חפש מאמרים:
שלום אורח
27.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שרטוט קווי מתאר

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/2009679 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
שרטוט קווי מתאר
גבות מהוות מסגרת לפנים
נטע לי בר אור פורסם: 26/03/09 12:44

וחשוב לעצב אותן כהלכה. למעשה, הגבות יוצרות את הבעת הפנים, במידה והגבה שלך חדה מדי וגבוהה מדי את עלולה לשדר מראה כועס ולא ענייני.

לכן יש חשיבות רבה לעיצוב הגבות. יש נשים שעושות זאת לבדן אך רוב הנשים פונות למעצבת גבות כדי שתעשה עבורם את המלאכה. באופן עצמאי קשה מאוד לעצב את הגבה כהלכה, משום שאנו מתקשות לראות את האיזון בין גבה לגבה, לכן צריך עין "נוספת" כדי ליצור את האיזון הנדרש. בנוסף, את עלולה ליצור נזק לגבה הן ע"י מריטה בלתי פוסקת של הגבה שיכולה לגרום לאי צמיחת השיער, כמו כן הסרת שיער מהגבה ויצירת חור בגבה. לכן ההמלצה היא להפקיד את גבותיכן בידי מישהי מקצועית ומהימנה.

בשוק יש היצע נרחב של מעצבות גבות. לרוב נשים בוחרות בקוסמטיקאית שלהן או לחילופין מישהי שמתמחה אך ורק בעיצוב גבות. השיטות הקיימות בשוק מתחלקות לשלושה: פינצטה, חוט ושעווה. נשים רבות גם סובלות מגבות דלילות, במקרה זה ניתן לבחור במס'' אופציות למילוי: הן ע"י איפור קבוע והן ע"י צביעת הגבות. המילוי הוא פתרון ל3 שנים ואילו צביעת גבות הן רק למשך שבועיים בלבד.

כמובן שניתן גם לאפר את הגבה בעזרת עיפרון גבות מיוחד או בעזרת צללית בעלת גוון דומה. אך עם ברצונך פתרון קבוע יותר ההמלצה היא לפנות לאיפור קבוע כדי למלא את הגבה.

למעשה, הסוד בעיצוב גבות הוא התאמה למסגרת הפנים. במידה ויש לך פנים ארוכות וצרות גבות עגולות יכולת לתת מראה יותר רך ועגול. פרמטר חשוב בוא גם מבנה האישיות, גבות דומיננטיות מעידות על מישהי עם עוצמה, גבות יותר רכות מתאימות למישהי יותר עדינה וכך הלאה.

במידה ובחרת לעצב את הגבות לבד אז יש לנו מס'' טיפים עבורך, בכל מקרה לא יזיק לדעת.

גבות אמורות להתחיל עם קו העין, כדי לסמן זאת הניחי עפרון בקצה האף, במידה ויש שערות מיותרות לכיוון של הקו המחבר של הגבה יש להסיר את השערות המיותרות. זכרי גבות קרובות מדי יוצרות מראה לא נכון אך חשוב גם לא להרחיק את הגבות יותר מדי. הקו הנכון הוא בתחילת העין.

בנוסף, נהוג לגזור את הגבה כדי ליצור מראה מסודר, כדי לעשות זאת רצוי לסרק את הגבה כלפי מעלה ואז בעדינות לגזור את המיותר.

מרכז הגבה צריך להיות במרחק של 2\3 מתחילת הגבה. חשוב ליצור מרכז גבה ולא ליצור מראה שטוח של הגבות, במידה והגבות שטוחות נוצרת הבעה אדישה. ההמלצה היא גם לא ליצור מראה של גבה קצרה מדי, הגבה הרי אמורה לתחום את קוו העין וגבה קצרה יוצרת הבעה קצת מעופפת ולא עניינית. לחילופין, אם הגבה שלך ארוכה מדי היא עלולה ליצור מראה נופל ועייף. לכן חשוב ליצור את האיזון הנדרש בהתאם למבנה העין ולמבנה הפנים.

ולסיום חשוב לנקות ולעצב גבות פעם בחודש, מריטה אינטנסיבית מדי יכולה לגרום למראה דל ומלאכותי.
במידה והתהליך המריטה כואב מומלץ לעצב את הגבות לארח האמבטיה כשיש אדים שמלחחים את העור, כך מלאכת המריטה תהיה פחות כואבת.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פורטל הקוסמטיקה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פורטל הקוסמטיקה

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09883 צפיות
מבחר אינסופי של מכוני יופי מציעים לנו את "היופי המושלם" בעזרת איפור קבוע. איפור שאינו נמרח, לא נעלם ומדגיש את קווי המתאר הטבעיים. איפור קבוע גם נותן מענה לטשטוש פגמים ולהדגשת תווי פנים, במיוחד עבור הגיל המבוגר. האיפור הקבוע החל להיכנס לשוק בארץ לפני כ--18 שנה, ורק מס'' קוסמטיקאיות העזו להשתמש בו. אך כיום רוב מכוני היופי מציעים איפור קבוע, כחלק מתהליך הטיפוח.

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09911 צפיות
כן, איפור מאפשר לנו להדגיש יופי טבעי, ליצור יופי שונה, לרענן מראה עייף ואף להסתיר פגמים או סתם לרענן את המצב רוח . האיפור קיים עוד משחר ההיסטוריה. יש עדויות לשימוש באיפור במצרים העתיקה, יוון העתיקה ואף במצרים העתיקה. מרבית תכשירי האיפור הופקו מחומרים טבעיים .

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09847 צפיות
אך מה לגבי האיפור? איך ניתן לבחור איפור שהכי יחמיא לקווי מתארייך? כן, אין לזלזל בסוגיית האיפור, ניתן לומר כי הוא אולי המרכיב החשוב ביותר. השאלה הנשאלת היא: האם כדאי לבחור באיפור מהודר או באיפור טבעי? שהרי חתונה זה אירוע מרגש, וביום מיוחל זה הכול יתועד. הרי לא תרצי להיראות חיוורת או מאופרת בכבדות. אז מה עושים? ובכן יש כמה פרמטרים חשובים בבחירה נכונה של האיפור לאותו ערב קסום.

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09851 צפיות
כן, כולן רוצות עור מושלם, בוהק וצעיר. אך מה לעשות שרוב הנשים לא התברכו בגנטיקה ברוכה וגם אם נפל בחלקן הזכות, הרי שמזג האוויר בישראל נותן אותותיו לכל עור באשר הוא. הקוסמטיקה נותנת מענה לכל בעיות העור, אומנם איננו יכולים להילחם בתנאים אקוטיים כמו גיל ותורשה אך בהחלט ניתן לשפר את מרקם העור ולהשיג תוצאה אופטימאלית. בגיל צעיר הבעיות השכיחות הן בעיקר אקנה ובגיל מבוגר נתמודד עם עור עייף, אקנה והזדקנות העור.

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09956 צפיות
האקנה אף "זכתה" ברבות השנים לאין ספור מונחים כגון: חצ''קונים, פצעים, פצעי גיל ההתבגרות ועוד. כן, הבעיה מוכרת ועם זאת כאשר האקנה "מלבב" אנחנו מרגישים חסרי אונים ומעט כעורים. אז מה עושים? ראשית כדאי להבין מה זה בעצם אקנה ומהם הגורמים לכך. אקנה למעשה מבטאת חוסר איזון הורמונאלי בגוף, לכן מייחסים זאת בעיקר לגיל ההתבגרות, גיל בו חלים שינויים הורמונאליים.

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09854 צפיות
מאז שהלייזר פרץ לחיינו חלו המון שינויים. ניתן להצעיר עור, להסיר שיער ולהסיר משקפיים לתמידות. אם פעם אנשים שחבשו משקפיים זכו ללעג מהסביבה ולגינויי כנא י{בתקופה שכל משקף היה מיקרוסקופ} כיום, אפשר לנוח על זרי דפנה ולראות ללא צורך בעדשות.

מאת: פורטל הקוסמטיקהאיפור10/05/09850 צפיות
השתלות שיער כיום נעשות בקליניקות הנבחרות לאנשים הסובלים משיער דליל או מבעיית התקרחות קשה ביותר. השיער הוא מרכז עולמנו אצל הגבר הוא מסמל צעירות ואצל האישה חיוניות ובריאות. השתלות השיער נעשות כיום בטכניקות רבות אצל הקליניקות הנבחרות. יש מספר סוגים להשתלות השיער כאשר הקרחות הם על כל הראש כאן מתבצעת השתלה כוללת אולם כאשר הקרחת מתחילה בצעדיים או בפדחת שם לוקח הרופא מספ

מאמרים נוספים בנושא איפור

מאת: אלי, מינרלזאיפור09/12/19691 צפיות
ככל שרבים מאיתנו מתוודעים יותר למה שאנחנו מכניסים לגופנו (שייק ירוק! מזון ללא גלוטן!) ולתהליכי ריפוי והחלמה טבעיים, אנו הופכים להיות מודעים יותר גם לגבי מה אנו שמים על העור שלנו.

מאת: ליאוראיפור03/11/161242 צפיות
קורס איפור מקצועי, מאפשר השתלבות בתעשיית האופנה, היופי, הקולנוע, והטלוויזיה. בוגרי ובוגרות הקורס, משתלבים בעבודה במגזינים, רשתות איפור, עיתונים, טלוויזיה וכדומה.

מאת: אילה כהן איפור17/05/161154 צפיות
אני מאפרת מקצועית כבר כמעט 14 שנה , רציתי ואני רוצה להגדיל את קהל הלקוחות שלי , איך אני עושה את זה בצורה הכי טובה ? כנסו למאמר הבא

מאת: אבי דוידיאיפור09/05/16989 צפיות
טיפים שימושיים לאיפור נכון ובריא עם עדשות מגע באופן יומיומי.

מאת: אילה כהן איפור28/02/161034 צפיות
רוצה להראות הכי טוב ביום הולדת שלך .? כנסי למאמר ותראי איך לעשות את זה.

מאת: אילה כהן איפור21/12/151163 צפיות
אני מאפרת הרבה בחורות דתיות ,ואני רוצה לתת כמה טיפים לבחורות כאלה אייך הן יכולות לאפר את עצמן ,בצורה כזאת שהכיסוי ראש ישתלב יפה עם האיפור

מאת: אילה כהן איפור19/11/151443 צפיות
היי לי קוראים אילה כהן ואני כותבת הרבה על הצלחה בעולם האיפור , הפעם כתבתי מאמר על איך את יכולה להצליח בכך שתשתפי פעולה עם בעלי מקצוע אחרים בעולם האיפור

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica