חפש מאמרים:
שלום אורח
03.12.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד כדאי להשקיע בנדל"ן ? טיפים איך לעשות זאת נכון מהבלוג של אילנה דמארי

מאת: אילנה דמאריניהול ידע06/06/2011856 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מאת: אילנה דמארי

ההשקעה בנדל"ן מהווה אפיק השקעה סולידי המניב לבעליו תשואה יציבהלאורך זמן. עם זאת, לא מדובר על תחום שבו ההצלחה מובטחת ועל כן - על מנתלמקסם את סיכוי הרווח שלכם ולהימנע עד כמה שניתן מטעויות מצערות - יהיהעליכם ללמוד את רזי התחום ולהכירו באופן מקיף. במאמר שלפניכם נציג איפוא 5מרכיבים חשובים מאוד אליהם עליהם צריך כל משקיע באשר הוא לתת את הדעת בטרםייבחר בנכס בו הוא חפץ להשקיע.

* אל תקנו את הנכס הראשון שתראו - אחת הסגולות החשובות ביותר של משקיעהנדל"ן היא הסבלנות. סיירו בכמה נכסים פוטנציאליים בטרם תחליטו באיזה מהםלהשקיע. בדקו את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהמקומות הללו ובסופו שלהתהליך הגיעו להחלטה שתהיו שלמים איתה. משקיע הנדל"ן המתחיל חייב לזכור כיהמתווכים הראשונים שייקלעו לדרכו ינסו לנצל את חוסר ניסיונו ולשכנעו להשקיעבמגוון נכסים שהקשר בינם לבין רווח עתידי - הינו מקרי בהחלט. היו ערוכיםלכך והיוועצו במומחים נוספים אשר תוכלו לסמוך עליכם. את ההחלטה הסופית עםזאת קבלו לבד.
* בדקו את תוכניות הפיתוח של האזור כולו - משקיע הנדל"ן חייב לדעת מה צופההעתיד לאזור בו ימוקם הנכס שלו - וכיצד התוכניות הללו ישפיעו על שוויווערכו של הנכס שלכם. כך למשל - באמצעות מחקר מעמיק ומקיף תוכלו לזהותאזורים ששווי הנדל"ן בהם כיום אינו גבוה אך תוך כחמש שנים - יאמיר השווי -לאור השלמתם של פיתוחים שישפיעו על האזור כולו. מחקר אסטרטגי מסוג זה יכוללעשות את ההבדל בין 5% ל-15% רווח שנתיים.

עוד לקריאה - אילנה דמארי


* בדקו בעצמכם את הנכס בטרם תשקיעו - לעולם אל תשקיעו בנכס שלא התרשמתםממנו באופן אישי. אחד היתרונות הבולטים של הנדל"ן, להבדיל מהשקעות אחרותדוגמת מניות ואג"ח, הוא שמדובר בנכס ממשי שניתן למשש ולהרגיש אותו. אלתיפלו במלכודת ההבטחות והתשואות, בין אם מדובר בנכס מקומי או בינלאומי -הגיעו אליו והתרשמו ממנו בטרם תחתמו על המסמכים הדרושים.
* בדקו את כל ההיבטים המשפטיים הכרוכים בהשקעה -אל מי הולך הכסף שלכם -ההשקעה בנדל"ן מהווה הוצאה משמעותית וחשובה מאין כמוה. אשר על כן, ובכדילמנוע מצב בו כל הכסף אותו השקעתם יירד לטימיון - הקפידו להיוועץ בעורך דיןמנוסה אשר יבדוק עבורכם את כל ההיבטים המשפטיים הכרוכים בהשקעה. החל מחוקיהמיסוי במקום ההשקעה, דרך בדיקתה של החברה אליה יילך הכסף שלכם וכלהבמוניטין של הבנק אשר ילווה אתכם בתהליך ההשקעה ולאחר מכן.
* שכרו חברת ניהול עבור הנכס שלכם - עוד לפני שתבצעו בפועל את ההשקעה -בחרובחברת ניהול אמינה שתטפל באופן שוטף בנכס שלכם על כל המשתמע מכךלרבות גביית התשואה, סוגיית התחזוק וכיו"ב. חייו של משקיע הנדל"ן רצופיםבאינספור החלטות הנוגעות לפורטפוליו ההשקעות הכולל שלו, ועל כן שכירתה שלחברת ניהול המתמחית בניהולם של נכסי נדל"ן תאפשר למשקיע להתמקד בעשייתוהיומיומית מבלי להקדיש משאבים ניכרים לסוגיות שחשיבותן קטנה יותר באופןיחסי.

לסיכום, ההחלטה באם להשקיע בנדל"ן מחייבת בחינה מדוקדקת שלפרמטרים רבים ובעלי משמעות. אל לו למשקיע הנדל"ן לפעול בחופזה. ההיפך הואהנכון. כל החלטה שיקבל חייבת להיות תוצר של תהליך קבלת החלטות רציונליושקול עד כמה שניתן. דפוס פעולה מסוג זה הוא במידה רבה ערובה להצלחה בכלהנוגע לתחום הנדל"ן.

אילנה דמארי - נדל"ן, כלכלה וייעוץ להשקעות

 תגיות המאמר: נדלן, השקעות, אילנה דמארי


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אילנה דמארי - נדל"ן, כלכלה וייעוץ להשקעות

לפרטים נוספים :

http://www.ilanadamari.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אילנה דמארי

מאת: אילנה דמארייזמות עסקית24/11/11729 צפיות
המזרח הרחוק היה מאז ומתמיד ליעד מסתורי אך גם מבוקש עבור משקיעי הנדל"ן מישראל שעושים בשנים האחרונות את צעדיהם הראשונים בשוק הנדל"ן האסייתי. במאמר שלפניכם נעמוד על הדברים העיקריים שתצטרכו לדעת בטרם תשקיעו את מיטב כספכם בנכס זה או אחר באסיה.

מאת: אילנה דמאריבית חכם24/09/11857 צפיות
כולנו מכירים את הסצנה הקלסית בה אדם אמיד שנכנס לביתו מדליק את האור באמצעות מחיאת כף ולא באמצעות מפסק רגיל. תשאלו את עצמכם רגע מי מכם לא היה רוצה לעשות את אותו הדבר ממש? הגימיק המאוד פשוט הזה הוא רק חלק קטן מהאפשרויות שתוכלו ליישם אחרי שתתקינו בביתכם מערכת שליטה ממוחשבת ותהפכו אותו בנקל ל"בית חכם". במאמר שלפניכם נסביר מהו אותו "בית חכם" ונציג את היתרונות הטמונים במגורים ב"בית העתיד".

מאת: אילנה דמאריאקטואליה11/09/11903 צפיות
ההפחתה שחלה בשנים האחרונות במס החברות, עזרה לחברות לקצץ בעתודות כספי המסים ולהינות מרווחים חשבונאיים. במידה ואיומו של טרכטנברג יתממש והמס יעלה – החברות יידרשו למלא את העתודות בחזרה.

מאת: אילנה דמאריייעוץ עסקי27/08/11770 צפיות
מחאת הציבור המתמשכת כנגד יוקר המחיה ומחירי הדיור, כבר הביאה להקפאה מסויימת בשוק הנדל"ן בארץ. הממשלה ממנה ועדות לבדיקת הפתרונות האפשריים וכמספר המומחים כך גם מספר הגישות והפתרוננות המוצעים. צוות מומחי מיסוי שכינס כלכליסט, הציע מספר פתרונות אפשריים לשימוש במיסוי לצינון השוק.

מאת: אילנה דמאריייעוץ עסקי14/08/11907 צפיות
החוב הממוצע של בעלי המשכנתאות בישראל לבנקים נאמד בכ-160 אלף, כך מעלים נתונים שמפרסם בנק ישראל. מהנתונים עולה עוד כי כל משק בית שני בישראל נוטל משכנתא.

מאת: אילנה דמאריניהול ידע08/08/11893 צפיות
בחירת הנכס היא לעולם לא מלאכה קלה משום שבמרבית המקרים תתלבטו בין מספר אפשרויות עד לרגע האחרון בו תצטרכו לקבל את ההחלטה. לאור העובדה כי רבים מכם תבלו חלק בלתי נפרד מזמנכם בנכס אותו תרכשו – בין אם מדובר בדירה או במשרד – הרי שרצוי כי הוא יתאים גם לאופי שלכם ולערכים אותם אתם מייצגים. בדיוק לסוגיה הזו הקדישה אילנה דמארי את המאמר שלפניכם

מאת: אילנה דמאריייעוץ עסקי24/07/11905 צפיות
כמו בהרבה מאוד תחומים אחרים בחיים המקצועיים והאישיים שלנו – גם בנדל"ן, אומנות השיווק היא אבן היסוד של ההצלחה. בין אם מדובר בבנייני יוקרה, או בעוד בניין מגורים סטנדרטי הרי ששיווק אפקטיבי יכול לעשות את ההבדל בין הליך רכישה המתנהל בעצלתיים, לבאז עצום שיגרום ללקוחות להתדפק על דלתכם מסביב לשעון. במאמר שלפניכם נתמקד באחד האמצעים היעילים והנפוצים ביותר לשיווק נדל"ן – שיווק נדל"ן ברשת האינטרנט – המגדילה עשרות מונים את החשיפה הפוטנציאלית.

מאמרים נוספים בנושא ניהול ידע

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע16/09/21311 צפיות
הגשת הבקשה לרישיון עסק בתל אביב- מיידע ראשוני על בעל העסק או מיופה כוחו להגיש את הבקשה המלאה (כולל המסמכים הנדרשים) למרכז שירות הלקוחות של אגף רישוי עסקים. את אגרת רישוי העסקים ניתן לשלם בעת הגשת הבקשה. הערה – בקשה ליציאת שותף מהעסק לא כרוכה בתשלום אגרה. הבקשה לרישיון עסק מוגשת לרשות הרישוי העירונית. על הבקשה לרישיון לכלול:

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע16/06/21464 צפיות
צו הריסה מנהלי קשה לבטל- האומנם? בהמשך פסק דין בו בוטל צו הריסה מנהלי. בהתאם להוראות סעיף 238א(ח) לחוק התכנון והבניה, תשכ"ה-1965 (להלן – החוק), לא יבטל בית המשפט צו הריסה מנהלי, אלא אם התברר שהבניה ביחס אליה הוצא הצו בוצעה כדין או שהצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת לטענת המבקשים, במתן צו ההריסה נפלו מספר פגמים, שבגינם יש לבטל את צו ההריסה, כפי שיפורט להלן: א. בניית הסככה הסתיימה למעלה משישים יום לפני מתן צו ההריסה. לפיכך לא ניתן היה להוציא את צו ההריסה; ב. צו ההריסה אי

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע29/03/21393 צפיות
הרפורמה ברישוי עסקים מדינת ישראל קידמה רפורמה בתחום רישוי עסקים, שמטרתה לשפר ולייעל את הליכי הרישוי ולהקל ככל הניתן על בעלי העסקים ועל המעוניינים לפתוח עסקים חדשים, כל זאת, תוך הקפדה על הוראות חוק רישוי עסקים ומטרותיו. משרדנו גוייס כחלק מהליך למידת צרכי בעלי העסקים וכיום מסייע בהליך הרישוי לבעלי העסקים תוך כדי חסכון בעלויות וזמן יקר.

מאת: שלום כהןניהול ידע17/08/161363 צפיות
אתם מכירים ישראלי שלא מרכיב משקפי שמש? האמת היא, שקשה למצוא אנשים כאלה, ובצדק: בישראל השמש חזקה ביותר כך שעלינו להגן על העיניים מפניה. עם זאת, לא תמיד קל להתרגל למשקפיים ומי שעדיין אין לו את ההרגל הזה צריך לעשות משהו בנידון.

מאת: רוןניהול ידע12/06/161112 צפיות
מאמר על זכיינות למכירה

מאת: אבי דוידיניהול ידע17/11/151832 צפיות
כיום, על מנת לבצע השוואת מחירי סלולר, צריך פשוט להיכנס לאתר שמאפשר לראות את כל האפשרויות הקיימות. בעידן שבו יש שפע של מידע, ניתן לענות על צרכיו של הצרכן, מבלי לגרור אותו לשיחות ממושכות עם נציגי השירות במרכזי המכירה או בטלפון. הלקוח בעצמו יכול לראות את כל החבילות והמכשירים הקיימים, להשאיר את פרטיו ובזאת מסתיים חלקו. את המשך התהליך תבצענה החברות עצמן, שיצרו עמו קשר בהקדם.

מאת: דניאל מוריץניהול ידע14/01/154383 צפיות
כאשר אתם נדרשים לנהל מלאי בחנות שלכם, עליכם לחשוב כיצד יהיה אפשר לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. אתם בעצם מחפשים שיטה מסוימת של קידוד, אשר תאפשר לכם לתת סימן מוסכם וקבוע לכל מוצר, וכאשר אותו סימן יהיה מזוהה במערכת - אותו מוצר גם יוזן. הדבר כמובן חוסך את הצורך לכתוב בכל פעם את שמו של המוצר או לחפש אותו בקטלוג - בוודאי כאשר מדובר על מאות או אפילו אלפי מוצרים שונים. אז מה יכול להיות הפתרון לכך?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica