חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פורץ מנעולים זה לא מה שחשבתם!

מאת: נטתיקאבטחת הבית03/04/2011775 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מנעול לכל מטרה

כשתשאל את הסבא והסבתא יספרו לך כי בימיהם הכל נשאר פתוח, לא היה צורך לנעול דבר. אבל בימינו אנו מקפידים לסגור ולנעול אחרינו כל דבר, בית, רכב, עסק, אופניים, קטנוע, כל דבר בעל ערך. ככל שהצורך בשמירה ונעילה הולך וגובר, כך מתפתחים דגמי מנעולים מורכבים יותר, משוכללים יותר ומוגנים יותר. מלאכתו של פורץ מנעולים נעשית קשה ומורכבת ודורשת ציוד משוכלל ואימון רב.

השתכללות המנעולים גררה בעקבותיה גל של שכלול בתעשיית המפתחות. המפתח הקלאסי עם השיניים מפנה ממקומו בהדרגה למפתחות עם שקעים וחריצים, המיוצרים על ידי בקרת מחשב ובעלי קוד סידורי, לעיתים במקום מפתח אנו מקבלים כרטיס, מפתח עם חיישן, מפתח גלילי והיד עוד נטויה. הבעיה מתחילה כאשר אנו נתקעים ללא יכולת לפתוח את המנעול וכאן אנו נדרשים לשירותיו של פורץ מנעולים מומחה, אחרת הנזק שנגרום לרכוש יהיה רב יותר מהתשלום לפורץ מנעולים.

פריצת מנעולים היא עסק למקצוענים

פריצה בהגדרתה אינה חוקית במדינת ישראל ופריצת מנעולים על אחת כמה וכמה. אם כך להיות פורץ מנעולים מדביקה אליך באופן מידי תווית שלילית, מעלה שאלות על אופייך והאם הפכת את עברך למקצוע. אולם ההיפך הוא הנכון. פורץ מנעולים הוא מקצוע לכל דבר, יתרה מזו, זהו מקצוע הדורש מיומנויות גבוהות והשתלמויות רבות כדי לעקוב אחר התפתחות המנעולים ולשכלל את יכולת פתיחתם בעת מצוקה.

פורץ מנעולים בניגוד למקצועות רבים נדרש בראש וראשונה להמציא תעודת יושר ממשטרת ישראל. ללא תעודה זו לא יוכל להתקבל לשלב הבא, לשלב הקורס - קורס מנעולנים. לכן שני הדברים הראשונים שיש לעשות בהזמיננו פורץ מנעולים הוא לוודא כי הוא בעל תעודת יושר תקפה ותעודת מנעולן מוסמך. הצורך במציאת פורץ מנעולים תמיד מגיע בעיתוי לא נוח או בזמן לחץ, ולכן חשוב לוודא כי פורץ המנעולים מגיע מסביבה גיאוגרפית קרובה ותוך זמן קצר ביותר.

פורץ מנעולים מבצע גם תיקונים

שירותי פורץ מנעולים נדרשים במגוון מצבים: יצאנו בחופזה ושכחנו להוציא את המפתח מהדלת ואין ביכולתנו להיכנס או לצאת, יצאנו מהרכב טרודים, לחוצים ועמוסי חפצים אבל זכרנו לנעול אך המפתח נשאר ברכב, לפעמים הזמן עושה את שלו והמפתח נשבר בצילינדר. במקרה כזה נדרשת לפעמים החלפת צילינדר. החיים מזמנים לנו הפתעות רבות. החשוב הוא להזמין פורץ מנעולים מקצועי שיחלץ אותנו ממצב זה.

פורץ מנעולים מקצועי חייב להיות בעל היכרות רחבה עם מירב סוגי המנעולים ולהכיר את השיטה הנכונה לפתוח את המנעול ללא גרימת נזק מסביב. לעיתים פריצת המנעול אינה מספקת והיא דורשת החלפת המנעול או המנגנון הפנימי. פורץ מנעולים איכותי חייב לדעת להחליף את המנעולים ולהחזיק מלאי חלפים כדי לפתור את הבעיה במקום. לכן ידיעה מקדימה על סוג המנעול איתו פורץ המנעולים אמור להתמודד טרום הגעתו יסייעו לסיים את הטיפול במהירות וביעילות.

 תגיות המאמר: מנעולן, פורץ מנעולים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נטתיק

מאת: נטתיקצרכנות27/06/13702 צפיות
מדריך מצוין שיסייע לכם לבחור אוזניות ספורט שעונות על הצרכים האישיים שלכם...

מאת: נטתיקצרכנות19/01/13618 צפיות
איזה פונקציות ניתן למצוא בדיבוריות לרכב? המדריך שחובה לקרוא טרם בחירה דיבורית איכותית לרכב.

מאת: נטתיקצרכנות12/01/131436 צפיות
מוסיקה היא חלק בלתי נפרד מכל פעילות גופנית ממושכת. בזכות המדריך הבא תוכלו לבחור את האוזניות הטובות ביותר לפעילות הגופנית, בהתאם לצרכים שלכם.

מאת: נטתיקצרכנות18/09/12646 צפיות
מדריך אובייקטיבי אשר יסייע לכם לבחור דיבורית איכותית לאייפון. המדריך מתאים גם עבור דיבורית לרכב וגם עבור בלוטוס לאוזן.

מאת: נטתיקמחשבים ניידים14/07/12861 צפיות
עולם העסקים המודרניים כבר אינו מתנהל בין ארבעת כתלי המשרד. כיום כדי להצליח צריכים אנשי עסקים להיות ניידים, ולהגיע לכל מקום במהירות עם כל המידע הדרוש. מחשב נייד לעסקים הוא הכרח של ממש, אך לא כל מחשב נייד מתאים למשימה. בין הדרישות הרבות שצריך מחשב נייד לעסקים למלא אפשר למנות כמה דרישות בסיסיות והן ביצועים, נוחות, עמידות ואבטחה.

מאת: נטתיקבניין ואחזקה - כללי16/03/12885 צפיות
יואל יפרח ואהרון אטדגי מקימים את פרויקט "אהבה ראשונה" בחלק הצפוני החדש של "חצור הגלילית".

מאת: נטתיקקניות 03/01/12881 צפיות
השימוש במצלמות פילם כבר אינו מנת חלקו של הצרכן הממוצע בשל השימוש ההולך וגובר במצלמות דיגיטליות זולות ופשוטות לשימוש. אחד היתרונות הבולטים של מצלמות אלו הוא הקלות שבצפייה בתמונות, ללא צורך בפיתוח הפילם. יחד עם זאת, תליית תמונות של משפחה וחברים עדיין אהובה על רבים שמעוניינים ולהמשיך לעשות זאת אך מתקשים בכך כיוון שמדובר על תמונות הנמצאות במחשב. בדיוק לשם כך מיועדת מסגרת תמונות דיגיטלית.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19399 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19890 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18744 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18382 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18411 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/17967 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17774 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica