חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שינה- כל הטיפים לעיצוב נכון

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 12/04/2009506 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בטרם נגשתם לתכנן ולעצב את חדר השינה של חלומותיכם, מומלץ כי תבררו עם עצמכם מהן שאר הפעילויות שלכם חוץ משינה בחדר השינה- האם אתם נוהגים לקרוא, לכתוב,  לצפות בטלוויזיה, להאזין למוסיקה וכד....
רשמו במדויק באילו רהיטים ארונות קיר וחפצים אנחנו רוצים לאכלס את חדר השינה שלכם. רק לאחר עבודת התשתית הזו גשו לבחירת המיטה והאביזרים המשלימים.

צעד ראשון:  תכננו את  חדר השינה  קודם כל מבחינה פונקציונאלית-פרקטית.

מקום ארונות הבגדים -  הארון בחדר השינה מטבעו מגושם ויש לקבוע אותו בקירות הניצבים לדלת, מימין או משמאל - בכדי ליצור שתחושה של חדר גדול. אם ממקמים את הארון אל מול הדלת, נוצרת הרגשה מיידית של מחנק וסתימת החלל. תאורה בחלל הארון תקל עליכם את השימוש .

אוורור הבגדים: כולנו מכירים את המנהג של זריקת הבגדים שלבשנו על כסא בחדר. קיים פתרון אסתטי יותר. הקצו מקום בארון הקיר בארון הקיר (בדיוק במקום שאליו הכנף נטרקת) מעין אגף מיוחד שהוא דלת מחוררת אשר מאחוריה אפשר לתלות בניחותא את הבגדים לאוורור.

מיקום מיטה בחדר- מומלץ שלא להציב את המיטה מול דלת הכניסה, מיקום כזה תורם לתחושת חשיפה ואי נוחות. מיקום המיטה צריך לגרום להרגשת ביטחון .

חלונות בתחום חדרי שינה - מומלץ לתכנן  את עיצוב חדרי שינה כך שהחלונות יהיו משני צדי המיטה, על ידי  כך, תתאפשר תחלופת אוויר טובה ותחושת הפרטיות תשמר.

חלון מעל לראש המיטה יכול לגרום לכניסה של רוח בחורף, ואף חשיפה גדולה יותר לרעש שמגיע מבחוץ. ואף קשה יותר להגיע ולנקות אותו.  

     אם אתם נמנים על אלו שאוהבים לקרוא במיטה, מומלץ שתתכננו ארונית ארוכה לידה, שתכיל את כל

     חומר הקריאה + סל לעיתונים או מגירת ענק נשלפת שמרוקנים  אותה פעם בכמה ימים, ולא העיתונים   

     ייערמו ויגרמו לריח רע ולתחושת מחנק.   

                  

  מנורת קריאה כדאי לקבוע במקום שלא יפריע לבן הזוג לישון. מנורה בעלת זרוע ארוכה תאפשר   

   תנועתיות רבה יותר.   

  

 טלוויזיה בחדר השינה: ניתן למקם את הטלוויזיה על שידת מגירות מול המיטה, על מתקן נשלף ומסתובב או   לבנות  לה נישה מיוחדת ולהשקיעה בתוך גומחה.

 

תאורה לחדר השינה -  תאורה זו צריכה להיות פונקציונאלית אך גם חלק מהקו העיצובי, ולכן גוף תאורה מרכזי ומרגיע שאפשר להפעילו על ידי עמעם יהיה נכון , וכמו כן דאגו  שבצדי המיטה לא יחסרו נקודות חשמל ושקעים לחשמל ולטלפון .

 

צבע בחדר השינה – מומלצים  צבעים פסטליים שישרו נועם, ביתיות וחום . לא מומלץ למשתמש בצבע אדום שיכול אמנן להיות דרמטי ויפה אך הוא ידוע כמעורר וכגורם ללחץ ולעצבים. צבעים נוספים שכדאי שתמנעו מהם הם  שחורים ואפורים, הידועים כמעוררי תחושות דיכאון ועייפות.

ציורי שמן מעל הראש הם לפעמים סיבה לכאב ראש, שכן ציורים אלה מדיפים אדים של שמן פשתן. אם רוצים ציורים מומלץ הדפסים, רישומים או צילומים.

 

צמחייה לחדר השינה: אין כמו צמחייה לקבלת מראה בייתי , חי ומאוורר. אך צמחים ידועים כגוזלי חמצן ולכן רצוי שלא יהיה בחדר יותר מצמח אחד בגודל קטן עד בינוני

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פורטל הרהיטים מכיל מגוון אדיר של חברות ריהוט כגון חברות חדרי שינה , חדרי ילדים וכד'.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פורטל הרהיטים

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 01/06/09935 צפיות
. זולטן פאלי מגשים את חלומותיהם של לקוחותיו. מי שבכוחו לקחת רעיון מופשט ולהפכו לנכס בר קיימא ולממשו בעיצוב הבית, מן הראוי שיהיה מאושר. יש הנוהגים להבחין בשני סוגים של אדריכלים: האחד, יודע הכל בתחום עיצוב הבית, דעתן ובעל עקרונות היודע בדיוק מה הלקוח שלו צריך ומממעיט להתחשב בבקשותיו וברצונותיו של אותו לקוח, הסוג השני, הופך עצמו לאסקופה נדרסת ומעצב בדיוק את מה שהלקוח מבקש ולעזאזל העקרונות.

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 01/06/09894 צפיות
עיצוב חדרי ילדים אמון על יצירת חלל בו תתקיים פונקציונאליות בתוך אוירה מתבקשת. העוסקים ב עיצוב חדרי ילדים יוצרים חזון או השקפה על-פיה נבנים רהיטים ונקבעים החומרים והצבעים. כיום , קיימת מודעות רבה לחשיבות הגירויים הויזואליים המצויים בחדר הילדים. ובעיצוב חדרי ילדים בחכמה מאפשרים שהייה נעימה, אקטיבית ויצירתית.

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 01/06/09865 צפיות
כולנו מרגישים כי המטבח הישראלי כבר אינו חלל בעל חשיבות משנית ועל כן עיצוב מטבחים מאוד חשוב לנו . המטבח הוא בעל חשיבות עיצובית מכרעת בהשפעה על עיצוב החללים המקיפים אותו ועל כן הליך עיצוב מטבחים חשוב כל כך .

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 01/06/09963 צפיות
האדריכל אורי פלן קיבל לידיו מעטפת חיצונית עירומה של דירה דו מפלסית ברובע לב העיר בתל אביב ויצר על ידי עיצוב פנים הרמוניה עיצובית עכשוית, מינימליסטית ושקטה המנותקת מהמולת העיר הסואנת הנשקפת מהחלונות. וכל זאת על ידי עיצוב פנים מחוכם.

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 01/06/09869 צפיות
תשכחו מהשולחנות הריבועיים, חסרי הצבע והייחודיות. שולחנות כבר לא נבלעים בתוך החלל , מעמדם משתנה בעקבות עיצובים פורצי דרך , מרהיטים וחסרי גבולות. נתחיל בכל שנספר לכם כי ממדי שולחנות אמורים להתאים לצרכים שלכם ורק שלכם. לעיתים שולחנות הם אביזר פונקציונאלי טהור, אך לעיתים המימד הדקורטיבי שלהם הוא קריטי וחשוב לא פחות.

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 01/06/09888 צפיות
תקציר חדש למאמר

מאת: פורטל הרהיטיםריהוט 01/06/09999 צפיות
ריהוט מודרני זוכים במראה מעט קר ותעשייתי, אלא שלאחרונה, ניתן להבחין במגמה חדשה. עיצוב רהיטים מנהל דיאלוג עמוק עם אלמנטים מהטבע. רהיטים זוכים לריכוך מראה ומוכנסת בהם אוירה ביתית וחמה יותר. רהיטים הנבנים בעולם מודרני ומתועש ומצויים בתוך קונספט של תכנים קשים, גורמים לנו לשלם מחיר

מאמרים נוספים בנושא ריהוט

מאת: ניב אבןריהוט 09/01/20103 צפיות
זה דבר אחד להניח סחורה ולרכוש ציוד עבור יצירה של חנות פעילה, וזה דבר שונה לחלוטין לעבור על פני כל מה שחנות צריכה על ידי עיצוב חכם.

מאת: דוד כהןריהוט 07/02/19540 צפיות
צימרים הם מקור פרנסתם של משפחות רבות בישראל. התחרות על הצימרים הולכים וגוברת מדי שנה ואנשים רבים מעדיפים להשכיר לילה בצימר מאשר במלון, בשל הקרבה לאטרקציות השונות, ההנאה מהאווירה הפסטורלית, הפרטיות וכמובן המחיר האטרקטיבי יותר. אחד המדדים החשובים ביותר המבדילים בין צימרים איכותיים לבין צימרים פחות אטרקטיביים הם הרהיטים ועיצוב הגינה במקום.

מאת: דוד כהןריהוט 30/01/19497 צפיות
איך לבחור חדר שינה ולמקם את המיטה ושאר הרהיטים באופן אופטימלי במרחב החדר ולבסוף להתאיםם לריהוט תאורה וצבעים

מאת: רוני הכהןריהוט 16/01/19522 צפיות
אם שואפים לשדרוג חכם של הדירה, צריכים לחשוב חכם ולהציב שטיח pvc במקום זה העשוי חוטי בד.

מאת: רוני הכהןריהוט 14/10/18706 צפיות
דלתות פנים מעוצבות יכולות להיות מכל מיני סוגים ועם טווח שונה של מחירים, שכדאי לבדוק לעומק לפני שמתקדמים אל בחירה ורכישה.

מאת: shiritריהוט 02/09/18773 צפיות
אם החלטתם להחליף את הארונות שלכם, תשאלו כל כמה שנים מומלץ להחליף ארון אתם בוודאי מתלבטים האם זה הזמן הנכון ואיך להתחיל את התהליך.

מאת: רוני הכהןריהוט 24/07/18834 צפיות
אריחי שטיח שאיתם החיים הם הרבה יותר קלים

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica