חפש מאמרים:
שלום אורח
19.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הסרת משקפיים לראייה מושלמת

מאת: הסרת משקפייםבריאות העין03/11/2010884 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הסרת משקפיים לראייה מושלמת היא היום פעולה לא מסובכת שנמצאת בהישג יד מבחינה פרקטית וכלכלית. עד לא מזמן, המכונים והמרפאות שהתמחו בשיטת הלייזר או בשיטות אחרות הבטיחו הסרת משקפיים אבל בפועל המיכשור לא איפשר לכל אחד להגיע למאה אחוז. התוצאות היו לא פעם כאלו, שאדם שעבר את ההליך לא הצליח להפטר מהמשקפיים אלא החליף מספר גדול במספר קטן יותר, או שבעיית הראייה שלו רק השתפרה במעט. למי שמעוניין להסתובב בלי משקפיים מסיבות אסתטיות או מסיבות של נוחות, מדובר על שינוי לא משמעותי – כל עוד התלות במשקפיים נשארת, הבעיה לא נפתרה. כיום עדיין אין הבטחה של מאה אחוז לכל אחד, אבל שיפור בטכנולוגיות, במיכשור ובטכניקות מאפשר ליותר אנשים להגיע למצב של חוסר תלות מוחלט במשקפיים. גם הדיוק הרב יותר באבחון שקודם להליך מאפשר להגדיל את מספר האנשים שזוכים לבצע את ההליך בהצלחה: אבחון נכון תורם לבחירת הטכניקה המתאימה לכל אחד, למזעור בעיות ותופעות לוואי ולשיפור בסטטיסטיקות, כך שהתוצאות הסופיות הן הסרת משקפיים לראייה מושלמת.

הסרת משקפיים לראייה מושלמת – למי זה מתאים?

ישנן שיטות רבות לגרום לעין לראות טוב יותר, עד כדי ראייה מושלמת – 6/6. כל מטופל שמעוניין להפטר מהמשקפיים עובר בדיקה מקיפה של העיניים, כדי לבדוק מהי השיטה הטובה ביותר עבורו. רופאי עיניים ומנתחים מנוסים יכולים היום, בזכות היכרות טובה יותר עם הטכניקות ועם השונות בין נתוני העין של המטופלים, להתאים ביתר דיוק את השיטה – למטופל. הסרת משקפיים לראייה מושלמת אפשרית גם לבעלי קרנית דקה, למרות שמדובר הרבה פעמים בהליך שזמן ההחלמה ממנו ממושך יותר לעומת ההליך המקביל שמאפשר ראייה מושלמת, ומתאים לבעלי קרנית עבה. הן המנתחים והן המטופלים, שבעבר היו חסרי ניסיון עם הליך מסוג זה, הגיעו למסקנה שהחלמה ממושכת, שלא כוללת סיכונים מיותרים לעין, היא משתלמת. ברוחק ראיה, קוצר ראיה וצילינדר, אפשר לטפל ולהשיג הסרת משקפיים לראייה מושלמת. אך ישנם עדיין מצבים כגון הבדלי מספר קיצוניים בין העיניים, שאותם קשה לפתור לחלוטין בעזרת הליכי הסרת משקפיים למיניהם. לרוב, ניתוח במצבים כאלה של הבדלי מספר קיצוניים יאפשר ראייה טובה מאוד אבל יצריך תקופת הסתגלות ויעורר בעיה במעבר מהתמקדות באובייקט קרוב לרחוק, ולהיפך.

טיפולי הסרת משקפיים לראייה מושלמת

הסרת משקפיים לראייה מושלמת אפשרית בזכות מכשור שנכנס למכשירי הלייזר מהדור השלישי והלאה. מדובר על טכנולוגיות קטנות אבל גדולות – כאלה שכל מי שלא מתמצא בלייזר לא ממש מבין למה הן חשובות, וכל מי שמתמצא שואל את עצמו איך לא חשבנו על זה קודם. כזה הוא למשל הפטנט שמאפשר מעקב אחרי תנועות העין, גם אלו המזעריות ביותר, מה שמעלה את הדיוק של קרן הלייזר באחוזים גבוהים. כך ניתן להבטיח יעילות גבוהה יותר של הטיפול, מאחר וההליך של הסרת משקפיים בנוי על עניין הדיוק. למרות המכשור החדשני והשכלולים העקביים בו, עדיין לא ניתן להבטיח לכל אחד הצלחה של מאה אחוז וכדי לברר האם קיים סיכוי להשיג ראייה מושלמת או שמדובר בשיפור משמעותי בראייה יש צורך בבדיקת עיניים מקיפה. כיוון שהעין יכולה להתכוונן על ראיה לרחוק ולקרוב, יש מקרים שבהם ניתן להתאים את העין כך שהראייה תהיה מושלמת רק מקרוב או רק מרחוק - בהתאם לסוג העבודה, ההרגלים והצרכים של כל מטופל. במקרים אחרים תתכן הסרת משקפיים לראייה מושלמת ואופטימלית לרחוק ולקרוב כאחד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הסרת משקפיים באדיבות אתר אסתטיקה לנושאי ניתוחים פלסטיים. כל המידע על הסרת משקפיים בלייזר במקום אחד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת הסרת משקפיים

מאת: הסרת משקפייםניתוחים פלסטיים06/04/11768 צפיות
הסרת משקפיים מיועדת לאנשים שסובלים מראייה ירודה ומעוניינים לשפר אותה או להפטר לחלוטין מהמשקפיים. ישנן שיטות מגוונות שמאפשרות להשיג תוצאות אלו, והצלחתן תלויה גם בנתונים האישיים שאיתם מגיע כל מטופל או מטופלת

מאת: הסרת משקפייםבריאות העין15/02/11902 צפיות
מחירי הסרת משקפיים הוזלו בשנים האחרונות לרמה המאפשרת לכלל האוכלוסיה ליהנות מהניתוח הנפוץ. התחרות הגבוהה בין מכוני העיניים השונים

מאת: הסרת משקפייםניתוחים פלסטיים13/10/10784 צפיות
שיטות הסרת משקפיים קיימות ממספר סוגים. זאת כיוון שמדובר בפרוצדורה פופולארית בקרב הציבור המעוניין לבצע הסרת משקפיים

מאת: הסרת משקפייםניתוחים פלסטיים17/06/10860 צפיות
טיפול הסרת משקפיים בלייזר מחזיר את חדות הראייה למטופלים הרוצים להפטר מהצורך בשימוש במשקפיים או עדשות מגע ולשפר את הראייה. עזרי ראייה נפוצים כמו משקפים, עדשות קשות ורכות, ועדשות קבועות או זמניות עדיין שולטים בשוק, אך יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר ולהשתחרר מהתלות בהם

מאת: הסרת משקפייםבריאות העין06/05/10889 צפיות
הסרת משקפיים בלייזר הוא ענף שהשתכלל והתפתח עם השנים, בעיקר בעשור האחרון. יחד עם החידושים הטכנולוגים ובמקביל לעלייתה של הרפואה האסתטית כולה, עלה הביקוש לטיפול

מאת: הסרת משקפייםבריאות העין22/04/101087 צפיות
מגוון סוגים של לקויי ראייה מטופלים על ידי מרפאת עיניים. לכל בעיה של ליקוי ראיה יש פיתרון וטיפול משלה. איך לבחור את הטיפול הנכון והמרפאה הטובה – הכל במאמר הבא.

מאת: הסרת משקפייםבריאות העין22/04/10920 צפיות
כיום ישנם תהליכים שונים של הסרת משקפיים. לכל תהליך, מחיר שונה, המשתנה בהתאם לסוג הטיפול ולמכון המבצע אותו. במאמר הבא מרוכז מידע לגבי מחירי שיטות להסרת משקפיים

מאמרים נוספים בנושא בריאות העין

מאת: רוני הכהןבריאות העין02/08/181148 צפיות
כאשר ישנה בעיה של ראייה צריכים לדעת לבחור אופטומטריסט בתל אביב שלא רק קרוב אל הבית אלא גם מוכשר אל העבודה.

מאת: רונןבריאות העין06/11/161383 צפיות
פעם היו משקפיים לכל מטרה. היו כאלה לקריאה, היו כאלה לנהיגה והיו ליום יום. מי שהיו לו כמה סוגים של בעיות ראיה נאלצו להחזיק כמה סוגים של משקפיים. כיום יש משקפי מולטיפוקל שניתן לייצר במיוחד לפי הצורך לכל אדם וכך לא צריך להחזיק כמה זוגות משקפיים.

מאת: רוני הכהןבריאות העין13/01/162261 צפיות
כל האלטרנטיבות אפשריות ובכל מקרה אפר נכון להיום לטפל ברוב בעיות הראייה במהירות וביעילות רבה על יד הרכבה של משקפי ראייה, הרכבה של עדשות מגע או ביצוע של תיקון ראייה בלייזר.

מאת: ניב אבןבריאות העין31/12/151437 צפיות
ישנן לא מעט חברות אשר מייצרות ומשווקות עדשות מגע מעולות לשימוש של אנשים שזקוקים לתיקון של בעיית ראייה כזו או אחרת. המבחר הרחב מאפשר לבחור את סוג העדשות אשר מותאם בצורה הכי טובה שניתן אל מצב הראייה והצורה של האישון על מנת לקבל את איכות הראייה הכי טובה שאפשר.

מאת: שרון צרפתיבריאות העין30/12/151389 צפיות
כאשר העיניים שלנו סובלות מיובש אנחנו סובלים מתחושות של טשטוש וראייה שאינה יציבה, דבר זה נכון פי כמה עבור אנשים אשר מרכיבים עדשות מגע אשר מוצאים את עצמם ללא כל יכולת להרכיב את העדשות מכיוון שהתחושה של חוסר הנוחות ממש מתחלפת עם תחושה של כאב ככל שהשעות עם העדשות על עיניים יבשות חולפות להן. מה הפיתרון?

מאת: הכותבבריאות העין08/11/152264 צפיות
מה זה קטרקט? קטרקט הוא תופעת דליחות ועכירות המופיעה בהדרגתיות על עדשת העין ופוגמת כך בתפקוד הראייה. קטרקט מביא לתחושה של חוסר נוחות בעין, כפל ראייה וטשטוש, עם עלייה חדשה במספר עדשות משקפיי הראייה.

מאת: ניב אבןבריאות העין30/07/151461 צפיות
ברבות השנים החלו ליצר עדשות מגע אותן מרכיבים על האישון עצמו אשר מייצרות את תיקון הראיה הנדרש בהרכבה פשוטה ומהירה שאף יכולה להוריד את המספר של העדשות בשל אותה קרבה ישירה עין האישונים. עדשות דיספו מציעות יתרונות רבים ואנחנו רואים כי אנשים רבים בוחרים בהן בתור הפתרון לבעיית הראיה, גם כאשר ישנם ניתוחים לתיקון בעזרת לייזר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica