חפש מאמרים:
שלום אורח
25.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

החלקה יפנית וכנגדה החלקה ברזילאית

מאת: רן אברהםשיער03/11/2010773 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ההחלקות של פעם נקראות גם בשם "פתיחת תלתלים" מכיוון שהן אמנם הורידו את נפח השערה אך השיער לא הפך להיות חלק לחלוטין, החלקות מהדור הישן התמקדו בתוצאה המיידית. השיער הופגז בחומרים כימיים שלא תמיד השיגו את מטרתם, והחליקו, אבל גם הרסו אותו. הפורמולה הישנה הסתפקה בהחלקה עצמה,{פתיחת התלתלים} אך לא סיפקו לשיער את השיקום הנחוץ לו אחרי הפעולה האגרסיבית מעיין זו, כיום יש בארץ לפחות 3 סוגי החלקה יפנית ל שיער אשר קיבלו את היתר משרד הבריאות הישראלי ובעולם עובדים בקדחתנות על הנוסחא החדשה שתשפר, תבריא ותחליק את השיער טוב יותר.החלקה ברזילאית, טכניקה מדהימה וחדשנית שנועדה לשקם ולהחליק שיער פגום. בתהליך ההחלקה מחדרים חומר קארטין (בעזרת מכשיר הטיטניום) לתוך הסדקים הקטנים בתוך השיער במטרה ליצור שכבת מגן של חומר הקארטין הידוע כחומר שאחראי לחיזוק השיער, לברק ולרכות. בנוסף, ההחלקה משנה את מבנה השיער, מיישרת אותו ומורידה מנפחו. בסיום התהליך מתקבל מראה שיער טבעי, חלק ובריא.

החלקה יפנית נמצאת כיום כשיטת החלקת השיער היציבה והעדיפה בקרב קהל הנשים. החלקה יפנית היא טכנולוגיה חדשנית להחלקת שיער מתולתל או פגום. החלקה יפנית יובאה מיפן ומכאן נגזר שמה 
של ההחלקה. בעולם עיצוב השיער וגם בעולם של תוספות שיער והחלקתו מהווה שיטת החלקה 
יפנית הדרך המהפכנית לקבלת שיער חלק ובריא לזמן ארוך. היתרון של שיטת החלקה יפנית טמון בכך, שהיא מהווה מענה טוב להחלקת השיער הפגום.החלקה יפנית נכנסת לתמונה חזק בחיי האוכלוסייה הישראליתרמת התודעה של הישראלים מתפתחת עד מאוד והם קשובים למה שמתפתח בעולם ובצדק, רוצות גם הן שיער חלק, בריא, שופע וגולש. שיטת החלקת ה שיער היפנית פועלת בשני מישורים: הראשון מתאמץ לשבור את המבנה הפנימי של השערה, והשני מתמקד בשיקומה. למרות שמיום ליום מפתחים עוד ועוד חומרים לשיקום ושימור השיער לאחר ובזמן ההחלקה היפנית.  ישנם המון הרכיבים הכימיים, האחראים בכוחם לשנות את המבנה המולקולארי של השערה, אבל פורמולת ההחלקה היפנית מועשרת בחומרים מזינים כמו קולגן, מינרלים ומולטי ויטמינים, שמחזקים את השיער ודואגים לטיפוחו.המגהץ  של החלקה ברזילאית שומר על דרגת חום אחידה בכל נקודה שבה הוא נוגע בשיער. בנוסף, הוא ממוחשב,  השיטה היפנית מגשימה את חלום השיער החלק גם למתולתלים וגם ב תוספות שיער . עם זאת, גם לקסם היפני יש גבולות. בעלי שיער שעבר קליאופטרה, שיער פגום מאוד ושרוף או בעלי שיער מובהר שנעשה בו שימוש בחמצן מעל 9% צריכים להימנע מהחלקה יפנית לחלוטין, מכיוון ששערם עלול להיפגע עוד יותר מהשימוש בחומרים הכימיים ולהגיב בנשירה ו/או שבירה  מאסיבית.
בשלב ראשון מאבחן הספר את השיער  ואז מחליט מה יהיה היחס בין חומרי ההחלקה השונים. לאחר מכן, מורחים על שיער רטוב חומרי הגנה כגון חלבונים ופרוטאינים, וכעבור כמה דקות מורחים תמיסה כימית לעיתים בצורת קרם ולעיתים בג’ל,משאירים את התמיסה על השיער לפרק זמן שתלוי בסוג השיער ובמצבו לאחר שהקשרים הגופרתיים הותרו שוטפים היטב בכיוראחרי שטיפת ההחלקה היפנית מתחילים בשלב המתיחה או הגיהוץ. פעולה זאת איטית במיוחד, דורשת ריכוז וסבלנות, ונעשית בכל פעם על קווצות קטנות של שיער, עד שמסיימים לעבור עם המחליק הקראמי על השיער כולו, שבסיומו מורחים חומר מנטרל כדי "לסגור" את קשקש  השערה , זה שפתחנו לצורך החדרת החומרים. לאחר הטיפול אין לחפוף את השיער במשך 48 שעות ולהימנע מחשיפה ללחות גבוהה. לאחר מכן אפשר לחזור לשגרת שמירה רגילה של חפיפה ומרכך. מדובר בבילוי שנע בין שעתיים לארבע שעות.תדירות שורשי ההחלקה היפנית תהיה אחת לשנה.אם אתם רוצים לעבור טיפול החלקה יפנית ולא בטוחים שהשיער שלכם מתאים למשימה - העמידו אותו במבחן: תלשו שערה מהראש ומתחו אותה. אם היא נקרעה בשניות, למרות שלא הפעלתם מאמץ, עשו לשערכם ולעצמכם טובה וותרו על הרעיון. אם הייתם צריכים למתוח ממש חזק כדי שהשערה תישבר, שיערכם חזק מספיק כדי לעמוד בטיפול ההחלקה.לפי הטיפול רצוי שלא לחפוף השיער בסמוך לו, אלא כמה ימים לפני. אם חופפים לכם במספרה, בקשו שלא יחפפו לכם את הקרקפת אלא רק את השיער,  כי מגע שמפו בקרקפת מסיר את השכבה השומנית שעור הקרקפת מפריש. בזמן ההחלקה, עלול אחד החומרים לבוא במגע עם עור הקרקפת, וללא השכבה השומנית המגנה על זקיקי השיער, הקרקפת תהיה פגיעה יותר לנזק.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קידום אתרים- SEO

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רן אברהם

מאת: רן אברהםנישואין22/02/12755 צפיות
בשנים האחרונות שמלת כלה עברה מהפכה של ממש ואל השמלות המאסיביות והלבנות, הצטרפו שלל שמלות בצבעים נועזים. השמלות העכשוויות לכלה מופיעות בגזרות הדוקות, עשויות מבדים אווריריים וקלילים ומשדרות מראה נינוח ורגוע יותר

מאת: רן אברהםנישואין22/02/12808 צפיות
בשנים האחרונות שמלת כלה עברה מהפכה של ממש ואל השמלות המאסיביות והלבנות, הצטרפו שלל שמלות בצבעים נועזים. השמלות העכשוויות לכלה מופיעות בגזרות הדוקות, עשויות מבדים אווריריים וקלילים ומשדרות מראה נינוח ורגוע יותר

מאת: רן אברהםנישואין22/02/12787 צפיות
בשנים האחרונות שמלת כלה עברה מהפכה של ממש ואל השמלות המאסיביות והלבנות, הצטרפו שלל שמלות בצבעים נועזים. השמלות העכשוויות לכלה מופיעות בגזרות הדוקות, עשויות מבדים אווריריים וקלילים ומשדרות מראה נינוח ורגוע יותר

מאת: רן אברהםריהוט 16/06/111178 צפיות
לחברת פולירון ישנם מעת לעת מבצעים מיוחדים, אשר עשויים לסייע לציבור ברכישת מזרנים מתאימים. כמו כן מציעה חברת פולירון לההיות חבר מועדון לקוחות, אשר כל חבר במועדון לקוחות זוכה להטבות והצעות ייחודיות.

מאת: רן אברהםטיפול בעור02/06/111212 צפיות
תהליך הטיפול של הסרת קעקועים בלייזר אורכו כמספר טיפולים בלבד, אורכו של טיפול כמו הסרת קעקועים עם התערבות כירורגית הוא חד פעמי בדרך כלל.

מאת: רן אברהםהדברה26/05/11963 צפיות
הדברה ירוקה היא הדברה נקייה מחומרים כימיים. לעיתים, ניתן לראות שיטות הדברה ירוקה אשר בהם מופיעים חומרים כימיים, אך חשוב לציין שלשיטה ספציפית זו יש מטרה לחסל מזיקים מוגדרים מראש בלבד. כמו כן, אם וכאשר ישנה התערבות של חומרים כימיים בהדברה ירוקה, ברוב המקרים מדובר בחומרים אשר מתפרקים בקלות, ולא יוצרים הצטברות של רעלים באדמה.

מאת: רן אברהםתחבורה ורכב - כללי16/05/111180 צפיות
השוק של קלנועיות מחולק לשלושה קטגוריות עיקריות: קלנועיות קטנות ומתפרקות, קלנועיות בינוניות, קלנועיות גדולות. לכל קטגוריה יתרונות וחסרונות משלה, וטרם רכישה יש לדעת ולהבין הכל לחיוב או לשלילה.

מאמרים נוספים בנושא שיער

מאת: עידן שלומןשיער08/04/192262 צפיות
תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

מאת: שרון צרפתישיער11/11/171195 צפיות
יש לא מעט שיטות אשר מתיימרות להחזיר את הצמיחה של השיער האבוד ו/או למנוע את הנשירה של שיער נוסף שעדיין נמצא על הקרקפת, אבל ישנן שיטות אשר גם מאפשרות לסגור את הפערים שנותרו לאחר נשירת שיער אצל נשים ללא קשר בגיל שבו הן נמצאות.

מאת: שרון צרפתישיער11/11/171171 צפיות
יש לא מעט שיטות אשר מתיימרות להחזיר את הצמיחה של השיער האבוד ו/או למנוע את הנשירה של שיער נוסף שעדיין נמצא על הקרקפת, אבל ישנן שיטות אשר גם מאפשרות לסגור את הפערים שנותרו לאחר נשירת שיער אצל נשים ללא קשר בגיל שבו הן נמצאות.

מאת: רוני הכהןשיער28/12/162453 צפיות
תוספות שיער אשר אותן אפשר להוסיף בצורה מתוחכמת אל השיער האמיתי, כלל לא מבחינים שזו תוספת וכלל לא יודעים כי טרם לכם היה מצב של שיער דליל. בשל כך תוספת שיער למכירה נעשתה מצרך מבוקש, ומה שנותר הוא רק לשלם את המחיר עבורה.

מאת: רוני הכהןשיער28/11/161068 צפיות
נשים טורחות המון על מנת לרכוש את הבגדים הנכונים, להדגיש את תווי הפנים עם איפור ולטפל בשיער על ידי מפגשים קבועים עם הספר, אז למה לא לחשוב על שדרוג המראה בצורה שהיא לא עוד תספורת וצבע בצורה שדי חוזרת על עצמה? כמעט בכל מספרה יש תוספות שיער נהדרות שאיתן אפשר לשדרג את המראה ליפה בדיוק כפי שנשים רבות רוצות, וזה הזמן להכיר את העניין מקרוב.

מאת: מגניב שיער19/09/16983 צפיות
התקרחות גברית היא בעיה שכיחה ונפוצה מאוד בארצנו, אך בעוד שישנם גברים רבים אשר משלימים עם התופעה, אחרים רואים בה כבעיה. אם אתם נמנים על אותם הגברים אשר מתקשים לקבל את תופעת ההתקרחות, חשוב שתהיו מודעים לעובדה כי ישנם צעדים בהם תוכלו לנקוט על מנת לטפל בנושא ההתקרחות. בין הפתרונות אותם כל גבר אשר מתקרח צריך להכיר, ניתן לציין את התכשירים המיועדים לריסוס או מריחה מקומית, כדורים, תרופות סבתא למיניהן וטיפולי השתלות השיער.

מאת: ניב אבןשיער28/06/161202 צפיות
אם אתם מבצעים סקר שווקים ראשוני בתחום תוכלו לראות כי עבור תוספות שיער מחירים מגוונים למדי ודבר זה נובע מכמה סיבות עיקריות. קראו הלאה על מנת להכירן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica