חפש מאמרים:
שלום אורח
19.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מי אתה אליפטיקל?

הרבה אנשים אינם יודעים מהו אליפטיקל. המאמר הבא עוסק במהו אליפטיקל ובנוסף מספק מידע על ציוד ספורט נוסף.

יש הרבה כאלה שיודעים שאליפטיקל משתייך למושג ציוד ספורט. אך מהי ההגדרה המדוייקת של אליפטיקל? כנראה שלא הרבה אנשים יודעים. אלפטיקל הינו מכשיר אליפטי שהוא בעצם מכשיר אימון כושר. אותו אליפטיקל סוג של ציוד ספורט בהחלט מצוי בחדרי ומכוני כושר. ציוד ספורט שכזה מטרתו העיקרית הינה לדמות למתאמן ריצה או הליכה טבעית לחלוטין כאילו הוא נמצא ברחובו של עולם ורץ להנהתו. מכשיר האליפטיקל מחקה את מיקום הרגליים בעת הריצה עצמה וכמו כן הוא נוח לשרירים, לאגן וכן גם למפרקים.

אליפטיקל ממתי?

יחסית האליפטיקל הומצא כפחות מעשור (הראשון יוצר ב1995) על ידי חברת לציוד ספורט העונה לשם פריקור (PRECORׂ אותה החברה מומחית ביצור ציוד ספורט ובמיוחד במתקנים והפעלות למכוני הכושר. מכשיר האליפטיקל נמצא נפוץ כיום בקרב מכוני הספורט והכושר ונדמה כאילו הוא נמצא בשוק מכשירי הספורט מימים יממה.

אז איך האלפטיקל עובד?

לאליפטיקל ברוב המקרים ישנו מנוע חשמלי וגם בפעמים מסויימות פועל על דינמו. בעצם המנוע החשמלי אחראי להתנגדות של הדוושות אחת בשניה בעזרת שדה מגנטי. בכל הדגמים החדישים אז ישנה צריכת חשמל מינימלית על מנת לחסוך בחשמל. הדוושות לרגליים באליפטיקל הינן שטוחות ורחבות ובכך מאפשרות דריכה מלאה של כף הרגל.

ציוד ספורט

ציוד ספורט הינו מושג כה רחב היקף. הרבה אנשים מתעניינם בספורט וכמעט לכל משפחה ומשפחה ישנו לפחות ציוד ספורט אחד. כמובן שציוד ספורט הינו כל מכשיר החל מהכדור הפשוט, וממשיך בדלגית ומסתיים באלפטיקל או במכשיר ריצה. כמובן שציוד ספורט יכול להתחיל בעלויות של כמה שקלים ולהסתיים בעלויות של עשרות אלפים. איש איש לפי יכולתו הכלכלית. מלבד זאת ברור וודאי שאין שום טעם שאיש נורמלי יוציא הרבה מאד כסף על ציוד ספורט אם הוא בכלל לא משתמש בו. יש הרבה מאד תחליפים זולים בכמה שקלים בודדים.

לסיכום: האליפטיקל הינו ציוד ספורט מקצועי. האלפטיקל יחסית הינו ציוד ספורט חדש ומתקדם שכל יום ממשיך להתפתח ולהתקדם. האלפטיקל הינו מכשיר אשר נמצא בהרבה ממכוני וחדרי הכושר. מלבד זאת כמובן שניתן לרכוש אותו לבתים פרטים אך לפני הרכישה עשו חשבון לעצמכם אם באמת הינכם נזקקים לכך או שמא הוא לא נחוץ וישכח בערבות הימים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מירי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מרים

מאת: מריםהדברה30/10/11764 צפיות
כולם חושבים שלבצע הדברת מזיקים צריך רק בזמן הקיץ, מחשבה זו אומנם נכונה אבל לא לגמרי, נכון שבזמן קיץ בזמני חום יש לדאוג לביצוע הדברת מזיקים וזאת משום שהחום בחוץ מזמין חרקים רבים לצאת ממקומות המסתור שלהם כמו מחילות נסתרות או ממקומם מתחת לאדמה שם הם מתחבאים בזמן הגשמים מהרטיבות והקור

מאת: מריםהדברה06/09/11828 צפיות
אם אני מדברים אם אנשים על נושא ההדברה. רב הסכוי שנזכיר בתוך השיחה אחד מהבטויים הבאים: גוקים, נמלים, מקקים, חרקים ועוד... נתאר בפה מלא עד כמה חיינו הפכו לגיהנם במחיצתם נצודד איך מציקה לנו העובדה שאיננו יודעים מהיכן יקום לנו הפגע הבא.

מאת: מריםגינון01/08/11843 צפיות
אם החלטתם לגדל צמח / עץ / פינת פרחים בשטח הסמוך לביתכם אתם צריכים לדעת שלגדל אותם זה לא רק להשקות אותם בנימה אוהבת בתדירות מסודרת, זה לא רק לשים לב שילדי השכנים אינם מתעללים בהם.. אלא לדאוג לכל הטיפול התחזוקתי שלהם כמו, גיזום ודישון באופן אחראי.

מאת: מריםבית חכם28/06/11810 צפיות
מה אתם עושים כשהחום מציק לכם ובכבר בלתי נסבל? מפעילים את המזגן? או שמא את המאורר? מצליחים לחשוב על כך שמאות שנים בני אדם היו חיים ללא מיזוג אויר וללא מאוורר? מצליחים לדמיין את חייכם מלווים בניפנוף מול הפנים במניפה העשויה בד בימיות הקיץ החמים?

מאת: מריםניקיון28/06/11855 צפיות
כולם מדברים על העידן הגלובלי ועל השפעותיו הרבות בתחום התעסוקתי. מגמת הגלובליזציה, אשר התחזקה בשני העשורים האחרונים, הביאה לתמורות רבות בשוק העבודה, כשאחת הבולטות שבהן היא התפתחותן של צורות העסקה חדשות.

מאת: מריםהפקות אירועים28/06/11780 צפיות
כיום קל מתמיד לארגן אירוע באופן עצמאי מ-א' ועד ת' אפילו בחצר האחורית, בין אם זה אירוע משפחתי כמו בר מצווה או חתונה ובין אם מדובר על תצוגת אופנה, כנס וכן הלאה.

מאת: מריםיהדות20/06/111093 צפיות
מפעלי מתכת רבים שוכנים לאורך ארצינו הקטנה. החל בראש הנקרא הצפונית וכלה באילת הדרומית והרחוקה. הקשוי של ניהול בית עסק פרטי הוא גדול מאוד ועל כך המאמר הזה יתעסק.

מאמרים נוספים בנושא ספורט וכושר גופני - כללי

מאת: דניאל מלמדספורט וכושר גופני - כללי11/02/20724 צפיות
כולם היום קונים בגדי ספורט באינטרנט, חברה שמספקת מבחר גדול של בגדי ספורט אונליין לגברים ונשים. בגדי ספורט איכותיים מאוד, נושמים והכי נמכרים בעולם בכל ענף הספורט. המאמר הבא יסביר לכם כיצד נכון לקנון בגדי ספורט אונליין. קריאה נעימה

מאת: הדסהספורט וכושר גופני - כללי03/10/172043 צפיות
מי מאתנו לא ראה דשא סינטטי במגרשים. בתקופה האחרונה אנו זוכים לעלייה בכמות המגרשים אשר החליטו להחליף את הדשא הרגיל שלהם בדשא סינטטי ולכך סיבות רבות. במאמר זה נשתדל לפרט ולהסביר מה הם היתרונות והחסרונות ברכישת דשא סינטטי למגרשים חיצוניים או פנימיים. בכדי להחליט מה מבין כל סוגי הדשא עדיף חשוב להבין מה הוא בעצם דשא סינטטי.

מאת: הדסהספורט וכושר גופני - כללי17/08/172621 צפיות
עכשיו קיץ ורב הילדים נמצאים בחופש הגדול. ברור לכולם שילד בגיל 12-16 לא ישב בבית כל החופשה, אלא יצא החוצה לשחק במגרשים. בכל שכונה ברחבי הארץ ניתן למצוא מגרשי ספורט עם מתקני ספורט רבים. במקרים מסוימים ניתן למצוא אפילו כמה מגרשים באותה שכונה מה שנותן לאותו ילד בקיץ חופש בחירה במקום בילוי המועדף עליו.

מאת: הדסהספורט וכושר גופני - כללי06/08/173120 צפיות
אין ספק שפעילות גופנית בימינו תופסת מקום חשוב אצל האנשים ורובנו מבינים שבכדי להישאר בריאים יש צורך בלבצע פעילות פיזית בתדירות גבוהה. בזכות פעילות פיזית אנו שומרים על הגוף שלנו ומפחיתים את הסיכוי למחלות שונות בעשרות אחוזים. ישנם מקומות רבים בהם ניתן לבצע פעילות פיזית. ניתן למצוא ברחבי הארץ חדרי כושר רבים, ולאלו שאוהבים להתאמן בחוץ יש את מגרשי הספורט.

מאת: דניסספורט וכושר גופני - כללי30/03/172802 צפיות
איך תוכלו להגדיל את סיכויי הזכייה שלכם בווינר? בעזרת קהילת מהמרי ווינר מקצועית שתוכל לעזור לכם להחליט על מה ומתי להמר.

מאת: רוני הכהןספורט וכושר גופני - כללי04/07/162442 צפיות
עד אשר התרופה המיוחלת תגיע גם אל תחום הדימנציה אפשר להאט את התקדמות המחלה על ידי תרגילים של שיפור זיכרון שמאפשרים להעניק את הטיפול החשוב שמאפשר עוד שנים ארוכות של חיים איכותיים.

מאת: פבלספורט וכושר גופני - כללי29/04/162547 צפיות
מקורות אנרגיה עיקריים לעבודת שרירים תקינה הם: 1. קישורי פוספט - אדנוזין טריפוספט (ATP) וקראטינפוספט (KP) 2. פחמימות- גלוקוז וגליקוגן. 3. שומן 4. חלבון, אך לשמחתנו, באספקת האנרגיה של הגוף יש לו תפקיד שולי, רק במקרה של רעב או אימונים מטישים וארוכים המנגנון מופעל.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica