חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סריקת מפות

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות01/04/20111121 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סריקת מפות – לא מה שחשבתם...
נהוג לקשר באופן אסוציאטיבי בין שימוש במפות ובשירטוטים לבין צבא או חברות למיפוי. אך כיום, מספר הולך וגדל של חברות עושות שימושים שונים בשלל מפות ושרטוטים: מחברות בנייה ואדריכלים ועד לסקיצות של מוצרים בהתהוות – רבים מהם נעשים על נייר שעתיד להתקמט ולהתבלות עם השנים. רוצים לשמור על המפות שלכם חסינות מפגעי הזמן ועל הדרך לחסוך בזמן ובמקום? סריקת מפות ושרטוטים תקפיץ את היכולות של הארגון שלכם במספר מישורים.

סריקת מסמכים – מה זה בכלל?

בשנים האחרונות סריקת מסמכים בכלל, וסריקת מפות בפרט, הפכה לנכס צאן ברזל בארגונים רבים. הסריקה מתבצעת ע"י סורק המאפשר לשמור מסמכים על גבי מדיה דיגיטלית, למשל המחשב האישי או השרת הארגוני. באמצעות סריקת מפות ניתן ליצור ארכיון דיגיטלי של מסמכים שעד עכשיו שמרתם בארכיון הישן והמאובק... מהם היתרונות של סריקת מפות לארכיון דיגיטלי? מיד התשובות.

סריקת מפות – מדוע צריך?

מעבר להתבלות הטבעית, לאורך השנים מצטבר מספר גדול מאוד של מפות ושרטוטים שצריך לשמור ולקטלג. ללא ארכיון דיגטלי, תאלצו להתמודד עם סידור של מאות ואלפי מסמכים, עם כל מה שכרוך בכך: שטח אחסון רב, בזבוז זמן על מציאת כל מסמך ועוד. בנוסף, הדפסת עותקים של מסמכי הנייר כרוכה בעלויות נייר ודיו גבוהות. כיצד חוסכים במשאבים באמצעות סריקת מפות לארכיון דיגיטלי?

סריקת מפות – מה יוצא לי מזה?

· סדר וארגון – ניתן לסדר ולקטלג אלפי מפות ושרטוטים בקלות.

· חסכון בזמן – המסמכים ניתנים לשליפה בקלות וכוח אדם מצומצם יספיק כדי לטפל בארכיון הממוחשב שלכם.

· והכי חשוב – פגעי הזמן לא ישפיעו על המסמכים החשובים לכם.

כיצד מגנים על המידע בארכיון דיגיטלי?

לארכיון דיגיטלי יתרונות רבים, אך גם הוא אינו בלתי פגיע.אז כיצד מגנים על המידע? סריקת מפות לארכיון דיגיטלי מאפשרת גיבוי שלו באתרים מרוחקים בצורה קלה ופשוטה. כדי לשמור על המידע היקר לכם מכל, חשוב לבצע גיבוי קבוע של הארכיון שיאפשר לכם לישון בשקט.

המסמכים ממשיכים להיערם ולתפוס מקום? הפתרון שלכם הוא סריקת מפות ושרטוטים – מפת הדרכים שלכם להתייעלות ארגונית!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

A.D.M.S Solutions Ltd מתמחה במתן פתרונות סריקה לארכיון דיגיטלי כולל סריקת מסמכים, סריקת תמונות, סריקת מפות ועוד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שי חליף

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות04/09/11972 צפיות
במאמר הקודם הסברנו מהי חשיבותה של סריקת מסמכים לניהול המידע בארגון. בשורות הבאות נפרט מה צריך לעשות לאחר שהמרנו את מסמך הנייר למסמך דיגיטלי (או כאשר מלכתחילה מדובר במסמך דיגיטלי).

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות22/08/11902 צפיות
אם בעבר מכונת הצילום עבדה שעות נוספות, בשנים האחרונות דווקא הסורק תופס תפקיד מרכזי יותר, בין היתר בשל היכולת לבצע באמצעותו סריקת מסמכים ולאחסן אותם בתוך ארכיון דיגיטלי. כפי שציינו במאמר הקודם, שירותי סריקה מסוג OCR משדרגים עוד יותר את יכולות ניהול הידע של הארגון באמצעות הפיכת מסמך סרוק או קובץ תמונה לטקסט בר עריכה. הכרות עם אופן הפעולה של השירות תאפשר לארגון לקבל תוצאות טובות יותר.

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות15/07/11979 צפיות
ההתפתחות של שירותי סריקה ובכללם ה OCR מציידות את הארגון ביכולות חדשות, השאלה היא איזה מהן מתאימות לצרכי הארגון? כדי לענות על כך נסקור במאמרים הקרובים מגמות ושימושים בעולם ה OCR.

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות01/04/111187 צפיות
כל ארגון נתקל במוקדם או במאוחר בכאב ראש מוכר: צבירה הולכת וגדלה של ניירת. גם מי שמסדר את המסמכים בארונות באופן מופתי, עדיין נשאר עם שתי בעיות גדולות – מקום ודליפת מידע: דפים ממלאים מדפים, מדפים ממלאים ארונות, ארונות ממלאים חדרים וחדרים ממלאים קומות. כך הארגון צובר עם הזמן הרים של מסמכים, שהופכים את ה"יעילות" בתיוק מסמכי נייר ללא יעילה בעליל. ומה לגבי אבטחת המידע? הכוח של הארגון טמון בידע שלו, ולכן איבוד או גניבה של מידע עשויה להוביל לתוצאות הרסניות. כיצד ארכיון דיגיטלי נותן מענה לבעיות אלה?

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות01/04/111319 צפיות
סריקת מסמכים ושמירתם הארכיון דיגיטלי הפכה להכרח בכל ארגון – ובמיוחד בארגונים גדולים שרוצים לחסוך את הזמן והכסף הכרוכים באחסון עשרות אלפי המסמכים הנערמים ללא הפסקה. סריקת מסמכים לפורמט דיגיטלי מאפשרת חסכון של שטח אחסון יקר, שליפה מהירה של המסמכים, אבטחה גבוהה ויתרונות נוספים רבים. עד כאן הכול טוב ויפה, אך מה עושים כאשר רוצים לבצע שינויים במסמך הסרוק כמו בכל מסמך וורד? בשורות הבאות נדבר על ה-פתרון לעריכת מסמכים סרוקים: שירותי OCR.

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות31/03/111665 צפיות
בעשור האחרון המסחר האלקטרוני מגלגל ברחבי העולם מחזור של מיליארדי דולרים מידי שנה, וכל הצדדים מרוויחים: הקונה יכול לחפש ולקנות מוצרים מבלי לצאת מהבית במחירים משתלמים, והעסק חוסך עלויות של מקום וכוח אדם. האינטראקציה בין הקונה למוכר מתאפשרת הודות לאמצעי אבטחה מתקדמים כגון טכנולוגית ה SSL, המאפשרת קנייה מאובטחת ברשת. בשורות הבאות ננסה להבין כיצד אפשר להעביר גם מסמכים חתומים בצורה אלקטרונית ולחסוך זמן וכסף?

מאת: שי חליףטכנולוגיות חדשות05/12/101156 צפיות
יעילות יכולה לתרום בכל ארגון, אך בארגונים גדולים היא תנאי הכרחי להצלחה, בשל העובדים הרבים ותהליכי העבודה המורכבים. ייעול תהליכי עבודה בארגון גדול הוא אחד המפתחות ליכולתו להצליח בסביבה עסקית שמשתנה ללא הרף. הכוח של הארגון טמון במידע שהוא צובר, ובארגונים גדולים כמויות המידע הם עצומות

מאמרים נוספים בנושא טכנולוגיות חדשות

מאת: Droxitטכנולוגיות חדשות16/06/161220 צפיות
הגינה היא כמו עוד חלל בבית, שהוא אומנם חיצוני לו, אבל הוא חלק בלתי נפרד ממנו. לכן, עלינו להשקיע בה בדיוק כפי שאנחנו משקיעים בבית שלנו, כדי שתהיה יפה, מרשימה ותוסיף ללוק החיצוני של הבית.אם אתם רוצים גינה מהממת, קבלו רשימה כל כמה אביזרים שאתם חייבים שיהיו בה.

מאת: Droxitטכנולוגיות חדשות16/06/161139 צפיות
הגינה היא כמו עוד חלל בבית, שהוא אומנם חיצוני לו, אבל הוא חלק בלתי נפרד ממנו. לכן, עלינו להשקיע בה בדיוק כפי שאנחנו משקיעים בבית שלנו, כדי שתהיה יפה, מרשימה ותוסיף ללוק החיצוני של הבית.אם אתם רוצים גינה מהממת, קבלו רשימה כל כמה אביזרים שאתם חייבים שיהיו בה.

מאת: sharondan80טכנולוגיות חדשות23/02/16914 צפיות
אנו אולי לא מודעים לכך או חושבים על זה, אבל חיישנים, המכונים גם "רגשים", נמצאים בהרבה מאוד מקומות ובהרבה מאוד תחומים בחיי היום יום שלנו.

מאת: רותם וובזטכנולוגיות חדשות01/09/142674 צפיות
המאה העשרים הייתה מוצפת בהמצאות וחידושים בתחום הטכנולוגי אחד מהם היה המצאת המחשב האישי. המחשב באישי שהתחיל לתפוס תאוצה החל משנות ה- 80 המוקדמות, והתחיל להיות מצרך הכרחי כמעט בכל עסק.

מאת: יזמותטכנולוגיות חדשות03/08/141944 צפיות
אם עד שנה שעברה היה תחום הסלולאר עמק הסיליקון של ענף היזמות, הרי ששנת 2013 הביאה עמה ניחוחות חדשים של טרנד רענן.

מאת: רוני הכהןטכנולוגיות חדשות24/06/143585 צפיות
מיתוג מודרני מצריך שימוש בכלים טכנולוגיים שונים על מנת להגיע לחשיפה גדולה ביותר אל מול קהל היעד הפוטנציאלי.

מאת: עידן עסיסטכנולוגיות חדשות08/12/137588 צפיות
האפשרות וההצלחה בחימום בריכת השחיה שלכם באמצעות קרני השמש משתנות בהתאם לכמות החשיפה לשמש, גודלה של הבריכת שחיה, האם היא קרה במיוחד?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica