חפש מאמרים:
שלום אורח
08.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רשיון הדברה

מאת: מריםהדברה27/04/2011822 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לקראת חג הפסח כולנו עמלים על ניקיון הבית, המשרד או העסק שלנו. חג הפסח הוא הזדמנות מעולה לא רק לנקות את הבית שלנו מחמץ, מאבק ומלכלוך, אלא גם ממזיקים למיניהם. וגם אם אנחנו לא סובלים כרגע מבעיית מזיקים כלשהי, הרי שהאביב הוא התקופה האידיאלית לבצע הדברה ולמנוע את הופעתם של המזיקים שנוטים לפקוד את ביתנו בקיץ.

כשם שהשוק מוצף בחברות המספקות שירותי ניקיון, כך ישנן גם רבבות חברות הדברה.המבצעות הדברת מזיקים ההיצע הרב יכול לעיתים לבלבל, ולגרום לנו לבצע בחירה שגויה, שתעלה לנו ביוקר בהמשך. אז כיצד בוחרים חברת הדברה? כל התשובות במאמר הבא.

רישיון הדברה

הפרמטר הראשון שאליו עלינו לשים לב הוא רישיון ההדברה של החברה. מכיוון שהדברה כוללת שימוש בחומרים כימיים מסוכנים, המשרד לאיכות הסביבה מפקח על כל המדבירים בארץ. פיקוח זה בא לידי ביטוי במתן היתר הדברה אך ורק למדבירים שעברו הכשרה מסודרת מטעם המשרד ועמדו בהצלחה בכל המבחנים המקצועיים הנדרשים, כדי שחלילה לא יתרחש נזק תוך כדי הדברת מזיקים.

היתר הדברה מבטיח לכם שלפניכם חברת הדברה מקצועית, שמדבירה עברו הכשרה כנדרש ושהם עושים שימוש בחומרי הדברה שנמצאים תחת פיקוח. זאת ועוד, כתנאי להמשך אחזקת הרישיון, על המדבירים להשתתף בהשתלמויות תקופתיות כדי להתעדכן בחידושים בתחום הדברת מזיקים.

סוג רישיון ההדברה

אף על פי שרישיון הדברה כשלעצמו הוא חשוב, אי אפשר להסתפק רק בו. המשרד להגנת הסביבה מנפיק 4 סוגים של היתרים: היתר קטילת חרקים, היתר הדברת מזיקים, היתר איוד מוגבל והיתר איוד בלתי מוגבל. עליכם מוטלת האחריות לבדוק שחברה ההדברה מעניקה אך ורק את שירותי ההדברה המוגדרים בסוג ההיתר שברשותה. באתר המשרד להגנת הסביבה תוכלו לבדוק האם חברת ההדברה שהזמנתם אכן רשומה כחברה מורשית, ומהו סוג ההיתר שברשותה.

סוג הדברת מזיקים

בעבר לא היתה לנו אפשרות בחירה. כל חברות ההדברה השתמשו בחומרי הדברה כימיים, שהם סוג של גז עצבים, הממיתים את המזיקים באמצעות פגיעה במערכת העצבים שלהם. אלא שכיום, יש שיטות הדברה רבות, שונות ומגוונות, שלכל אחת יתרונות וחסרונות.

ההדברה הכימית יכולה להיות מסוכנת לבני אדם ולחיות מחמד בחשיפה למינונים גבוהים של חומרי ההדברה. הדברה ביולוגית עושה שימוש בעקרונות ביולוגיים מחיי המזיקים, אך היא לא מתאימה לכל סוגי המזיקים. ישנה גם הדברה אורגנית, שעושה שימוש בחומרי הדברה טבעיים, שאין בהם שום סיכון לאדם או לסביבה. וישנה גם הדברה באמצעות ג'ל ואפילו הדברה אולטרא-סונית באמצעות תדרים של קול. לכן, לפני שאתם בוחרים בשיטת הדברה, בררו היטב מהם החסרונות והיתרונות של כל אחת מהשיטות, ובחרו בזו העדיפה מבחינתכם.

אחריות

חברת הדברה מקצועית ואמינה היא חברת הדברה שמעניקה אחריות על שירותיה. משך תקופת האחריות משתנה בהתאם לסוג המזיקים ולשיטת ההדברה שבה נעשה שימוש, והיא נעה בין חצי שנה ל- 18 חודשים. במסגרת תקופת האחריות חברת ההדברה מחויבת לחזור ולבצע שוב הדברה מזיקים בביתכם במידה והמזיקים שבו להטריד את מנוחתכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מירי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מרים

מאת: מריםהדברה30/10/11716 צפיות
כולם חושבים שלבצע הדברת מזיקים צריך רק בזמן הקיץ, מחשבה זו אומנם נכונה אבל לא לגמרי, נכון שבזמן קיץ בזמני חום יש לדאוג לביצוע הדברת מזיקים וזאת משום שהחום בחוץ מזמין חרקים רבים לצאת ממקומות המסתור שלהם כמו מחילות נסתרות או ממקומם מתחת לאדמה שם הם מתחבאים בזמן הגשמים מהרטיבות והקור

מאת: מריםספורט וכושר גופני - כללי19/09/111181 צפיות
הרבה אנשים אינם יודעים מהו אליפטיקל. המאמר הבא עוסק במהו אליפטיקל ובנוסף מספק מידע על ציוד ספורט נוסף.

מאת: מריםהדברה06/09/11783 צפיות
אם אני מדברים אם אנשים על נושא ההדברה. רב הסכוי שנזכיר בתוך השיחה אחד מהבטויים הבאים: גוקים, נמלים, מקקים, חרקים ועוד... נתאר בפה מלא עד כמה חיינו הפכו לגיהנם במחיצתם נצודד איך מציקה לנו העובדה שאיננו יודעים מהיכן יקום לנו הפגע הבא.

מאת: מריםגינון01/08/11795 צפיות
אם החלטתם לגדל צמח / עץ / פינת פרחים בשטח הסמוך לביתכם אתם צריכים לדעת שלגדל אותם זה לא רק להשקות אותם בנימה אוהבת בתדירות מסודרת, זה לא רק לשים לב שילדי השכנים אינם מתעללים בהם.. אלא לדאוג לכל הטיפול התחזוקתי שלהם כמו, גיזום ודישון באופן אחראי.

מאת: מריםבית חכם28/06/11759 צפיות
מה אתם עושים כשהחום מציק לכם ובכבר בלתי נסבל? מפעילים את המזגן? או שמא את המאורר? מצליחים לחשוב על כך שמאות שנים בני אדם היו חיים ללא מיזוג אויר וללא מאוורר? מצליחים לדמיין את חייכם מלווים בניפנוף מול הפנים במניפה העשויה בד בימיות הקיץ החמים?

מאת: מריםניקיון28/06/11806 צפיות
כולם מדברים על העידן הגלובלי ועל השפעותיו הרבות בתחום התעסוקתי. מגמת הגלובליזציה, אשר התחזקה בשני העשורים האחרונים, הביאה לתמורות רבות בשוק העבודה, כשאחת הבולטות שבהן היא התפתחותן של צורות העסקה חדשות.

מאת: מריםהפקות אירועים28/06/11732 צפיות
כיום קל מתמיד לארגן אירוע באופן עצמאי מ-א' ועד ת' אפילו בחצר האחורית, בין אם זה אירוע משפחתי כמו בר מצווה או חתונה ובין אם מדובר על תצוגת אופנה, כנס וכן הלאה.

מאמרים נוספים בנושא הדברה

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהדברה12/03/19842 צפיות
חברת הדברה תדאג שהבית יהיה נקי מכל האורחים הלא רצויים בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או פשפש המיטה. אבל על מנת שאכן כך יקרה חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18493 צפיות
הדברת פרעושים בחצר היא חלק בלתי נפרד מכל מבצע הדברה של פרעושים. אל החצר נכנסים בעלי חיים זרים, הם עלולים להיות נשאים של פרעושים. כאשר הפרעושים הנמצאים בחצר יזהו פונדקאי מתאים הם ינתרו לעברו ייטפלו אליו וימצצו את דמו. הפרעושים אוהבים לחיות בסביבה עם תנאי לחות גבוהים הקיימים בדרך כלל בין מצבורי אשפה במחילות ובמאורות של בעלי החיים. חשוב לנקות את החצר ולמנוע תנאים שיזמינו את הפרעושים.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18420 צפיות
פשפשי המיטה כיום בישראל מהווים נזק אדיר ומטרד גדול לאדם. כאשר בסוף יום עבודה אנו שמחים ללכת לישון אין אנו מדמיינים בנפשנו ולא לרגע אחד כי יש לנו שותפים למיטה, מדובר בחרק המתפשט מהר ביותר ואלוף במחבואים, פשפשי המיטה גורמים לנו לגירודים עזים אלרגיות קשות היכולות אף להגיע לבתי חולים. הטיפול בו חייב להתבצע אך ורק על ידי מדביר בעל רישיון והיתר הדברה בפועל אל תתביישו לבקש היתר הדברה.

מאת: דוד לוקשביץהדברה21/02/18415 צפיות
הפשפשים והפרעושים שניהם חרקים שונים לחלוטין אחד ממשנהו, אך עדיין רבים מהאנשים מתבלבלים ביניהם. הפרעושים הם חרקים זעירים ביותר קטנים ואלופי העולם בניתור למרחק, לעומת גודל גופם הזעיר. נדבקים בכוח לפונדקאי. הפשפשים לעומתם מהלכים כרגיל ללא יכולת ניתור לגובה ובעל מראה מאוד תמים ובלתי מזיק, יכולתם להתחבא בסדקים צרים עד שיבוא הטרף. המכנה המשותף בין שניהם הוא הבוקר של אחרי המלווה בעקיצות רבות בכל הגוף, מגדרות ומאוד מכוערות, מהם דרכי ההדברה נגד שניהם.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18441 צפיות
פרעושים הם סוגי חרקים. הפרעושים מונים בקירוב למעלה מאלפיים סוגים, אך בישראל מצויים רק כארבעים סוגים של פרעושים והפרעוש הנפוץ ביותר הוא "פרעוש החתול". הפרעושים אינם טפילים מסוכנים אך הם עלולים לעקוץ ולהטריד,

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18454 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18436 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica