חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מבצעים ושימור לקוחות

ראשית כל צריך לומר שבימים האחרונים המון בני אדם מחפשים לבצע קנייה רק אם יש על המוצר שרצו הנחה חסר תקדים. יש אנשים שמציינים שבמידה ולא תהיה הנחה הם מוכנים לחכות המון זמן, על אף שהמחיר נמוך על כל פנים. בכל עת בשנה אפשר לראות מבצעים או הנחות למוצרים שונים, הודות לכך שחנויות מנסות מטודות שונות בשביל להצליח למכור. אין ספק שכאשר קונים בחנות מתי שיש הנחות או מבצע ים אז יש הרגשה יותר סבירה. בימים האחרונים ניתן למצוא בפשטות במרשתת הנחות ומבצעים נהדרים, הודות לטכנולוגיה ולאתרים האחרים בתחום. כנזכר לעיל צריך לעשות בדיקה מעמיקה של השוק באינטרנט, בטרם רוכשים מוצר כלשהו.

הנחות מ-5% ועד 90% - איך זה ייתכן?

צריך לזכור שלא מותר לעסק לנסות לשדוד את הלקוח ולא לספק הנחות, עקב זה שבמהלך השנים לקוחות יבינו שהעסק  שולח מבצעים  לשווא. בפועל כנראה שלקוחות בימים אלה לא עוסקים בגזירת קופונים, למרות שניתן למצוא הנחה מדהים בעיתונים מחד גיסא. מצד שני יש דרך אפשרית לחסוך כסף והיא מבצעים הניתנים מדקה לדקה כפי שאומר הצרכן אמנון אהרונוב. בארצות כמו פולין נהוג לעשות בחינה מעמיקה של השוק לפני רכישה של מוצר, בנגוד לארצות כמו הולנד בהן בודקים הנחות בקפדנות על-ידי המלצות של מומחים כמו פרופסור שאול שטילמן. נשים וגברים כבר הבינו שלא רצוי להתפשר על ברירה צרכנית לא אידיאלית כמו הנחה שניתנת במכשיר נייד. ברמה האינטנשיונלית גברים ונשים מחפשים מבצעים  שיסייעו לחסוך כסף בשנית ברכישה חוזרת במקביל.

רמי רכש מוצר והוא הבין אחר כך שהיה מדובר במוצר סטאנדרטי שנקנה בלי ספק ללא הנחה משמעותית. לדעתי רכישה ללא הנחות עושים כשיש מבצעים  הניתנים באותו רגע על-ידי מתודה של משיכת גברים ונשים במהרה ע"י הצעות מחיר זולים, כיוון שכיום כאמור נשים וגברים מבצעים יותר קניות לחלוטין. אנשי מחקר אומרים שאם הנחה תבוא מתוך כך שמוכר מחפש יתרון פיננסי מינימאלי תביא באופן מעשי לצמיחה במכירות, היות ומחיר נפלא מושך יותר נשים וגברים המחפשים הנחות. חברי הטוב בוריס נודלמן טוען שרוב הסיכוים שהוא אף בשנים קודמות לא עשה בוחן שוק לפני רכישה מהצד האחד. מאידך גיסא כנכתב למעלה כולם כבר יודעים שבלי סקר שוק קשה למצוא מבצעים  איכותיים. מחמת העובדה הזו אני מציין שמומלץ לחפש ברירה אחרת להנחה היותר טובה או הנחות בקניה.

מבצעים מחזירים לקוחות

ישנם שיטות אחרות לתת הנחות ללקוחות שפונים פורמאלית לגופים המספקים הנחה מינימלית, כיוון שיש מתודה שנחשבת למטודה היותר טובה למתן מבצעים  לצרכנים שונים במשק. מומחים לצרכנות גורסים שעדיף למקסם גדילה של הנחות שיביאו להוזלה מרגע לרגע, אף על פי שמבחינה פיננסית עסקים המספקים מבצעים  מצליחים כספית. בעקרון עסקים מרוויחים הרבה לרוב מלקוחות חוזרים, באותה עת לפעולה המביאה לקוחות בכל תקופה לעסק באופן ראנדומלי. קריטי לעסק רגיל המוכר מוצר מיטבי לשקול הנחות. רוב הלקוחות מסתכלים על מבצעים  בעין חשדנית ובמצעים בחינה מעמיקה של השוק מקיף לפני קנייה, באנטגוניזם לאופן האורגינאלי בו לקוחות פעלו בשנים עברו. כנזכר לעיל יש להבין שעקב המהפכה הצרכנית עולה הצורך לתת הנחה גדולה ללקוחות.

לפי מיטב הבנתי אין ספק שצריך לחכות בשביל שיהיה מבצע או הנחה, כיוון שההצעות מחיר יכולים להיות נמוכים נורא. הודות לכך שהחנויות כ"כ רוצות להיפטר מהמלאי שלהם,  ניתן להתבונן הרבה הנחות או מבצעים בעיקר בזמן סוף עונה. רמי ורינת גורסים שביצעו רכישה בעת האחרונה המון בגדים בקצת כסף יחסית, הודות להנחה שקיבלו. הנחה לרשת בינלאומית ניתן רוב הסיכוים לקבל בחנויות שלה מסביב לתבל, אבל יש ארצות כמו אמריקה דובאי וקנדה שבאופן מעשי ייתכן ולא תוכלו לקבל שם הנחה או מבצעים  שונים. במטרה לקבל את המחיר הכי סביר בכל אפשרות,  שווה לבחון ולחפש הנחות באינטרנט. הנחה מינימלית מסוגלת להתנייד לרוב בין אחוזים מעטים לבין עשרות אחוזים.

 תגיות המאמר: מבצע, מבצעים, הנחות, הנחה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ecpm מתחמה בקידום אתרים וכן שיווק באינטרנט. ecpm מציעה שירותי שיווק באינטרנט וקידום אתרים במחירים חסרי תקדים וללא תחרות. מתחייבים לתוצאות!

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ecpm - קידום ושיווק באינטרנט

כול אישה הייתה רוצה שבן זוגה יציע לה נישואין בצורה רומנטית ומיוחדת, בצורה שהיא תוכל לספר לכל החברות ולהשוויץ ביצירתיות וברומנטיות של החבר שלה, ולגרום להם למות מקנאה.

אם אתם עומדים לערוך אירוע אתם בוודאי מכירים את כאב הראש הכרוך במציאת אולם פנוי ומתאים לכל הדרישות, בחירת להקה או די ג'יי שיקפיץ את האורחים לרחבה,

מאת: ecpm - קידום ושיווק באינטרנטפסיכומטרי17/11/11830 צפיות
אם ברצונכם לקבל ציון מעל הממוצע, יש לראות איך מומחה לומד וללמוד ממנו. לגמרי יש דוקטרינות נפרדות ללמוד ולעבור קורס פסיכומטרי. אף אל פי שיש מרצים צעירים וטובים, דני ואביגיל שעברו בימים אלה קורס פסיכומטרי מציינים שכדאי שיהיה מרצה בעל ניסיון.

בתקופה האחרונה כדי לקבל הנחות מה שאתם צריכים לבצע זה רק להיכנס לאינטרנט ולוודא אתרי מרשתת שונים. בשביל למשוך בלהט לקוחות חדשים, ישנם הרבה בתי עסק וכולם רוצים לספק הנחות או מבצעים.

מאת: ecpm - קידום ושיווק באינטרנטעסקים - כללי04/03/111206 צפיות
עקב זה שבכך אפשר להקטין את הנזקים הנגרמים מתוך כך מהקור, גברים ונשים מציינים שכשקר להם הם מחפשים לרוב מזגנים שיסייעו להם לעלות אידיאלית את הטמפרטורה. ברמה המינימאלית כשחם לבני אדם הם טוענים שרצוי להפעיל מזגנים על קור לאחר מכן על מנת לקרר את הדירה כשאין ברירה אחרת, למרות שמזגן שיופעל פעם נוספת יכול לקרר את בזריזות.

מאת: ecpm - קידום ושיווק באינטרנטאינטרנט - כללי04/03/111110 צפיות
ישנם הרבה נימוקים להעסיק ממחה אבטחת מידע. במדינות כמו אוקראינה, שוויץ, מרוקו וארה"ב בני אדם רבים כבר הבינו את השיטות וההסברים לפיהם בוחרים ממחה אבטחת מידע שעשה קורס אבטחת מידע. דני וקורל שעשו בחינה מעמיקה של השוק במטרה לבדוק חברת אבטחת מידע טובה טוענים שרצוי לבחור חברה בעלת נסיון שמראה גם צמיחה בטכנולוגיה ובשיטות העבודה שלה. הודות לטכנולוגייה המתקדמת בתחום המחשבים, בזמן האחרון ניתן אפילו לפרוץ למחשב דרך סלולרי.

מאת: ecpm - קידום ושיווק באינטרנטעסקים מקוונים04/03/111096 צפיות
בכנס כספי שנערך באיטליה בשנים עברו טענתי שבדקתי הטבות והשפעה עקב כך על נטייה של נשים וגברים לקנות מוצרים בפלאפון, במקביל למאטודה שבה שירותי דילים מציעים פלטפורמה מיטבית אם אסכם. מהצד האחד שירות הטבות חסר תקדים לא יסתפק בשקילת הצעות במהירות בלי לדסקס עם גברים ונשים על ההשפעה הכלכלית.

מאמרים נוספים בנושא שימור לקוחות

מאת: רונית אלפסישימור לקוחות11/11/19424 צפיות
מועדון לקוחות הוא כלי עסקי ושיווקי מאוד חזק ומשתלם, לכן חשוב מאוד לנהל אותו נכון. לקוח שיצא מהמועדון אולי לא יחזור אליו, ולכן חשוב ללמוד איך לנהל את מועדון הלקוחות של העסק שלכם כך שיתווספו אליו לקוחות כל הזמן ולא ייגרעו ממנו, כי ניהול נכון של מועדוני לקוחות משמעותו הגדלת הרווחים של העסק שלכם.

מאת: ישראל רף שימור לקוחות09/07/19852 צפיות
מתנות לחגים, ובעיקר כאשר מדובר על מתנות ממותגות לראש השנה, הופכות את המותג שלכם לא רק לזכיר אלא גם לאהוד ולאהוב, ומחברות אותו לערכים של צמיחה, טיפוח, שגשוג, נאמנות ומסירות. אנו מציעים לכם עשרות עציצים ממותגים, אשר יוכלו להעביר את ערכי המותג שלכם הלאה, ולהעניק חוויה בלתי נשכחת ללקוחות, לספקים ולעובדים שלכם.

מאת: ישראל רף שימור לקוחות29/10/181071 צפיות
מוצרי פרסום, לחיזוק הקשר האישי והעסקי עם הלקוחות. החברה שלכם מחפשת אפיק שימור לקוחות, שמצליח להעמיק את הקשר הערכי אליכם, הנכון ביותר לעשות זאת באמצעות מסרים ממותגים בעציצים, שמהווים מוצרי פרסום, וישמשו אתכם עבור מתנות לאירועי חברה, מתנות לעובדים בחג, מתנות ללקוחות ועוד. למה דווקא עציצים ממותגים כמוצרי קידום מכירות?

מאת: ישראל רף שימור לקוחות05/06/18496 צפיות
מוצרי הפרסום הם מתנות שיכולות לקדם את העסק לחזק את הקשרים עם העובדים והלקוחות הקיימים או פוטנציאליים. המידע שנושאת המתנה שמונחת על השולחן במשרד בצורה זו יכול העסק להיכנס לתודעה של הסובבים שקולטים את השם והלוגו לכן עציצים ממותגים מוצרי הפרסום היעלים ביותר, מתנה מקורית במיוחד טבעית וירוקה ומשמחת את העין ומחממת את הלב.

מאת: רוי ורלשימור לקוחות11/06/17738 צפיות
Money management has an affect on every part of your life. You must take charge of your finances if you want to be in life. The following tips provided here will get you easily manage your money.

מאת: אבי דוידישימור לקוחות11/08/16930 צפיות
שירותי הפצה מקצועיים לבעלי עסקים שמחפשים איכות ויודעים לזהות אותה.

מאת: ישראל רף שימור לקוחות04/02/16921 צפיות
מתנות ממותגות לפסח, גם בחגים אפשר לתת מתנה ממותגת, בין אלמנט שיווקי למתנה רצינית, היצע מרשים שיכול להתאים לכל גוף, ולהציג אפשרות נהדרת להגיע לחג הפסח ולהגיש לאנשים שונים מתנות שהיה שווה לחכות להן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica