חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אומנות הפיתוי מה היא יכולה לעשות בשבילך!

מאת: רן בקנברגדייטינג06/10/2010888 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

                                                    אומנות הפיתוי בישראל ? כן, זה גם בשבילך

אומנות הפיתוי מה היא?

אומנות הפיתוי היא למעשה שם כולל, למספר שיטות ליצירת אינטראקציה מוצלחת עם נשים בתחום הרומנטי/מיני. אותן שיטות, אומנם אינן מוכחות מדעית ככאלה שמעלות את אחוזי ההצלחה של קשרים רומנטיים/מיניים עם נשים, אומנם הניסיון בפועל מראה שהם כן כאלה.

אומנות הפיתוי-אז מה לומדים שם בעצם?

קורס בנושא אומנות הפיתוי, הוא קורס שמועבר במסגרת כיתתית, ובו לומדים שיטות וטכניקות, שמסייעות לתלמיד להצליח יותר בקשרים רומטיים/מיניים עם נשים. הלימוד מתייחס לתקופת הזמן שבין שלב ההיכרות בפאב/מועדון/בית קפה, ממשיך במה לעשות בדייטים הראשונים ומסתיים בשלב תחזוקת הקשר, כשאתם כבר חברים/בני זוג. בקורס ללימוד אומנות הפיתוי, לומדים כיצד נשים חושבות, כיצד הן אוהבות שמדברים אליהן, כיצד הן רוצות שיתנהגו אליהן וכיצד תוכל לנצל את כל ההבנה הזאת, בכדי להשיג את האישה שאתה רוצה.

 

אומנות הפיתוי- מי צריך ללמוד את זה?

קורס אומנות הפיתוי לא מתאים לכל אחד. יש בנים שהם מאוד מוכשרים בכל הנושא של יצירת אינטרקציה עם נשים. הם יודעים מה להגיד, הם לא מפחדים לגשת והבנות שהם רוצים, נהנות לחיזוריהן. אז נכון יש כאלה והם מצויינים והם לא צריכים את הקורס הזה. אבל אם אתה לא אחד כזה, אתה צריך לשאול את עצמך את השאלה הבאה: האם אני באמת מאמין, אבל באמת מאמין!, שיש לי את הכלים על-מנת להשיג את הבחורה שאני רוצה/ארצה, שלא התפשרתי/אתפשר עליה אלא שאני באמת רוצה אותה, ולא תהיה לי בעיה להשתמש באותם כלים?

אם התשובה היא לא, אם התשובה שלך היא לא בטוח....הקורס הוא בהחלט מקום טוב בשבילך. אז נכון, הקורס לא נועד למצויינים...אבל הוא כן יכול להפוך את אלה שלא טובים לטובים, ואת אלה שרק טובים למצויינים.

 

אומנות הפיתוי- מה זה יעשה בשבילי?

אז אולי קצת נאכזב אותך, גם אם תלמד אומנות הפיתוי, כנראה שעם בר רפאלי לא יצא לך לצאת לדייט, אולי גם עם אסתי גינזבורג, ועם זאת, כישוריך בתחום הזוגיות ישתפרו פלאים!. כבר בשלב התרגולים בקורס, מרגישים הבדל, מרגישים שפתאום דברים מתחברים ושיחות עם נשים הולכות הרבה הרבה יותר טוב. אחרי שתלמד בקורס, אחרי שתתרגל, תרגיש שהמחסומים שהצבת לך בדמות בנות שאתה לא יכול להשיג יעלמו, ולאט לאט תפתח את היכולת להתחיל עם כל בחורה, ובאחוזים לא רעים גם להפוך את אותה התחלה לקשר רומנטי/מיני.

אומנות הפיתוי- דבר איתי במספרים

לא משנה מה תלמד במהלך הקורס, אם אתה לא בראד פיט/גוני דפ/ כנראה שלא תוכל להשיג כל בחורה שאתה רוצה. עם זאת, בוגרי הקורס שלומדים קצת יותר על בנות ? כיצד הן מצפות שתתנהג, מה גורם להן להרגיש טוב ואיך משיגים את תשומת הלב שלהן, מגיעים לא פעם ל 20-30% הצלחה בשלב ההתחלה עם נשים. חשבו על זה....כל פעם שתצא לפאב/בר/בית קפה ותתחיל עם 4 בנות...אחת מהן תצא איתך מאוחר יותר לדייט.

אומנות הפיתוי- אבל מה עם רקע חברתי, זה לא קצת מפדח....

 תתפלא כמה אלפים עברו קורסי אומנות הפיתוי לפניך. יכול להיות שחברים שלך השתתפו בקורס ואתה אפילו לא יודע. מפדח? רק למי שזה נותן שיפדח אותו! שתבינו...החברים ירצו לדעת מה שאתם יודעים.. ואת הבנות זה מאוד יסקרן והן ירצו להוכיח שאתם טועים.

אומנות הפיתוי- סביבת הלימודים

קורסי אומנות הפיתוי הם קורסים שנערכים במסגרת קבוצתית. הקבוצה היא מקום טוב לפגוש חברים לחיים, מקום טוב לפגוש חברים ליציאות, מקום טוב ללמוד מניסיון ובסיכום כולל מדובר בחוויה מאוד כפית ובעיקר מצחיקה. בהתחלה כולם מתפדחים, כולם מרגישים כאילו הם בשיחה עם פסיכולוג...אבל מהר מאוד אנשים נפתחים והלימוד הופך לחוויה.

אומנות הפיתוי- כמה זה עולה

לגבי מחירים צריכים להתקשר,המחירים שונים לכל מיני קהלים ויכולות להיות כל מיני סוגי הנחות. אבל אם אם לא תקבל הנחה, קח בחשבון שגם במחירו המלא הקורס בהחלט שווה כל שקל. כמי שעבר סוגים שונים של קורסים לפיתוח עצמי, אני יכול להגיד שמדובר בקורס שבאמת משנה חיים. יש כאלה שהקורס משפר אותם ויש כאלה שהקורס משפר אותם יותר - בכל הקשור לתחום האינטרקציה עם נשים, בכל מקרה, מה שחשוב, הוא שכולם משתפרים לא משנה מאיפה התחילו.

אומנות הפיתוי- יאללה....מעניין אותי

 יש מספר קורסים בארץ שמלמדים את תחום הפיתוי. כל הקורסים טובים במידה כזו או אחרת, אך קשה להתווכח שהקורס הבולט והטוב ביותר הוא הקורס של MAPI ? בניצוחם של יגאל ורומן. זהו הקורס הוותיק ובעל המרצים המנוסים ביותר, שקיים כיום בישראל. לכן, אם החלטתם שאתם רוצים להשתפר, אם החלטתם שאתם רוצים להשיג את הבחורה שתמיד רציתם, אם אתם לא רוצים להתפשר אולי על הדבר הכי חשוב שיש...לכו לטובים ביותר- http://tinyurl.com/32hcp4z  לכו למאפי[שימו לב, כל מי שמכניס את פרטיו מקבל ספר בנושא פיתוי, חינם!].

ואתם יודעים מה....אפילו תקבלו בחינם מתנה, בלי לעשות מאמץ.

אם בא לכם קצת לצחוק...אתם מוזמנים לצפות בסיפור שלי (-:

http://www.youtube.com/watch?v=_atX_s5Df4M

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רן בקנברג

מאת: רן בקנברגדייטינג20/10/102130 צפיות
המאמר הבא, מביא טיפים לדייט ראשון מוצלח. המאמר מיועד לגברים בלבד, נשים נא לא להיכנס..יש כאן סודות מקצוע..

מאת: רן בקנברגדייטינג18/10/101212 צפיות
אומנות הפיתוי- לדעת כמה שיותר, בכמה שפחות לקרוא

מאת: רן בקנברגפסיכומטרי17/10/10942 צפיות
הבחינה הפסיכומטרית - 10 טיפים לחיילים משוחררים ולכל מי שניגש בפעם ראשונה לבחינה

מאת: רן בקנברגפסיכומטרי15/10/10891 צפיות
המאמר הבא יענה לכם על ארבע שאלות עיקריות: המה – מה צריך לעשות כדי להצליח בבחינה הפסיכומטרית, הלמה – כי רבים האנשים שלא מבינים שפתרון הבחינה היא אומנות שצריך להיות משופשפים בה, האיך- איך משפרים את היכולת שלכם, ומעלים את הציון הפסיכומטרי בהרבה, איך עוד אפשר- שיטות אחרות וייחודיות להעלות את ציון הפסיכומטרי.

מאת: רן בקנברגדייטינג14/10/101246 צפיות
האתר מציע סקירה מקיפה, לגבי 6 מאתרי ההיכרויות המובילים באינטרנט. הסקירה כוללת איפיונים וציונים לכל אתר, כמו גם מחיר ואפשרות קיום של אופציות התנסות.

מאת: רן בקנברגפסיכומטרי13/10/101153 צפיות
המאמר מביא 21 נקודת חשובות לאלה ההולכים להיבחן בבחינה הפסיכומטרית.

מאת: רן בקנברגזוגיות ואהבה12/10/10981 צפיות
המאמר דן בנושא אתרי היכרויות ושם דגש על שלושה אתרי היכרויות, מהפופולרים בישראל, ששמים דגש שונה האחד מהשני, כשהתנאי הביסיסי בכולם הוא רישום בחינם ואפשרות לצפות בפרופילי הרשומים לאתר.

מאמרים נוספים בנושא דייטינג

מאת: orya peryדייטינג29/10/151709 צפיות
לעיתים לזוגות חסרה פרטיות אם זה בשל העובדה שהם עוד צעירים וגרים בבית ההורים או שיש עיסוק מתמיד בילדים שנמצאים בבית, לפעמים פשוט מתחשק לקחת כמה שעות הפסקה ולהירגע מכל הלחץ בפרטיות באיזו פינת חמד. אך חדרים בבתי מלונות שוכרים ללילה שלם ומשלמים על כך סכום נכבד, כדי לחסוך בעלות גבוה שכזו ניתן להשכיר חדר לפי שעה. חדרים אלו לרוב כוללים סוויטות רחבות ידיים עם שלל פינוקים אך עם מחיר שעתי קבוע כך שאפשר להתפנק לחזור הביתה וכל זה במחיר סביר ביותר.

מאת: orya peryדייטינג15/10/151071 צפיות
רוצים להפתיע את בן הזוג שלכם? מרגישים שהזוגיות שלכם זקוקה לריענון? יום הנישואין מתקרב? בדיוק עבור מצבים כאלו, הפתרון המומלץ הוא השכרת חדרים לפי שעה.

מאת: orya peryדייטינג15/10/151065 צפיות
את ובן זוגך שוכבים על מיטה זוגית נוחה, על מצעים רכים במיוחד, מתכרבלים מול הטלוויזיה עם כוסות יין משובח ביד. כמה זמן עבר מאז הרשיתם לעצמכם להעניק חוויה רומנטית שכזו?

מאת: orya peryדייטינג15/10/151018 צפיות
המשפחה היא הדבר החשוב ביותר עבורך, כך שכמעט בכל יום, הנושא הזה מעסיק אותך- אתה מתעניין איך היה לילדים היום בבית ספר, את לוקחת את הקטן לרופא אם הוא חולה ושניכם דואגים להורים שלכם, אם חלילה קרה להם משהו, או שהם חולים.

מאת: orya peryדייטינג15/10/151052 צפיות
זוגות רבים מחפשים דרכים לגוון ולהעשיר את הזוגיות שלהם- השגרה היומיומית המתישה והמשעממת, עלולה להביא לשחיקה בזוגיות

מאת: orya peryדייטינג15/10/151061 צפיות
חיי זוגיות מוצלחים, פירושם השקעה בלתי פוסקת- בתשומת לב, בדאגה, בהבנה ובהפתעות מיוחדות שיוסיפו לה גיוון וצבע. אין ספק, שחופשה בצימר מושלג ברמת הגולן בחורף, או נופש חלומי באי מבודד יוסיפו מאוד לחוויה האישית והזוגית שלכם

מאת: orya peryדייטינג09/10/151030 צפיות
זקוקים לכמה שעות של רוגע עם הבת זוג? מעוניינים בסוויטה דיסקרטית עם פינוקים וג'קוזי? מאמר זה בהחלט יפשט לכם את הדברים וכך תקלו בבחירת המקום שבאמת מתאים לכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica