חפש מאמרים:
שלום אורח
16.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כוחו של האינטרנט

מאת: לוי לורןאינטרנט - כללי07/02/20111015 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קשה לפתוח עיתון מבלי להיתקל ב"אינטרנט" באחת הכתבות או באחד המאמרים. סיפורי ניסים ונפלאות של אנשים ה"מפליגים" במרחבי האינטרנט, עושים לילות כימים, מגלים צפונות עולם ומסתריו, עוברים מיבשת אחת לאחרת בלחיצת כפתור. מתכתבים אף משוחחים עם אנשים שונים המצויים בכל קצות תבל.

כוחו של האינטרנט רב מכוחם של כל אמצעי התקשורת ההמוניים המוכרים לנו זה מכבר. כוחו בכך שהוא אישי יותר מאשר רדיו או טלוויזיה. כוחו גם בכך שהוא מציע מגוון אפשרויות רב ועשיר הרבה יותר מכל אמצעי תקשורת אחר.  כאן אתה יכול למעשה לכלול את כל האפשרויות העומדות לרשותך גם בכל אמצעי התקשורת ההמוניים: בעיתון, ברדיו, בטלוויזיה ובקולנוע גם יחד. כאן גם עומדים לרשותך כל אמצעי התקשורת האישיים: בדואר, בטלפון, בפקס.

בדורנו מלאכת המחשב הצליח, ואחת מפסגות הישגיה הוא האינטרנט. נראה כאילו לוח המקשים והמודם הפכו להיות נקודה ארכימדית, באמצעותם ניתן להניע את העולם כולו במסלולו.

אמצעי תקשורת אחרים כמו: טלוויזיה, גילו זה מכבר את סכנת ההתמכרות הקיימת במיוחד אצל בני נעורים. סכנה זו קיימת גם אצל משתמשי האינטרנט, אשר כוחו הממכר אינו נופל מכוחה של הטלוויזיה, משתמשים אלו עלולים להפוך במהירות למתמכרי האינטרנט. סכנה זו חמורה במיוחד משום שסף הגירוי של משתמשי האינטרנט, עם האמצעים החדישים של מציאות מדומה.

כולנו מכירים את הנוסח חוק חינוך חובה. האם האינטרנט מסייע בהשגת מטרות החינוך האלו? או שמא עלינו להתחיל לפקוח עין לראות מה דמות האדם שאנו מחנכים תוך שימוש באמצעי טכני זה? מה תהיה זיקתו של בוגר מערכת החינוך, אשר אלו הם אמצעיה, לעמו? לארצו? לשפתו? לערכי התרבות שאנו מעוניינים שירכוש לעצמו? או שמא אנו מחנכים את "אזרח העולם", התלוש מסביבתו, חסר זיקה ברורה לשפת עמו, מנותק מסביבתו הקרובה, מארצו, מהחברה שהוא חי בה, מעמו וממורשתו התרבותית.

האם האינטרנט מפתח זיקה קרובה יותר לחבר ולשכן, או לזה הנמצא מעבר לים, איתו אני מתכתב, דן ומשוחח? האם משתמש האינטרנט יהיה קשור יותר לחבריו לכיתה, או לחבריו לקבוצת הדיון באינטרנט, הפזורים בכל קצות תבל, שמעולם לא היו תחת קורת גג אחת, וספק אם יהיו פעם במחיצה אחת, ועל הכול ספק אם הם בכלל קיימים במקומות שהם מצהירים כי הם שם. האם משתמש האינטרנט הוא אומנם "אזרח העולם", או שמא הוא תלוש מכל סביבה וחברה, המשווע לעזרה בבדידותו, ומנסה למצוא חברה בלתי מוגדרת במקום בלתי מוגדר.

חששות אלו ואחרים הם נחלתה של כל חברה המפתחת שימוש נרחב באינטרנט. אולם שאלות אלו חייבות לעמוד בהדגשה דווקא כאן בארץ. לנוכח מצבו ומעמדו של עם ישראל וגורלו בדורות האחרונים, ובמיוחד לנוכח המתרחש בדורנו בארץ ובתפוצות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

לורן לוי

גיא טק שירותי מחשוב

ניתן לפנות אלינו בטלפון: 1700-555-477

או במייל: guy.tech3@gmail.com

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לוי לורן

מאת: לוי לורןרשתות חברתיות03/09/12740 צפיות
רשת האינטרנט היא מקור הנאה גדולה לילדים. הבעיה בפעילות באינטרנט, כמו בהרבה תחומים אחרים, היא שלא תמיד ניתן לדעת מתי עוברים הילדים לפעילות שעלולה לגרום להם נזק.

מאת: לוי לורןמחשבים וטכנולגיה - כללי17/02/11963 צפיות
במצב הטכנולוגי של היום, חברות וארגונים שונים בעולם, הטמיעו רשתות תקשורת כחלק ממערך ביצוע העבודה השוטפת במרבית תחומי העיסוק שלהם.

מאת: לוי לורןמחשבים וטכנולגיה - כללי11/02/111129 צפיות
כאשר אתה רוצה להתקין מצלמות אבטחה לבית או מצלמות אבטחה לעסקהדבר הראשון הוא לבדוק מה הדרישות הספציפיות שלך ממערכת האבטחה.אנשים חושבים שלהוציא סכומי עתק על מצלמות אבטחה כדי לרשת את העסק או הבית או כל מקום אחר שיקר לכם.

מאת: לוי לורןמחשבים וטכנולגיה - כללי09/02/111081 צפיות
האם המחשב שלך לא פועל? האם לפתע המחשב שלך נכבה ופועל מחדש? רגע לפני שאתה קורא לטכנאי מחשבים ומבזבז כספים מיותרים קרא את מאמר זה ותחסוך זמן וכסף ע"י תיקון המחשב בעצמך.

מאת: לוי לורןמחשבים וטכנולגיה - כללי03/02/11922 צפיות
התפתחות של הטכנולוגיה מאפשרת למספר רב יותר של אנשים לעבוד בביתם לפחות חלק מימי השבוע. יש להתפתחות זו יתרונות וחסרונות.

מאת: לוי לורןמחשבים וטכנולגיה - כללי30/01/111163 צפיות
לאחרונה פשטה אופנה חדשה לגנים והיא :הגן השקוף" או ה"אח הגדול". גן שבו מתעדות מצלמות אבטחה מכל זווית את הילד שלנו לאורך כל היום.

מאת: לוי לורןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/01/11870 צפיות
מהם הכישורים והידע שצריך לדעת טכנאי מחשבים? איזה שירותים נותן טכנאי מחשבים? במאמר זה אשתדל להקנות לך את כל הפרמטרים למדידת טכנאי מחשבים מקצועי ואמין.

מאמרים נוספים בנושא אינטרנט - כללי

מאת: רוןאינטרנט - כללי28/07/191368 צפיות
לימודי הסייבר פותחו בהתאם לצורך הלאומי להגנת מהקאינג, על מנת להבטיח רמה מקצועית גבוהה, מהימנות וידע עדכני לכל העוסקים בתחום.

מאת: רוןאינטרנט - כללי24/06/162180 צפיות
מאמר על אתר קופונים

מאת: יוסי לויאינטרנט - כללי02/05/162160 צפיות
כולם היום קונים צפיות ביוטיוב על מנת למתג את העסק שלהם, זה מתחיל בזמרים וממשיך לבעלי עסקים גדולים / קטנים, מומלץ בחום רב לבחון את האופציה לרכוש צפיות איכותיות ממשתמשים בחו"ל הריי שהדבר יכול לתרום לכם רבות למיתוג ולהפוך לגדולים, העין קובעת ומייצרת מציאות.

מאת: ליאוראינטרנט - כללי22/02/162235 צפיות
תרגום אתרים בעזרת חברת שירותי תרגום, בעלת מוניטין, מביא לתוצאה טובה מאוד. תרגום אתרים שמתבצע היטב, מאפשר להקים אתר חדש, שמיועד לקהל יעד חדש.

מאת: מאיר סוויסה אינטרנט - כללי07/01/162217 צפיות
מובילים בשרון כולנו זקוקים לחברת מובילים בשרון מקצועית ואמינה על מנת לעבור דירה, לשנע מטענים שונים ולהוביל חפצים ממקום למקום. חברת מובילים בשרון מספקת מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין היתר הובלת דירות, הובלה עם מנוף לפינוי חפצים גדולים מקומה גבוהה ודירות גג, הובלת מטענים בעיר וברחבי הארץ וכן שירותי אריזה, פריקה ואחסון. חשוב לבחור חברה אמינה ובעלת מוניטין טוב בענף, מומלץ לחתום על חוזה מסודר הכולל פירוט העבודה, עלות, ביטוחים ואחריות.

מאת: vodplaceאינטרנט - כללי28/10/152006 צפיות
אנשים רבים מחפשים באינטרנט כתבות מעניינות, לא תמיד הם מוצאים את האתרים המתאימים בשבילם, רוב האתרים שהם פוגשים רציניים מדי ומלאים בחדשות לא מעניינות או רלוונטיות בשבילם ואתרים אחרים עושים את זה בצורה ילדותית מדי ורכילותית. אנשים מחפשים אתרים שנמצאים 'באמצע' ומכילים כתבות מקור מעניינות על מגוון נושאים החל מנושאים כללים כמו היסטוריה, תרבויות בעולם, בריאות, לייף סטייל, ספורט ופשע ועד לנושאים קצת יותר טכנולוגים כמו משחקים, אפליקציות וסלולרי.

מאת: Segev Sigronאינטרנט - כללי19/08/151911 צפיות
אתר אינטרנט הוא נכס חשוב לכל עסק בשוק. הסיבה, בפשטות, היא שאתר כזה פותח לעסק דלתות דרך המרחב הכביר שהוא מערכת האינטרנט. כמעט אין אנשים בעולם שלא משתמשים במערכת הנגישה הזו, עובדה שהופכת אותה, ברוב המקרים, לאמצעי השיווק הטוב ביותר שקיים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica