חפש מאמרים:
שלום אורח
16.06.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

זכויות רפואיות אל מול מימוש זכויות רפואיות

מאת: רז מילרזכויות הפרט17/02/20111180 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שני מונחים אלו וודאי מוכרים למרביתכם. זכויות רפואיות אנו יודעים שיש לכולנו, מימוש זכויות רפואיות היינו רוצים לעשות בשלמות ככל שניתן.

מימוש זכויות רפואיות הפך להיות בשנים האחרונות נושא מדובר דווקא בשל הפער בין אותן הזכויות המגיעות לכם לבין המימוש החלקי שהנכם מצליחים לנצל ולקבל, אם בשל בורות וחוסר ידע ואם מטעמים אחרים.

מימוש זכויות רפואיות נוגע בכל אותן בעיות רפואיות בעבר ובהווה הנגרמות מכל סיבה שהיא, בין אם אימונים קשים בצבא, בין אם תאונת דרכים, בין אם תאונת עבודה ובין אם כתוצר של מחלה חלילה. בין אם אתה עובד עצמאי, בין אם אתה שכיר ובין אם אתה עקר בית כמובן זה נוגע לשני המינים, וודאי יש לך אפשרות של מימוש זכויות רפואיות שאינך יודע את הדרך אליה.

לכן אם חלית, נפגעת, נפצעת או שובשה בריאותך בדרך כלשהי, הינך זכאי לקבל מימוש זכויות רפואיות על ידי אי אלו מהגורמים הבאים: ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות הביטוח הפרטיות, משרד הביטחון או קרנות הפנסיה השונות.

כמובן וזה כבר לא סוד שאף אחד לא אוהב לשלם, כך גם כל הגופים הרשומים מעלה... אבל הם חייבים לשלם. מימוש הזכויות הרפואיות שלך הוא זכות מלאה שלך כאזרח מדינת ישראל, פניה נבונה אל גוף מקצועי שמתעסק בנושא של מימוש זכויות רפואיות יכול לסייע לך בכל התהליך ולהפוך אותו לפשוט, מהיר ומשתלם.

מימוש זכויות רפואיות בצורה מקצועית יבטיח לך מימוש מלא של זכויותיך על פי החוק.

חברה מקצועית שמתעסקת בנושא של מימוש הזכויות הרפואיות יכולה לתת לך ייעוץ ראשוני ולפרט בפנייך את שלל הזכויות המגיעות לך על פי חוק, תוכל לתת לך הדרכה והמלצות כיצד לפעול והכי טוב, תוכל לפעול בעבורך. מימוש זכויות רפואיות בדרך זו יחסוך לך כאבי ראש וטרטורים מיותרים ויבטיח לך שתקבל את הכספים והתקציבים המגיעים לך כנקבע מבעוד מועד בחוקי המדינה.

דוגמא: אדם שבמהלך שירותו הצבאי התחיל לסבול מכאבי ברכיים כתוצאה מהאימונים הגופניים הסזיפיים יכול להמשיך ולסבול מכאבים אלו גם לאחר הצבא, באם מגיע מצב כאבי הברכיים לכדי בעיה שמגבילה את התנהלות אורח החיים של אותו אדם ובאם אינו יכול לעסוק בפעילויות כמו ספורט ואימונים

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

רז מילר

משפחה חוסכת - לחסוך במיותר וליהנות ממה שאפשר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רז מילר

מאת: רז מילרהשוואת מחירים13/02/111161 צפיות
מעבר דירה זה כאב ראש לא קטן בכלל,זה תמיד כרוך בהמון סידורים ותיאומים מתישים וכאשר אנחנו מגיעים כבר לשלב המובילים אנחנו בדרך כלל כבר ממש מותשים והיינו שמחים שמישהו יעשה לנו את הכל...שיהיה הכי מקצועי ,עדין ,וכמובן זול.

מאת: רז מילרכלכלת משק בית26/01/111170 צפיות
אין מה לעשות,אם מישהו רוצה לעשות משהו וזה יכול להיות כל דבר,הוא צריך את הידע לעשות את זה.אפשר כמובן ללכת ללמוד את זה כמה זמן שזה לוקח ואפשר לקבל עזרה וליווי ממי שכבר יודע את זה ולחסוך את זמן הלימוד וכמובן הרבה כסף.

מאמרים נוספים בנושא זכויות הפרט

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט16/10/222402 צפיות
צו הריסה מנהלי הוא אחד מהצעדים הקיצוניים ביותר שנוקטת רשות מקומית כלפי תושביה. צו כזה כולל בתוכו לוח זמנים צפוף במיוחד, ועל כן חשוב לפעול כנגדו במהירות האפשרית, אך גם תוך מקצועיות ומומחיות, כי אין פה זמן לטעויות. למשרד בנימין קלינגר נסיון רב בביטול צווי הריסה בכל הארץ! מהו צו הריסה מנהלי? ככלל, צו הריסה הוא הוראה של אחד מגופי השלטון להרוס מבנה. צו הריסה מנהלי הוא הוראה כזאת שניתנת על ידי וועדת התכנון והבנייה המקומית, מהנדס הוועדה, או ראש יחידת האכיפה, מכוח סעיף 221 לחוק התכנון והבנייה, תשכ"ה-1965 (להלן: חוק התכנון והבנייה). על מנת להוציא צו הריסה מנהלי כאמור צריך שיתקיימו התנאיםבהמשך:

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט22/08/221521 צפיות
עם כניסתו של תיקון 116 לחוק התכנון והבניה הרבה יותר קשה לבטל צווי הריסה מנהליים. במקרים רבים לאחר שהצו הודבק בכניסה לנכס פונה בעל הנכס לעורך דין לייעוץ. עו"ד מנוסה יפנה את הלקוח או יפנה בעצמו ליועץ תכנוני בכיר שיכין חוות דעת מומחים שתוגש כתמיכה לבקשה לבת המשפט המוסמך לעקוב או ביטול צו ההריסה המנהלי. השופט רואה לפניו את תצהיר מפקח הבנייה המתאר את הבניה ללא היתר ומצד השני מאוד חשוב שתהייה בידו גם חוות דעת מומחים שתשקף את המצב בשטח ותתיחס לבניה החדשה ככל וקיימת. משרד בנימין קלינגר הינו הכתובת לעניין זה.

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט22/01/221598 צפיות
הוצאת צו הריסה מנהלי היא אחת הסמכויות החזקות ביותר שיש לוועדה המקומית לתכנון ובנייה. המשמעות הקשה של הצו היא הריסת מבנים ללא הליך שיפוטי שמברר לעומק את טענות הצד שזכויותיו נפגעות, ולכן השימוש בסמכות זו צריך להיות זהיר ולאחר הפעלת שיקול דעת רציני בלבד!

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט11/10/211587 צפיות
צו ההריסה לבנייה לא חוקית בוטל מדובר במבני מגורים שנבנו ללא היתר • השופטת כתבה כי היא מודעת לכך שההחלטה עשויה לאפשר בפועל את המשך הבנייה ההחלטה, ניתן להניח, עשויה לעורר ביקורת באשר לתוצאותיה ולהשלכותיה האפשריות בשטח – וגם לכך התייחסה השופטת: "אינני מתעלמת מן העובדה כי מדובר בבנייה בלתי חוקית שלא קיים לגביה 'אופק תכנוני' שיאפשר את אישורה ולפיכך דינה, ככל הנראה להיהרס. אינני מתעלמת גם מן העובדה כי השארת הבנייה שבוצעה בכפוף לצו ההפסקה המינהלי בלבד עלולה לאפשר את המשך הבנייה ודורשת הקצאת משאבים משמעותיים לאכיפת צו ההפסקה.

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט28/06/211448 צפיות
באמצע בדיקות הבטיחות: כיצד קרס המגדל בפלורידה? לצד מרוץ נגד הזמן בחיפוש אחר ניצולים בעיירה סרפסייד שליד מיאמי, בארה"ב תוהים כיצד מגדל בן 12 קומות קרס לפתע פתאום באישון לילה. העבודות על הגג, האדמה שתועדה שוקעת בצילומי לוויין והקרבה לאוקיינוס: אלו ההשערות שהועלו על ידי המומחים. מושל פלורידה הבטיח חקירה מהירה: "נביא תשובות" כן לצערנו זה קרה היום ובנינים קורסים. רצוי בבנינים ישנים ו/או כאלו הנמצאים בסיכון לבצע בדיקת יציבות.

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט20/02/211077 צפיות
בשל המצב הכלכלי הקשה, רבים חוזרים כעת לגור עם ההורים ומפצלים את דירת המגורים. פיצול דירה ללא היתר מעלה את החשש כי העירייה או הרשות המקומית תוציא נגד המפצל צו הריסה, אשר יוריד הכול לטמיון. מה עושים בסיטואציה כזאת, ואיך אפשר להתמודד עמה?

מאת: בנימין קלינגרזכויות הפרט24/10/201520 צפיות
תיקון 101 לחוק התכנון והבניה, הידוע בכינויו "חוק הפרגולות","פטור מהיתר" או "רפורמת הפרגולות" (החוק עצמו מצורף כאן), מציע הרבה יותר סמכויות לוועדות המקומיות והמרחביות, ובמקביל מאפשר לא מעט הקלות או פטור למי שרוצה להוסיף בחצר ביתו ו/או בעסק אלמנטים כגון דק, מסלעה, מחסן, פרגולה, גדר, סככת כניסה, סככת חניה וכד'. החוק גם קובע הליך מקוצר לסגירת מרפסת, תוספת ממ"ד ועוד. שימו לב שבמקרים מסוימים יש פטור מלא מהיתר ודיווח, ובמקרים מסוים יש אמנם פטור, אך עדיין חובה לדווח באמצעות טופס על ההקמה של העבודה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica