שנה בנהיגה. תקופת ההשכרה המינימאלית לרכב היא יממה, ניתן לשכור רכב לשעות ספורות אך התשלום יהיה בעבור כל היום. איחור בהחזרת הרכב יגרור לרוב חיוב על יום השכרה נוסף .

עם לקיחת הרכב מוטב לוודא כי בחוזה עליו אתם חותמים רשומים ליקויים ברכב- שריטות חבלות וכדו' זאת ע"מ לחסוך אי נעימות בהחזרת הרכב. בסיום תקופת ההשכרה, ודאו שבידיכם העתק החוזה החתום, המפרט כי עמדתם בכל התחייבויותיכם כנדרש. מה שחשוב לשכור הוא שהשכרת רכב בישראל הוא חוזה לכל דבר, מה שלא יהיה מסומן בחוזה שעמדתם בו, אתם תשלמו עליו תוספת, היות וכרטיס האשראי שלכם נמצא בחברה.

 תגיות המאמר: השכרת רכב בישראל


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פליירים

מגנטים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן קידום אתרים

מאת: עידן קידום אתריםפרופילי חברות12/01/128255 צפיות
כאשר סוכן של אומנים מגיע לפגישה עם לקוחות חשוב מאוד שהוא יגיע מצוייד בפולדרים שהוא הדפיס בבית דפוס. פולדרים במקרה הזה יכולים להיות גורם שסוגר עבור סוכן עיסקאות. כאשר סוכן של אומנים מגיע לפגישה עם לקוח גדול הוא יכול לבחור להגיע מוכן ומתוקתק והוא יכול לבחור להגיע חצי מוכן. להגיע לפגישה מסוג כזה עם פולדרים ממותגים היא בחירה בלהגיע מוכן ותוקתק.

מאת: עידן קידום אתריםעסקים - כללי07/01/121241 צפיות
מדינת ישראל היא מדינה בעלת צביון דמוקרטי שמהווה את הבסיס בהקיומי שלה. כל מה שמפורסם בפומבי במדינת ישראל צריך לעמוד תחת ההגדרות של משטר דמוקרטי וצריך להיזהר מאוד בדברים שאנחנו מפרסמים. בית דפוס הוא עסק שיכול למצוא את עצמו עומד באמצע זירה פוליטית או חברתית בנושאים מסויימים בעקבות כך שהוא זרוע מבצעת של חופש הביטוי. בית דפוס יכול בקלות לפגוע בזכויות יסוד שקיימות במדינה שלנו מבלי בכלל להיתכוון לכ, לכן לכל בית דפוס צריכה להיות מערכת שמפקחת עליו בצורה זו או אחרת.

מאת: עידן קידום אתריםצימרים16/12/111411 צפיות
מישהו חכם פעם אמר לי כי חופשה מהנה ומלאה בחוויות תלויה בראש ובראשונה בפרטנר או הפרטנרים שאיתם תצא אליה, אין ספק שיש אמת באמירה הזאת אבל לגבי האנשים שאיתם תבחרו לצאת לחופשה אנחנו לא נוכל להמליץ לכם או לדעת כמה טובים הם עבורכם, לגבי כל השאר דווקא כן נוכל, אז איפה בעצם מתחיל "כל השאר"?

מאת: עידן קידום אתריםצימרים16/12/111388 צפיות
מי לא אוהב נופש?! מי לא רוצה להתפנק בצימרים בצפון!? אבל לא תמיד התקציב מאפשר. רוצים למצוא צימרים בצפון במחיר מתאים לכיס? הכול תלוי איך תחפשו. כאן תוכלו לדעת, איך למצוא צימרים בצפון בקלות, צימרים מפנקים וכמובן במסגרת התקציב.

מאת: עידן קידום אתריםשיווק15/12/111165 צפיות
קיימים עסקים רבים קטנים וגדולים שנעזרים ביועץ שיווקי על מנת למנף את העסק שלהם. יועץ שיווקי הוא בעל מקצוע שמגיע לעסק שלנו על מנת לערוך סדר בעסק שלנו. קבלת עזרה מיועץ שיווקי יכולה להיות מועילה מאוד במצבים מסויימים. אחד מהדברים הראשונים שיועץ שיווקי יבדוק כאשר הוא יגיע לטפל בעסק שלנו זה את המיתוג שעשינו לעסק שלנו. כאשר יועץ שיווקי מתחיל לטפל בעסק שלנו הוא ישר ילך לניירת שלנו וייעץ לנו להדפיס פנקס חשבוניות ממותגים, פולדרים ממותגים, כרטיסי ביקור אם אין לנו ועוד מוצרים שונים שיכולים ליצור לעסק שלנו תד

מאת: עידן קידום אתריםמחקרי שוק15/12/118262 צפיות
ביקור בבית דפוס יכול להיות מועיל מאוד עבור אנשים שרוצים לתת לעסק שלהם קפיצה עסקית. כאשר אנחנו מגיעים לבית דפוס באפשרותינו לבחור מוצרים שונים אותם אנחנו מדפיסים לצרכים שונים של העסק שלנו. בחירה של מוצרים להדפסה בבית דפוס בנוייה כמו פירמידה. בהתחלה אנחנו בוחרים בבית דפוס מוצרים שהם בסיסיים ולאט לאט אנחנו עולים במדרגות של הפירמידה ומגיעים לשלב בו אנחנו רוכשים מבית דפוס מוצרים שהם מוצרים של מותרות.

מאת: עידן קידום אתריםחוק ומשפט - כללי13/12/111164 צפיות
קטלוגים הם מוצר דפוס שאנחנו אוהבים לאהוב. בית דפוס בדרך כלל גאה מאוד בקטלוגים שהוא מוציא. הסיבה שקטלוגים הם מוצרים כל כך אייכותיים שמדפסי בית דפוס היא שקטלוגים הם הפנים של העסק או של המותג. כולנו מכירים את הקטלוגים של בתי האופנה. בית דפוס עומל קשה מאוד על מנת להדפיס קטלוגים שונים של חברות אופנה מכיוון שקטלוגים שלאופנה הם קטלוגים שעוברים ליטוש רב בבית דפוס.

מאמרים נוספים בנושא צרכנות

מאת: רוני הכהןצרכנות28/01/211280 צפיות
בעולם הצרכני שבו אנו חיים, יש מבחר מאוד רחב של מזרונים שמהם ניתן לרכוש בכל כמה שנים את זה שאמור להיות הכי נוח שאפשר, וכאן יש הרבה מקום לפרשנות לגבי מה נחשב בתור מזרון נוח עבור כל אדם.

מאת: רוני הכהןצרכנות14/12/201436 צפיות
רוב האנשים שזקוקים לרכישה של מזרון חדש, יחפשו אחר מזרון חדש ונוח שמגיע בעלות מבצע.

מאת: Daniel.Bצרכנות10/02/202340 צפיות
הרכוש שלנו יקר לנו. אנחנו משקיעים משאבים בלתי מבוטלים בהגנה ובאמצעי ביטחון למניעת נזקים שעלולים להתרחש. זה נכון באשר לבתי מגורים וכמובן גם לבתי עסק או משרדים. כל אחד חושש מגורמים מפוקפקים ואנשים עם כוונות זדון שעלולים לעשות פעולות אשר לא ייעשו.

מאת: SEONET קידום אתריםצרכנות12/04/193573 צפיות
אנו מגיעים לפקוד את הקבר אחת לשנה, לרוב ביום השנה, לעיתים אנו הולכים לקבר שקשה לנו, שאנו מתגעגעים או רוצים להתייחד עם היקר לנו. בחרנו מצבה יפה שתכבד את הנפטר אבל לאחר בחירת מצבה חשוב לשמור על המצבה ולדאוג לניקיונה ולתחזוקתה

מאת: רוני הכהןצרכנות12/02/192880 צפיות
העולם של הצבע מספק ציפוי חכם שגם מכיל גוון וגם מכיל את המענה לתכלית אשר לשמה הצבע הזה נרכש.

מאת: אבי דוידיצרכנות02/01/192887 צפיות
בקצרה על צביעה בתנור תוך סקירת היתרונות הרבים של השיטה.

מאת: רוני הכהןצרכנות18/11/182337 צפיות
גם רכישה של מזרון זול בעלות שהיא באופן משמעותי יותר נמוכה מביאה אל תפקוד נהדר, אם רק עושים בחירה נכונה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica