חפש מאמרים:
שלום אורח
31.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עו"ד כלב מאיירס יועץ המשפטי רב פעלים

מאת: מאיירסשירותים לעורכי דין01/09/20101269 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עורך דין כלב מאיירס עבר לארץעם משפחתו מארה"בב-1992. לאחר שירותוהצבאי , עו"ד מאיירס סיים את לימודי המשפט במחלקה למשפטים באוניברסיטההעבריתבירושלים. בשנת 2001 התקבלמאיירס לאחד מהמשרדים המכובדיםוהיוקרתיים בארץ– משרד עורכי דין יהודה רוה ושות'. משרד יהודה רוה ושות' הוקם בשנות ה-40 על ידי גדעון האוזנרשהיה התובע הראשי של ישראל. המשרדעוסקבמגוון תחומים מסחריים ואזרחיים.  בשנת 2004 מאיירס   כבר הפך לעו"דשותף במשרד יהודה רוה ושות'. למשרד ארבעהסניפים בתל אביב, חיפה, באר שבעוירושלים. עו"ד מאיירס   מכהן כראש השלוחה בירושלים.

בשלוחהבירושלים, עו"ד מאיירס עוסקבתחום המשפט המסחריומספק מגוון שירותיםמשפטיים חדשניים עבור חברות בולטות בארץבתחום הטכנולוגיה והמדע.   ביןהחברות שעו"ד מאיירס מייצגישנן חברות היי טק רציניות,חברות תקשורתוטלקומוניקציה. נושאי העיסוק המרכזיים של עו"ד מאיירס כוללים.קנייןרוחני, שיתופי פעולה,רישוי, הסכמי שיווק והפצה ועוד.כמו כן, עו"דמאיירסהוא יועץ משפטיעבור למעלה משישים חברות מסחריות וארגונים ללאלמטרות רווח בארץ. כמו כן,עו"ד מאיירס מייצג חברותבינלאומיות רבותשמשקיעות ביוזמות שונות בארץ.עבודותיו המרשימות של עו"ד מאיירס פורסמובכתב העת המכובד International Financial Law Review.

עורך דין מאיירס הוא   בעל ניסיון רב, מקצועיות, אמינות וידע. במקביל לפועלובמשרדעורכי הדין היוקרתיבתחום המסחרי, עו"ד מאיירס לא מפסיק לרגע את פעילותולמען החברה בישראל בעבודתוכיועץ משפטי של ארגונים ללא מטרות רווח.ארגונים אלה פועלים בתחומיםהחינוכייםוההומניטריים במדינה כולל שוויוןבין כולם,זכויות האזרח, צמצום פערים בעם, סיוע לאוכלוסיות מעוטות יכולתבאמצעות יוזמות שונות בכל הארץ,   קידוםחופש הדתבמדינה, קידוםחקיקהבנושא נישואים אזרחיים ועוד. אחד הארגונים שעומדים מאחורי המיזמים הברוכיםאלה הוא ארגון ללא מטרות רווח,  "מכון ירושלים לצדק". ארגון זה הוקםעלידי מאיירסשמשמש גם כיועצו המשפטי.

יחד עם יוזמתוהחברתית, עו"דמאיירס   פועל רבות לשיפורמעמדה של מדינת ישראל בעולם. במצבהלא פשוטשל ישראלמבחינת מעמדה בעולם, אנשים כמו מאיירס הם בעלי חשיבות רבה.עו"דמאיירסמצויד בהשכלה המתאימה, השפה האנגלית היא שפת אימו, יש לו כישורירטוריקה מרשימים, קשרים, יוזמה ויכולת לדחוף פרויקטים רבים.  עו"ד מאיירסבתור היועץ משפטי בכנסתעבור יו"ר הלובי החברתיוקידם פרויקטים חברתייםרבים.
הפרויקטים השונים שהובילעו"ד מאיירסלמען אוכלוסיות מעוטות יכולת תורמיםלצמצום פערים באוכלוסיה בישראל.

במסגרתפועלולמען ישראל עו"ד מאיירסמכהן גם כראש ארגון "ישראל עכשיו". ארגוןזה ייסדאתר אינטרנטהמיועד להסברה של ישראל בעולם. האתרמייצג אתישראל  ברמות של חברה, פוליטיקה, תרבות ועוד.   "ישראל עכשיו"פועלתלהידוק הבסיס המשותף של יהודים ונוצרים ולמנוע השתלחות של גורמים בעולםעלישראל.

עו"ד מאיירס הוא אדםהפועל רבות למען המדינה מבחינת מעמדהבעולם ולמען הפיכת החברה לשוויונית וחופשית יותר.בשל היותו עורך דיןמצליח ומנוסה עו"ד מאיירס יכול להביא לישראל חברות גדולות שהשקעתןבפרויקטים בארץ תורמת רבות למדינה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חתונה אזרחית

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מאיירס

מאת: מאיירסחוק ומשפט - כללי25/01/11891 צפיות
עורך דין כלב מאיירס מונה לחבר בחבר הנאמנים מטעם בית חולים ברזילי, בחברת ש.ר.א.ל שירותים ואספקה לרפואה בע"מ.

מאת: מאיירסחתונות07/11/101255 צפיות
הגדרת חתונה אזרחית היא חתונה שמעמדה ניתן לה מתוקף המדינה כישות חילונית ולא במגרת טקס דתי. בישראל חתונה אזרחית אינה קיימת מבחינת המדינה וזוגות שלא מעוניינים או מנועים מלהתחתן בטקס דתי, אינם יכולים לעשות כן. האפשרות היחידה העומדת בפניהם היא להינשא בחו"ל.

מאת: מאיירסצדק חברתי26/09/10868 צפיות
עורך דין מאיירס פועל רבות למען זכויות האזרח, הצדק החברתי, חופש הדת, נישואים אזרחיים, סובלנות דתית ועוד. עורך דין מאיירס, מקדיש מזמנו במקביל למשרתו כעורך דין במשרד עורכי הדין היוקרתי יהודה רוה ושות' ועוסק ללא לאות בקידום מטרות אלו.

מאת: מאיירסצדק חברתי26/09/101028 צפיות
בישראל קיימים סוגים שונים של אוכלוסיות, כולל אזרחים הנחשבים כחסרי דת. אזרחים אלה תורמים למדינה, מתגייסים לצה"ל ומשתלבים בעבודה ובתרבות. אזרחים אלה, שמספרם כ-300,000 איש הם בעלי נאמנות למדינה וציונים לכל דבר.

מאת: מאיירסחוק ומשפט - כללי01/09/10881 צפיות
עורך דין כלב מאיירס היגר לישראל עם משפחתו ממדינת פנסילבניה שבארצות הברית ב-1992. לאחר שירותו הצבאי , עו"ד מאיירס למד עריכת דין בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בבירה.

מאמרים נוספים בנושא שירותים לעורכי דין

מאת: בנימין קלינגרשירותים לעורכי דין30/04/17864 צפיות
א. חוק סדר הדין הפלילי (מס') (הסדר מותנה - תשלום לוועדות מקומיות), התשע"ג-2013 ב. מטרת החוק ביום 2 באוגוסט 2012 פורסם ברשומות חוק סדר הפלילי (תיקון מס' 66), התשע"ב-2012, אשר עניינו סגירת תיק בהסדר (להלן – חוק הסדר מותנה או החוק). תחילתו של חוק הסדר מותנה הוא תשעה חודשים מיום פרסומו, ב - 2 במאי 2013. חוק הסדר מותנה מסמיך תובע לערוך, בתנאים מסוימים, הסדר עם חשוד, במסגרתו מודה חשוד בעובדות, ומסכים לקיים תנאים מתוך רשימה של תנאים המנויים בחוק.

מאת: בנימין קלינגרשירותים לעורכי דין11/01/17865 צפיות
במה עוסק קונסטרוקטור? עבודתו של הקונסטרוקטור (מהנדס בניין) היא תכנון הנדסי של מבנים כאשר בהגדרה של מבנה נכללות גם קונסטרוקציות לתעשייה, מבני מסחר, מפעלים, מבני ציבור וכדומה. מהנדסים רבים בוחרים להתמחות בחתך מסוים בשוק כגון : בתי מגורים, גורדי שחקים, מבנים תת קרקעיים, קונסטרוקציות פלדה ועוד. בפועל, קונסטרוקטור מתכנן את המבנה לאור תוכנית ארכיטקטונית ורצונותיו של הלקוח. בעבודת התכנון המהנדס לוקח בחשבון את תנאי השטח, הכוחות הפיסיקליים הפועלים על המבנה, תקנות בנייה וחוקי בנייה ופרמטרים נוספים. מהנדס

מאת: אופירשירותים לעורכי דין02/09/161226 צפיות
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

מאת: אופירשירותים לעורכי דין27/04/161002 צפיות
אחד הדברים העיקריים שמאפיינים את הנוטריון אל מול עורכי דין אחרים שלא קבלו הרשאה מהמדינה לספק שירותים משפטיים מיוחדים יותר, הוא זה שמציג אותו כאיש מקצוע שיכול ליצור אישורים שונים בהתאם למצבים משפטיים ולדרישות רלוונטיות של כל לקוח שלו.

מאת: אופירשירותים לעורכי דין30/12/15999 צפיות
זקוקים לתעודות מזהות, תארים ודיפלומות מתורגמות? מעוניינים לתרגם חוזה עסקי הזקוק לאישור תרגום נוטריוני? נוטריון בתל אביב יתרגם עבורכם את המסמכים הנדרשים, או יבחן תרגומים קיימים בטרם אישור המסמכים. לידיעה, בחלק לא קטן מהתנהלותכם עם מסמכים רשמיים – תידרש חותמת אפוסטיל נוטריונית לשם ווידוא נכונותם.

מאת: אופירשירותים לעורכי דין30/11/151432 צפיות
שירותי הנוטריון הינם נחוצים כמעט לכל אחד מאיתנו, כיוון שלנוטריונים יש סמכות בלעדית לאשר את תוקפם של מסמכים משפטיים מסוגים שונים, וכן לאשר תרגומים משפטיים. למסמך רשמי שלא אושר על ידי נוטריון אין תוקף משפטי, ולכן הוא לא יוכל לשמש כראיה בהליך משפטי או לכל צורך רשמי אחר. עם זאת, כמו בכל תחום, קיימים בעלי מקצוע מתאימים יותר ומתאימים פחות. מאמר זה יספק לכם מידע אודות בחירה נבונה של נוטריונים.

מאת: אופירשירותים לעורכי דין31/10/151352 צפיות
בתי המשפט בישראל, באופן טבעי במהלך חקירות שונות זקוקים למסמכים ואישורים על מנת להוכיח טענות אשר בסופו של דבר יספקו קביעה בנוגע לאותו המקרה. אולם לא כל ראייה אוטומטית קבילה בבית המשפט, יש תהליך אשר בסופו הראיה הופכת קבילה ומשפיעה על מהלך המשפט. האדם אשר תפקידו, בין היתר, להפוך ראיות ומסמכים לקבילים בעיני בית המשפט הוא נוטריון.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica