חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רפלקסולוגיה ממזרח עד מערב

מאת: אביב יועציםרפואה משלימה01/02/2011663 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

למהפכה הטכנולוגית במאה התשע עשרה היו השלכות רבות על חיי האדם, אולי יותר מכל מהפכה אחרת בהיסטוריה האנושית. התפתחות הטכנולוגיה והפצתה הובילה לאירועים ותופעות שעד לאותו רגע נראו כדמיונות פרועים מנותקים מהמציאות. מי בכלל שיער לנפשו שיום אחד האדם יוכל לעוף כמו ציפור בין העננים? ומי בכלל תיאר לעצמו עידן בו נשים יצאו לעבוד וירוויחו כסף ממש כמו גברים?

ומי תיאר לעצמו שהרפואה תתקדם כל כך ותצליח לעשות בשגרה את מה שפעם נחשב בגדר נס ...

תחום הרפואה הוא תחום שללא ספק בנה עצמו אודות להתפתחות הטכנולוגיה. יחד עם זאת, נדמה כי ככל שהרפואה מתקדמת כך גם מתרבה תפוצת המחלות וגורע מכך סוגי המחלות, מעולם לא היה עידן רווי מחלות כמו היום. צעירים ומבוגרים כאחד סובלים היום ממחלות שונות ומשונות שפעמים רבות למרות האמצעים הטכנולוגים והידע שעומד לרשותו של הרופא, אין הוא מסוגל לתת מענה מספק למטופל. פעמים רבות התרופות בפועל אינן יעילות ופעמים רבות גם לבכירים שברופאים אין צל של מושג מניין הגיעה המחלה, במיוחד כשמדובר באנשים צעירים. הדוגמאות למחלות מסוג זה הן רבות- מיגרנות, בעיות מפרקים, בעיות במערכת העיכול, והרשימה עוד ארוכה. אוזלת ידה של הרפואה המערבית הטכנולוגית אינה נדירה במצבים אלו, ולכן פעמים רבות אנשים מוצאים את עצמם תרים אחר פתרונות אלטרנטיבים.

תחום אחד כזה שהצליח במימדים חסרי תקדים, הוא תחום הרפואה הסינית. הרפואה הסינית נשענת על הפילוסופיות מהמזרח הרחוק הגורסות כי אל גוף האדם יש להתייחס כאל מכלול, כשם שיש לבחון כל דבר אחר ביקום. מכאן שכאשר אדם נופל למשכב יש לבחון את בריאותו הכללית, כמו גם את מצב רוחו, וגישתו הכללית לחיים ורק כך ניתן למצוא את שורש הבעיה ולטפל בה. זאת בניגוד לרפואה המערבית שמתמקדת בטיפול באיבר החולה ועושה זאת פעמים רבות על ידי דיכוי הסימפטומים של המחלה, למשל מיגרנות מטופלות על ידי כדורים המאלחשים את האזור בו מורגש הכאב ראש, אך לרוב לא יודעים מדוע הן מופיעות.

לדעת רבים התחום המוצלח ביותר ברפואות האלטרנטיביות מהמזרח הרחוק הוא תחום של רפלקסולוגיה.

רפלקסולוגיה היא פילוסופיה רפואית שלפיה כף הרגל היא מפה של גוף האדם כולו. כף הרגל מחולקת לעשרים ותשעה אזורים שכל אחד מהם מייצג אזור אחר בגוף האדם. בכל אזור יש נקודות רבות שלפי רפלקסולוגיה לחיצה על אותן נקודות תשפיע ישירות על האיבר אותן הן מייצגות. כך למשל לחיצה על אצבעות הרגליים תביא להקלה בבעיות בסינוסים.

אנשים רבים מעידים כי רפלקסולוגיה עזרה להם במקום בו הרפואה המערבית נכשלה מלאבחן ולטפל בתחלואיהם. אנשים אלו,לאחר שביקרו את כל הרופאים המומחים פנו מחוסר ברירה למטפל המתמחה בתחום של רפלקסולוגיה, ולאחר סדרה של טיפולים של רפלקסולוגיה, חשו הקלה משמעותית במצב הבריאותי שלהם. להפתעתם הרבה המטפל מתחום של רפלקסולוגיה אף ידע לאבחן את הבעיה ולא רק לטפל בא. זאת מכיוון שכאמור רפלקסולוגיה, כמו תחומים אחרים ברפואה הסינית, שואפת למצוא את מקור הבעיה ולטפל בגוף כולו ולא רק באיבר החולה. עבור אנשים אלו רפלקסולוגיה הצליחה להשיב להם את איכות חייהם מבלי התערבות אגרסיבית או כימית בגופם.

המסקנה המתבקשת היא שכאשר חלילה צרה בריאותית נופלת עליכם, במקביל לפנייה לרופא מומחה יש צורך לגשת למרפאה המתמחה בתחום של רפלקסולוגיה- יתכן מאוד ויהיו אלו המטפלים של רפלקסולוגיה שיצליחו בסופו של דבר לסייע לכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161118 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161409 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161264 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16983 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16934 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16828 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16837 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא רפואה משלימה

מאת: nirרפואה משלימה23/08/19868 צפיות
בעקבות ההמלצה שלא לתת תרופות נגד צינון לילדים מתחת לגיל שש, מה בכל זאת ניתן לעשות להקל על התופעה השכיחה

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18833 צפיות
הבחירה הטובה ביותר של האדם תתבטא בתוצאותיה של אותה הבחירה. אם הבחירה הייתה נכונה תוכלו לדעת זאת רק כאשר תראו תוצאות. הטיפולים הבריאותיים השונים שמציעה הרפואה הקונבנציונלית בעלי המון צדדים. על מנת להשיב את הגוף לאיזון, לחזקו, להאיץ טיפול והחלמה מומלץ לשלב טיפול משלים.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18786 צפיות
כל סוג כאב בסופו של דבר כשהוא נהפך לבעיה כרונית, יהיה מוגר כטורדני. כאבי גב, צוואר, ראש ועוד.. אלו חלק מדוגמאות לסוגי כאב שכשאר הם הופכים לבעיה כרונית מאוד מאוד קשה לחיות אתם.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18693 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/06/18529 צפיות
היש פתרון טבעי לכאב כל שהוא? קצת קשה להאמין.. בעולם שכולו מלא פתרונות תרופתיים, מכשר, ניתוחים ועזרים רפואיים נוספים קצת קשה להאמין שיש משהו שממש טבעי במאת האחוזים עבור אלו הסובלים מכאבים שונים. במאמר שלפניכם נכיר לכם את שיטת הטיפול אוסטאופתיה שמבוססת על טהרת הטבעיות בלבד.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה31/05/18474 צפיות
רפואה טבעית משמע פתרון בריא יותר לבעיות הבריאותיות השונות. לעיתים, כשאדם חש ברע הוא ייקח את התרופה הראשונה שהוא ימצא בביתו ולעיתים? ייקח מנה כפולה.. "רק שיעבור מהר".. וכמו כן דוגמאות רבות נוספות לנזקים שאנחנו עשויים לעשות לעצמנו באמצעות שימוש לא נכון בתרופות, או בכלל מקרים שיכולתם להימנע משימוש שכזה כיוון שיש פתרונות נוספים טבעיים ובריאים הרבה יותר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/04/18484 צפיות
לעיתים, מצבים בריאותיים שונים מגיעים ממתחים, מקרים נפשיים, טראומות, פגיעות פיזיות ומגוון סיבות שהן.. לעיתים גופך עשוי לאותת לך שהוא זקוק למנוחה או שהוא זקוק שיבדקו אותו לעומק והעיקר הוא באמת לעשות זאת ולהיות קשוב אליו ולא לתת לעומס היומיומי להשכיח את חשיבות הכאב ולהזניח את עצמך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica