חפש מאמרים:
שלום אורח
25.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קלנועיות,אופני הרים ומה שביניהם

מאת: רן אברהםמוטוריקה14/03/20118088 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קלנועיות מיועדות במיוחד עבור אנשים הסובלים מקושי בהליכה, בדרך כלל מבוגרים, אך גם אנשי תחזוקה במפעלים, בקיבוצים, במושבים ובכפרים מעדיפים לנהוג על קלנועית בשל יכולתה להגיע לכל מקום. קלנועיות יגיעו גם למקומות שאי אפשר להגיע ברכב רגיל כמו שבילים ומקומות הומי אדם.

קלנועיות מאפשרות ניידות ונגישות, הגעה לכל מקום בקלות ובנוחות.

השם קלנועית במקור שייך לקיבוץ אפיקים, בו נמצא מפעל הקלנועיות הוותיק ביותר בארץ. השם הותר לשימוש הציבור הרחב לאחר שהמפעל אישר זאת. כיום, הדגמים המקוריים וייחודים של הקלנועיות, כמעט ואינם מזכירים את קלנועיות כפי שרבים זוכרים אותן מבעבר, ככלי רכב איטי ומסורבל שאינו יפה לעין. הדגמים החדשים בעלי עיצובים מקוריים ומתאימים לשימושים רבים כמו הקטנועית, כשילוב של קטנוע וקלנועית המעניקה נסיעה נוחה וקלה בתוך העיר.

קלנועית היא כלי אלגנטי, קטן ויעיל, מעוצב להפליא ומעורר אהדה והתפעלות בקרב אנשים. התפעלות גם מעיצוב המוצר ומאיכותו וגם מיכולתו של היושב בתוך קלנועית לשלוט בתנועתו ולהתגבר על קשייו.קלנועית היא כלי זול, שקט, בטוח, יוקרתי ומפנק בהפעלתו הנוחה. קלנועית אינה מזהמת את האוויר וסביבת חיינו.  בתקופתנו, השאיפה היא לעבור לאנרגיה חלופית ככל שניתן על כן קלנועיות הן כלי רכב חשמלי העונה על צורך זה. בנסיעה על קלנועית, ניתן לנהוג מצידה הימני או השמאלי. קלנועיות הן בעלות מושב גבוה, עצירת קלנועית מתבצעת באופן מיידי ונעשית ע"י הרפיית הדק ההפעלה ולא ע"י בלם רגלי, באופן המגביר שליטת הנוהג בכלי ובטיחותו.

כיום בכלל ניתן להתאים את אותן קלנועיות למטרות הספציפיות של כל אחד ואחד. ישנן קלנועיות מיוחדות לשטחים הרריים וישנן כאלו שיותר מתאימות למישורים. התחזוקה של אותן קלנועיות גם הוא פשוט להפליא ממש כמו הנהיגה בהם. כל מה שצריך זה פעם ביום לחבר לחשמל להטענה (לרוב בזמן השינה) ופעם בחצי שנה להביא אותן לביקורת במרכז מוסמך לטיפול ותחזוקה של קלנועיות. חשוב כמובן לא לפתח יותר מדי ציפיות בקשר לאותן קלנועיות

כמעט בכל ספורט , אופני הרים ואופניים בכלל, אנו משתמשים בכל משקל גופינו תוך כדי אימון. לא כך בענף אופני הרים. אופני הרים יתנו לך לשבת על האופניים ולהישען על הכידון ובכך להעביר חלק עקרי ממשקל גופך לאופניים ההרים. אופני הרים יישאו את משקלך במקומך ובכך יורידו לחץ מכל גופך. לרכב על אופני הרים קל מאוד, אופני הרים יכניסו אותך לכושר בזמן קצר ובמאמץ מינימאלי.

אופניים גדולים או קטנים מדי למידתו של הרוכב, יהיו תמיד פשרה כואבת, גם אם הם מצוינים, ונקנו במחיר מציאה. שיקול ההתאמה למימדיכם צריך להיות השיקול הראשון במעלה מבחינתכם. מה היא המידה הנכונה? קשה להסביר בהתכתבות, אבל נציין שאופניים באים במספר גדלים מצומצם יחסית. המידה מצוינת ע"י אות או מספר.  המידה המתאימה לכם עשויה להשתנות בין סוגי אופניים שונים.

 תגיות המאמר: קלנועיות, אופני הרים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קידום אתרים- SEO

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רן אברהם

מאת: רן אברהםנישואין22/02/12821 צפיות
בשנים האחרונות שמלת כלה עברה מהפכה של ממש ואל השמלות המאסיביות והלבנות, הצטרפו שלל שמלות בצבעים נועזים. השמלות העכשוויות לכלה מופיעות בגזרות הדוקות, עשויות מבדים אווריריים וקלילים ומשדרות מראה נינוח ורגוע יותר

מאת: רן אברהםנישואין22/02/12874 צפיות
בשנים האחרונות שמלת כלה עברה מהפכה של ממש ואל השמלות המאסיביות והלבנות, הצטרפו שלל שמלות בצבעים נועזים. השמלות העכשוויות לכלה מופיעות בגזרות הדוקות, עשויות מבדים אווריריים וקלילים ומשדרות מראה נינוח ורגוע יותר

מאת: רן אברהםנישואין22/02/12854 צפיות
בשנים האחרונות שמלת כלה עברה מהפכה של ממש ואל השמלות המאסיביות והלבנות, הצטרפו שלל שמלות בצבעים נועזים. השמלות העכשוויות לכלה מופיעות בגזרות הדוקות, עשויות מבדים אווריריים וקלילים ומשדרות מראה נינוח ורגוע יותר

מאת: רן אברהםריהוט 16/06/111239 צפיות
לחברת פולירון ישנם מעת לעת מבצעים מיוחדים, אשר עשויים לסייע לציבור ברכישת מזרנים מתאימים. כמו כן מציעה חברת פולירון לההיות חבר מועדון לקוחות, אשר כל חבר במועדון לקוחות זוכה להטבות והצעות ייחודיות.

מאת: רן אברהםטיפול בעור02/06/111282 צפיות
תהליך הטיפול של הסרת קעקועים בלייזר אורכו כמספר טיפולים בלבד, אורכו של טיפול כמו הסרת קעקועים עם התערבות כירורגית הוא חד פעמי בדרך כלל.

מאת: רן אברהםהדברה26/05/111030 צפיות
הדברה ירוקה היא הדברה נקייה מחומרים כימיים. לעיתים, ניתן לראות שיטות הדברה ירוקה אשר בהם מופיעים חומרים כימיים, אך חשוב לציין שלשיטה ספציפית זו יש מטרה לחסל מזיקים מוגדרים מראש בלבד. כמו כן, אם וכאשר ישנה התערבות של חומרים כימיים בהדברה ירוקה, ברוב המקרים מדובר בחומרים אשר מתפרקים בקלות, ולא יוצרים הצטברות של רעלים באדמה.

מאת: רן אברהםתחבורה ורכב - כללי16/05/111245 צפיות
השוק של קלנועיות מחולק לשלושה קטגוריות עיקריות: קלנועיות קטנות ומתפרקות, קלנועיות בינוניות, קלנועיות גדולות. לכל קטגוריה יתרונות וחסרונות משלה, וטרם רכישה יש לדעת ולהבין הכל לחיוב או לשלילה.

מאמרים נוספים בנושא מוטוריקה

מאת: רוני הכהןמוטוריקה28/01/18611 צפיות
היום רואים יותר ויותר סוגים של רכב היברידי אשר מציע את הנוחיות של נסיעה ברכב שעובד עם תדלוק רגיל, לצד האפשרות הנוחה לא פחות שכוללת טעינת הבטרייה והתנעה חשמלית של הרכב לנסיעה שקטה מאי פעם. מה זה אומר לגבי ענף ייצור כי הרכב בשנים הבאות?

מאת: אמיר פטיטומוטוריקה22/09/142648 צפיות
אם אתה רוצה לדעת איפה אפשר לעשות קורס נהיגה ספורטיבית בישראל אז הגעת למקום המושלם. הסיבה היא שהרבה אנשים שמחפשים איפה אפשר לעשות קורס נהיגה ספורטיבית חושבים כבר בהתחלה על למצוא קורס כזה בגרמניה או במדינות אחרות באירופה.

מאת: ELDADמוטוריקה03/08/142139 צפיות
קוילאברים לרכב הם מערכת בלימת זעזועים שכיום מותקנת באלפי רכבים בישראל, לרבות רכבי שטח גדולים שכידוע סופגים את כמות הזעזועים הגדולה ביותר כאשר הם בשטח. הנה מידע חשוב בנושא.

מאת: רוני מיכאלמוטוריקה08/08/132043 צפיות
כאמור, ברכב ובתעשייה אבל גם בבית - למשל במאוורר ובמוצרים חשמליים אחרים, וגם בתעשייה הרפואית, טכנולוגיה מדעית מתקדמת ובמפעלים.

מאת: ליאת מנדלסוןמוטוריקה07/07/131098 צפיות
אין זה סוד שניתן למצוא ברחבי מדינת ישראל המון כלי רכב על הכביש. באופן טבעי כל כלי רכב מכל סוג שהוא מכיל בתוכו מצבר. תפקידו של המצבר פשוט – לספק לכלי הרכב חשמל על מנת שזה יוכל להתניע, לצפור, להדליק אורות ואפילו לשמוע מוזיקה.

מאת: webresult - קידום אתריםמוטוריקה05/11/127897 צפיות
רוצים לדעת איך קונים מצברים בצורה נכונה ובטוחה? מאמר מאת מצברי שלו יסביר בדיוק איך עושים זאת.

מאת: עיסא פאידמוטוריקה26/10/128047 צפיות
צמיגים לא איכותיים וללא תו תקן עלולים להוות סכנה ממשית לחייהם של אלו הנמצאים בתוך הרכב ובכלל לאנשים הנוהגים בקרבת רכב זה. צמיגים לא איכותיים עלולים להתפרק במהלך הנסיעה, לגרום לרכב להחליק מחוץ למסלולו ובמקרים אף גרועים יותר להתהפך תוך כדי נסיעה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica