חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כל מה שאתם צריכים לדעת על אתרי היכרויות

מאת: רן בקנברגזוגיות ואהבה07/10/2010818 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

                          כל מה שרצית לדעת על אתרי היכרויות

מה הם אתרי היכרויות

אלו אתרים שאליהם נכנסים גולשים, בכדי להכיר בני זוג למטרות רומנטיות/מיניות או היכרויות רגילות. אתרי ההיכרות במתכונתם כיום, מכילים אפשרויות רבות של חיפוש בני זוג פוטנציאלים, ובין היתר מאפשרים לגולשים בהם לבחור בבני זוג מהמין השני, בני זוג מאותו המין, אופציות של מספר בני זוג ואפשרויות נוספות אחרות.

אתרי היכרויות יתרונות

לאתרי היכרויות ישנם יתרונות רבים, ולהלן יוצגו רק חלק מהם:

1.      הם מרכזים מספר גדול של גולשים המעוניינים ביצירת קשר כזה או אחר, עם בן-זוג פוטנציאלי. כלומר, האנשים שנרשמים לאתרי היכרויות הם כאלה שגולשים בהם במיוחד כדי לפגוש אנשים אחרים.

2.      יתרון אחר של אתרי היכרויות נעוץ בכך, שהגולש בהם יכול לדעת פרטים מסויימים על בני הזוג הפוטנציאלים, ולקבוע האם הוא רוצה ליצור קשר עם אותם בני-זוג או לא, פרטים שקשה הרבה יותר להשיגם שלא במסגרת אתרי היכרויות.

3.      יתרון נוסף של אתרי ההיכרויות הוא, שאפשר ליצור קשר עם בן זוג פוטנציאלי ולהתחיל לתקשר עמו בכתב ולא באופן פרונטלי, דבר לא קל לחלק גדול מהאוכלוסייה.

4.      חוסך את מאמץ החיפושים. במובן מסוים אתר ההיכרויות חוסך לך כסף, בכך שאתה לא צריך לצאת לפאבים/מועדונים/ברים ולהוציא כסף על שתייה, על-מנת להכיר את בן הזוג של חלומותיך. את אותו הכסף שמוציאים על בירה ודלק, אפשר להשקיע בתשלום חודשי לאתר.

אתרי היכרויות חסרונות

לאתרי היכרויות יש גם כמה חסרונות, שלא ניתן להתעלם מהם , אם אנחנו אוביקטייבים, שהעיקריים שבהם הם:

1.      ראשית, הרישום לאתרי ההיכרויות עולה סכום מסוים של כסף. אומנם, לא מדובר בסכומי כסף גבוהים, אך עדיין מדובר בהוצאה חודשית מסוימת.

2.      באתרי היכרויות, יש לך היצע כביכול מוגבל של בני זוג. כלומר, אתה יכול לפגוש רק בני זוג מהמין שאתה מחפש, שרשומים באתר. עם זאת, ברור שמאחר שרשומים לאתרי ההיכרויות אלפי אנשים, בפועל, זהו אינו חיסרון אמיתי.

מי נרשם לאתרי היכרויות

קשה לאפיין את הנרשמים לאתרי היכרויות, מאחר שיש כל כך הרבה כאלה. בחלק מהאתרים רשומים אלפי אנשים, בחלק עשרות אלפים ובחלק גם מעל 100000 איש. גם היפים, החכמים והטובים לפעמים לא מוצאים את הבן הזוג האידיאלי להם, ולכן הם פונים לאתרי היכרויות. לכן, קשה לענות על השאלה הזו, כי אתרי היכרויות, בתקופה או במצב כאלו או אחרים, טובים לכולם.

מה דורש הרישום לאתרי היכרויות:

בדרך כלל רישום חלקי הוא בחינם. כלומר, רישום שמאפשר לך לצפות בנרשמים האחרים לאתר, לשלוח הודעות ולקבל הודעות, אך לא לקרוא אותן. בכדי להירשם באופן מלא לאתרים, נדרשים הגולשים לשלם סכום מסוים של כסף בחודש, באמצעות כרטיס אשראי. ככל שנרשמים ליותר חודשים, כך העלות החודשית יורדת. האתרים מאובטחים באמצעי האבטחה האלקטרוניים החדישים ביותר, ולכן שימוש בכרטיס האשראי שבו מתבצע התשלום, למטרה שאינה רישום לאתר, כמעט שבוודאות אינה אפשרית.

את מי נוכל לפגוש באתרים ולאילו מטרות:

באתר נוכל לפגוש אנשים מכל קצוות האוכלוסייה, בכל הגילאים ושנרשמו למטרות שונות. חלק נרשמים לשם יצירת קשרים רומנטיים, חלק ליצירת קשרי מין בלבד(סטוצים) וחלק נרשמים למטרת היכרות חברית בלבד.

אז קצת על אתרים טובים היתרונות והחסרונות שלהם:

J-date: אחד מהאתרים המובילים בארץ. אתר רציני בעלות סבירה לחלוטין. לא מעט אנשים מצאו שם את בן-הזוג המושלם בשבילם. לא נדיר בכלל, למצוא כ-20000 גולשים שנמצאים באתר במועד מסוים בו זמנית. בין האתרים הטובים בארץ למטרות היכרות רצינית. להצטרפות חינם ולהתחיל לבחון גולשים באתר לחצו על הקישור הבא: http://tinyurl.com/29z55qg

X-LOVE: גם הוא אחד מאתרי ההיכרויות המובילים בארץ. רשומים בו כמה מאות אלפי גולשים ולכן מבחר האנשים שחברים בו גדול ביותר. באתר תוכלו למצוא הכל- היכרויות למטרות רומנטיות, מין וידידות. באתר זה תוכלו למצוא אלפי משתמשים מחוברים, גם בשעות הבוקר והרבה יותר בשעות הערב המאוחרות. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של האתר הוא, שהוא מאפשר שבוע חברות מלאה בעלות מגוחכת של עשרה שקלים בלבד!, כך שבעשרה שקלים בלבד אפשר לדעת האם האתר מתאים לכם או לא. להרשמה חינם ולהתחיל לגלוש באתר לחצו על הקישור הבא: http://tinyurl.com/2c7q9g9

קופידון:  עוד אחד מאתרי ההיכרויות המובילים בארץ. דומה במתכונות לאתר גי-דייט, אך לטעמי פחות טוב ממנו. למי שבכל זאת רוצה לנסות ולהירשם, ניתן ללחוץ על הקישור הבא: http://tinyurl.com/2fzwkce

סיכום

המאמר שלהעיל דן בהיבטים שונים, הנוגעים לאתרי היכרויות. האתר סקר את תנאי הרישום לאתרים, מה ניתן למצוא בהם, מהם היתרונות והחסרונות בהם, והביא דוגמאות לאתרי היכרויות מומלצים. למי שמתקשה לחפש בן-זוג, למי שמחפש את אהבת חייו או שסתם מחפש בן-זוג זמני, אלו הם בהחלט המקומות שכדאי מאוד לחפש.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רן בקנברג

מאת: רן בקנברגדייטינג20/10/102127 צפיות
המאמר הבא, מביא טיפים לדייט ראשון מוצלח. המאמר מיועד לגברים בלבד, נשים נא לא להיכנס..יש כאן סודות מקצוע..

מאת: רן בקנברגדייטינג18/10/101209 צפיות
אומנות הפיתוי- לדעת כמה שיותר, בכמה שפחות לקרוא

מאת: רן בקנברגפסיכומטרי17/10/10940 צפיות
הבחינה הפסיכומטרית - 10 טיפים לחיילים משוחררים ולכל מי שניגש בפעם ראשונה לבחינה

מאת: רן בקנברגפסיכומטרי15/10/10889 צפיות
המאמר הבא יענה לכם על ארבע שאלות עיקריות: המה – מה צריך לעשות כדי להצליח בבחינה הפסיכומטרית, הלמה – כי רבים האנשים שלא מבינים שפתרון הבחינה היא אומנות שצריך להיות משופשפים בה, האיך- איך משפרים את היכולת שלכם, ומעלים את הציון הפסיכומטרי בהרבה, איך עוד אפשר- שיטות אחרות וייחודיות להעלות את ציון הפסיכומטרי.

מאת: רן בקנברגדייטינג14/10/101243 צפיות
האתר מציע סקירה מקיפה, לגבי 6 מאתרי ההיכרויות המובילים באינטרנט. הסקירה כוללת איפיונים וציונים לכל אתר, כמו גם מחיר ואפשרות קיום של אופציות התנסות.

מאת: רן בקנברגפסיכומטרי13/10/101150 צפיות
המאמר מביא 21 נקודת חשובות לאלה ההולכים להיבחן בבחינה הפסיכומטרית.

מאת: רן בקנברגזוגיות ואהבה12/10/10978 צפיות
המאמר דן בנושא אתרי היכרויות ושם דגש על שלושה אתרי היכרויות, מהפופולרים בישראל, ששמים דגש שונה האחד מהשני, כשהתנאי הביסיסי בכולם הוא רישום בחינם ואפשרות לצפות בפרופילי הרשומים לאתר.

מאמרים נוספים בנושא זוגיות ואהבה

מאת: אמורזוגיות ואהבה14/09/191183 צפיות
הפעם מנקודת מבט של מארחת בשם ענבר, בת 36 מאזור המרכז, העובדת כחדרנית במתחם צימרים וחדרים לפי שעה. ענבר שיתפה אותנו לאחרונה בחוויות משעשעות מעבודתה, כחדרנית היא מוצאת לא פעם "מציאות" בחדרים, למשל כסף, משקפי שמש, מפתחות, תכשיטים וכמובן לא מעט

מאת: אמורזוגיות ואהבה13/06/181363 צפיות
הזמנה דיסקרטית- בעבר אנשים היו צריכים ללכת לחנות סקס באזורים נידחים ומפוקפקים בשולי הערים ולכן חוויה זו הייתה מלווה במבוכה רבה עד כדי הימנעות כוללת. חוסר הדיסקרטיות, המפגש עם המוכרים, רכישה של מוצרים שונים והתעניינות בהם, הייתה דבר שקשה מאוד לרוב האוכלוסייה לעשות

מאת: אמורזוגיות ואהבה05/06/181349 צפיות
אמור חנות אביזרי מין דיסקרטיים הינה יבואנית של אביזרי מין גדולה ומקצועית ולה ניסיון רב שנים. כתוצאה מכך ניתן למצוא בחנות מגוון רחב של אביזרי מין ומוצרי סקס, כאלו שלא ניתן למצוא בחנויות סקס אחרות וכן מוצרים ייחודיים שונים כמו הלבשה סקסית

מאת: אמורזוגיות ואהבה26/03/18853 צפיות
ויברטורים חיצוניים לאישה ( רוקט פוקט , מסג'ר ) הם מוצרי סקס פופולריים לצורך אוננות בקרב נשים רבות ה-ויברטורים חיצוניים עוצבו כדי להעניק גירוי לדגדגן ועוזרים לנשים רבות להגיע

מאת: רוני הכהןזוגיות ואהבה11/01/18924 צפיות
הרבה יאמרו כי הם חייבים הכל לכמה משפטי פתיחה מתוחכמים שעשו את כל הגישה אל האישה למשהו יותר קל. האם זה באמת העניין? קראו את הדברים הבאים לפני שאתם ניגשים.

מאת: אמורזוגיות ואהבה01/07/172518 צפיות
המשחק המקדים הוא נקודת ההתחלה של יחסי המין, או לכל הפחות כדאי שהוא יהיה כזה. המשחק המקדים מאפשר "לחמם" את הפרטרנים, להעלות את מפלס התשוקה ולשפר את האקט עצמו. כל החסמים עשויים להיות מוסרים באמצעות משחק מקדים,

מאת: אמורזוגיות ואהבה28/06/172817 צפיות
חנויות סקס בקריות או בחיפה שמציעות את כל אלה צריכות לקבל עדיפות. המוצרים מתאימים לכל סוג של חוויה שמעוניינים לעבור בחדר המיטות, לבד או עם בן/בת זוג. הם הופכים את החוויה למענגת עוד יותר ממה שהכרתם מחיי המין השגרתיים שלכם, כאשר המחירים של כל המוצרים שהוזכרו כאן סבירים בהחלט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica