חפש מאמרים:
שלום אורח
20.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כל הדרך לפתיחת עסק חדש

מאת: גיא אלוןהלוואות01/11/20101774 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

רוצה להתקדם? לפתוח עסק? לסגור את המינוס? לכל המעוניינים להגשים את הרצונות הללו יש צורך לפנות קודם כל אל הבנק מפני שהבנקים בין אם נרצה ובין אם לא, יוכלו לעזור לנו לפתוח חיסכון, לקחת הלוואה ולהנאות מעצות של מומחים בתחום הכלכלה.

אם לא היה באפשרותנו לקחת הלוואות, היה לנו מאוד קשה להתקדם. עסקים רבים לא היו נפתחים, אנשים רבים לא היו רוכשים דירות ומכוניות, נרשמים ללימודים, נוסעים לטיולים ועוד.

בנקים - מה הן הלוואות?

הלוואה היא חוב לבנק, אותו חוב מוחזר לבנקים באופן מסודר מדי תקופה הנקבעת מראש. בנקים מלווים ללווה סכום ידוע מראש למטרה מסוימת והוא מחזיר את ההלוואה בתשלומים (בתוספת ריבית) מדי תקופה הנקבעת מראש לבנקים. הריבית היא בעצם תשלום על עצם לקיחת ההלוואה ותמריץ לבנקים לחלק את אותן הלוואות.

מסלולי אופן חישוב הריבית וההחזרים של ההלוואה לבנקים

ניתן להחזיר את ההלוואה בדרכים הבאות:

  • לוח סילוקין שפיצר: בכל חודש יוחזר סכום קבוע, בתשלומים הראשונים סכום ההחזריורכב יותר מהריבית ואילו בתשלומים האחרונים יורכב יותר מהקרן (סכום ההלוואההמקורי)
  • לוח סילוקין קרן יורדת/שווה: במקרה זה יוחזר בכל פעם סכום נמוך יותר לבנק. סכוםהקרן שווה בעוד הריבית יורדת.
  • לוח סילוקין גרייס: לאחרלקיחת ההלוואה יחזיר הלווה במשך תקופה קבועה מראש רק את הריבית ולאחר התקופהיתחיל להחזיר את הקרן.

סוגי הלוואות

לכל אחד ישנה סיבה אחרת בפניה אל הבנקים במטרה לקחת הלוואה, בעת לקיחת ההלוואה מבקש הבנק לדעת מה הסיבה. לפי הסיבה ללקיחת ההלוואה ומצב החשבון של מבקש ההלוואה מחליט הבנק איזה סכום הוא מוכן להעמיד לרשותו.

סוגי ההלוואות שניתן למצוא בבנקים הם:

  • הלוואה למימון שכר לימוד: בנקים מעודדים סטודנטים לפתוח אצלם חשבון ולקחת הלוואהלמימון שכר הלימוד מכיוון שהם חושבים על עתידו המוצלח של הסטודנט שיסיים אתהלימודים וימשיך להפקיד את כספו אצלם. לכן, מעניקים הבנקים הלוואות בתנאיםנוחים לסטודנטים ואפשרות להחזיר את ההלוואה בתום הלימודים. גובה ההלוואה הואבדרך כלל כגובה שכר הלימוד.
  • הלוואה לחופשה: הלוואה לחופשה מאפשרת ללקוח לפרוס את התשלום על החופשה ולשלם על כךריבית נמוכה. בחלק מהמקרים יחייב הבנק את הלקוח לעבוד עם חברת נסיעות מטעמו.
  • הלוואה לפתיחת עסק/לעסקים קטנים: בנקים מעודדים פתיחת עסקים שיגדלו וישגשגו וימשיכולעבוד איתו. במקרה של פתיחת עסק יביא הלקוח את כל המסמכים הנוגעים לפתיחתהעסק וההוצאות ולפי כך יחליט הבנק על סכום ההלוואה. במקרה של עסקים קטניםקיימים יבקש הבנק לדעת מה הסיבה שהעסק הקיים מבקש את ההלוואה ורק במידה והוא יראה כי ההלוואה תגרום לשגשוג העסק יאשר את ההלוואה, הסיבה לכך היא שבמקריםאלו סכומי ההלוואה הם גדולים מהרגיל.
  • הלוואה לרכישת רכב: לעיתים ניתן להלוות מהבנק את כל הסכום הדרוש לרכישת הרכב ובתמורהידרוש מהלקוח למשכן את הרכב לבנק.
  • הלוואה לכל מטרה: אם הלקוח מעוניין לקחת הלוואה למטרת קנייה גדולה, שיפוץ, סגירתהאוברדראפט או כל סיבה אחרת הבנק יעמיד לרשותו סכום אותו יוכל להחזיר בתנאיםנוחים.

המאמר מוגש על ידי מדריך הלוואות הגדול בישראל, בו תוכלו למצוא אינדקס של בנקים ומוסדות חוץ בנקאים, לקרוא מאמרים מקצועיים בתחום ועוד.

 תגיות המאמר: בנקים, הלוואות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיא אלון

מאת: גיא אלוןהחזרי מס28/07/112924 צפיות
מרביתכם בוודאי לא מודעים לעובדה כי עד 80% מהעובדים במדינה זכאים להחזר מס, כל שכן כשאותם עובדים מקבלים הכנסה משני מקומות שונים. אם בעבר החזר מס היה כרוך בבירוקרטיה ארוכה ומפרכת, הרי שהיום אפשר לבצע בדיקת החזר מס אונליין האורכת בסך הכל כמה שניות. הזדמנות נוספת לבדוק האם הנכם זכאים להחזר מס תתרחש בזמן הגשת טופס תיאום המס השנתי, פרוצדורה שאפשר כיום לבצע אונליין גם כן.

מאת: גיא אלוןמשכנתא14/04/111073 צפיות
כפי שכולנו שומעים בלא הרף, משכנתא היא ההשקעה הגדולה ביותר שרוב רובם של משקי הבית יעשו בימי חייהם, ולכן יעוץ משכנתאות מקצועי הוא כמעט בגדר הכרח. יעוץ משכנתאות יכול לא רק לעזור לכם לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר, או לתפור לכם משכנתא מותאמת להעדפות האישיות שלכם מבחינת גובה תשלום, תקופת ההתחייבות וכו'.

מאת: גיא אלוןהפקות אירועים14/04/111189 צפיות
מעצבי אירועים יכולים לא רק לתרום להצלחת אירוע מסויים אלא גם לחסוך בהוצאות. עם זאת, מהתרשמות אישי של כותב שורות אלה, רבים מאיתנו לא מודעים הייטב לסוג ההתקשרות עם מעצבי אירועים, מה נכלל תחת החוזה שלהם, ומה עושים במידה ומתגלים חילוקי דעות. על נושאים אלו, ואספקטים אחרים של חוזה עם מעצבי אירועים, בשורות הבאות.

מאת: גיא אלוןפרסום14/04/111626 צפיות
מזל טוב! אתם חוגגים חתונה / בר מצווה / יום הולדת / ברית / בריתה או אירוע אחר. לא משנה איזה אירוע אתם חוגגים, אתם רוצים ליהנות ורוצים שהאורחים שלכם ייהנו ויזכרו את האירוע שלכם כאחד האירועים המוצלחים והמהנים היותר שהיו בהם. על מנת שהאורחים יזכרו דווקא את האירוע שלכם עליכם להשקיע באירוע, בעיצוב, באוכל, במוסיקה ובאטרקציות מיוחדות, אך יותר מכל על מנת שהאורחים יזכרו את האירוע צריך להעניק להם מתנה קטנה שכל פעם שיביטו בה יזכרו באירוע המיוחד שלכם, בשביל זה הומצאו סוגים שונים של מזכרות לאירועים.

מאת: גיא אלוןתכשיטים01/11/101801 צפיות
צורפות הוא מקצוע עתיק מאוד, תפקידו של הצורף הוא לעבד מתכות כמו זהב, פלטינה וכסף במטרה ליצור מהם תכשיטים. הצורף מעבד את המתכות לתכשיט ומשלב עליהם אבנים יקרות.

מאת: גיא אלוןבריאות ורפואה כללי01/11/1011812 צפיות
רופא תעסוקתי תפקידו לבדוק את בריאותם של אנשים שאינם נמצאים בקו הבריאות ובשל כך לא יכולים לצאת לעבוד. הרופא התעסוקתי יכול לאשר היעדרות ממושכת מהעבודה בעקבות מחלה ולקבוע אובדן כושר עבודה.

מאת: גיא אלוןבניין ואחזקה - כללי01/11/101833 צפיות
כמה פעמים חיכיתם ימים או שבועות לחשמלאי שיבוא לתקן מוצר חשמלי שהתקלקל לכם בבית? התקשרתם אליו כמה פעמים והוא דחה אתכם שוב ושוב בינתיים התחלתם לכבס במכבסה, התחלתם לבשל מאכלים שלא דורשים אפייה או חימום בתנור ועוד. לפעמים מספיק שמוצר חשמל אחד לא יעבוד כדי שנבין עד כמה אנחנו תלויים בחשמל. במקרים כאלו או שאנחנו מנסים את החוש הטכני שלנו או שאנחנו קוראים לאיש מקצוע המתעכב - חשמלאי.

מאמרים נוספים בנושא הלוואות

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/161006 צפיות
הרבה אנשים נתקלים במהלך החיים בצורך לקחת הלוואה, אך יחד עם זאת נמנעים מלגשת לבנק כיוון שהם חוששים שמסגרת האשראי תיפגע, ועל כן מעדיפים להמשיך לדחות מגוון הוצאות הכרחיות- עובדה...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/16890 צפיות
רבים מבינים מהי הכוונה שעומדת מאחורי המילה "הלוואה" ואף מבינים באופן כללי את התנהלות הקבלה וההחזרה, אך יחד עם זאת אינם בקיאים בהבדלים שיש בין ההלוואות השונות, וזאת כי הלוואה היא סוג של מוצר...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/16761 צפיות
אתם רק חולמים על הלוואות מיידיות, אך מראש יודעים שאין לכם סיכוי לקבל כאלו בבנק? ובכן אין סיבה להתייאש, אין סיבה לוותר על המעבר לבית חדש, להחליף רכב, לטוס, להירשם השנה ללימודים, לשפץ את המרפסת וכדומה...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16818 צפיות
אתם זקוקים להלוואה עוד היום? רק המחשבה על הבנק גורמת לכם להתייאש? לא יודעים מה לעשות ובטח שלא יכולים לחכות? ובכן אין לנו נס עבורכם, אלא מידע חשוב שיכול לסדר אתכם. כיום על מנת לקבל הלוואה, ניתן לבחור את...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16768 צפיות
מצד אחד ניתן להיות ממורמרים על הבנק שמערים כ"כ הרבה קשיים על לקוח שמבקש הלוואה, אך מצד שני אם מסתכלים על התמונה הגדולה, יש להכיר לו תודה. לולא הבנק לא היה דורש מכל לקוח שרוצה הלוואה להיפגש עם נציג...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16772 צפיות
כבר שנים שהבנק אינו היחיד שמעניק הלוואות וכבר שנים שניתן למצוא תשובה חיובית עבור הלוואה- היכן שהבנק ממהר לתת תשובה שלילית. חשוב להבין שבעוד שהבנק מברר לעומק על יכולת ההחזר שלכם ודורש לבטח את עצמו...

מאת: golan seoהלוואות11/09/151884 צפיות
הלוואה לרכב- כן או לא.....eloan הלוואה חברתית שכמה לתת מענה נגד הבנקים ונגד העמלות הגבוהות שמקום המדינה פשוט דורסים את האזרח הפשוט, אז למה אתם מחכים כנסו לעזור לנו להלחם בבנקים צמאי דם צמאי כסף

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica