חפש מאמרים:
שלום אורח
16.06.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ייעוץ כלכלי למשפחה-כשיש את הכלים הנכונים הכל נעשה פשוט

מאת: רז מילרכלכלת משק בית26/01/20111169 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כמה פעמים חיפשתם את העכבר שזולל לכם את הכסף?ייעוץ כלכלי למשפחה יסייע לכם למצוא אותו ולשים לו מלכודת מתאימה.

חברים יקרים, לנהל משפחה זה בדיוק כמו לנהל עסק העסקים הכי משגשגים סביבכם מנוהלים ביד רמה תודות לסוללת יועצים מכובדת שמותירה חותמתה בצורת מזומנים שנצברים בקופת העסק.משפחה אמנם לא זקוקה לסוללת יועצים אבל כל משפחה בהחלט זקוקה לשרות של ייעוץ כלכלי למשפחה שיסייע לכם לסלול את דרך המלך אל חיי כלכלת משפחה נכונה.

כלכלת משפחה מתחילה בבני זוג שמכניסים שכר חודשי ומנסים לאזן בין הוצאות להכנסות, ייעוץ כלכלי למשפחה יסייע לכם להבין שנושא של כלכלת משפחה אינו רק איזון בין הכנסות לבין הוצאות אלא גם תכנון רחב ידיים וארוך טווח שנוגע לנקודות רגישות בעתיד כמו תכנון לרכישת רכב, רכישת דירה, מימון גני ילדים, בתי ספר, לימודים אקדמאים ועוד.את התכנון העתידי כדאי לעשות כבר בתחילת חיי המשפחה שכן כל העתיד נשען על כלכלת משפחה הנתונה, במרבית המצבים חיי המשפחה מתרחבים בעוד שגודל כלכלת משפחה נותר דומה פחות או יותר ולמצבים אלו יש הכרח לעשות תכנון מוקדם ומדויק עד כמה שניתן.

ייעוץ כלכלי למשפחה נוגע בנקודות הרגישות ביותר בתחום של כלכלת משפחה ולוקח את הנושא של כלכלת משפחה ונובר אל נבכי נשמתו עד איתור הפריטים המשמעותיים שמובילים אל השינוי המיוחל.

ייעוץ כלכלי למשפחה מרים את כלכלת המשפחה להיות יציבה, מתוכננת, ידועה וניתנת לניבוי אלמנטים אלו יבטיחו לכם ביטחון כלכלי לאין שעור ושקט נפשי שטרם ידעתם.אם הנושא של כלכלת משפחה מדיר שינה מעינכם, כמו מעיני משפחות רבות בישראל ובעולם בכלל, הגיע הזמן לעשות שינוי, כי הפתרון הוא בקיים והוא נגיש וכל שעליכם לעשות זה לבקש זאת לעצמכם. ייעוץ כלכלי למשפחה הוא הדרך הנבונה ביותר לתכנן את העתיד הכלכלי שלכם ולהחליט בשביל עצמכם לאיזה כיוון אתם צועדים, כלכלת משפחה אינה עוד משימה פשוטה שתוכלו להמר על איכות ביצועה, כלכלת משפחה היא מטלה מורכבת וארוכת טווח שעשויה לקבוע את העתיד הכלכלי של הצאצאים שלכם ושל המשפחה שלכם ומין הראוי שתייחסו לה את מלוא הרצינות הראויה לה, ייעוץ כלכלי למשפחה יסייע לכם לעשות כן.

ייעוץ כלכלי למשפחה יסייע לכל להכיר לעומק את נתוני כלכלת משפחה נוכחית שלכם וכן את כלכלת המשפחה העתידית שצפויה לכם.כאשר יש לכם סתימה בביוב או בצנרת אתם נעזרים באיש מקצוע ומשלמים כמה מאות שקלים וודאי לא מנסים לעשות זאת בעצמכם, ממש כשם כך, יהיה זה אבסורד גמור לקחת סיכון שהשפעתו על עתיד המשפחה שלכם היא אקוטית ולנסות לנהל את כלכלת המשפחה שלכם ללא ייעוץ  על ידי גורם מקצועי.

ייעוץ כלכלי למשפחה אינו חסכון של מאות שקלים כמו במקרה השרברב,אלא הוא חסכון עצום לטווח הארוך שנמדד לא רק בממון אלא בשקט נפשי ובביטחון כלכלי שיסייע לכם להעביר לילדכם רוגע ובטחון שמשפחות רבות מייחלות לו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

רז מילר

משפחה חוסכת - לחסוך במיותר וליהנות ממה שאפשר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רז מילר

מאת: רז מילרזכויות הפרט17/02/111180 צפיות
"מימוש זכויות רפואיות" זה ממש נשמע כבר כמו קלישאה אבל זה ברור לכולם שאם וכאשר צריך לממש את אותם זכויות אז כדאי לעשות את טוב ולקבל את מה שמגיע לנו,וזה לא תמיד כל כך קל...

מאת: רז מילרהשוואת מחירים13/02/111161 צפיות
מעבר דירה זה כאב ראש לא קטן בכלל,זה תמיד כרוך בהמון סידורים ותיאומים מתישים וכאשר אנחנו מגיעים כבר לשלב המובילים אנחנו בדרך כלל כבר ממש מותשים והיינו שמחים שמישהו יעשה לנו את הכל...שיהיה הכי מקצועי ,עדין ,וכמובן זול.

מאמרים נוספים בנושא כלכלת משק בית

מאת: שלום כהןכלכלת משק בית27/11/161622 צפיות
משפחת יוחננוף הקימה את רשת מרכולי יוחננוף בשנת 1992 כאשר החברה החלה את דרכה כחברה סיטונאית. כיום, הרשת מנוהלת על ידי האחים והאחיות למשפחת יוחננוף

מאת: שלום כהןכלכלת משק בית27/11/161492 צפיות
רשת יוחננוף הינה רשת ענפה ומיוחדת של סופרמרקטים אשר מתמחה גם בשוק ירקות ופירות עשיר במיוחד אשר נותן אווירה של שוק.

מאת: לילך קורןכלכלת משק בית05/07/161464 צפיות
אנשים רבים בוחרים היום פתיחת פיקדון בבנק במקום תוכנית חיסכון רגילה. שוק הפיקדונות גדל והשתנה בשנים האחרונות. יש היום סוגי פיקדונות שיש להם יתרונות רבים והם מחליפים בהצלחה תוכנית חיסכון. יש למשל פיקדון מובנה שבו אתם לא מסכנים את הקרן. יש לכם פוטנציאל רווח כמו בהשקעה בשוק ההון...

מאת: יעל אורןכלכלת משק בית14/12/142467 צפיות
בישראל של ימינו, אין כמעט משק בית שלא מתנהל בתוך עולם של חוסר וודאות כלכלית, הוצאות בלתי נשלטות ותחושה של "כיבוי שריפות". כל הוצאה לא מתוכננת, מטלטלת את כל המשפחה ויוצרת דאגה. לעיתים אף אין צורך בהוצאה לא מתוכננת כדי לחוש מצוקה פיננסית אמיתית, והתחושה של אובדן דרך מלווה את ההתנהלות הכלכלית של המשפחה יום יום. רבים מאיתנו חשים בפליאה כי למרות שאנחנו ממשתכרים היטב וממש לא בזבזנים, אנחנו "רודפים אחרי הזנב של עצמנו", בכל מה שנוגע לניהול הכספים של המשפחה.

מאת: מיכל אהרוניכלכלת משק בית24/08/142663 צפיות
סקר של כלכליסט ומכון מדגם שנערך בחודש אוגוסט שנה שעברה קבע כי הוצאה חד פעמית ובלתי מתוכננת גדולה על 70% מהציבור. 33% ממעמד הביניים ענה כי לא יוכל בשום אופן לעמוד בהוצאה כזו. ומה איתך?

מאת: בן סגלכלכלת משק בית18/08/142715 צפיות
מינוס בבנק הוא מנת חלקם של רוב הישראלים. חלק נקלעו אליו בשל תאוות קניות, אחרים מממנים את הלימודים האקדמאיים היקרים, קבוצה נוספת התרגלה אליו לאחר שרכשה את הבית והחלה לשלם את המשכנתא, ואחרים התוודעו אליו לאחר בוא הילדים. השאיפה לצאת מהמינוס משותפת לכולם, אך רק מעטים עושים זאת בסופו של דבר.

מאת: בן סגלכלכלת משק בית18/08/142666 צפיות
כלכלת המשפחה הוא תחום שנוגע לכל אחד ואחד מאיתנו, כיוון שהוא עוסק באחד המשאבים החיוניים לנו – הכסף שלנו. הדרך שבה אנו מנהלים את כלכלת המשפחה משפיעה על היכולת שלנו להתקיים בכבוד בתקופת הפנסיה, על מה שנוכל לתת לילדים כאשר הם יגיעו לנקודות המשמעותיות בחיים כגון לימודים אקדמאיים, חתונה, הבאת ילדים וקניית דירה, ועל היכולת שלנו להגשים את החלומות שלא הגשמנו עד כה כי הם עולים הרבה מאד כסף.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica