חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהם שירותי OCR ולמה הם חשובים לארגונים גדולים

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות01/04/20111318 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סריקת מסמכים חכמה

סריקת מסמכים ושמירתם הארכיון דיגיטלי הפכה להכרח בכל ארגון – ובמיוחד בארגונים גדולים שרוצים לחסוך את הזמן והכסף הכרוכים באחסון עשרות אלפי המסמכים הנערמים ללא הפסקה. סריקת מסמכים לפורמט דיגיטלי מאפשרת חסכון של שטח אחסון יקר, שליפה מהירה של המסמכים, אבטחה גבוהה ויתרונות נוספים רבים. עד כאן הכול טוב ויפה, אך מה עושים כאשר רוצים לבצע שינויים במסמך הסרוק כמו בכל מסמך וורד? בשורות הבאות נדבר על ה-פתרון לעריכת מסמכים סרוקים: שירותי OCR.

מהם שירותי OCR?

בשונה ממסמך שנוצר במעבד תמלילים, הפורמט בו שמור המסמך הסרוק אינו מאפשר עריכה שלו. כדי לערוך את המסמך, יש לכתוב אותו מחדש באמצעות מעבד תמלילים ורק אז לבצע בו את השינויים הדרושים. מעצבן למדי כאשר מדובר במסמכים בודדים, ובזבוז משאבים משווע כאשר מדובר באלפי מסמכים שצוברים ארגונים גדולים ומצריכים ביצוע של שינויים. אז מה עושים? מטרתם של שירותי סריקה ובפרט OCR היא לתת מענה בדיוק לבעיה זו: שירותי OCR ממירים את המסמך הסרוק למסמך רגיל ובר עריכה במעבד תמלילים. למי מיועד השירות?

שירותי OCR – למי זה מיועד?

ככל שהארגון גדול יותר, כך הוא יחסוך יותר זמן וכסף באמצעות שימוש בשירותי OCR. למשל, ספריות שרוצות להוציא גרסאות מחודשות של ספרים לא חייבות להדפיס אלפי עמודים מחדש: באמצעות שירותי OCR אפשר להמיר את הדפים הסרוקים לדפים אותם אפשר לערוך בכל מעבד תמלילים! אותו העיקרון פועל כאשר רוצים לבצע עריכה בחוזים, מאמרים, תכניות מתאר ועוד. מה חשוב לדעת כאשר משתמשים בשירותי OCR?

טיפים לשימוש שירותי OCR

כדי שהתוצאה המתקבלת באמצעות שירותי OCR תהיה אמינה וטובה, חשוב לבצע את הסריקה באמצעות נותני שירות מקצועיים המקפידים על מספר כללים חשובים:

· בחירת התכונה המתאימה – ככל שהתוכנה תהיה איכותית יותר, כך אחוזי הדיוק בעת המרת המסמך יהיו גבוהים יותר – נתון משמעותי כאשר מדובר באלפי מסמכים או יותר.

· רזולוציית סריקה – ככל שתהיה גבוהה יותר, כך שירותי OCR יספקו תוצאות טובות יותר.

· יישור טקסט – מאפשר גם כן להגיע לתוצאות טובות יותר.

רוצים לעשות שינוי? באמצעות שירותי OCR תיצרו ארכיון דיגיטלי חכם ויעיל.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

A.D.M.S Solutions Ltd מתמחה במתן פתרונות סריקה לארכיון דיגיטלי כולל סריקת מסמכים, סריקת תמונות, סריקת מפות ועוד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שי חליף

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות04/09/11972 צפיות
במאמר הקודם הסברנו מהי חשיבותה של סריקת מסמכים לניהול המידע בארגון. בשורות הבאות נפרט מה צריך לעשות לאחר שהמרנו את מסמך הנייר למסמך דיגיטלי (או כאשר מלכתחילה מדובר במסמך דיגיטלי).

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות22/08/11902 צפיות
אם בעבר מכונת הצילום עבדה שעות נוספות, בשנים האחרונות דווקא הסורק תופס תפקיד מרכזי יותר, בין היתר בשל היכולת לבצע באמצעותו סריקת מסמכים ולאחסן אותם בתוך ארכיון דיגיטלי. כפי שציינו במאמר הקודם, שירותי סריקה מסוג OCR משדרגים עוד יותר את יכולות ניהול הידע של הארגון באמצעות הפיכת מסמך סרוק או קובץ תמונה לטקסט בר עריכה. הכרות עם אופן הפעולה של השירות תאפשר לארגון לקבל תוצאות טובות יותר.

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות15/07/11979 צפיות
ההתפתחות של שירותי סריקה ובכללם ה OCR מציידות את הארגון ביכולות חדשות, השאלה היא איזה מהן מתאימות לצרכי הארגון? כדי לענות על כך נסקור במאמרים הקרובים מגמות ושימושים בעולם ה OCR.

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות01/04/111121 צפיות
נהוג לקשר באופן אסוציאטיבי בין שימוש במפות ובשירטוטים לבין צבא או חברות למיפוי. אך כיום, מספר הולך וגדל של חברות עושות שימושים שונים בשלל מפות ושרטוטים: מחברות בנייה ואדריכלים ועד לסקיצות של מוצרים בהתהוות – רבים מהם נעשים על נייר שעתיד להתקמט ולהתבלות עם השנים. רוצים לשמור על המפות שלכם חסינות מפגעי הזמן ועל הדרך לחסוך בזמן ובמקום? סריקת מפות ושרטוטים תקפיץ את היכולות של הארגון שלכם במספר מישורים.

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות01/04/111187 צפיות
כל ארגון נתקל במוקדם או במאוחר בכאב ראש מוכר: צבירה הולכת וגדלה של ניירת. גם מי שמסדר את המסמכים בארונות באופן מופתי, עדיין נשאר עם שתי בעיות גדולות – מקום ודליפת מידע: דפים ממלאים מדפים, מדפים ממלאים ארונות, ארונות ממלאים חדרים וחדרים ממלאים קומות. כך הארגון צובר עם הזמן הרים של מסמכים, שהופכים את ה"יעילות" בתיוק מסמכי נייר ללא יעילה בעליל. ומה לגבי אבטחת המידע? הכוח של הארגון טמון בידע שלו, ולכן איבוד או גניבה של מידע עשויה להוביל לתוצאות הרסניות. כיצד ארכיון דיגיטלי נותן מענה לבעיות אלה?

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות31/03/111665 צפיות
בעשור האחרון המסחר האלקטרוני מגלגל ברחבי העולם מחזור של מיליארדי דולרים מידי שנה, וכל הצדדים מרוויחים: הקונה יכול לחפש ולקנות מוצרים מבלי לצאת מהבית במחירים משתלמים, והעסק חוסך עלויות של מקום וכוח אדם. האינטראקציה בין הקונה למוכר מתאפשרת הודות לאמצעי אבטחה מתקדמים כגון טכנולוגית ה SSL, המאפשרת קנייה מאובטחת ברשת. בשורות הבאות ננסה להבין כיצד אפשר להעביר גם מסמכים חתומים בצורה אלקטרונית ולחסוך זמן וכסף?

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות05/12/101156 צפיות
יעילות יכולה לתרום בכל ארגון, אך בארגונים גדולים היא תנאי הכרחי להצלחה, בשל העובדים הרבים ותהליכי העבודה המורכבים. ייעול תהליכי עבודה בארגון גדול הוא אחד המפתחות ליכולתו להצליח בסביבה עסקית שמשתנה ללא הרף. הכוח של הארגון טמון במידע שהוא צובר, ובארגונים גדולים כמויות המידע הם עצומות

מאמרים נוספים בנושא טכנולוגיות חדשות

מאת: Droxitטכנולוגיות חדשות16/06/161220 צפיות
הגינה היא כמו עוד חלל בבית, שהוא אומנם חיצוני לו, אבל הוא חלק בלתי נפרד ממנו. לכן, עלינו להשקיע בה בדיוק כפי שאנחנו משקיעים בבית שלנו, כדי שתהיה יפה, מרשימה ותוסיף ללוק החיצוני של הבית.אם אתם רוצים גינה מהממת, קבלו רשימה כל כמה אביזרים שאתם חייבים שיהיו בה.

מאת: Droxitטכנולוגיות חדשות16/06/161139 צפיות
הגינה היא כמו עוד חלל בבית, שהוא אומנם חיצוני לו, אבל הוא חלק בלתי נפרד ממנו. לכן, עלינו להשקיע בה בדיוק כפי שאנחנו משקיעים בבית שלנו, כדי שתהיה יפה, מרשימה ותוסיף ללוק החיצוני של הבית.אם אתם רוצים גינה מהממת, קבלו רשימה כל כמה אביזרים שאתם חייבים שיהיו בה.

מאת: sharondan80טכנולוגיות חדשות23/02/16914 צפיות
אנו אולי לא מודעים לכך או חושבים על זה, אבל חיישנים, המכונים גם "רגשים", נמצאים בהרבה מאוד מקומות ובהרבה מאוד תחומים בחיי היום יום שלנו.

מאת: רותם וובזטכנולוגיות חדשות01/09/142673 צפיות
המאה העשרים הייתה מוצפת בהמצאות וחידושים בתחום הטכנולוגי אחד מהם היה המצאת המחשב האישי. המחשב באישי שהתחיל לתפוס תאוצה החל משנות ה- 80 המוקדמות, והתחיל להיות מצרך הכרחי כמעט בכל עסק.

מאת: יזמותטכנולוגיות חדשות03/08/141944 צפיות
אם עד שנה שעברה היה תחום הסלולאר עמק הסיליקון של ענף היזמות, הרי ששנת 2013 הביאה עמה ניחוחות חדשים של טרנד רענן.

מאת: רוני הכהןטכנולוגיות חדשות24/06/143585 צפיות
מיתוג מודרני מצריך שימוש בכלים טכנולוגיים שונים על מנת להגיע לחשיפה גדולה ביותר אל מול קהל היעד הפוטנציאלי.

מאת: עידן עסיסטכנולוגיות חדשות08/12/137588 צפיות
האפשרות וההצלחה בחימום בריכת השחיה שלכם באמצעות קרני השמש משתנות בהתאם לכמות החשיפה לשמש, גודלה של הבריכת שחיה, האם היא קרה במיוחד?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica