חפש מאמרים:
שלום אורח
28.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיורים

מאת: מיכאל פריריהוט 04/06/2009908 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כיורים

כיורים וסוגיהם מהווים מקור סקרנות לצרכנים רבים. עקרות הבית מחפשות כיורים עמידים בפני חומרי ניקוי, גברים מחפשים את העיצוב החיצוני ואת הפונקציונאליות לארון חדר האמבטיה. ילדים מחפשים נגישות קלה ומראה נוחה. כל אחד וטעמו המיוחד בנושא כיורים כבנושאים אחרים שלא קשורים דווקא לנושא כיורים. החברות מספקות בדרך כלל את ההזמנה. כיום אפשר אמנם להצביע על חברות מעולות מבחינה אתית ורווחיות, אבל רובנו עובדים בעצמנו גם כלקוחות של כיורים למשל, בארגונים שאינם מקפידים כל כך על עקרונות או יצירתיות. ההתעסקות במשחקי כוח פוליטיים היא מדמנה אתית נצחית. עמדה אתית טהורה תוביל אתכם אל הדלת תוך זמן קצר. הקו המפריד בין אמות מידה אתיות נעלות לבין עמדה של "אני קדוש ממך" הוא קו עדין מאוד.

‏קיימת חשיבות לשבח את הנטייה לפעולה ואת כישרון היצירתיות אולם התנהגות אתית מחייבת לפסוע ברכות בכל העניינים שלנו . תוצאות שלא התכוונו אליהן ותוצאים אפקטים משניים של רוב הפעולות שאנו עושים עולים במספרם לאין שיעור על התוצאות הרצויות ועל התוצרים העיקריים. סגירתם של רבים מבתי הספר למנהל עסקים תעשה שירות מצוין לקידומן של אמות מידה אתיות גבוהות. הדגש הסמוי ברוב התכניות ללימודי מוסמך במנהל עסקים הוא שמערכות מעולות וטכניקות מצוינות ואמינות כלפי הלקוחות שלנו וכלפי עובדי החברה שלנו עדיפות על אנשים מצוינים.

נשאלת השאלה האם יש ביכולתנו לשמור על רוחה של מגילת זכויות האדם במקומות העבודה שלנו? האם יש אפשרות שאתיקה ורווחים ילכו יד ביד, כעניין של שגרה? התקווה היא שכן, למרות שיחס של כבוד כלפי הפרט מעולם לא היה אחת מאבני הפינה של התעשייה בישראל או בארה"ב זמני האספקה ואיכות המוצרים אינם תמיד כמו שראינו בחוברת בחנות. הבשורה הרעה היא שכל אחד מאתנו הוא למעשה אדם בודד. בסופו של דבר, כל אחד מאתנו צריך להחליט בעצמו ובאמצעות חושיו וכן לעצמו מה הוא ומה הוא לא, ולפעול על פי מסקנות אלה בעקיבות, פחות או יותר. נראה שכל מי שאינו מוטרד כל הזמן מסוגיות אתיות מנותק למעשה מן העושר המפחיד והמהנה של העולם. אבל כשאנו מוטרדים מכך, המשמעות היא שאנו שוקלים לפחות את העמדה האתית שלנו ושל המוסדות שאנו קשורים עמם ‏וזו כבר התחלה טובה. כיורים הם סמל לאיכות אבל חשוב לבחון את הקנייה של כיורים הן במימד אמינות החברה המספקת את אספקת כיורים והן בזמני האספקה אצל לקוחות קודמים וכן לשים דגש על אחריות ועל עמידות המוצר. הנה למשל בתחום הכלים הסניטאריים ואביזרי האמבט החדשנות בעיצוב וכן איכות המוצרים היא חשובה ומתבטאת בחשיבות שמעניקה החברה לפרטים הקטנים כמו לאריזה, הוראות הרכבה בעברית וכן אחריות, כמה שנות אחריות מעניקה לנו החברה והיכן ניתן לממש את האחריות האם בחברה עצמה או אצל היבואן, חשוב ביותר לשים לב במיוחד לפרטים אלו.

אפשר למצוא אינפורמציה נוספת באתרים: עיצוב וכן ריצוף ואמבט

 תגיות המאמר: כיורים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכאל פרי

מאת: מיכאל פריבניין ואחזקה - כללי04/06/091374 צפיות
אביזרי אמבטיה האמבטיה וכן אביזרי אמבטיה וכן הכלים הסניטאריים וכן האריחים בחדר האמבטיה הם פריטים חיוניים ביותר בכל בית. בכל שנה מוציאות החברות השונות בארץ ובעולם סדרה חדשה של מוצרים בתחום האמבטיה וכן אביזרי אמבטיה ומתגאות במוצריהן. אביזרי אמבטיה הם מה שאנו רוכשים בשלב הסופי של חדר האמבטיה.

מאת: מיכאל פריאימון עסקי04/06/091026 צפיות
גן עדן וירטואלי לאדריכלים בסיס המידע מקטלג 9000 מוצרים על פי קטגוריות (ריהוט, תאורה, שטיחים וכו''''), 870 מעצבים ו- 150 יצרנים. "סטיילפארק" מיועד לשמש ככלי עבודה יעיל זמין ונוח לתחום אדריכלים, אדריכלים, מעצבים, מעצבי פנים, מנהלי פרוייקטים, וכל מי שמתעניין בעיצוב וכן באדריכלות.

מאת: מיכאל פריתנועת מבקרים04/06/097817 צפיות
אמבטיות הם נקראים אמבטיות, שם אנו מתקלחים ומבלים חלק מחיינו, אנשים רבים מקדישים לעיצוב אמבטיות את מיטב תשומת הלב. כיום מבין מוצרי הקרמיקה השכיחים בתחום חדרי אמבטיות את החידוש החשוב ביותר בתחום מהווים אריחי הגרניט פורצלן.

מאת: מיכאל פרימסחר אלקטרוני04/06/09964 צפיות
בריכות שחייה חברות מסחריות כיום במיוחד בעידן הסחר בבורסה חייבות למציג את עצמן בחזית החדשנות והיצירתיות. המודעות כיום לנושא השירות ללקוח היא גדולה מבעבר ולא רק כהצגת חזון לפיו "הלקוח קודם לכל" וזהו, יש צורך כאן בתוכנית פעולה.

מאת: מיכאל פריעיצוב04/06/091005 צפיות
ג'קוזי ג'קוזי זה הנאות החיים. כל צרכן חולם על סוג של ג'קוזי בדירה או בבית שלו, כיום החלום שווה לכל כיס, העידן המודרני הביא את בתי המרחצאות היקרים של פעם אל חדר האמבטיה שלנו ובמחיר סביר. מה צריכה חברה המפתחת ג'קוזי? מיומנויות טכנולוגיות וכישרון יצירתי של עובדיה.

מאת: מיכאל פריגינון04/06/091033 צפיות
דקים - עיצוב ותכנון החצר דקים הם משטחים העשויים מלוחות עץ דקים שבניהם מרווחים שמחוברים במחברים נסתרים או גלויים ומונחים מעל לתשתית מוגבהת בעלת מוקדי עיגון כמו בטון. המרווחים בין הלוחות מונעים עיוות מכוון שמדובר בחומר חי שמתפשט ומתכווץ בטמפרטורות משתנות. ההגבהה חשובה לצורכי ניקוז,ולהעברת צינורות אינסטלציה .

מאת: מיכאל פריבניין ואחזקה - כללי04/06/091079 צפיות
חדרי אמבט חדרי אמבט הם המקום המצוין להדגיש את האיכות שלכם בבית. אמר מישהו חכם הדברים נמצאים בפרטים הקטנים. היוונים ידעו מעט מאוד על המתרחש מסביב לעולמם בפלנטת כדור הארץ בטח שלא לפי המדען קופרניקוס או המדען ניוטון ובטח שלא פרופסור איינטשטיין.

מאמרים נוספים בנושא ריהוט

מאת: tiloniריהוט 12/11/20578 צפיות
אז קנים בית חדש? מזל טוב! סוף סוף יש לכם האפשרות לרכוש את דירת החלומות שלכם ולא לגור בשכירות. סוף סוף תוכלו לעצב את הדירה בדיוק לטעמכם, לבחור את צבע הקירות, הריצוף או הפרקט, הוילונות ועוד. זה עכשיו זה שלכם!

מאת: רוני הכהןריהוט 16/09/20422 צפיות
מה מוביל את הצרכנים לרכישה של מיטה בשנת 2020? כן כל הפרטים.

מאת: אבי דוידיריהוט 16/02/20971 צפיות
עבודה נכונה עם צבע עץ לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מאת: ניב אבןריהוט 09/01/201050 צפיות
זה דבר אחד להניח סחורה ולרכוש ציוד עבור יצירה של חנות פעילה, וזה דבר שונה לחלוטין לעבור על פני כל מה שחנות צריכה על ידי עיצוב חכם.

מאת: דוד כהןריהוט 07/02/19893 צפיות
צימרים הם מקור פרנסתם של משפחות רבות בישראל. התחרות על הצימרים הולכים וגוברת מדי שנה ואנשים רבים מעדיפים להשכיר לילה בצימר מאשר במלון, בשל הקרבה לאטרקציות השונות, ההנאה מהאווירה הפסטורלית, הפרטיות וכמובן המחיר האטרקטיבי יותר. אחד המדדים החשובים ביותר המבדילים בין צימרים איכותיים לבין צימרים פחות אטרקטיביים הם הרהיטים ועיצוב הגינה במקום.

מאת: דוד כהןריהוט 30/01/19846 צפיות
איך לבחור חדר שינה ולמקם את המיטה ושאר הרהיטים באופן אופטימלי במרחב החדר ולבסוף להתאיםם לריהוט תאורה וצבעים

מאת: רוני הכהןריהוט 16/01/19858 צפיות
אם שואפים לשדרוג חכם של הדירה, צריכים לחשוב חכם ולהציב שטיח pvc במקום זה העשוי חוטי בד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica